Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. december 19., hétfő 20:14

CR7 sokkal fosabbul menedzselte önmagát.
Ez tény.

Messinek voltak paraszt dolgai a pályán, meg gyakran azon kívül, amikor ment a trashtalk, vagy a mezmutogatós gólöröm, labdakibikázás stb, de ilyen és ehez hasonló agyelszállásai gyakorlatilag majd mindegyiknek vannak. Mármint minden olyan jatékosnak akinek hosszú karrierje volt.
Messi nem goodboy, sose volt az. Viszont CR7 olyan fosul menedzselte magát sokszor, hogy főleg az angol, utána meg nyílván a katalán sajtó ráaggasztotta a bad boy jelzőt, így nyílvan ha van rossz fiú kell lennie jófiúnak is.
És akkor az nyílván az első számú rivális.

Szereposztás volt amit a média kreált, onnan indulva h CR7 egyszerűen fosul menedzselte magát ilyen szempontból.
Ez van.

Avatar
Becks23
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2019. december 19., csütörtök 10:38
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Raúl, CR7, Sergio Ramos, Gera Zoli, Guti, Iker Casillas, Edwin van der Saar
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester UTD, FTC

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Becks23 » 2022. december 19., hétfő 20:09

4Rv írta:
lestat írta: Messi ugye nem egoista. Csak CR.

Egyik sunnyogva teszi a megjegyzéseket meg kibassza alabdát a közönségbe. A rákos Van Gaalt szidja majd a post match interju alatt elküldi a kurva anyjába a holland jatekost...

Légyszives ne tegyél ugy minta a törpe ne lenne egy egoista pökhendi pöcs :roll:
most ez komoly? szidta a RÁKOS van gaalt? hogy vág a témába van gaal betegsége(amiből hálisten kigyógyult), netán azzal kapcsolatban tett megjegyzéseket messi? weghorstnak valóba beszólt, de nem emlékszem, hogy a holland anyját ilyen formában a szájára vette volna.

én sosem állítottam, hogy messi egy szent a pályán, ezt a jófiú témát is évek óta csak ti görgetitek. és de, szerintem baromi nagy különbség van ebben a tekintetben kettejük közt, cr igényli a figyelmet, és sokszor ő maga gerjeszti a feszkót saját maga körül, nem kell messzire visszamenni a unitedes válásig..

En CR-t a Unitedben pl. nem szerettem a palyan nyujtott viselkedese miatt. Amikor Madridba kerult azt gondoltam, hogy ok, akkor neki itt vege lesz, mert ezzel a viselkedessel kiutalja a kozonseg. Nem igy lett, borzalmasan pozitiv csalodas lett, vegul a kedvenceim koze kerult a szorgalma es eltokeltsege miatt. Mint irtam, Messi pedig full semleges volt nalam, a labdas-kozonseges sztoriig.
En CR-t pl sosem lattam ilyet csinalni meg a united-os idokben sem.
Messi undorito viselkedese azota nekem nagyon szembetuno, egy bocsanatkerest elereszthetett volna

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. december 19., hétfő 20:06

4Rv írta:igényli a figyelmet, és sokszor ő maga gerjeszti a feszkót saját maga körül,
Bagoly mondja :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: lestat » 2022. december 19., hétfő 20:06

Becks23 írta:
lestat írta: Messi ugye nem egoista. Csak CR.

Egyik sunnyogva teszi a megjegyzéseket meg kibassza alabdát a közönségbe. A rákos Van Gaalt szidja majd a post match interju alatt elküldi a kurva anyjába a holland jatekost...

Légyszives ne tegyél ugy minta a törpe ne lenne egy egoista pökhendi pöcs :roll:
Nekem addig soha egy rossz szavam nem volt leomesszire amig oda nem kurta 1 meterrol teljes erobol a labdat a kozonsegbe. Azota ki nem allhatom, es ha meglatom mar ideges leszek. Minimum egy evre eltiltottam volna a focitol.
És emlékezzünk vissza CR mennyit kapott mert meglökte a sporit aki ugya vakon volt aznap is :lol:
De ja nem bánnak velük másképp..CR meg is érdemli mert egosta fasz. Jézusom de vakon vannak itt páran.
Nem is érdemes folytatni mert ugye CR igényli a figyelmet!! Messi szegény csak véletlen kerül mindig középpontba :(
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

4Rv
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2019. január 6., vasárnap 17:20

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: 4Rv » 2022. december 19., hétfő 20:01

lestat írta: Messi ugye nem egoista. Csak CR.

Egyik sunnyogva teszi a megjegyzéseket meg kibassza alabdát a közönségbe. A rákos Van Gaalt szidja majd a post match interju alatt elküldi a kurva anyjába a holland jatekost...

Légyszives ne tegyél ugy minta a törpe ne lenne egy egoista pökhendi pöcs :roll:
most ez komoly? szidta a RÁKOS van gaalt? hogy vág a témába van gaal betegsége(amiből hálisten kigyógyult), netán azzal kapcsolatban tett megjegyzéseket messi? weghorstnak valóba beszólt, de nem emlékszem, hogy a holland anyját ilyen formában a szájára vette volna.

én sosem állítottam, hogy messi egy szent a pályán, ezt a jófiú témát is évek óta csak ti görgetitek. és de, szerintem baromi nagy különbség van ebben a tekintetben kettejük közt, cr igényli a figyelmet, és sokszor ő maga gerjeszti a feszkót saját maga körül, nem kell messzire visszamenni a unitedes válásig..

Avatar
Becks23
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2019. december 19., csütörtök 10:38
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Raúl, CR7, Sergio Ramos, Gera Zoli, Guti, Iker Casillas, Edwin van der Saar
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester UTD, FTC

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Becks23 » 2022. december 19., hétfő 20:00

lestat írta: Messi ugye nem egoista. Csak CR.

Egyik sunnyogva teszi a megjegyzéseket meg kibassza alabdát a közönségbe. A rákos Van Gaalt szidja majd a post match interju alatt elküldi a kurva anyjába a holland jatekost...

Légyszives ne tegyél ugy minta a törpe ne lenne egy egoista pökhendi pöcs :roll:
Nekem addig soha egy rossz szavam nem volt leomesszire amig oda nem kurta 1 meterrol teljes erobol a labdat a kozonsegbe. Azota ki nem allhatom, es ha meglatom mar ideges leszek. Minimum egy evre eltiltottam volna a focitol.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: lestat » 2022. december 19., hétfő 19:55

'shutterisland írta:
Diego Ronaldinhohoz hasonló.
ha mar felhoztad, egy elvet kihagytam : stabilitas.
dinho pl itt bukik meg, hiaba o volt szerintem a vele szuletett tehetseget tekintve a no1 (de minim top 3) ha par utos eve volt csak a felso polcon, nyilvan top 10 kozelebe sem kerulhet egy all-time listan.
Na hálisten hogy egy barcás irja nem én.

Dinho baszott nagy Zseni volt ahogy Neymar is pl. De a közelében sem érnek a többi játékosnak a karriert tekintve.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: lestat » 2022. december 19., hétfő 19:48

4Rv írta:
lestat írta: Aztán visszavonult a válogatottól mert megbántották majd megsajnáltatta magát és visszament. Vezér. AZ :lol:

Hát nemtudom azért pár gólt csak rugótt az EB-n CR. Sérülten is nagyobb hatása volt a döntőre mint messinek a pályán az elmúlt 7 évben a BL-ben :lol:

Nem baj ha rugdossa a tiziket. Be kell rugni nyilvan. A baj azzal van hogy amilyen körülmények között kapták. De erre már senki nem emlékszik...
3 elveszített döntő után nyilván volt benne keserűség. mondjuk, ha már itt tartunk emlékszem, hogy cr is bejelentette néhányszor, hogy boldogtalan, és hogy hogy nem az új szerződés aláírása után újra minden happy volt.. a bl most nem tudom, hogy jött ide, amikor válogatottakról beszélünk.
hasonlitsd össze cr-nek mennyi szerződéshosszabitása volt. és messinek mennyi :roll:

Bár ez nemtudom hogy jött ide mikor válogatottról volt szó. :shifty:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. december 19., hétfő 19:45

'shutterisland írta:
Diego Ronaldinhohoz hasonló.
ha mar felhoztad, egy elvet kihagytam : stabilitas.
dinho pl itt bukik meg, hiaba o volt szerintem a vele szuletett tehetseget tekintve a no1 (de minim top 3) ha par utos eve volt csak a felso polcon, nyilvan top 10 kozelebe sem kerulhet egy all-time listan.
Hát Diego ugyanez volt.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. december 19., hétfő 19:43

Diego Ronaldinhohoz hasonló.
ha mar felhoztad, egy elvet kihagytam : stabilitas.
dinho pl itt bukik meg, hiaba o volt szerintem a vele szuletett tehetseget tekintve a no1 (de minim top 3) ha par utos eve volt csak a felso polcon, nyilvan top 10 kozelebe sem kerulhet egy all-time listan.

4Rv
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2019. január 6., vasárnap 17:20

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: 4Rv » 2022. december 19., hétfő 19:43

lestat írta: Aztán visszavonult a válogatottól mert megbántották majd megsajnáltatta magát és visszament. Vezér. AZ :lol:

Hát nemtudom azért pár gólt csak rugótt az EB-n CR. Sérülten is nagyobb hatása volt a döntőre mint messinek a pályán az elmúlt 7 évben a BL-ben :lol:

Nem baj ha rugdossa a tiziket. Be kell rugni nyilvan. A baj azzal van hogy amilyen körülmények között kapták. De erre már senki nem emlékszik...
3 elveszített döntő után nyilván volt benne keserűség. mondjuk, ha már itt tartunk emlékszem, hogy cr is bejelentette néhányszor, hogy boldogtalan, és hogy hogy nem az új szerződés aláírása után újra minden happy volt.. a bl most nem tudom, hogy jött ide, amikor válogatottakról beszélünk.

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. december 19., hétfő 19:35

'shutterisland írta:
Pelének 3 vb cime van. Akkor ő az igazi goat nem? ha csak a vb cim szamit
szerintem meg inkabb mindennek az egyvelege szamit.

statok, eredmenyesseg klubszinten, egyeni elismeresek, a valogatottal is viritson valamit azert, hatasa a futballra es jo oreg hehefele eyestest, mint szubjektiv faktor.
nalam peldaul ezek miatt az elvek miatt zidane > fenomen es pele vagy maradona sem top 5.


Én tegnap inkább az argentinoknak szurkoltam, és most h Messi megnyerte velük a VBt, mostmár kiírhatom, hogy nálam Maradona meg top 10 se. Most 2 nápolyi bajnoki címre eg vbre meg 1 uefa kupára egyszerűen nem akarom azt hallgatni hogy minden idők legjobbja, meg 20 század focistája,.aztán közben kokóval pörgette magát az éjszakában. Nem igazán látom, hogy a sokkal gólerősebb, sérülésektől és epilepsziás rohamoktól terhelt R9 miért nem akkora mint Diego? Nem hogy nem akkora,.sokkal nagyobb. Diego Ronaldinhohoz hasonló. És azért a 70es évektől voltak Cruyffok meg Beckenbauerek, meg Pelék meg mittoém.. sokan. Inkább a kulturális hatása volt nagy, bizonyos csikánó körökben, akiknek ez tetszett. Manu Chao mondjuk írt róla egy jó dalt. De az is a csikánók alter mulatós nótása.
Így már legalább nem lehet védeni a mundér becsületét, hogy vb meg vb meg ez meg az. Hogy ne is legyen off. CR7 is nagyobb volt nála. Sokkal.

Ja a nagy argentin öröm mellett azért a teljességhez ezt hozzá kell tennem.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: lestat » 2022. december 19., hétfő 19:34

Messi ugye nem egoista. Csak CR.

Egyik sunnyogva teszi a megjegyzéseket meg kibassza alabdát a közönségbe. A rákos Van Gaalt szidja majd a post match interju alatt elküldi a kurva anyjába a holland jatekost...

Légyszives ne tegyél ugy minta a törpe ne lenne egy egoista pökhendi pöcs :roll:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: lestat » 2022. december 19., hétfő 19:31

Aztán visszavonult a válogatottól mert megbántották majd megsajnáltatta magát és visszament. Vezér. AZ :lol:

Hát nemtudom azért pár gólt csak rugótt az EB-n CR. Sérülten is nagyobb hatása volt a döntőre mint messinek a pályán az elmúlt 7 évben a BL-ben :lol:

Nem baj ha rugdossa a tiziket. Be kell rugni nyilvan. A baj azzal van hogy amilyen körülmények között kapták. De erre már senki nem emlékszik...
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

4Rv
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2019. január 6., vasárnap 17:20

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: 4Rv » 2022. december 19., hétfő 19:29

lestat írta:
dzsi91 írta: Nekem a tizit is bekell lőni kommentek a kedvenceim :D régi szépidők amikor egy 11es nem is szamított gólnak :lol:
jaja...Penaldo...az. Most senki megsem emliti hogy a törpe mennyit kapott egy hónap alatt :lol:
dehogynem, pl. most te vagy, aki felrója neki a 11-eseket.

4Rv
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2019. január 6., vasárnap 17:20

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: 4Rv » 2022. december 19., hétfő 19:27

lestat írta: Jajj ez nem számit.
Ahogy az sem az egyik portugaliaval akar vbt nyerni masik meg argentinaval.

De mikor CR csucsra vitte a portugálokat 16-ban először a történelmük folyamán nem hallottam hogy akkor most ő lenne a nagyobb kecske. :lol:

Akarhanyszor messi kicsit jobb poziban van rásegit a media. Ha pedig CR dominált probáltak bele kötni mindenbe.

Hányinger az egész. Pelének 3 vb cime van. Akkor ő az igazi goat nem? ha csak a vb cim szamit… :)
ezt úgy mondod, mintha az argentin keretet komolyabb kaliberek alkotnák, a tranfesmarkt szerint a portugál keret 200 millióval értékesebb is. azt pedig értem hogy az idő megszépíti az emlékeket, de az hogy 16-ban ronaldo vezette volna győzelemre a portugálokat barokkos túlzás.. egyébként pedig ne tegyünk már úgy, mintha maga cr ne tett volna az effajta megítélésért az orbitális egójával és allűrjeivel..

mellesleg, amíg messinek csak bukott döntői voltak argentínával, úton-útfélen azt lehetett olvasni, hogy sosem érhet maradona nyomába mert diego világbajnoki címig vezette argentinát..

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. december 19., hétfő 19:21

Dehogy engedje el. Milan vén Giroudval és Ibrával nyer bajnokságot, akkor nehogy már ne bírjuk el CR-t, mikor nulla Hazardokat és Baleket is elbírtunk az elmúlt években. És azért na... a portugál legalább akarna is focizni. Nyilván bele kell raknia a saját részét is és elengedni azt, hogy ő a jelen.

Rábaszott... ez van sajnos. A 35 éves CR ezzel a Portugáliával simán esélyes lett volna. A 38 éves egy ilyen elmúlt fél évvel már nem. Érthető módon.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. december 19., hétfő 19:20

Pelének 3 vb cime van. Akkor ő az igazi goat nem? ha csak a vb cim szamit
szerintem meg inkabb mindennek az egyvelege szamit.

statok, eredmenyesseg klubszinten, egyeni elismeresek, a valogatottal is viritson valamit azert, hatasa a futballra es jo oreg hehefele eyestest, mint szubjektiv faktor.
nalam peldaul ezek miatt az elvek miatt zidane > fenomen es pele vagy maradona sem top 5.


Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. december 19., hétfő 19:13

Remy írta: Rohadtul be kéne jelenteni, hogy leigazoltuk. Meg kell adni neki az esélyt, hogy ne fulladjon bele ebbe a mocsokba, ami nyár óta ömlik rá. :'( :sziv:
Szerintem meg engedje el ezt a sportot és bízza ránk a többit. Szervezzünk neki egy búcsúmeccset Real mezben aztán kezdjen magával valamit a focin túl. Nem ér annyit az egész amennyi energiát belefektetett azért, hogy a másiknak utánadobják az aranylabdákat meg bekísérjék a vb címig.

Mimeg majd földbetapossuk az össszeset barszaástól psgstől messistől bappéstól.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. december 19., hétfő 19:05

Rohadtul be kéne jelenteni, hogy leigazoltuk. Meg kell adni neki az esélyt, hogy ne fulladjon bele ebbe a mocsokba, ami nyár óta ömlik rá. :'( :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég