Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Bernabeu
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015. január 9., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: CR, Isco, Marcelo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Bernabeu » 2019. február 22., péntek 15:16

Szerintem jól csinálja CR azt hogy a vele bunkón viselkedőkel arrogáns, másokkal meg egy tiszta szívű igazi barát.Egyik legtöbbet adakozó jótékonykodó sportoló a világon egy igazi példakép akit a zsidók kezében levő média folyamatosan le akar járatni kisebb nagyobb sikerrel.....Még most is sokan annak szurkolnak hogy ne legyen sikeres a Juveba.....hihetetlen ...ha meg maradt volna akkor meg az lett volna a baj hogy elveszi a feltörekvő fiatalok helyét .Már vagy 25 éve a Realnak szurkolok megértem egyet mást de őszintén megundorodtam e klubtól amit leműveltek Raulal,Casillasal stb......ilyent a barca bármennyire nem szeressük de sose csinált igy a legendáival ,méltóképpen elbúcsúztatta őket meg kiállt értük....pedig elvileg mi lennénk az úriemberek klubja. Akár itt a fórumon... egy RMCF akinek minden mondata tanítani való lett volna egy igazi fociszakértő...ki lett tiltva innen sajnos...és ilyenek meg mint a Kerlon akinek legtöbb hozászolásából süt a gyűlölet meg a hozzá nem értés moderátorok lesznek :D

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. február 22., péntek 12:40

DinhoL írta:Szóval akkor CR 4 gyerkőcéhez kellettek a csapattársak is? :mrgreen:

:lol:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2019. február 22., péntek 11:49

Szóval akkor CR 4 gyerkőcéhez kellettek a csapattársak is? :mrgreen:
Som i Serem!
6oat

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. február 22., péntek 9:04

Mondjuk nem értem miért kell idekeverni Messit? Lemaradtam valamiről? Remélem a tufa atleticot azért jól kiejti valaki az első adandó alkalommal.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 22., péntek 8:59

ziro4vr írta:
Realista24 írta:RONALDO WITHOUT MODRIC KROOS MARCELO:

1× Euro
1× CL
1× BDR
1× UEFA Best player in Europe
1× Player of the year
1× FA Cup
1× FIFA Club Worldcup
2× Footballer of the year
2× English super cup
3× EPL

MESSI WITHOUT INIESTA AND XAVI:

3 kids

Kora reggel végem :lol: :lol: :lol:
Mutogathatja Messi a tökeit neki, mint Simeone. :lol: :lol:

Mondjuk nekem a kedvencem a kutyája, szerintem ő beleevett egyik reggel Messi növekedéshormonos műzlijébe, azért lett ekkora. :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
A képeket elnézve, rá jobban is hatott :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. február 22., péntek 8:57

Realista24 írta:RONALDO WITHOUT MODRIC KROOS MARCELO:

1× Euro
1× CL
1× BDR
1× UEFA Best player in Europe
1× Player of the year
1× FA Cup
1× FIFA Club Worldcup
2× Footballer of the year
2× English super cup
3× EPL

MESSI WITHOUT INIESTA AND XAVI:

3 kids

Kora reggel végem :lol: :lol: :lol:
Mutogathatja Messi a tökeit neki, mint Simeone. :lol: :lol:

Mondjuk nekem a kedvencem a kutyája, szerintem ő beleevett egyik reggel Messi növekedéshormonos műzlijébe, azért lett ekkora. :lol:
Nem illik.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. február 22., péntek 8:14

:lol: :lol: :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 22., péntek 7:33

RONALDO WITHOUT MODRIC KROOS MARCELO:

1× Euro
1× CL
1× BDR
1× UEFA Best player in Europe
1× Player of the year
1× FA Cup
1× FIFA Club Worldcup
2× Footballer of the year
2× English super cup
3× EPL

MESSI WITHOUT INIESTA AND XAVI:

3 kids

Kora reggel végem :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 21., csütörtök 18:10

babaking írta:

ezt a vergödést matracéktól :lol: :lol: :lol:
Ennek amúgy semmi értelme. Jobb lett volna ha ő is a farkát mutogatja ilyen logikátlan nyilatkozat helyett.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. február 21., csütörtök 17:26


ezt a vergödést matracéktól :lol: :lol: :lol:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. február 21., csütörtök 14:14

Szerintem be kéne zárni ezt a topicot egy időre, míg csillapodnak a kedélyek. Túl sokat foglalkoztok vele meg mindig. Elment, dolgozzuk fel.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Mekk Elek
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2017. június 17., szombat 13:59

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Mekk Elek » 2019. február 21., csütörtök 14:10

Kerlon írta:
dzsi91 írta:Továbbra sem érzem a kémiát a juventus és ronaldo között. Mindenki végzi a saját dolgát és ennyi.Ronaldo úgy mozog,úgy játszik mintha a Realban lenne a juventus meg ugyanúgy mozog és játszik mintha higuain lenne a csatár.

Céronaldo maga volt a Real Madrid.Azt a mezt neki találták ki. Ez a juve story nekem egy erőltetett érdek házasságnak tűnik.Ti tegyetek mégnagyobbá és én naggyá teszlek benneteket.

Nem azt mondom,hogy nem nyerhetnek bl-t és nem lesz ott is legenda de én nem hiszem,hogy jól érzi magát ott akár mi is van lekomunikálva. Ő akkor él igazán ha feszkó van körülötte és mutathatja a fakkot meg az 5ösöket a wandában. Tegnap a meccs utáni arckifejezése inkáb volt nekem ilyen “ezt nem hiszem el” dolog mint amit nálunk csinált 1-1 rossz eredménynél.

Megfogom nézni a wolfsburg elleni visszavágónkat csak hogy összehasonlítsam ennek a meccsnek a visszavágójával. Emlékszem,hogy akkor teljesen önkívületi állapotban volt már a bl himnusznál. Kiváncsi vagyok itt milyen lesz ahhoz képest.
Az egész tolom a Juves haverokat meg a Juve témát a közösségi oldalakon pont arra utal, hogy mennyire jó neki és ezt meg akarja mutatni. Ilyet a sértődött exek szoktak csinálni. "Nesze, jó nekem mással is" Közben mivel foglalkozol? Hát az exszeddel még mindig...
Az senkinek nem jutott még az eszében, hogy a közösségi oldalakon lévő megnyilvánulásai arra szolgálnak, hogy biztassa a csapattársait, erősítse őket és a csapatszellemet, hogy megpróbálja azt a pozitív, győztes mentalitást elültetni bennük, ami őt annyira erőssé és elpusztíthatatlanná teszi? :hmmm:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 21., csütörtök 13:48

dzsi91 írta:Továbbra sem érzem a kémiát a juventus és ronaldo között. Mindenki végzi a saját dolgát és ennyi.Ronaldo úgy mozog,úgy játszik mintha a Realban lenne a juventus meg ugyanúgy mozog és játszik mintha higuain lenne a csatár.

Céronaldo maga volt a Real Madrid.Azt a mezt neki találták ki. Ez a juve story nekem egy erőltetett érdek házasságnak tűnik.Ti tegyetek mégnagyobbá és én naggyá teszlek benneteket.

Nem azt mondom,hogy nem nyerhetnek bl-t és nem lesz ott is legenda de én nem hiszem,hogy jól érzi magát ott akár mi is van lekomunikálva. Ő akkor él igazán ha feszkó van körülötte és mutathatja a fakkot meg az 5ösöket a wandában. Tegnap a meccs utáni arckifejezése inkáb volt nekem ilyen “ezt nem hiszem el” dolog mint amit nálunk csinált 1-1 rossz eredménynél.

Megfogom nézni a wolfsburg elleni visszavágónkat csak hogy összehasonlítsam ennek a meccsnek a visszavágójával. Emlékszem,hogy akkor teljesen önkívületi állapotban volt már a bl himnusznál. Kiváncsi vagyok itt milyen lesz ahhoz képest.
Az egész tolom a Juves haverokat meg a Juve témát a közösségi oldalakon pont arra utal, hogy mennyire jó neki és ezt meg akarja mutatni. Ilyet a sértődött exek szoktak csinálni. "Nesze, jó nekem mással is" Közben mivel foglalkozol? Hát az exszeddel még mindig...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 21., csütörtök 13:15

dzsi91 írta: Tegnap a meccs utáni arckifejezése inkáb volt nekem ilyen “ezt nem hiszem el” dolog mint amit nálunk csinált 1-1 rossz eredménynél.
Pont azt néztem én is...olyan feje volt, hogy te jó ég, kikkel vagyok körülvéve? :lol:
dzsi91 írta: Megfogom nézni a wolfsburg elleni visszavágónkat csak hogy összehasonlítsam ennek a meccsnek a visszavágójával. Emlékszem,hogy akkor teljesen önkívületi állapotban volt már a bl himnusznál. Kiváncsi vagyok itt milyen lesz ahhoz képest.
Életem egyik legjobb élménye, amit élőben láttam. :sziv: :loveyou:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 21., csütörtök 13:09

Továbbra sem érzem a kémiát a juventus és ronaldo között. Mindenki végzi a saját dolgát és ennyi.Ronaldo úgy mozog,úgy játszik mintha a Realban lenne a juventus meg ugyanúgy mozog és játszik mintha higuain lenne a csatár.

Céronaldo maga volt a Real Madrid.Azt a mezt neki találták ki. Ez a juve story nekem egy erőltetett érdek házasságnak tűnik.Ti tegyetek mégnagyobbá és én naggyá teszlek benneteket.

Nem azt mondom,hogy nem nyerhetnek bl-t és nem lesz ott is legenda de én nem hiszem,hogy jól érzi magát ott akár mi is van lekomunikálva. Ő akkor él igazán ha feszkó van körülötte és mutathatja a fakkot meg az 5ösöket a wandában. Tegnap a meccs utáni arckifejezése inkáb volt nekem ilyen “ezt nem hiszem el” dolog mint amit nálunk csinált 1-1 rossz eredménynél.

Megfogom nézni a wolfsburg elleni visszavágónkat csak hogy összehasonlítsam ennek a meccsnek a visszavágójával. Emlékszem,hogy akkor teljesen önkívületi állapotban volt már a bl himnusznál. Kiváncsi vagyok itt milyen lesz ahhoz képest.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. február 21., csütörtök 12:19

Elmondtam, hogy az ilyenek nálam Real mezben sem voltak menők (pl. amikor a Klub VB címet simítgatta a kiállítása után), most se azok. Lehet ezért védeni, mert nálatok úgy látszik ez belefér, de nekem nem jön be.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. február 21., csütörtök 11:54

nem egy toni kroosról van szó aki csendben hazakullog bármilyen provokációra, (bár lehet még ő sem hagyta volna magát). sosem volt ilyen. párszor már bizonyította nem történt semmi új tegnap sem.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 21., csütörtök 11:46

Szerintem a mutogatás meccsen menő volt. Azért a zakó után tényleg cink tovább mutogatni. Csendben haza kell kullogni és készülni a visszavágóra.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. február 21., csütörtök 11:37

Ezt a mutogatást nem kell túlgondolni. Nem először csinál ilyet, volt már rá példa más esetben is.

Én a jelenlegit annak tudom, be, h érezte, h elég kevés amit mutatnak, és máshogy még Ő sem tud kiemelkedni ezen az esten és lehet, h a párharc alatt sem, a ‘ticon.

Ez egyfajta pótcselekvés volt. Bàr rég volt már pszichológia, mint köt.szab.vál tárgy, de valami csak ragadt rám :lol:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. február 21., csütörtök 11:32

hogy elmondhassa jobban keres Messinél. 34 éves.
még akkor sem keresett volna többet nála.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 72 regisztrált és 0 vendég