Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 29., kedd 21:29

R.M.C.F írta:több tempó kell. Kevesebb huzogatás.
Az ágyban is mindig ezt hallom. :mrgreen:

Amúgy ezért is, én Jamest várom most vissza, anno mikor jött nem kedveltem és túlfújtnak tartottam, de aztán fokozatosan egyre inkább feltűnt, hogy ez a fiú tényleg jó. Csak lenne egy pöppet gyorsabb.
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 29., kedd 21:24

Ursus írta:Érdekes lesz a Ronaldo utáni időszak. Az tuti hogy nincs olyan kaliber a piacon sem tudásilag sem marketing szempontból akiért érdemes lenne 80-100 Milla között kiadni helyettesének. Talán én amit megoldásként látok az hogy pl Isconak vagy Jamesnek jóval nagyobb szerepet adnék a pályán a hiányában. Nyilván sosem lesz senki akkora húzóember és gól csap mint a portugál de lehet hogy egy kissé gördülékenyebb csapat játékot kapnánk akkor ha a többiek is kicsit nagyobb felelősséget kapnának a pályán.

Viszont ez az ekézést rossz olvasni amit kap és ez kamu hogy hátráltatja a csapatot. A fociban rengeteg nem látványos mozgás van ami viszont igen is hasznos, ezek meghatározóak a játék szempontjából. Ronaldo ezekben kiemelkedő, labda nélkül talán rajta kívül még Benzema dolgozik sokat. A gólok jönni fognak, eddig is voltak rosszabb időszakai. Szerencsére így is jönnek azért az eredmények, ha meg ő is beindul az még jobb lesz.
Isco érdekes dolog,nem egy egyszerű a fazon,nehezen illeszthető hozzánk,mindig is úgy éreztem hogy egy szükségtelen király....kevés a szerkezet amibe illik,egyébként ritka képzett játékos,de sokat lassítja a játékot,voltak periódusai amikor húzóember volt,és voltak amikor nettó hátrány. Most is az volt,de nem rá varnám ezt most,hanem rossz taktikai elhelyezésnek,mert pl james ott a szélen,akár még kötetlenebb szerepben mint tavaly bale,akkor is jobb a kolumbiai,egyszerűen koncentráltabb,nagyobb területeket fed le,többet mozog labdanélkül,és többet is játszik felfelé,ezen felül durán érkezik a veszélyes zónába,szinte mindig a tűz közelében van. Isco kedvelt terepe nem is megállapítható,talán az ha nincsen szerepe,nincsen feladata,hanem adott egy mérkőzés és öcsi old meg,azt csinálsz amit akarsz. Viszont ő nem maradona,és nem tudja azt a vezér szerepet megadni mint az argentin anno.....
Pedig jó a srác,nagyon jó,de én sem tudom hová tenni....a mi csapatunk gyorsan lefuttatja a támadásait,isco meg szeret rácsavarodni,dédelgetni a labdát.....szereti,és barátkozik vele. Szó se róla,jóban vannak....de a mi rendszerünkben több tempó kell. Kevesebb huzogatás.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. szeptember 29., kedd 21:16

Galacticos írta:
Hazard
tőle mentsen meg a jó isten.
felesleges cselek, a félpályánál visszafele királya, próbálkozik, próbálkozik de nincs meg benne az a plusz..
Ugyanezekért isco itt a forumon egy félisten. Hazard nem egy Cr vagy Messi de nagyon jó kis spíler, én örülnék neki.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Ursus » 2015. szeptember 29., kedd 21:12

Érdekes lesz a Ronaldo utáni időszak. Az tuti hogy nincs olyan kaliber a piacon sem tudásilag sem marketing szempontból akiért érdemes lenne 80-100 Milla között kiadni helyettesének. Talán én amit megoldásként látok az hogy pl Isconak vagy Jamesnek jóval nagyobb szerepet adnék a pályán a hiányában. Nyilván sosem lesz senki akkora húzóember és gól csap mint a portugál de lehet hogy egy kissé gördülékenyebb csapat játékot kapnánk akkor ha a többiek is kicsit nagyobb felelősséget kapnának a pályán.

Viszont ez az ekézést rossz olvasni amit kap és ez kamu hogy hátráltatja a csapatot. A fociban rengeteg nem látványos mozgás van ami viszont igen is hasznos, ezek meghatározóak a játék szempontjából. Ronaldo ezekben kiemelkedő, labda nélkül talán rajta kívül még Benzema dolgozik sokat. A gólok jönni fognak, eddig is voltak rosszabb időszakai. Szerencsére így is jönnek azért az eredmények, ha meg ő is beindul az még jobb lesz.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 29., kedd 20:38

ziro4vr írta:
kiserik írta:Kicsit azért sokan el vannak szállva CR-rel kapcsolatban. Mit tett 6 év alatt? Elhitette mindenkivel, hogy amit csinál az normális. Az a szint, amin ő focizik, az normális, már már az az alap. Hát egy nagy büdös lókukit normális az amit csinált pályafutása alatt.
Dehogy hitette el. Pontosan ezért is lett meg a legenda státusza, mert nem csak a gólok száma volt kiemelkedő, hanem bőven voltak ott más erények is. Épp ezért volt magától értetődő, hogy a csapat aládolgozott, neki pedig felmentése volt bizonyos területeken.

De változott a helyzet, továbbra is kiemelném hogy itt nem 5 meccsről van szó, hanem egy látható tendenciáról, ami fajsúlyosabban az Irina-ügy óta megvan. És akkor itt jön a kérdés, hogy a korábbi egyértelmű kérdés, a megéri-e az hogyan módosul. Ezt pedig meg lehet ítélni szubjektíven is, ebből vannak itt is a viták többek között.

Csak ezekbe a normális eszmecserébe rondítanak be az ilyen hamesz-féle írkálások, már elnézést.
Ha csak rúgott volna 350 gólt,és mellette semmi mást nem csinált volna csak a haját fésülgetné a kapu mögött,akkor is legenda lenne. A foci ilyen,van akinek tetszik,van akinek nem.Butragueno sem csinált semmi nagy dolgot,jó helyen volt,és be is verte ha odakerült......

Én sem vagyok egy nagy CR fan,de azért elég nagy túlzás ez a basztatása.....minden más játékosunk is átesett rossz formán,vagy szar időszakon.....aki szimpi volt,vagy kiskedvenc annak elnézték...aki nem volt az,annak a gólja is vitatott volt.
Ilyen az a játék.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 29., kedd 20:06

kiserik írta:Nem vagyok egy nagy CR fan, csak kifordul a belem attól, hogy egyesek úgy kezelik, mint egy másodvonalas, kiöregedett, alkoholista túlsúlyt.
Azért ez túlzás, de az is hogy halhatatlan istennek van beállítva.
Utóbbival pedig nagyobb a baj, mert nem csak itt a fórumon van jelen, hanem a delikvensünk fejében is valamilyen mértékben.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 29., kedd 20:05

kiserik írta:Kicsit azért sokan el vannak szállva CR-rel kapcsolatban. Mit tett 6 év alatt? Elhitette mindenkivel, hogy amit csinál az normális. Az a szint, amin ő focizik, az normális, már már az az alap. Hát egy nagy büdös lókukit normális az amit csinált pályafutása alatt.
Most mi van? Öregszik? Igen. Vigyáz a térdére? Igen. Kopott a tempója? Igen. Változtatott a játékán? Igen. Még mindig jó játékos? Igen. Sokszor próbálkozik? Igen, az a dolga és érkezni azt nagyon tud. Többet játssza meg a társakat, mint régen? Igen, nézzetek videókat, pl Karim vs Malaga, ahol látszik, hogy Karim hányszor hozta helyzetbe CR-t és viszont. Csapkod meg hisztizik? Igen, de ezen ki a f@sz lepődik meg? Mindig is ilyen volt, ilyen lesz.
Sokan szarnak nevezik, mert valamivel gyengébb mint volt, pedig még mindig ott van a foci csúcsán. Lehet, hogy már nem a legtetején, de ott van még mindig az elitben. Ezt bizonyítja az is, hogy senki nem tud konkrét embert mondani a pótlására, azaz nincs nála jobb. Ez a csapatként pótolni meg bullshit. Csapatként most is lehetne pótolgatni, ha lenne más, aki legalább vállalkozik. Benzema megtette az utóbbi időben (és érdekes, hogy még mindig megvan a feje, nem harapta le neki CR), de láthattuk, hogy más lókuki. Talán James, ha olyanja van.
Nem vagyok egy nagy CR fan, csak kifordul a belem attól, hogy egyesek úgy kezelik, mint egy másodvonalas, kiöregedett, alkoholista túlsúlyt.
En leírtam hogy mar meg is van a pótlása. Csak sokan golt gólra akartok cserélni. A foci ennel többről szol.
Amugy meg tulzastol hemzseg az írásod pedig nem rossz gondolatmenet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. szeptember 29., kedd 19:59

kiserik írta:Kicsit azért sokan el vannak szállva CR-rel kapcsolatban. Mit tett 6 év alatt? Elhitette mindenkivel, hogy amit csinál az normális. Az a szint, amin ő focizik, az normális, már már az az alap. Hát egy nagy büdös lókukit normális az amit csinált pályafutása alatt.
Most mi van? Öregszik? Igen. Vigyáz a térdére? Igen. Kopott a tempója? Igen. Változtatott a játékán? Igen. Még mindig jó játékos? Igen. Sokszor próbálkozik? Igen, az a dolga és érkezni azt nagyon tud. Többet játssza meg a társakat, mint régen? Igen, nézzetek videókat, pl Karim vs Malaga, ahol látszik, hogy Karim hányszor hozta helyzetbe CR-t és viszont. Csapkod meg hisztizik? Igen, de ezen ki a f@sz lepődik meg? Mindig is ilyen volt, ilyen lesz.
Sokan szarnak nevezik, mert valamivel gyengébb mint volt, pedig még mindig ott van a foci csúcsán. Lehet, hogy már nem a legtetején, de ott van még mindig az elitben. Ezt bizonyítja az is, hogy senki nem tud konkrét embert mondani a pótlására, azaz nincs nála jobb. Ez a csapatként pótolni meg bullshit. Csapatként most is lehetne pótolgatni, ha lenne más, aki legalább vállalkozik. Benzema megtette az utóbbi időben (és érdekes, hogy még mindig megvan a feje, nem harapta le neki CR), de láthattuk, hogy más lókuki. Talán James, ha olyanja van.
Nem vagyok egy nagy CR fan, csak kifordul a belem attól, hogy egyesek úgy kezelik, mint egy másodvonalas, kiöregedett, alkoholista túlsúlyt.
Csepp vagy az itteni tengerben, aki szinte mindig objektíven látod a dolgokat. :taps:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. szeptember 29., kedd 19:50

ziro4vr írta:De változott a helyzet, továbbra is kiemelném hogy itt nem 5 meccsről van szó, hanem egy látható tendenciáról, ami fajsúlyosabban az Irina-ügy óta megvan. És akkor itt jön a kérdés, hogy a korábbi egyértelmű kérdés, a megéri-e az hogyan módosul. Ezt pedig meg lehet ítélni szubjektíven is, ebből vannak itt is a viták többek között.

Csak ezekbe a normális eszmecserébe rondítanak be az ilyen hamesz-féle írkálások, már elnézést.
Egyetértek.

Bár nekem nagy kedvencem, én is úgy gondolom, hogy valami nem kerek nála egy ideje és a teljesítménye is elmarad a várakozásoktól. Én mondjuk töretlenül bízok benne, volt már leírva párszor, és minden alkalommal csattanós választ tudott adni, szerintem most még nem indult el a lejtőn, csak völgyben van, remélem nekem lesz igazam.

Amennyiben nem, akkor nehéz időszak kezdődik, a kivívott státusza és saját egója miatt folyamatosan játszani fog, amivel a jelenlegi állapotában nem előrefelé mozdítja a csapatot sajnos. Mondom ezt annak ellenére, hogy kicsit nagyobb szerencsével már most jóval több gólja lehetne.

Azt is értem, hogy sokan nem a gólok mennyiségétől esnek hasra, viszont amikor azt olvasom, hogy abból lett "ál-legenda", hogy kiscsapatokat szórt meg, amúgy gyakorlatilag egy tucatjátékos, az azért megmosolyogtató...vagy siralmas. Ahogy tetszik. :|
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 29., kedd 19:08

kiserik írta:Kicsit azért sokan el vannak szállva CR-rel kapcsolatban. Mit tett 6 év alatt? Elhitette mindenkivel, hogy amit csinál az normális. Az a szint, amin ő focizik, az normális, már már az az alap. Hát egy nagy büdös lókukit normális az amit csinált pályafutása alatt.
Dehogy hitette el. Pontosan ezért is lett meg a legenda státusza, mert nem csak a gólok száma volt kiemelkedő, hanem bőven voltak ott más erények is. Épp ezért volt magától értetődő, hogy a csapat aládolgozott, neki pedig felmentése volt bizonyos területeken.

De változott a helyzet, továbbra is kiemelném hogy itt nem 5 meccsről van szó, hanem egy látható tendenciáról, ami fajsúlyosabban az Irina-ügy óta megvan. És akkor itt jön a kérdés, hogy a korábbi egyértelmű kérdés, a megéri-e az hogyan módosul. Ezt pedig meg lehet ítélni szubjektíven is, ebből vannak itt is a viták többek között.

Csak ezekbe a normális eszmecserébe rondítanak be az ilyen hamesz-féle írkálások, már elnézést.
Nem illik.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. szeptember 29., kedd 18:40

Kicsit azért sokan el vannak szállva CR-rel kapcsolatban. Mit tett 6 év alatt? Elhitette mindenkivel, hogy amit csinál az normális. Az a szint, amin ő focizik, az normális, már már az az alap. Hát egy nagy büdös lókukit normális az amit csinált pályafutása alatt.
Most mi van? Öregszik? Igen. Vigyáz a térdére? Igen. Kopott a tempója? Igen. Változtatott a játékán? Igen. Még mindig jó játékos? Igen. Sokszor próbálkozik? Igen, az a dolga és érkezni azt nagyon tud. Többet játssza meg a társakat, mint régen? Igen, nézzetek videókat, pl Karim vs Malaga, ahol látszik, hogy Karim hányszor hozta helyzetbe CR-t és viszont. Csapkod meg hisztizik? Igen, de ezen ki a f@sz lepődik meg? Mindig is ilyen volt, ilyen lesz.
Sokan szarnak nevezik, mert valamivel gyengébb mint volt, pedig még mindig ott van a foci csúcsán. Lehet, hogy már nem a legtetején, de ott van még mindig az elitben. Ezt bizonyítja az is, hogy senki nem tud konkrét embert mondani a pótlására, azaz nincs nála jobb. Ez a csapatként pótolni meg bullshit. Csapatként most is lehetne pótolgatni, ha lenne más, aki legalább vállalkozik. Benzema megtette az utóbbi időben (és érdekes, hogy még mindig megvan a feje, nem harapta le neki CR), de láthattuk, hogy más lókuki. Talán James, ha olyanja van.
Nem vagyok egy nagy CR fan, csak kifordul a belem attól, hogy egyesek úgy kezelik, mint egy másodvonalas, kiöregedett, alkoholista túlsúlyt.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. szeptember 29., kedd 18:28

hamesz írta:
Bale? A csávó egy nulla és eddig két jobb meccs nem győzött meg arról, hogy pótolhatja CR-t. Isco se remekel mostanában. Benzema meg ha csúcsformába van akkor is lutri a kapu előtt. Tény, hogy szar formába van CR, de nehezebb lesz, ha nem lesz itt. Javulni kell neki mindenképpen. Főleg fejben. De ez igaz a csapat többi tagjára is, mert mindenki szerencsétlenkedett a kapu előtt. És ha CR góljait ugye bárki belőtte volna akkor ugyanúgy Benzemáét is kb. Főleg az ajándék gólt amit kapott. Nem tudok olyan játékost mondani, aki pótolhatná, mert egyelőre olyan nincs. De hosszútávon megfogjuk érezni a hiányát úgy ahogy majd a Barca is, ha Messi kiöregszik.

Aztán ha jövőre elmegy a MU-ba és a BL-ben majd kiejt minket egy mesterhármassal majd itt fog sírni mindenki. :mrgreen: :mrgreen:
Ez a komment a tökéletes példája annak, mikor valakinek fogalma sincsen arról, hogy miről van szó, csak lát neveket, meg néhány tényt az előtte megfogalmazott hozzászólásokban és azokat felhasználva ír valamit.
Továbbra sem arról volt szó, hogy egy embernek kell pótolnia CR-t majd ha lelép innen, csapat szinten kell megoldani, ami nem azt jelenti, hogy az általad felsorolt játékosok közül valakinek át kell vállalnia a portugál gólmennyiségét.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 29., kedd 18:28

hamesz írta:
wZoLee7 írta:Én meg remélem, hogy beindul, ver 50 gólt és 100-120-ért elviszik. Egy példás sport ember, de szerintem a csapatnak jót tenne ha nélküle kellene kimenni a pályára. Van egy Isconk és egy Bale-ünk, vígan meglehet oldani a helyettesítését, talán még jobban is menne a játék. Péreznek ha esze van és képes sportszakmai szempontokat figyelni, nagy csere lenne a CR-Verratti kettős.
Bale? A csávó egy nulla és eddig két jobb meccs nem győzött meg arról, hogy pótolhatja CR-t. Isco se remekel mostanában. Benzema meg ha csúcsformába van akkor is lutri a kapu előtt. Tény, hogy szar formába van CR, de nehezebb lesz, ha nem lesz itt. Javulni kell neki mindenképpen. Főleg fejben. De ez igaz a csapat többi tagjára is, mert mindenki szerencsétlenkedett a kapu előtt. És ha CR góljait ugye bárki belőtte volna akkor ugyanúgy Benzemáét is kb. Főleg az ajándék gólt amit kapott. Nem tudok olyan játékost mondani, aki pótolhatná, mert egyelőre olyan nincs. De hosszútávon megfogjuk érezni a hiányát úgy ahogy majd a Barca is, ha Messi kiöregszik.

Aztán ha jövőre elmegy a MU-ba és a BL-ben majd kiejt minket egy mesterhármassal majd itt fog sírni mindenki. :mrgreen: :mrgreen:
:fpalm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. szeptember 29., kedd 18:25

Galacticos írta: ne vedd támadásnak és nem konkrétan neked írom. :)
de nem értem ezt h miért hozzátok fel ezt 100-120 milliót, cr itt olyat tett 6év alatt vagyis mostmár ugye ez a 7. amire gyakorlatilag senki nem lett volna képes. az meg a másik hogy ő a dolgok pénzügyi részét nézve visszahozta az ára többszörösét, és a pályán is visszahozta. nála már ha ingyen engednénk se buknánk csak ha a direkt bevételeket és kiadásokat nézzük.
Ez, hogy a többszörösét visszahozta, barokkos túlzás, 94 millió eurós vételár, évi 35 milliós fizetés, még így, hogy a reklámbevételei 40%-a a klubot illeti, szerintem max egálra hozta ki pénzügyileg az ittlétét, bár az tagadhatatlan, hogy sok új szurkolót hozott. Ez egy olyan állítás volt, mint amikor jöttek a hírek, hogy James leigazolása után a mezéből el is adtak nem tudom hány milliót rögtön. :lol:

Amúgy a klub továbbra is pénzből gazdálkodik, nem CR elmúlt 6 évben szerzett góljaiból, egyértelmű hogy le kell érte akasztani 100-120 milliót ha lehetséges.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. szeptember 29., kedd 18:23

wZoLee7 írta:Én meg remélem, hogy beindul, ver 50 gólt és 100-120-ért elviszik. Egy példás sport ember, de szerintem a csapatnak jót tenne ha nélküle kellene kimenni a pályára. Van egy Isconk és egy Bale-ünk, vígan meglehet oldani a helyettesítését, talán még jobban is menne a játék. Péreznek ha esze van és képes sportszakmai szempontokat figyelni, nagy csere lenne a CR-Verratti kettős.
Bale? A csávó egy nulla és eddig két jobb meccs nem győzött meg arról, hogy pótolhatja CR-t. Isco se remekel mostanában. Benzema meg ha csúcsformába van akkor is lutri a kapu előtt. Tény, hogy szar formába van CR, de nehezebb lesz, ha nem lesz itt. Javulni kell neki mindenképpen. Főleg fejben. De ez igaz a csapat többi tagjára is, mert mindenki szerencsétlenkedett a kapu előtt. És ha CR góljait ugye bárki belőtte volna akkor ugyanúgy Benzemáét is kb. Főleg az ajándék gólt amit kapott. Nem tudok olyan játékost mondani, aki pótolhatná, mert egyelőre olyan nincs. De hosszútávon megfogjuk érezni a hiányát úgy ahogy majd a Barca is, ha Messi kiöregszik.

Aztán ha jövőre elmegy a MU-ba és a BL-ben majd kiejt minket egy mesterhármassal majd itt fog sírni mindenki. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. szeptember 29., kedd 17:56

Mondjuk szerintem Hazard nem lenne megoldás a helyére.
Nem elég gólerős. Ő is lenyilatkozta, hogy nincs benne az, hogy előnynél is ugyanúgy menjen a gól után, ha törik, ha szakad.

És mivel Cé menne ezért nem is nagyon lenne igazi góllövőnk a csapatba.
Most Benya elmúlt pár meccseket hozta rendre ez tény, de azért eddig nem ez volt a tendencia.
Szóval, ha Cé megy akkor szerintem kelleni fog egy olyan játékos is aki jobban gólra tör, kapura lő és nem a passzt keresi a 16os sarkán 10/8x.
Hazard pedig +1 ilyen lenne, épp elég hasonló karakter van a csapatban.


azt ne kérdezzétek, hogy akkor kit hoznék.
ZIDANE

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. szeptember 29., kedd 17:51

wZoLee7 írta:Én meg remélem, hogy beindul, ver 50 gólt és 100-120-ért elviszik.
ne vedd támadásnak és nem konkrétan neked írom. :)
de nem értem ezt h miért hozzátok fel ezt 100-120 milliót, cr itt olyat tett 6év alatt vagyis mostmár ugye ez a 7. amire gyakorlatilag senki nem lett volna képes. az meg a másik hogy ő a dolgok pénzügyi részét nézve visszahozta az ára többszörösét, és a pályán is visszahozta. nála már ha ingyen engednénk se buknánk csak ha a direkt bevételeket és kiadásokat nézzük.

én meg amúgy pont leszarom h h játszik szeptember elején. :)
Hazard
tőle mentsen meg a jó isten.
felesleges cselek, a félpályánál visszafele királya, próbálkozik, próbálkozik de nincs meg benne az a plusz..
cr-t csak csapatszinten lehetne pótolni, nem egy ilyen túlsztárolt premier league celebbel.
és nem azt mondom h rossz játékos jelenleg top10 de ez inkább a felhozatalt minősíti mint hazardot. nekem reus se kéne..

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 29., kedd 17:49

wZoLee7 írta:Én meg remélem, hogy beindul, ver 50 gólt és 100-120-ért elviszik. Egy példás sport ember, de szerintem a csapatnak jót tenne ha nélküle kellene kimenni a pályára. Van egy Isconk és egy Bale-ünk, vígan meglehet oldani a helyettesítését, talán még jobban is menne a játék. Péreznek ha esze van és képes sportszakmai szempontokat figyelni, nagy csere lenne a CR-Verratti kettős.
Cé-ért semmi értelme nem lenne Verrattinak, Hazard logikusabb döntés lenne helyette, túl sok lenne a KP-s. Fifába működne, de nincs az a mágus aki annyit tudna rotálni, hogy az összes KP-s eleget játsszon.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. szeptember 29., kedd 17:46

Én meg remélem, hogy beindul, ver 50 gólt és 100-120-ért elviszik. Egy példás sport ember, de szerintem a csapatnak jót tenne ha nélküle kellene kimenni a pályára. Van egy Isconk és egy Bale-ünk, vígan meglehet oldani a helyettesítését, talán még jobban is menne a játék. Péreznek ha esze van és képes sportszakmai szempontokat figyelni, nagy csere lenne a CR-Verratti kettős.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 29., kedd 17:30

Ja, és írod úgy mindezt, hogy egy meccset sem láttál idén.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég