Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 14., szombat 17:42

milyen düh, ez csak foci :lol:

ez a gótozás viszont kiveri a biztosítékot azért.
de lebronnál meg megszoktam, azon is csak kacagok.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. július 14., szombat 17:39

Fuhh, hallod, neked nagyon rosszat tett ez a 2 hét. :| Nem is írok semmit inkább... rettentő nagy düh és feszültség lehet benned.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 14., szombat 17:36

Fel sem fogatom hogy hogy lehet egy fejben gyenge patot es neymart eltetni minden hszben, es utana crt kritizalni.
én mindig azért nézek meccset, hogy szórakozzak, és mint egy félőrült keresem a mai napig azt a játékost, akiben megfog ugyanaz, mint anno ronaldoban.
ez volt céronaldo 2003-06 között, de aztán lófasz lett belőle, ez volt pato a sérülésekig, és ez bappe most, de egyiknél se felhőtlen, mindegyik nagyon messze van ronaldotól.
ezért tartom többre neymart és patot is, mert ez a foci, ami nekem tetszik, amit én látni akarok, felpassz, mögéfutsz, kényszerítő, olyan futást, helyzetet meglátni, amit más nem, a kellő pillanatban megy a csel vagy a megindulás, futsal a nagypályán.
céronaldo ezek közül sokat lever, a gólok és eredmények mellett sem tartom mint focistát akkora kalibernek, na de hát na, nem mindenki születik olyan kombinatív készséggel, mint a magyarok vagy a brazilok.
A laliga szamit.
leszarom a laligát, én csak azt akarom látni, hogy már 4:0 de még megyünk előre és már 5, hopp geci már 6, piké már bőg, messi reklamál, hopp már ott a hetedik, és nincs megállás, meggyilkoljuk őket könyörtelenül, mint michael jordan az ellenfeleit.
mindig ott volt a lehetőség a murinnyó éra utáni években.
minden
egyes
alkalommal elbasztuk.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. július 14., szombat 17:30

H.E.H.E. írta:az aranylabda, miután - mintegy búcsúzásképp - még csinált valamit a spanyolok ellen a vébén, ugyanannyira az övé, mint messié, mert utána még annyit se csinált. magyarul semennyire. hatalmas csalódás. nyilván nem egyszerű egyedüli értelmes játékosként mutatni valamit, amikor mindenki rád vadászik, de miért hiszi azt megoldásnak, hogy ha megáll elöl és várja, hogy nagyritkán eljusson hozzá a labda, és amikor látja, hogy nem működik, akkor sem változtat rajta, nem jön vissza, nem fut neki a védelemnek, hogy felbontsa őket, hát lófasz ez, nem goat.
33 eves, ebt nyert, kurva hosszu szezonja volt, 5x aranylabdas. Ennek ellenere azon az egy spanyolok elleni meccsen tobb volt benne mint neymarba egesz karrierje soran a valogatottba, ot megsem kritizalod ennyire. Pedig 26 eves ereje teljeben van, csak hat a spagetti, meg a talajtorna elvette az energiajat a focitol.
Ja bocsanat olimpiat nyert. A te szavaiddal elve: "bitch pls"
Fel sem fogatom hogy hogy lehet egy fejben gyenge patot es neymart eltetni minden hszben, es utana crt kritizalni.

U.i.: a barcanak es a barcasoknak ez a 3bl egymasutan nagyobb pofon mint 30-0ara vertuk volna oket. Egy leaajnalt, kinevetett, jatek nelkuli csapat 3ev alatt letorolte a fold szinerol a nagy pep teamet akik mindossze 2 blt tudtak hozni, azt se egymasutan. Gondolj el egy embert aki gracias pep felirattal eli le az eletet, mit elhetett at egy real tripla alatt. De tudom. A laliga szamit.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. július 14., szombat 17:29

H.E.H.E. írta:ja még annyi, hogy hiányérzetem van, hogy amíg itt volt a messi vs céronaldo, sosem basztuk meg igazánkeményen a barcát.
9 éven át. annyiszor volt benne a meccsben, hogy az egész la masiát, barcát , katalóniát mindent be lehetne hinteni sóval, csak fejben kéne odatenni kicsit, de sosem sikerült.
szóval szépek ezek a győzelmek, meg sok gólok, de nagyon bánom, hogy a barcát nem tudtuk igába hajtani.
az elmúlt sok évben soha.

Igazabol nekem is ez az 1 hianyzik.
Visszafele meg kaptubk pofont parszor.
ZIDANE

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. július 14., szombat 17:27

Van igazság Hehe írásában de azért én adnék mondjuk egy 5-0-t plusz 1 béel trófeáért. :mrgreen:
Som i Serem!
6oat

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 14., szombat 17:21

amikor ezt az ostoba kecskézést abbahagyják, akkor én is abbahagyom az igazironaldozást.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2018. július 14., szombat 17:19

Hehe, tőled pontosan ennyit vártam, tehát nem tudom, miért fordul fel még mindig a gyomrom ettől az “igazi ronaldó”-zástól, de csak nem tudom megállni szó nélkül.

Remélem, nem megy az unalmas baromságaid után a fórum többsége vagy az átlag Madrid szurkoló, mert az nagyon kiábrándító lenne.

Mindegy, ezt a kilenc évet (pláne az utolsó ötöt) nehéz lesz elvenni az örökös fancsalgóknak. A futballtörténelem egyik legerősebb gárdáját láthattuk élőben, a szemünk előtt, 5 év 4 Bl ilyen a világon nincs és aligha lesz még jó darabig.

Köszönjük Cristiano, 5 Aranylabda és 5 Bl után (4-4 velünk) madridista szemszögből bőven a brazil Ronaldo előtt jársz nálam. Mondom ezt úgy, hogy utálom ezt az összehasonlítást, és két klasszis focista kényelmesen megfér ugyanazon a név alatt...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 14., szombat 17:18

H.E.H.E. írta:ja még annyi, hogy hiányérzetem van, hogy amíg itt volt a messi vs céronaldo, sosem basztuk meg igazánkeményen a barcát.
9 éven át. annyiszor volt benne a meccsben, hogy az egész la masiát, barcát , katalóniát mindent be lehetne hinteni sóval, csak fejben kéne odatenni kicsit, de sosem sikerült.
szóval szépek ezek a győzelmek, meg sok gólok, de nagyon bánom, hogy a barcát nem tudtuk igába hajtani.
az elmúlt sok évben soha.
Tavaly szuperkupan szarra vertuk oket
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 14., szombat 17:00

ja még annyi, hogy hiányérzetem van, hogy amíg itt volt a messi vs céronaldo, sosem basztuk meg igazánkeményen a barcát.
9 éven át. annyiszor volt benne a meccsben, hogy az egész la masiát, barcát , katalóniát mindent be lehetne hinteni sóval, csak fejben kéne odatenni kicsit, de sosem sikerült.
szóval szépek ezek a győzelmek, meg sok gólok, de nagyon bánom, hogy a barcát nem tudtuk igába hajtani.
az elmúlt sok évben soha.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2018. július 14., szombat 16:52

Megnézve a videót nem a könnyeimet nyeldesem, de van egy gombóc a torkomban... :/
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 14., szombat 16:47

én vok a 100. bappe szavazó szevasztok :mrgreen:

sok gondolat és/vagy baromság fordult meg a fejemben a doppingvétség miatti eltiltás alatt, most kiszórom a különböző topikokba.
először is, megtörtént, kipattintottuk céronaldot.
egyik szemem sír, másik üveg. ja várjál, nem.
ezel a bolttal mindenki jól járt, nagyon ritka az ilyen. pereznek jár a pacsi, a következő akkor megy majd, mikor bappe és hazard tartják a mezt.
aki szomorkodik és sokkos állapotban jár fel s alá a szobában, tördeli a kezét, hogy most nem tudja mihez kezd az életével, hogy nincs már céronaldo a csapatban, annak mondanám, hogy korántsem akkora érvágás.
nem a 2009-es céronaldoról beszélünk.
sosem voltam odáig érte, nyilván mást nem lehet tenni, az eredményeit elismerem.
de hogy goat... bitch please.
ugyanolyan goat maximum, mint lebron odaát, magyarul semennyire.
a mai foci annyira blőd, gyenge és rossz a régihez képest, hogy ezek alapján nem nevezek én senkit kecskének. maradona és ronaldo is előtte van, számomra messze a két legnagyobb játékos valaha.

az aranylabda, miután - mintegy búcsúzásképp - még csinált valamit a spanyolok ellen a vébén, ugyanannyira az övé, mint messié, mert utána még annyit se csinált. magyarul semennyire. hatalmas csalódás. nyilván nem egyszerű egyedüli értelmes játékosként mutatni valamit, amikor mindenki rád vadászik, de miért hiszi azt megoldásnak, hogy ha megáll elöl és várja, hogy nagyritkán eljusson hozzá a labda, és amikor látja, hogy nem működik, akkor sem változtat rajta, nem jön vissza, nem fut neki a védelemnek, hogy felbontsa őket, hát lófasz ez, nem goat.

nem akarom, hogy rátelepedjen egy kifele menő, de attól még ezt elhinni nem akaró, óriási egojú játékos a klubra. juventus lett, minden klubok legalja, a bunda, csalás és köpedékség teteje, akár nyer vmit ott, akár nem, innentől engem nem érdekel kicsit sem, az a klub a fertő volt évtizedeken keresztül.


egyetlen dolog fog hiányozni, a maximalizmus, a professzionalizmus.
remélhetőleg, krósz, ramos és a többiek kellő mennyiségű infot szedtek fel tőle az évek során.

és legyen itt búcsúzóul egy videó, az igazi egyetlen ronaldoról, az igazi goatról, ahol nem volt értelmetlen, semmi célra nem vezető sarokkal visszapassz, eredményhez és előrébb nem vezető flikkflakk, hanem minden egyes csel, megmozdulás, összjáték, passz, megindulás egy célt szolgált. a gólt.
őszinte futball, nincs szimulálás, mint a minden hajszálban eldőlő céronaldonál - aki bátran kijelenthetjük, hogy 15 éve honosította meg ezt az alja fetrengő szimuláló szart, amit ma futballnak hívnak és minden kis sztárocska másolja. szerencsés ember, mert pont az állandó önmagát feldobálás és szimulálás miatt sosem volt súlyos sérülése.
hogy a pirelli szavaival üzenjek céronaldonak, aki ehhez a szinthez, hiába a statok, egyértelműen kevés volt és kevés is lesz: power is nothing without control:
ronaldo.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. július 14., szombat 14:40

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ol-2647139
500 ezer mez egy kicsit soknak tűnik

bár az is igaz az olaszok most nem kellett válogatott mezre költsenek :lol:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. július 13., péntek 18:13

According to Edu Aguirre, Cristiano Ronaldo asked Juve not to do a big and historic welcome in their stadium with the Juventini because it was out of respect to Madridistas after he didn’t say goodbye to them at the Bernabéu.

hat ez kiderul a jovheten.

GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. július 13., péntek 16:15

rashidm írta:És mégis miért vagytok szomorúak mert teljesen más lesz mint az elmúlt 9 évben? Én pont emiatt várom a következő szezont hogy mi fog ebből kisülni. Szar lesz, de túléljük. 2010 előtti időszakot is túléltük. Nekem nem a góljai fognak hiányozni (mert majd más fogja akkor), hanem a mentalitása.
Mert az ismeretlentol mindig egy kicsit fel az ember. CR-el tudtuk, hogy meccsenkent fog loni egy golt, a kerdes csak annyi volt, hogy amikor neki nem megy, akkor ki fogja a hatara venni a csapatot. Most meg nincs olyan jatekosunk, akire golok tekinteteben alapozni lehetne. Bale barmikor megserulhet, Benzema mar nem az, mint regen, amikor stabilan hozott 25 golokat, Asensio, Isco vagy Lucas evi 10 golos jatekosok. De meg igazolas szempontjabol is az elso szamu celpontokat nehez vagy mar szinte lehetetlen megmozditani. Szoval nem meglepo, hogy sokan szomoruak, vagy hogy aggodnak a jovo miatt.

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. július 13., péntek 14:26

Sierra írta:
rashidm írta:Nem azt mondom, hogy nem fog. De páran sztem kicsit átesnek a ló túlsó oldalára. Közhely, de előtte is volt és utána is lesz Real. Most majd nem lesz 50 gólos játékos, ezt is meg kell szokni.
Mitől esnénk át? A Real Madrid legnagyobb játékosa lelépett, ezen nincs mit magyarázni. Hatalmas űrt fog hagyni maga után mindenféle szempontból. Nyilván lesz Real utána is, ez sosem volt kérdés sztem. Viszont teljesen más lesz minden, mint az elmúlt 9 évben. Legtöbben emiatt vagyunk szomorúak. És írom ezeket úgy, hogy sosem voltam CR fanboy, max az utóbbi 2-3 évben "került közelebb a szívemhez". Az az 50 gól meg baromira fog hiányozni, ahogy majd a Barcának is Messi 50 gólja/szezon.
ez meg... :'( :'( :'(
És mégis miért vagytok szomorúak mert teljesen más lesz mint az elmúlt 9 évben? Én pont emiatt várom a következő szezont hogy mi fog ebből kisülni. Szar lesz, de túléljük. 2010 előtti időszakot is túléltük. Nekem nem a góljai fognak hiányozni (mert majd más fogja akkor), hanem a mentalitása.

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. július 13., péntek 14:22

Le szeretném én is írni, hogy hogyan látom ezt az egész Perez - CR7 dolgot illetve C távozását...

CR kért valamennyit (mindegy mennyit ha belegondoltok igazán ez nem is fontos), Perez pedig adni akart vmennyit, de sokkal kevesebbet, mint amit C kért. Ez itt a lényeg: kevesebbet a kértnél!

Ebből CR leszűrte, hogy vagy idén jön Neymar csillagászati összegért és fizetéssel, amit Ő már nem kaphat meg (itt Madridban munkája elismeréséül) és ha jön akkor már nem C lesz a legmagasabban fizetett tehát a legjobb a Real Madridnál sem a klub sem a szurkolók szemében.

Vagy pedig jövőre jött volna Neymar, ez esetben még kimaxolták volna Cr-t, esetlegesen majd az Ő nyakába varrva egy bukott bajnoki címet és Bl-t és akkor úgy kellett volna távoznia... És az egyáltalán nem a csúcson, a legjobbként történt volna...

Ha pedig Cr elfogadta volna, hogy már fizuban nem Ő a Nr. 1 csapaton belül... hát ismerjük el, ha ezt Ronaldo megtette volna akkor az nem is Ő lenne!!!

Természetesen az is elképzelhető, hogy Ronaldo saját korát, változását reálisan látva és megítélve valóban a csúcson akarta abbahagyni A REAL MADRID-ban, mint ahogy tette azt Zidane (2-szer is), akit C is elismert, tisztelt és kedvelt. DE ezt azért tartom kizártnak, mert...

ahogy Ti is írtátok milyen csúnya dolog az, hogy Ronci nem köszönt el “legalább” levélben a facebook-ján instáján keresztül, ha már nem is személyesen, könnyek között ( mert Ő maximálisan profi és nem fog sírni élőben, mert akkor olyan mintha kirúgták volna...lsd. Casillas)

Na és pont ez a kulcs, hogy nem tette ki azt a levelet...!!!

Egyértelmű, hogy ezzel üzeni és mutatja a világnak illetve a 120 millió követőjének, hogy Ő még bizony legalább 4 évig a legmagasabb szinten a Realban akart játszani nem máshol, mert bízik és hisz benne, hogy még jól fog tejesíteni és akarja is csinálni, de ezt Perez máshogy gondolta...

Az egyetlen amit reálisan tehetett, hogy elmegy a Juventusba Messi szintű fizuért és bizonyítja a világnak, hogy még mindig Ő a legjobb a kövi 4 évben, ugyanakkor Perezt kiállítja Neymarral, hogy akkor tessék azt hozni, amit én a csapattal az elmúlt években legalább kupák számában, ha nem is minőségében...

Személyes véleményem: nem fogja! A kb. 25 éves Cr is ugyanilyen kis hisztis volt mint Neymar, tehát Neymar is érettebbé válik majd az évekkel úgy mint Ronaldo, de a kulcs a neveltetés, és a neveltetésből adódó magartás illetve (játék)intelligencia. Nos ebben Neymar más dimenzió mint CR, ez nagyon jól látszik.
CR olyan fiatalon mint Neymar rengeteget csapkodott, elégedetlenkedett a pályán a társai felé...NADE KÉREM soha nem ordította le a pályán egyik csapattársát sem!!! Neymar igen most a VB-n például...más neveltetés=>más magatartás=> más szintet eredményez majd?

Ezt bizony az elkövetkező 1 év, de ha Ronci teljesítményét nagyon alaposan akarjuk még vizsgálni és kritizálni, akkor inkább az elkövetkező 2 év fogja megválaszolni!
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. július 13., péntek 13:08

Kerlon írta:Emlékeztek arra, amikor mindenki tanácskozott anno, hogy megérte-e az árát 94 millió euróért? Most 9 év után, minden helyi rekord megdöntése után közel 34 évesen elment 117-ért. Megérte. Eladás nélkül is. :)
Teljes mértékben adom amit írtál! :agree:
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 13., péntek 12:43

Emlékeztek arra, amikor mindenki tanácskozott anno, hogy megérte-e az árát 94 millió euróért? Most 9 év után, minden helyi rekord megdöntése után közel 34 évesen elment 117-ért. Megérte. Eladás nélkül is. :)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. július 12., csütörtök 23:33

KovaLlos írta: Igy van,ehhez a szinthez onzoseg kell!Legjobb jatekosunk a tortenelemben,vagyis top3 biztos,en ezt nem vitatom.De ez olyan mint a svedeknel..ott volt Ibra vezernek,de lehet, hivy nelkule jobbak csapatkent.
Hagyjuk mar Ibrat, egy csapatat sem tudta huzni nagyobb ellenfelek ellen. Ce meg valogatott szinten is maradandot alkotott 2 eve.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég