Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. május 30., péntek 9:48

Szombaton asztalon ugrálás közben nem tűnt fel az eset, de másnap mikor láttam azért eléggé elszomorított. El kell fogadni, hogy neki saját maga ha csak egy hajszállal is, de fontosabb, mint a csapat, sajnos. Lehet magyarázkodni(sérülés, "mégcsak1-1volt' stb), de nem érdemes. Kíváncsi lennék, ha Messi csinálta volna ezt mennyien védenétek.. Nem eladni akarom, dehogy, sőt, maximálisan elégedett vagyok a teljesítményével a BL-ben, de azért emellett nem lehet szó nélkül elmenni, úgy gondolom.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 30., péntek 9:44

Jövőre indíthatnánk egy új csapatot valami kisebb osztályban Cristiano Ronaldo FC néven, hogy majd ott megmutassa, hogy mekkora király. Ha fel tudja verekedni magát az első osztályig, majd bajnokságot nyer, illetve BL-t, EGYEDÜL! akkor Matt is elismeri, mert akkor tuti biztos, hogy CR lövi az első, második, harmadik, negyedik, utolsó gólt is. Ő dönti el a meccseket, és nem lesz, aki kihúzza a szarból, mert hát ugye a foci egyéni játék... :roll:

Idén, MINDEN csapatnak gólt lőtt a BL-ben, MINDEN :lol: de nem elég... :lol: ez már valami ultimate FIFA betegség lehet, mert nem tudom felfogni :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. május 30., péntek 9:09

Egyeseknek semmi nem elég. Ha gólt rúg de "nem játszik" akkor szar. Az sem mindegy kinek rúgja a gólt. Betalált a Juvénak,a Dortmundnak,a Chelseanek,a Bayernnek,a Barcának,az Atleticonak... BL-t nyertünk. És igen,nüanszokon múlt. Mint minden BL győztesnek meg volt a maga szerencséje igy vagy ugy.

Én elégedett vagyok CR-rel,mert magàval huzza a többieket a megszállottságàval,a sikeréhségével. 17-et vágott a BL-ben,ujra aranycipos,golkiraly stb stb.

Semmi nem eleg. Fogadjatok el hogy CR ilyen. Kesz. Nem fog megvaltozni es nem lesz fiatalabb mar. O a golokhoz ert mar csak,nem fog dribblizni nektek 90 percen at. Arra ott van a kis Neymar.
:goat:

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2014. május 30., péntek 9:06

Amit Ti itt leműveltek bazzeg... Menjetek FIFA-ni meg FM-ni és adjátok ott el. Komolyan... Nektek soha semmi se jó...
halálomig madridista leszek

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 30., péntek 6:53

Kezdődik újra a hápogás.....lecsengett a 10. menjetek neki megint akinek csak lehet a klubon belül
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. május 30., péntek 5:23

Ilyenkor kicsit gondolkozz már ... A csoportkörben 2 nehezebb meccs volt. A juve ellen duplázott. A visszavágón pedig ő egyenlített(majd végülis gólpasszt adott Balenek ). Galatának lőtt 3-at , de jó ez nem volt akkora meccs.
Akkor jött a Schalke lőtt 4-et , gondolom ezek se fontos meccsek. Itt bele lehet magyarázni hogy ő már csak a 3. és 4. gólt lőtte , az meg már nem döntött semmiről ... A visszavágón kétszer szerezte meg a vezetést ,de az a párharc már úgy is eldőlt.
A Dortmundnak gyönyörű gólt lőtt , igaz az csak a 3. volt , tényleg ezen nem múlt semmi :roll:
Aztán lesérült ... Sérülten szarul játszott az első meccsen tény. Vagyis nem lőtt gólt , ez ugye azt jelenti gondolom . Visszavágón valszeg továbbra is sérülten azért csak lőtt két gólt.

Az a durva hogy ha csapatjátékosként játszik akkor már szar volt ,mert nem lőtt gólt , az mindegy h a 16-nál szerel stb... Mindig lehet találni valamit amibe bele lehet kötni . Gondolom egyedül fontos meccs az utolsó három volt , amin tényleg nem váltotta meg a világot, de csapatjátékos volt. Sérülten.
Egyrészt tavaszról volt szó. Másrészt hadd ne istenítsem már a Schalke meg a BVB elleni teljesítménye miatt, amikor 2 olyan csapatról beszélünk, amelyik sem anyagilag, sem játékoskeret szinten nem veszik fel velünk a versenyt. A Schalke kb. Galata szint, a BVB egy kicsit jobb, de ők se olyan hű de erősek, ráadásul a fél keretük sérült/eltiltott volt. Ott a kiesés (még a teljes BVB ellen is) baromi nagy blama lett volna. Utána persze jött a sérülés, ami kicsit felmenti.

CR a világ legjobbjának hiszi magát, talán az is, én ezért többet várok el tőle, mint a kicsik megszórása, meg néha napján beköszönni a nagyoknak. Alakítson ki helyzeteket a csapat számára a dribblizéssel, passzokkal, adjon kulcspasszokat, verje meg a védőket, teremtsen emberelőnyös szituációkat, kösse le a védőket, stb... Ezeket várom el tőle a gólok mellett. Sajnos ezeket nagyon kevésszer kapom meg. Ha egy meccsen rúg 2 gólt, de a fenti dolgokat nem csinálja, akkor nálam közepes teljesítményt nyújtott. Pelle évét leszámítva (amikor még csinálta a fent említett dolgokat) CR-nek kb. 10 meccse van szezononként. Az, hogy rúg 60 gólt az nekem nem elég. Mert ahhoz, hogy megverjük a legnagyobb riválisainkat olyan dolgok kellenek, amiket felsoroltam. Az összes korszakát meghatározó klasszis megteremtette a csapatának a lehetőségeket. Én a világ legjobbjától elvárom ugyanezt. Ez az oka annak, hogy én nem éreztem egyértelműnek az aranylabdáját sem. Mert rúgott 69 (?) gólt, de mit értünk vele? Idén detto. Rúgott egy rakás gólt, és amikor meleg volt a pite akkor bizony a csapattársai mentették meg a helyzetet, és cipelték el őt is. Riberyt tavaly az a vád érte, hogy nem érdemli meg, mert nem egyedül cipelte a csapatát, mint CR, hanem ott Robben és Schweini is besegített... Hát idén mi van? Ugyanez. CR-t elcipelte a csapat. Csapat nélkül nem lehet BL-t nyerni. Még CR sem képes rá. De a csapat egyébként megvolt a korábbi években is, csak most Mihtaryian kapufát rúgott, Götze Casillasba rúgta a ziccert, Ramos meg befejelte a 93. percben. Ezeken a nűanszokon múlott. De ha nem Brazilia nyeri a VB-t, akkor már készítheti a helyet az aranylasztinak, mert van egy üveg töményem rá, hogy az őszt megnyomja, és rúg egy rakat gólt megint. Amikor a Barca csúcson volt, Messit nem nagyon kellett vállon cipelni. 1-1 meccsen talán igen, de a legtöbb kulcsmeccsen ő is a hősök között volt. Most persze kell, mert lusta és jóllakott. Csak CR sem lusta, se nem jóllakott. Bizonyítsa be nekem meg a világnak, hogy jobb, mint Messi volt fénykorában. Itt a lehetőség és még társai is vannak.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. május 30., péntek 1:58

Hihetetlen ami itt megy :)

Kérdés: amikor a Valencia ellen egyenlített, körbeszaltozta a pályát meztelenül, vagy ment közepet kezdeni? Az egy egyenlítés volt, akárcsak ez, ment közepet kezdeni. Az ő gólja a döntőben az utolsó szög volt az idegbetegek koporsójában, ott vége volt, eldőlt, meg is adta a módját.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. május 30., péntek 0:53

Matt009 írta:
Igazából a BL-ben tavasszal sem okozott csalódást, és ez volt idén a legfontosabb.
Amit én elvárok tőle, ahhoz képest gyengébben muzsikált. Se a kulcsgólokat nem ő lőtte, játékban pedig a saját alapjáraton gyenge játékát is alulmúlta. A csapatot gyakorlatilag Modric, DM, Ramos vitte a hátán. Oké sérült volt, ez felmenti valamelyest.

Ilyenkor kicsit gondolkozz már ... A csoportkörben 2 nehezebb meccs volt. A juve ellen duplázott. A visszavágón pedig ő egyenlített(majd végülis gólpasszt adott Balenek ). Galatának lőtt 3-at , de jó ez nem volt akkora meccs.
Akkor jött a Schalke lőtt 4-et , gondolom ezek se fontos meccsek. Itt bele lehet magyarázni hogy ő már csak a 3. és 4. gólt lőtte , az meg már nem döntött semmiről ... A visszavágón kétszer szerezte meg a vezetést ,de az a párharc már úgy is eldőlt.
A Dortmundnak gyönyörű gólt lőtt , igaz az csak a 3. volt , tényleg ezen nem múlt semmi :roll:
Aztán lesérült ... Sérülten szarul játszott az első meccsen tény. Vagyis nem lőtt gólt , ez ugye azt jelenti gondolom . Visszavágón valszeg továbbra is sérülten azért csak lőtt két gólt.

Az a durva hogy ha csapatjátékosként játszik akkor már szar volt ,mert nem lőtt gólt , az mindegy h a 16-nál szerel stb... Mindig lehet találni valamit amibe bele lehet kötni . Gondolom egyedül fontos meccs az utolsó három volt , amin tényleg nem váltotta meg a világot, de csapatjátékos volt. Sérülten.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. május 30., péntek 0:31

Géci írta:Portugáliában BL döntőn gólt lőni és nem örülni portugál léttedre felettéb érdekes hùzás lenne, főleg CR-től...
Még mindig nem érted mi az én problémám. Egyszerűbben nem tudom már megfogalmazni...
Igazából a BL-ben tavasszal sem okozott csalódást, és ez volt idén a legfontosabb.
Amit én elvárok tőle, ahhoz képest gyengébben muzsikált. Se a kulcsgólokat nem ő lőtte, játékban pedig a saját alapjáraton gyenge játékát is alulmúlta. A csapatot gyakorlatilag Modric, DM, Ramos vitte a hátán. Oké sérült volt, ez felmenti valamelyest.
Most nyertünk,sőt,megnyertük a 10.-et,úgyhogy aztán keresni kell valamit,amibe bele lehet kötni. Máris itt van CR,aki basszameg,nem ünnepelte meg kellőképpen a gólt.
Nem köt bele senki, semmibe. Egyszerűen van/volt egy jelenség, ami pár embernek nem volt szimpatikus. Ennyi. Ettől még CR-t ugyanúgy tiszteljük, és ugyanúgy örülünk annak, hogy a mi játékosunk.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. május 30., péntek 0:19

Ha nem nyerünk,mindig CR van elővéve. Hogy miért nem vette a hátára a csapatot,hol volt az Aranylabdás,hol volt a világ legjobbja?! Hányszor kaptam meg idén,hogy "CR sehol nem volt,nem vette a hátára a csapatot".

És akkor még Bale is itt van,akit szintén basztattak egész évben,hogy a 100 millás játékos befuccsolt az Aranylabdással karöltve.

Óriási nyomás van rajtuk,ez nem kérdés. Ha nyerünk,az természetes,CR-től a gól elvárás,ha nem nyerünk,akkor szar minden.

Most nyertünk,sőt,megnyertük a 10.-et,úgyhogy aztán keresni kell valamit,amibe bele lehet kötni. Máris itt van CR,aki basszameg,nem ünnepelte meg kellőképpen a gólt. Hát adjuk is el azonnal,ilyen játékos nem kell Madridba,pfej... :fpalm:
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 30., péntek 0:04

Remy írta:
Matt009 írta:Gyakorlatilag történelmet ír hétről-hétre, és teljesen jogosan.
Csak...de.... azért oda kell csapni valamit a dicséret mellé, mert... :roll:

Igazából a BL-ben tavasszal sem okozott csalódást, és ez volt idén a legfontosabb. A döntőben is hasznos volt, de mivel nem ő lőtte az elsőt vagy a másodikat, így már lehet piszkálni, mert CR csak akkor jó, ha eldönti a meccseket.

Amúgy is sokat bajlódott a sérülésekkel tavasszal és ez azért kijött rajta. Ebben a szezonban is úgy teljesített, hogy nem lehet rá panasz.
Arról nem is beszélve, hogy a BL döntő előtt is sérüléssekkel tarkított időszaka volt. Nem mondom, hogy jól játszott, de küzdött becsülettel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 29., csütörtök 23:32

Portugáliában BL döntőn gólt lőni és nem örülni portugál léttedre felettéb érdekes hùzás lenne, főleg CR-től...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 29., csütörtök 23:28

Matt009 írta:Gyakorlatilag történelmet ír hétről-hétre, és teljesen jogosan.
Csak...de.... azért oda kell csapni valamit a dicséret mellé, mert... :roll:

Igazából a BL-ben tavasszal sem okozott csalódást, és ez volt idén a legfontosabb. A döntőben is hasznos volt, de mivel nem ő lőtte az elsőt vagy a másodikat, így már lehet piszkálni, mert CR csak akkor jó, ha eldönti a meccseket.

Amúgy is sokat bajlódott a sérülésekkel tavasszal és ez azért kijött rajta. Ebben a szezonban is úgy teljesített, hogy nem lehet rá panasz.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. május 29., csütörtök 23:23

és most mindezektől megszabadult, végre oda tudta dörgölni minden kétkedő orra alá, hogy itt van lúzerek, megcsináltam/tuk
Igen megcsináltuk. Ez a lények a tuk. Nem ő. A csapat. A csapat nélkül ő sem verhetné ott a mellkasát. De mondom nem az a fő baj, hogy nem ünnepelt a társak góljánál, hanem a két jelenség együtt. Teljesítménnyel kell elhallgattatni a kritikusokat, nem pózőrséggel. Amúgy az utóbbi időben pont a teljesítményével hallgattatta el a kritikusait. Pont ezért nem jött jókor ez a túlünneplés főleg akkor, amikor a tavaszi teljesítménye nem igazán volt kiemelkedő. Most megint jönnek a kritikusok, és még jogosan is kritizálják.

Amúgy ne értsetek félre. Megértem azt, hogy nagy feszültség szabadult fel belőle, és azt is, hogy ő egy ilyen ember. Gyakorlatilag történelmet ír hétről-hétre, és teljesen jogosan. Akkora a nyomás rajta, mint keveseken. Ha kikaptunk volna, akkor ő kapta volna a legtöbb kritikát Iker mellett.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. május 29., csütörtök 22:29

Én már tudom a megfejtést.

Ő lőtte a 2013/14-es szezon utolsó gólját,a BL döntőben,amivel bevitte a kegyelemdöfést a spanyol bajnoknak,és minden kétkedőnek jelezte: kuss,itt vagyok,mindenki bekaphatja. :mrgreen:

Én is leszarom,hogy nem ünnepelte agyon Ramos vagy Bale gólját. Ő már annyit bizonyított,hogy nem érdekel,hogy ő ilyen. Elfogadtam a személyiségét. (különben is gratulált minden csapattársának... akkor meg?)
:goat:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. május 29., csütörtök 21:23

CR viselkedésében a saját góljánál
ott azért nem kis kő esett le mind róla, mind a csapatról
amit már évek óta kapott savazást a jelleme miatt, meg amiatt, hogy nem igazán nyert sok címet a madriddal
ezek mellé még jött az is, hogy tehetett akármit, egyszerűen nem tudott felérni a csapattal a csúcsra
meg aztán a döntőben betalálni nem kis dolog, mindegy, hogy mikor és hogyan

és most mindezektől megszabadult, végre oda tudta dörgölni minden kétkedő orra alá, hogy itt van lúzerek, megcsináltam/tuk
szóval engem egyáltalán nem zavart ez a fajta ünneplése
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. május 29., csütörtök 20:24

én meg leszarom hogy örült e vagy sem.
egy dolog érdekel hogy megvan az a kurva tizedik amihez ő 11 meccsen 17(!!!!) góllal járult hozzá.

az ő ünneplését meg nem annak tudom be hogy nagyképű majom. hanem annak hogy nagyon nagy teher jött le a válláról -mert hiába nyertünk nem látszott látványosan(!) és tuti kikezdték volna- így meg nyertünk is a góljas is ott van, a sok idiótának meg befeszített ez legyen a legnagyobb bajunk.
az már kezd unalmas lenni hogy nála meg méginkább minden szarba belekötni. jöttetek ilyenekkel hogy nélküle jobb a csapat gördülékenyebb, ehhez képest elbuktuk a ligát. de engem ez személy szerint nem érdekel a bl volt fontos. de vele simán meglehetett volna ha egészséges..
és alig várom már a nyarat hogy eladjátok fejben és öt szupertehetségre kössétek el az árát, mint eddig minden évben.

u.i. vmelyik gól után asszem bale gólja után ott pacsizott morataval. :)

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. május 29., csütörtök 19:32

Most írta ki CR a hivatalos facebookjára:

Today, the Sun publishes an interview with me that I never gave. So its content is pure fiction.

Valaki belinkelné azt a nyilatkozatot, amit a sun összehozott?
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. május 29., csütörtök 19:28

Csabi írta:az ilyenen nem kár fennakadni. a sok majomjancsi pont erre vár minden meccsen, hogy mikor lehet fogást találni.

úgy tűnt az ünnepségen, mint aki nem örül? több kérdésem nincs.
Elterelitek a lényegről a szót. CR viselkedésében a saját góljánál és a csapattársai góljánál volt egy elég jelentős kontraszt. És ez az, ami minden CR-t védő magyarázatot gyakorlatilag cáfol. És az egészben az a legszomorúbb, hogy ez még a Real szurkolóinak is feltűnik, sokukban visszatetszést kelt, pedig ha sokan nem is Ronaldo fanok, de mindannyian tiszteljük azért, amit a csapatért tesz. Na most ha ez nekünk is feltűnik, és szúrja a szemünket, akkor pláne fel fog tűnni a rossz akaróknak. És ezzel ő maga táplálja az ellenszenvet saját maga iránt.

Tudjuk, hogy a való életben egy kedves, rendes srác. Magabiztos, kicsit talán nagyképű is, de egyben nagylelkű, és semennyivel sem rosszabb ember, mint mondjuk a többi sikeres labdarúgó. De vannak bicskanyitogató megnyilvánulásai, és ezzel feleslegesen adja a lovat az őt utálók alá. Emberileg sokat fejlődött az elmúlt években, de még nem eleget. Legalább CR gólja olyan volt, amit illett volna a többiekkel ünnepelni, nem csak lepacsizni a félpályán. Bale gólja más, ne fusson oda a félpályáról, de Ramos góljához igenis menjen oda. Ez olyan, mintha nem ő lőtte a gólt, akkor az egész fabatkát sem ér. Az egész gesztusban benne van az önmagát a csapat fölé helyező gondolat. És ez baromi visszatetsző.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. május 29., csütörtök 19:19

Csabi írta:az ilyenen nem kár fennakadni. a sok majomjancsi pont erre vár minden meccsen, hogy mikor lehet fogást találni.
pontosan ezért kár fennakadni.
belemész a vitába és úgy sem tudod megmagyarázni.

mindezt kilehet vetíteni az egész realra is, mint klubra, mint a világ legsikeresebb klubjára.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég