Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. január 3., kedd 7:00


latom az 500 fős mtk stadiont, ahol jatszani fog,
25000 fos az al nassr stadion es iden az atlag nezoszam 15000 felett van.

szinte garantalt a telthaz iden amint jatszani fog szerintem
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 3., kedd 6:32

Sztem ez game over, latom az 500 fős mtk stadiont, ahol jatszani fog, hamar elege lesz sztem.
Senkinek se kell, sehova se kell, mert csapatrombolonak van beállítva, es az ego miatt van is benne realitas.
Szedje meg magat, legyen egeszseg neki meg a csaladnak, aztan szepen csendben vonuljon vissza. Valahogy magaban rendezze a dolgokat, talaljon uj kihivast, hogy ne bolonduljon meg 40 fölött, ez a legfontosabb.
thereisonly1ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 3., kedd 6:25

Lehet kitudja magat pihenni aztán fut még egy nagyot. A lelkének biztos jót tesz ahogy látom kecskekúróék nem aprózzák el a fogadtatást.

Én úgy gondolom visszajön valahogy de a helyében nem tenném főleg nem vissza a premierleaguebe carregheréket hallgatni megint…

Ennek a storynak max akkor lehetett volna jó vége ha valahogy madridban köt ki minden más szerintem bukó lesz.

Abban a percben,hogy megérkezik a newcastlehez kezdődik minden előrlől elveszi a gólokat a fiatal aranylabdásoktol blablabla.

Nem ér meg ennyit az a 2-3 bl gól csak,hogy messi ne érje utól.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. január 3., kedd 5:59

van benne racio, de azert eleg sok a ha.

a newcastle bl indulasa annak ellenere is meglepo lenne, hogy most jol allnak egyelore, meg feltavnal sem vagyunk, hiaba van januar.

a masik meg az, hogy ez a fel ev a szaudiaknal elsulhet ugy is, hogy felporog es formaba lendul, meg ugy is, hogy a kozeg miatt o is elengedi magat.
utobbi nem ra vall, de nem focizott meg topligakon kivul, nem tudni milyen hatassal van ra.


Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 3., kedd 5:26

Steve írta: Sorry a dupla miatt..
De ebbe a Marcas hírbe mennyire lehet bízni?

Az nem elképzelhetetlen, hogy a Newcastle beessen egy BL helyre, a pénz meg ömlik oda is.. nem teljesen földtől elrugaszkodott sztori..

Ami számomra nem stimmel, hogy akkor miért nem ment kapásból oda?Ott is kicsikarhatott volna egy rakat pénzt.A Newcastlenek egy induló pénzpumpálós projektnél aranyat ért volna egy CR brand. :hmmm:

Mennyire lehetne ebbe bármit is belegondolni?
Newcastlenek nincs szüksége rá viszont az araboknak nagyon, akár fél évre is utána meg majd nagykövetként.

Szerintem arabék simán belemennek egy ilyenbe júniusig verhetik magukat, eladhatnak csilliárd mezt stb…

Céronaldo részéről nekem csak így logikus ez a váltás. Bár ezmár csak ilyen erőlködés, hogy bevállal egy arab turnét csak azért, hogy legyen 6 csoportmeccse még a blben.

Majd nyáron kiderül de akkora kontraszt van az egész ember az interjú a unitedes szerződés bontás és e között, hogy valami kell legyen a háttérben ami értelmet ad az egésznek :lol:

Aztán lehet tényleg elengedte a dolgot fasztudja :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. január 3., kedd 0:46

Faust írta: Annyit, hogy a fanatikusok mentegethessek meg fel evig. :mrgreen:
Általában hasonlóan látunk mindent és szeretlek, imádlak Faust barátom :mrgreen: ..de.. nem lehet, hogy túlzottan haragszol az öreg Cristianora? :kalapos:

A magam részéről onnan, hogy nem Real játékos, mint érdekesség követem a sztoriját. Se nem zavar, se nem hiányzik kimondottan.

Nem szimpatizálok ezekkel az összegekkel és ahova a “foci”..már ha ez a valami még az..lett terelve. De az igazság az, hogy tonna számra van mindenféle fazon akik szintén egy rakat pénzt keresnek közel sem hasonló teljeseítmény után. Sajnálni nem sajnálom cétől semmit.

Az egy más kérdés, hogy mi a véleményem az egész mai fociról és az azt körül övező bizniszekről.. :|

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. január 3., kedd 0:32

Annyit, hogy a fanatikusok mentegethessek meg fel evig. :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. január 3., kedd 0:31

Sorry a dupla miatt..
De ebbe a Marcas hírbe mennyire lehet bízni?

Az nem elképzelhetetlen, hogy a Newcastle beessen egy BL helyre, a pénz meg ömlik oda is.. nem teljesen földtől elrugaszkodott sztori..

Ami számomra nem stimmel, hogy akkor miért nem ment kapásból oda?Ott is kicsikarhatott volna egy rakat pénzt.A Newcastlenek egy induló pénzpumpálós projektnél aranyat ért volna egy CR brand. :hmmm:

Mennyire lehetne ebbe bármit is belegondolni?

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. január 3., kedd 0:01

CR és a kicccsalád landolt!

Fura látni ezeket a képeket!

Abszolút elfogadom és lehet hogy a karrierem végén egy kimaxolt, végig melózott időszak után uezt csináltam volna, ha az arcomba tolják ezt a pénzt.

Semmiképpen sem ítélem el, de mint szentimentális ember(szia Hehe ölellek, puszi Ziro :kalapos: :-* ) fura ezt látni.

Qva jó lett volna egy Realos oda baxós utolsó szezon egy triplával faxra húzni európát és az egész szembe széllel még egy utolsó romantikus sikersztori. :D

De nyilván értem a helyzetet, őt is megértem, Perezéket is, talán így mindenkinek jobb. Sajnálom, hogy így távozott és ez lett a sztori vége. De így is egy irgalmatlan sikersztori CR-é is, a Realé is és amit itt Perez megint alkotott az is. :lilasalas: :cheers:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. január 2., hétfő 21:43

dzsi91 írta: Gec Ramos nekem olyan mintha rég visszavonult volna. Látom néha psg mezbrn de nem tudja az agyam feldolgozni, hogy az a mi Ramosunk :lol: pedig messit pl teljesen megszoktam psg mezben.
Nekem is teljesen ez. Ezen mondjuk segit nalam az a teny hogy nem is lattam meg psg meccset ahol jatszott volna. Ellenunk serult volt tavaly, a tobbi meccsuket meg nem neztem ahol jatszott, azt se tudom melyik csatornan megy a francia liga.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 2., hétfő 19:52

Gec Ramos nekem olyan mintha rég visszavonult volna. Látom néha psg mezbrn de nem tudja az agyam feldolgozni, hogy az a mi Ramosunk :lol: pedig messit pl teljesen megszoktam psg mezben.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 2., hétfő 19:46

dzsi91 írta: Cé biztos jót nevetett :lol:

Marca megint ezt a newcastle dolgot írja. Szerintem ez lesz a valódi forgatókönyv máshogy nemment volna ebbe bele. Fél év araboknál addig eladnak egy csillio mezt aztán egy szezon kölcsönben a newcastlenél.

Ami amúgy hülyeség volt mert azt a félévet a unitednél is kiülhette volna jövőre meg valszeg ők is bl indulók.

Fude érthetetlen ezaz egész :lol:
Kérdés ki kit hisz el.
Ezt a hírt csak egy forrás hozta le, azt viszont számos, hogy Modric és Ramos is a listájukon van.
Márpedig nyár előtt egyik sem tud odamenni ingyen, így csak úgy lehetne reunited velük, ha CR is ott van.

Modric mondjuk már kiesett a játékból, de Ramoson azt erzem, hogy megmozdul a pénzért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 2., hétfő 19:32

Cé biztos jót nevetett :lol:

Marca megint ezt a newcastle dolgot írja. Szerintem ez lesz a valódi forgatókönyv máshogy nemment volna ebbe bele. Fél év araboknál addig eladnak egy csillio mezt aztán egy szezon kölcsönben a newcastlenél.

Ami amúgy hülyeség volt mert azt a félévet a unitednél is kiülhette volna jövőre meg valszeg ők is bl indulók.

Fude érthetetlen ezaz egész :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. január 2., hétfő 19:09

Nem sokaig fog ott edzoskodni ugy erzem :mrgreen:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 2., hétfő 17:49

CR uj edzoje gondolta egy viccel nyit.
Kerdeztek CR-rol, es azt valaszolta vicceskedve, hogy Messit akarta eloszor a csapathoz vinni Dohabol. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. január 2., hétfő 14:31

Al Nassr has hit 6 million followers, which is more than Europe's elite teams like Sevilla, Valencia, Roma, Napoli, Aston Villa, Everton.

CR7 EFFECT 🐐


mi lesz ha mar jatszani is fog :lol:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 2., hétfő 14:10

Sierra írta:
Realista24 írta:Mi igaz ZZ-re?
Az hogy a távozás ajtaját Zidane nyitotta, és én most a 2018-as távozásáról beszélek. Mégis visszajöhetett 2 évvel később.
Igen, erre irtam, hogy Perez elmondta nem egyszer, hogy ZZ barmikor mehet johet, ahogy jonak latja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. január 2., hétfő 14:03

Realista24 írta:Mi igaz ZZ-re?
Az hogy a távozás ajtaját Zidane nyitotta, és én most a 2018-as távozásáról beszélek. Mégis visszajöhetett 2 évvel később.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 2., hétfő 13:22

Sierra írta:
Realista24 írta: De a távozás ajtaját CR nyitotta, és biztos vagyok benne hogy akkor egyértelművé tettek, hogy nincs visszaút.
Mondjuk ez ZZ-re is igaz, kéz a kézben léptek le.
Mi igaz ZZ-re?
Perez ezt mondta:
“Zidane has the dream of one day becoming the manager of France. I still love Zidane. If he wants to return, this is still his home.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. január 2., hétfő 13:09

Realista24 írta: De a távozás ajtaját CR nyitotta, és biztos vagyok benne hogy akkor egyértelművé tettek, hogy nincs visszaút.
Mondjuk ez ZZ-re is igaz, kéz a kézben léptek le.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég