Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Caraway » 2022. július 26., kedd 20:18

A BL a lenyeg neki. 15 golra van tole Messi, gondolom fosik attol hogy beeri. Az egoja vezerli, all time top akar maradni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 26., kedd 20:02

ziro4vr írta: Én megértem a tagot, szerintem baromira a vb lebeg a szeme előtt, ott még lehet egy nagy dobás, viszont ahhoz szeretne egy számottevő csapatban játszani.

Utána meg mehet a haknikör, usa vagy sporting.
Mi köze a vbnek a klubcsapathoz? Fix válogatott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

DaveKO
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2022. június 22., szerda 8:39
Kedvenc játékosaid: Luka Modric, Karim Benzema

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: DaveKO » 2022. július 23., szombat 22:44

Nem hoznám.

18-ban számomra igazi mélyütés volt, ahogy elment, "neheztelek" is rá még mindig, és érzek némi elégtételt amiatt, hogy nélküle is összejött a BL :)
A nagy öregek és a fiatalabbak új sztorit írtak nélküle, szerencsére a mi történetünket nem egy korábbi főkarakter visszahozásával kell megpróbálni életben tartani, mint az új star wars trilógiát :D Nem látom tehát a helyét a mostani csapatban.
Nekem az se lesz szimpatikus, ha a MU-t faképnél hagyja egy évvel a SirAlexthisoneisforyou után. Persze legkésőbb 2018-ban kiderült, hogy ő nem esik szerelembe egy klubbal sem.

Ezektől függetlenül örülök hogy végigszurkolhattam a madridi éveit :salute:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. július 23., szombat 21:37

Én megértem a tagot, szerintem baromira a vb lebeg a szeme előtt, ott még lehet egy nagy dobás, viszont ahhoz szeretne egy számottevő csapatban játszani.

Utána meg mehet a haknikör, usa vagy sporting.
Nem illik.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. július 23., szombat 21:08

Mester77 írta: Ha képes odamenni, az számomra elfogadhatatlan lépés lenne
Dehogy megy Cé az atmába. :D
Imádja a Realt, nem fogja ezt meglépni.
Pontosan tudja hogy milyen következményei lehetnek. Meg amúgyis, valszeg rühelli a Ticot. :D

cart
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: cart » 2022. július 23., szombat 20:52

Hogy tudná eladni amikor a Barca játékosa még? :D

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2022. július 23., szombat 20:49

Simeone kész eladni Griezmannt, C érdekében.

Ha képes odamenni, az számomra elfogadhatatlan lépés lenne :oops:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2022. július 22., péntek 14:30

Realista24 írta: Na, én azt mondom, hogy a Bayernbe fog igazolni.
Jó, de Te nem számítasz, mert a kebabos állandóan nyomja az infókat. Bár azok többnyire nem jönnek be. Nem szívesen emlegetem fel Pogbat, Mbappet... :roll: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 22., péntek 14:28

Na, én azt mondom, hogy a Bayernbe fog igazolni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. július 22., péntek 12:52

Semmit nem lehet elõre kijelenteni, ez captain obvious dolog. Viszont van ami valószínūbb, és ha objektíven nézed nem kérdés hogy melyik.

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2022. július 22., péntek 10:47

hehetheoriginal írta:
a visszatérése óriási boostot és lelkesedést hozna az öltözőbe
na ebben nem vagyok olyan biztos :lol:
Én sem csak mondtam valamit :lol:
De valójában nem lehet tudni, hogy reagálna az öltöző. Honnan is tudhatnánk?
Plusz emlékeim szerint senki egy rossz szót sem szólt CR-re távozása után. ( Kivéve Ramost aki 1 évvel később el ment a 🐐 izélőkhöz Messi mellé....)
Tehát valószínűleg jó kapcsolatban maradt a társakkal.
ferni írta:
Zubkov írta:
Az én utolsó mondatom pedig az, hogy a visszatérése óriási boostot és lelkesedést hozna az öltözőbe és utat nyitna a 15. és a cím védés felé :rock:


Mindkettő ugyanannyira megalapozott. :)
Milyen boostot hozna?

Ebbe a keretbe már beleivódott a nevezzük picit túlzón a CR-féle mentalitás, hogy hiába vagy a világ legjobbja, te mész akkor is le elsőnek edzésre.
Hiába kilátástalan a helyzet, akkor is hajtani kell és nem adhatod fel soha.

Ez egy csoda volt anno is, hogy így egymásra talált a világ legnagyobb klubja és az adott korszak legjobb játékosa és hogy földbe lett hugyozva a valahavoltbesteverszuperpiszipaszimegacsodabarcamessikecsődbeviszemaklubomat korszak keresztbe hosszába.

Ezt az időszakot nem csak amiatt uraltuk mert mekkorát tudtunk focizni, hanem mert mentálisan nem volt lehetetlen, meg mert Pintust elő kéne terjeszteni vmi Nobel-díjra vagy faszom tudja mire, mert értelmezhetetlen mit tud ennyire az a csávó.


De ez a mentalitás, alázat megmaradt CR után is és az öregek ezt már átadták a fiataloknak is, hogy te ebben a mezben játszol és ez mit is jelent és bármire képes vagy.

Semmi olyan boostot nem tudna már adni ami nekünk kéne.

Pàr plusz gólra van csak szükségünk, arra meg elég lenne egy Gnabry is vagy egy normális Hazard is.
Nem kell egy kiöregedő ember miatt átvariálni bármit is, bármekkora legenda is.
Mint írtam hehének is igazából én csak arra próbáltam ércenes célozni, hogy nem lehet kijelenteni, hogy több zavart hozna az öltözőbe mint hasznot... ennyi.
És én is csak akkor hoznám ha nem sikerül leakasztani egy jóval fiatalabb klasszist a kezdőbe. Ugyanis ahogy már többen is leírták két fix kezdőnk van előre. Rodrygo sem Hazard nem életbiztosítás 3. főnek. Reménykedni persze lehet bennük. Én is azt teszem. De ha senki más ígéretes embert nem tudunk igazolni aki valóban erősítés és egy 1+1-el megkínálnám CR-t. Ennyi.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8470
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. július 22., péntek 10:04

Zubkov írta:
Az én utolsó mondatom pedig az, hogy a visszatérése óriási boostot és lelkesedést hozna az öltözőbe és utat nyitna a 15. és a cím védés felé :rock:


Mindkettő ugyanannyira megalapozott. :)
Milyen boostot hozna?

Ebbe a keretbe már beleivódott a nevezzük picit túlzón a CR-féle mentalitás, hogy hiába vagy a világ legjobbja, te mész akkor is le elsőnek edzésre.
Hiába kilátástalan a helyzet, akkor is hajtani kell és nem adhatod fel soha.

Ez egy csoda volt anno is, hogy így egymásra talált a világ legnagyobb klubja és az adott korszak legjobb játékosa és hogy földbe lett hugyozva a valahavoltbesteverszuperpiszipaszimegacsodabarcamessikecsődbeviszemaklubomat korszak keresztbe hosszába.

Ezt az időszakot nem csak amiatt uraltuk mert mekkorát tudtunk focizni, hanem mert mentálisan nem volt lehetetlen, meg mert Pintust elő kéne terjeszteni vmi Nobel-díjra vagy faszom tudja mire, mert értelmezhetetlen mit tud ennyire az a csávó.


De ez a mentalitás, alázat megmaradt CR után is és az öregek ezt már átadták a fiataloknak is, hogy te ebben a mezben játszol és ez mit is jelent és bármire képes vagy.

Semmi olyan boostot nem tudna már adni ami nekünk kéne.

Pàr plusz gólra van csak szükségünk, arra meg elég lenne egy Gnabry is vagy egy normális Hazard is.
Nem kell egy kiöregedő ember miatt átvariálni bármit is, bármekkora legenda is.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11451
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. július 22., péntek 9:10

a visszatérése óriási boostot és lelkesedést hozna az öltözőbe
na ebben nem vagyok olyan biztos :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2022. július 22., péntek 8:40

ferni írta: Kibaszott hülye volt, hogy elment.

Viszont az idei év miatt egyértelmű, hogy mi magasan jól jártunk.
Berobbant Vini a félig meddig posztjára, ezt hogy Benzema végre Aranylabdát nyer és végre elismerik a jelenlegi legjobb játékosként és mellesleg brutál teljesítményei is voltak mellé, erre az érzésre szavak nincsenek.
Ahogy ez az egész mag még pár fiatallal meg tudott újulni, Modric elképesztő pillanatai, Courtois, Rodrygo dupla.... Reggelig lehetne sorolni, plusz ezek a BL meccsek.... :lol:

Ha marad CR is kétlem, hogy az elmúlt 4 évből leesett volna 1nél több BL, de mivel ez a mostani felért vagy hárommal nincs is miről beszélni.... :mrgreen:

Szép volt, azt a keretet ott akkor kimaxoltuk teljesen, de hogy 4 évvel később is még ilyenekre is képesek a srácok... Ez egy csoda volt, én még mindig nem tudtam teljesen felfogni mit isd műveltek le idén.... :lol:

Fájó szívvel, de azt mondom nincs rá szükség.
Több zavart okozna, mint amennyit hozzá tudna adni.
Romantikus, hogy bele szőtted az elmúlt szezon szép emlékeit :kalapos: :salute: , ezzel nyertél pár +1-et :mrgreen: De egyébként ezen kívül a mondandód lényege az utolsó mondatod.
Az én utolsó mondatom pedig az, hogy a visszatérése óriási boostot és lelkesedést hozna az öltözőbe és utat nyitna a 15. és a cím védés felé :rock:










Mindkettő ugyanannyira megalapozott. :)

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. július 21., csütörtök 22:11

ferni írta: Kibaszott hülye volt, hogy elment.

Viszont az idei év miatt egyértelmű, hogy mi magasan jól jártunk.
Berobbant Vini a félig meddig posztjára, ezt hogy Benzema végre Aranylabdát nyer és végre elismerik a jelenlegi legjobb játékosként és mellesleg brutál teljesítményei is voltak mellé, erre az érzésre szavak nincsenek.
Ahogy ez az egész mag még pár fiatallal meg tudott újulni, Modric elképesztő pillanatai, Courtois, Rodrygo dupla.... Reggelig lehetne sorolni, plusz ezek a BL meccsek.... :lol:

Ha marad CR is kétlem, hogy az elmúlt 4 évből leesett volna 1nél több BL, de mivel ez a mostani felért vagy hárommal nincs is miről beszélni.... :mrgreen:

Szép volt, azt a keretet ott akkor kimaxoltuk teljesen, de hogy 4 évvel később is még ilyenekre is képesek a srácok... Ez egy csoda volt, én még mindig nem tudtam teljesen felfogni mit isd műveltek le idén.... :lol:

Fájó szívvel, de azt mondom nincs rá szükség.
Több zavart okozna, mint amennyit hozzá tudna adni.
Szorol szora, mintha en irtam volna, ugyanez a velemenyem nekem is.
:goat:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8470
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. július 21., csütörtök 21:54

Kibaszott hülye volt, hogy elment.

Viszont az idei év miatt egyértelmű, hogy mi magasan jól jártunk.
Berobbant Vini a félig meddig posztjára, ezt hogy Benzema végre Aranylabdát nyer és végre elismerik a jelenlegi legjobb játékosként és mellesleg brutál teljesítményei is voltak mellé, erre az érzésre szavak nincsenek.
Ahogy ez az egész mag még pár fiatallal meg tudott újulni, Modric elképesztő pillanatai, Courtois, Rodrygo dupla.... Reggelig lehetne sorolni, plusz ezek a BL meccsek.... :lol:

Ha marad CR is kétlem, hogy az elmúlt 4 évből leesett volna 1nél több BL, de mivel ez a mostani felért vagy hárommal nincs is miről beszélni.... :mrgreen:

Szép volt, azt a keretet ott akkor kimaxoltuk teljesen, de hogy 4 évvel később is még ilyenekre is képesek a srácok... Ez egy csoda volt, én még mindig nem tudtam teljesen felfogni mit isd műveltek le idén.... :lol:

Fájó szívvel, de azt mondom nincs rá szükség.
Több zavart okozna, mint amennyit hozzá tudna adni.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2022. július 21., csütörtök 21:50

El se engedtem volna. Tőlem jöhetne. :sziv:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: lestat » 2022. július 21., csütörtök 21:39

Visszahoznám de csak mert imádom a palit. Logikus érv nincs mellette.

De adnám ha innen vonulna végül vissza, ahogy illett volna.

Áh de kár hogy ez lett belőle :'(
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. július 21., csütörtök 19:57

h3x0r írta:
dzsi91 írta: Mondjuk még mindig nemértem miért kéne Céronaldonak padoznia . Mintha nem játszottak volna benzemaval 10 évet a kezdőben. 3 ember kell előre amiből csak vinidzsi és karim fix. Cr siman elférne kezdőként is ebben a támadósorban.

De targytalan az egesz nem lesz ebből semmi.
Csak 10 evvel ezelott Ronaldo meg bal oldalt jatszott, ma mar nem engedheted meg, hogy ne kozepcsatarkent jatszasd. Ha Vini is fix, akkor a friss aranylabdasunkat kell kitenni jobb oldali tamadoba.
2017ben es 18ban is mar centert jatszott Cé benzema meg mögöttekevert. Vini marad balon jobboldalunk meg sose volt béla sok sérülése miatt és idén se lesz ahogy (nem) igazoltunk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. július 21., csütörtök 19:57

Tekintsunk csak a jovobe, engedjuk el szepen. A hozza hasonlo idos/rossz karrierdontest hozo jatekosok mindig a Milanba mentek, maradjon ez igy. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Faust 2022. július 21., csütörtök 19:57-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég