Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. július 10., kedd 23:25

Mondjuk az a hianyerzet biztos nem miatta alakult ki.
ez tény.

amit ferni ír az mind igaz.
Kurva nagy ász volt, így a lehető legegyszerűbb, elképesztő játékos.

de:

szerintem ő nem élte túl a Barca korszakot.
Perzse 3 BL felülmúlhatatlan, és ő is elképesztő, és csodás, és nem akarok elégedetlen lenni, de...
de..
nálam van egy aprócska de.
köcsögség de van.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. július 10., kedd 23:25

Annyira adja magat a Juve BL gyozelem amugy, Buffon tavozasa es CR erkezese utan :lol: Ha kiesunk es ok meg versenyben lesznek, akkor nekik fogok drukkolni.

7-es mez uj tulajdonosara is kivancsi leszek. Ha marad Bale, akkor Neymar/Bappe/Hazard kapja meg, ha egyaltalan jon valamelyikuk. Remelem utobbi ketto kozul kapja az egyik. Sajnos a mostani keretben nincs olyan, akinek odaadnam.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. július 10., kedd 23:25

Bocsánat, ha negatív vagyok de engem egy dolog zavar nagyon..

Rohadtul nem voltam felkészülve ennyi, hirtelen és drasztikus változásra. Pláne nem ennyi negatívra.

Már csak ZZ hiánya elég lenne, de mondjuk azt a rutinos, sikeres csapat formálhatná az új edzőt.

Erre eltűnik a játék alappillérje.

Mégegyszer nem azt mondom, hogy becsődöl a Madrid, de még egy ilyen profi CR mellett aki szarta a gólokat is eltelt egy kis időbe, amíg beindult a Real.

Most a legjobb esetben Hazarddal, vagy a B kategóriás spanyolokkal, vagy ne adj isten a fetrengős Neymarral húzós lesz megint csapatot építeni.

CR profizmusa egyedi volt.


És akkor marad flopp Benzema az évi másfél góljával, Bale meg az évi másfél egészséges meccsével..

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. július 10., kedd 23:22

Lehet rosszul látom, de nem fogok jól aludni, ha pl egy Iscotól kell várnom a folyamatos teljesítést CR szinten.
Iscotól azt sosem fogod látni.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8468
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. július 10., kedd 23:20

Fel se fogtam még, hogy mennyi BLt hoztak össze a fiúk.
Fel se fogtam még, hogy nem lesz ott CR elől.
Fel se fogtam még, hogy nem egy olyan ember fog ülni a padon, akinek a szavait egy CR is itta.

Cristiano földbedöngölt, földbetaposott mindenkit, aki utálta őt és nem szavakkal...Dehogy... Tettekkel.
Amire csak a legnagyobbak képesek.
5 BL, EB győzelem
Messinek úgy van 4, hogy az elsőnél még kiscsikó volt és a BL szezon végére le is sérült és nem is játszott már.

Átélte a Messi-Barca korszakot.
Első sorból.
Mert már a Unitedben is megkapta.
És nem a seggén maradt a vesztes BL döntő után, nem
... Hanem eligazolt a Barca és Messi legnagyobb riválisához, a valaha volt legnagyobb klubhoz, hogy megmutassa ő a legjobb.
Aztán Madridban is főleg csak a csalódások érték, végignézte a Barca sikereket, a folyamatos Messi aranybogyókat.
És nem belerogyott, nem feladta, mint ahogy az emberek 99.9%-a tette volna, hanem dupla erővel dolgozott még inkább és nem csak felülkerekedett, hanem be is árazta rendesen az egész világ fociját. Mindent kimaxolt, mindent.

A világ csak a győztesekre emlékezik.
Nála nagyobb győzteseg meg nincs, se Katalóniában, se máshol.

Voltak nagy klasszisok, most csak a személyes kedvencem említeném meg, a brazil Ronaldot, de CR már 10+ éve topon van, ilyen meg eddig ezen a szinten még sose történt, ilyen számokkal, amit Messivel csináltak és ehhez bizony szükségük volt egymásra.
De CR megcsinálta, megmutatta, hogy soha nem lehet leírni és megmutatta, hogy mindig ő nyer a végén.

És ezt is megnyerte.

:goat:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. július 10., kedd 23:11

petiamadridista írta:Kurva nagy ász volt.
Hiányozni fog.

Ettől függetlenül nem fogok neki más csapataiban szurkolni.
Nyilván.

Tudom h nevetséges vagyok, de ha az epmúlt 9 évre tekintek azért apró hiányérzetem itt-ott akad.

De ez van.

Mbappé kell. :D
Nem vagy nevetséges, bár hiányérzetre nem tudom, hogyan lehet okod. A világtörténelem legbrutálisabb foci korszaka után. Én sem fogok neki más csapatokban szurkolni. Rosszat nem akarok neki, hálás leszek neki örökké, de ha ment hát ment. Leszarom.

Jobban aggódom azon, hogy milyen B-kategóriás balfaszokkal lesz pótolva.

számomra CSAK és kizárólag a Hazard+MBappe pakk lehet megoldás. Minden más sztár kreálmány csak visszaesés lenne. Neymar szintén.

Nyilván a büdös életben nem adják el Bappét nekünk..

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2018. július 10., kedd 23:10

Nem értem ezt a nagy letörtséget. Én már alig várom, hogy kezdődjön a bajnokság. Végre új impulzusok érik majd a csapatot, nagyon rájuk fért már. Legjobbkor távozott, még pénzt kapunk érte és nem egyszerre kell az összes öregebb játékost pótolni. Szép 9 év volt, de itt a végén már többször volt fék, mint ahányszor segíteni tudott. Elfogultak vagytok vele (ami nem baj), de szerintem sokkal kevésbé fogjuk megérezni a hiányát, mint itt azt most sokan gondolják.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. július 10., kedd 23:07

petiamadridista írta:Kurva nagy ász volt.
Hiányozni fog.

Ettől függetlenül nem fogok neki más csapataiban szurkolni.
Nyilván.

Tudom h nevetséges vagyok, de ha az epmúlt 9 évre tekintek azért apró hiányérzetem itt-ott akad.

De ez van.

Mbappé kell. :D
Mondjuk az a hianyerzet biztos nem miatta alakult ki.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Rasta » 2018. július 10., kedd 23:04

dannen írta:gondolom a BL donto utani “boldog vagyok hogy a real madridban jatszhattam” mondata azert segitett a megerzeseidnek. :mrgreen:
Nem csak az, mert nem az első eset volt, hogy meglebegtette ezt. Inkább az, hogy nem nagyon cáfolták meg semmilyen formában sehol.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. július 10., kedd 23:00

Kurva nagy ász volt.
Hiányozni fog.

Ettől függetlenül nem fogok neki más csapataiban szurkolni.
Nyilván.

Tudom h nevetséges vagyok, de ha az epmúlt 9 évre tekintek azért apró hiányérzetem itt-ott akad.

De ez van.

Mbappé kell. :D

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. július 10., kedd 22:55

Hát nem tudom én csak geci szomorú vagyok.

Totális üresség és érdektelenség fogott el már ZZ sokkoló távozása után is, de ez csak mélyült most.

Nyilván a világ nem dől össze, a Real nem fog megszűnni, de lesz min melózni Perezéknek a jövőben.

Főleg ez a mérhetetlen profizmus és a szarból való kimászás amire CR, ZZ képesek voltak..na az fog hiányozni.

Lehet rosszul látom, de nem fogok jól aludni, ha pl egy Iscotól kell várnom a folyamatos teljesítést CR szinten.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: flori » 2018. július 10., kedd 22:53

https://www.facebook.com/RealMadrid/vid ... Agi-EYBIww


Sírni. Tisztelni. Megköszönni. Továbblépni.

Az ember, aki megtestesíti a Real Madridot. Az örök útálat tárgya, a mindig kinevetett, lehordott ember, aki annyiszor megk*rta a világot, hogy szavakat nem találok. Felállt, harcolt, küzdött. A legnagyobb sportemberek egyike az egész világon. Egy lesajnált Real Madridba jött, a 9 BL serleget kerekre egészíteni. Tizenhárommal a háta mögött távozik.


Kezdődött a bemutatásával, egy olyan prezentációval, amit még ember nem látott a Földön. Teltház... UNO, DOS... A spanyol kupa döntő, mikor felment fejelni... mintha órákig úszott volna a levegőben. Mesterhármasok az Atletico ellen, "CALMA, CALMA"... itt vagyok! És ameddig engem láttok ne féljetek! Nem féltünk. Síri csend a Nou Campban, többször is. A 13/14-es BL szezon, ahol gólkirály lett és feltette a pontot az i-re. A hulla gyenge formában lévő Real Madridot visszarántja a Wolfsburg ellen a mesterhármasával, majd odaáll, és belövi a mindent eldöntő büntetőt a San Siróban. Évtizedek után duplára vezeti a fehéreket, parádés, soha nem látott tavasz, az első címvédés a duplájával. 4 BL cím, Aranylabdák, Aranycipők, 450 gól.

A legnagyobb gólja pedig következő csapata ellen.

A Bernabeu túrán büszkén fogjuk mesélni, ez az ember megváltoztatta szeretett csapatunk történelmét, és mi láthattuk ezt a csodát.

IKON. MÁGIA. CRISTIANO RONALDO.

Adiós!
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. július 10., kedd 22:53

Köszönök mindent mester!
:salute:

Ha ennyire menni akart akkor ez volt a legjobb alkalom neki is,és a klubbnak is.
Szóval jól jártunk szerintem,mert azért lehetett látni hogy ő is öregedik.

Köszönet megint és sok sikert!
:salute:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. július 10., kedd 22:42

Ronaldo úgy ígérkezett el Calderónnak a Realba, hogy Európa talán legjobb 10 csapata közt se voltunk. Mindezt egy Unitedből, ami akkoriban BL-t nyert.

Ha nem is teljesen hasonló a helyzet, mint most, mindenképp van közös benne.

Már csak ezért is örökké hálásak lehetünk neki. Legnagyobb része neki volt abban, hogy a völgyből feljutottunk a hegyre, ahol okos igazolásokkal még hosszú évekig maradhatunk.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 10., kedd 22:42

Kerlon írta:Mint mikor a Barca igazol valakit. Most a Juve lett a verhetetlen legkiralyabb csapat. :lol:
Ez amugy jó nekünk,megint le leszünk sajnálva sőt igazából nyomás se sok lesz a csapaton az elmúlt évek eredményei+Zizu és Cr távozása miatt.

A juve meg fel lesz fújva Cr miatt.Remélem összefutunk velük.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. július 10., kedd 22:22

Nekem ezt még emésztenem kel... :-@ :-@ :-@ :-@ :-@ :-@
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2018. július 10., kedd 22:17

Óriási játékosok voltak a Real Madrid múltjában, de ő simán az egyik legnagyobb. A mocsokból kivakart minket, visszavezetett nemhogy Európa elitjébe, hanem magasan a többiek fölé.
Kétségem nincs afelől, hogy az ő mentalitása miatt tartunk itt, ahol, hogy emiatt nyerhettünk zsinórban három BL-t, élhettünk át egy újabb egészen ritka történelmi csodát a Di Stefano korszak után.

Nemcsak a profizmus, hanem a győztes szó mellett is az ő fotójának kéne szerepelni a szótárakban, az egyik legnagyobb sportember, aki létezett, és 9 évet adott a páratlan karrierjéből.

Szenzációs gólokat, élményeket szerzett nekünk, talán a legelső Calma gólöröme a legkedvesebb a millió közül. :)
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2018. július 10., kedd 21:55

Nagy köszönet jár neki a megannyi sikerekért amit a Real Madridért tett! Egy igazi legenda! Azert egy picit keserű szájizzel fogadtam ezt a döntést, de mivel fogalmam sincsen mi volt a háttérben, felesleges spekuláciokba nem bocsájtkozom! A Juvénak még sok örömet fog okozni, de olyan sikeres mint itt nem lesz ez nagyon valoszìnű! Rá volt felépìtve a Real, és ez nem megy pár hònap alatt! Ezek a játékosok a Realban álmukbol felébredve is tudták a dolgukat, most egy teljesen ùj közeg , ehhez idő kell attol függetlenül hogy jòpár gòlt el fog rakni a Juvéban is.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. július 10., kedd 21:48

. A torinói klub nem sokkal a Real után szintén kiadott egy hivatalos közleménytRonaldo szerződtetéséről: a Juve a FIFA által megszabott szolidaritási hozzájárulás (nevelési költségtérítés) és 12 millió eurónyi egyéb költség mellett két év alatt 100 millió eurót fizet a spanyoloknak a portugál klasszisért, aki négy évre szóló szerződést ír alá

GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 10., kedd 21:44

Mint mikor a Barca igazol valakit. Most a Juve lett a verhetetlen legkiralyabb csapat. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég