Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. május 8., csütörtök 20:33

dzsi91 írta:
attareal írta:Ha egy csapat megnyer vmit, akkor olyat nem lehet mondani, hogy pl. Ronaldo megnyerte nekünk a BL-t, mert azt nem Ronaldo, hanem AZ EGÉSZ CSAPAT nyerte meg.
Ez igy van, de valljuk be ,ha lenne 11 jatekosunk aki annyira akar(meg ha kepessegekben nem is olyan jok) mint CR akkor nyert ugyunk lenne...

(Bocs az ekezetek miatt)
Hát igen, CR van benne a legtöbb százalékban az eddig elért sikerekben. De azért Carvajal, Modric és Di Maria, meg persze Ramos is nagyon hajtanak, de igyekszik Bale, Pepe és Coentrao is.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 8., csütörtök 20:26

attareal írta:Ha egy csapat megnyer vmit, akkor olyat nem lehet mondani, hogy pl. Ronaldo megnyerte nekünk a BL-t, mert azt nem Ronaldo, hanem AZ EGÉSZ CSAPAT nyerte meg.
Ez igy van, de valljuk be ,ha lenne 11 jatekosunk aki annyira akar(meg ha kepessegekben nem is olyan jok) mint CR akkor nyert ugyunk lenne...

(Bocs az ekezetek miatt)
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. május 8., csütörtök 19:58

Ha egy csapat megnyer vmit, akkor olyat nem lehet mondani, hogy pl. Ronaldo megnyerte nekünk a BL-t, mert azt nem Ronaldo, hanem AZ EGÉSZ CSAPAT nyerte meg.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 8., csütörtök 19:51

Engem a mindig mindent megtesz szövegek zavarnak, meg az o vezetett be minket a kupadontobe es társai.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 8., csütörtök 19:45

Latom páran azert szerettek túlzásba esni. :)
Azt talán nem túlzás és nagy bátorság kijelenteni, hogy a legkevésbé rajta múlott az, hogy a 2009/2010-es szezontól kezdődően egészen mostanáig a csapat mindösszesen 1 bajnokságot, 2 kupát és 1 spanyol szuperkupát képes felmutatni, illetve hogy jelenleg is épp ott tart a társaság, ahol (ezt az egyéni mutatóinál és elismeréseinél mi sem bizonyít jobban, persze kellenek hozzá a többiek is, csak ahogy pl. a Valencia elleni, meg még a sokadik megmentő gólja is igazolja, ő talán egy picit jobban - hiányzik - mint mások). Amink van azt is döntően neki köszönhetjük és azért valljuk be nélküle nem kicsit más lenne ez a Real Madrid.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. május 8., csütörtök 19:41

Realista24 írta:Latom páran azert szerettek túlzásba esni.
gondolj bele milyen kurva szar lehet neki hogy a legjobb/legelismertebb játékosunk és mégis ő teszi bele a legnagyobb "munkát" az egészbe ő az aki nem adja fel és ilyen lúzerekkel van ilyenkor körülvéve mint morata. mondom morata, érted higuainnal a hajunkat téptük de ez a gyerek kategóriákkal gyengébb hát én sírok. :)
fú de felbasz morata :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 8., csütörtök 19:11

Galacticos írta:hogy én mennyire sajnálom hogy az hihetetlen.
az ember 35 fordulón keresztül vitte a csapatot rajta sose múlott. nem engem nem érdekel a valencia elleni kihagyott helyzet, nem is ilyenekre gondolok hanem a hozzáállására rajta nem múlott, mindig maxon pörgött erre egy ilyen moratat hoznak be helyette és el is megy az esély a triplára.

elég sokat kell csórinak itt nyelnie azért. :)
Latom páran azert szerettek túlzásba esni. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. május 8., csütörtök 18:42

hogy én mennyire sajnálom hogy az hihetetlen.
az ember 35 fordulón keresztül vitte a csapatot rajta sose múlott. nem engem nem érdekel a valencia elleni kihagyott helyzet, nem is ilyenekre gondolok hanem a hozzáállására rajta nem múlott, mindig maxon pörgött erre egy ilyen moratat hoznak be helyette és el is megy az esély a triplára.

elég sokat kell csórinak itt nyelnie azért. :)

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 8., csütörtök 1:58

El nem tudom képzelni, milyen szar lehet neki itt lenni sokszor...többször is vállalja, hogy sérülten játszik, kockáztatva a BL és VB szereplését (esetleg karrierjét), erre a csapat nem tud nyerni egy Valladolid ellen (sem).

Ha nem kapta volna meg az Aranylabdát, mint valami kézzel fogható értékelést az itt létéről, én szerintem megőrülnék a helyében.

+1
Miatta meg Ramos miatt akarom betegesen a 10iket, ez a ket ember reszt kell vegyen a Real tortenelmeben, ok kell a 10ediket megszerezzek. Mostmar pihenjen, az Espanol ellen jatszon, legyen meg neki az aranycipo es huzzuk be vegre a BL-t
Számból vettétek ki a szót! :( Minimum 1 BL döntővel és 2 bajnoksággal karcsúbb az eredménylistája pár balf@sz miatt. :coffee: Mondjuk a leigazolásakor én annyit kértem a Jóistentől, hogy eredményekben la. a MU-s éveket ismételje meg itt (3 bajnoki cím, 3 kupagyőzelem, 1 BL, klubvb., Angol-szuperkupa + az egyéni elismerések) csak az 1 BL cím helyett lehetőleg további 2-vel (mondjuk lehetőleg egy első címvédéssel) a tarsolyában tegye le a lantot, mert abszolút megérdemli. :) Na most egyéni elismerésekben már egalizált, sőt; ugyanakkor csapatszinten még van mit gyűjteni, de már 3 hét múlva sokat tehet ő is a csapattársai is az ügy érdekében.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 8., csütörtök 1:23

PEEtör írta:El nem tudom képzelni, milyen szar lehet neki itt lenni sokszor...többször is vállalja, hogy sérülten játszik, kockáztatva a BL és VB szereplését (esetleg karrierjét), erre a csapat nem tud nyerni egy Valladolid ellen (sem).

Ha nem kapta volna meg az Aranylabdát, mint valami kézzel fogható értékelést az itt létéről, én szerintem megőrülnék a helyében.
+1
Miatta meg Ramos miatt akarom betegesen a 10iket, ez a ket ember reszt kell vegyen a Real tortenelmeben, ok kell a 10ediket megszerezzek. Mostmar pihenjen, az Espanol ellen jatszon, legyen meg neki az aranycipo es huzzuk be vegre a BL-t
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. május 8., csütörtök 1:20

El nem tudom képzelni, milyen szar lehet neki itt lenni sokszor...többször is vállalja, hogy sérülten játszik, kockáztatva a BL és VB szereplését (esetleg karrierjét), erre a csapat nem tud nyerni egy Valladolid ellen (sem).

Ha nem kapta volna meg az Aranylabdát, mint valami kézzel fogható értékelést az itt létéről, én szerintem megőrülnék a helyében.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. május 7., szerda 22:14

Bízzunk benne, bár mikor legutóbb elővigyázatosságból lehozták, akkor utána több mint két hétig nem játszott :S
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. május 7., szerda 22:05

Az elõzetes hírek szerint nincs komolyabb gond, elõvigyázatosságból kapta le Carlo. Így legyen, az imént mondta be a kommentátor.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. május 7., szerda 21:56

Látva a mostani helyzetet,már ott tartok,hogy CR ne játsszon semennyit se a BL döntőig,otthon jegelje magát. Egyszerűen szükségünk van rá,hagyja a csába a Pichichi-t,17 nap múlva történelmet írhat. Mi kell még????????????????????????????
:goat:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. május 7., szerda 21:52

Acho írta:remélem nem súlyos, és jövő hétre kiheveri a sérülését
Nekem csak az számít, hogy a BL döntőben ott legyen...

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. május 7., szerda 21:19

remélem nem súlyos, és jövő hétre kiheveri a sérülését
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 7., szerda 1:24

ebben a videóban mit kellene látni,hallani? pláne a két kiemelt időpontoknál? oké,vitatkoznak azon, hogy a barca leadja-e a meccset az atma ellen gondolom.no hablas espanol...spik inglissdojcs
Bakker! :ozil: Bocsi, rosszat linkeltem /quasi a teljes adás fent van, így keverednek a dolgok/, ez a jó (a fenti időpontokkal)! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. május 7., szerda 0:56

Ha most lenne Jesé simán lehetne padoztatni a Valladolid ellen (és csak tényleges végszükség esetén beküldeni), de a Carlo interjúból kiderül, hogy Bale sem kezd (játszik) szóval ez így necces lenne (nagy kár, hogy messi ilyen közel került hozzá a góllövő listán és Suarez is ha nem is korábbi ütemben, de menetel... de a trófea fontosabb, mint az egyéni érdek). de én mindenképp CR nélkül kezdenék, aztán lesz ami lesz. (jobb híján Benz-DM-Morata-Isco) most lehetne még esetleg CR-t pihentetni, BL döntőn már nem.

A videóval kapcsolatban meg +1, nem érteni mit dumálnak.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. május 7., szerda 0:30

madridronie írta:Morata mellett Diego López is kapta tőle az ívet (1.19 és 3.55-nél a 2 eset --> hát igen azért látszik, hogy kinek mekkora tekintélye van az öltözőben :roll: )! Nem kicsit volt frusztrált a klasszisunk, az vitathatatlan, hogy most rajta meg Ramoson látni leginkább az elszántságot, meg a felelősséget, hogy mi is forog kockán és hogy mit érhetnek el idén, de azért kemény!
ebben a videóban mit kellene látni,hallani? pláne a két kiemelt időpontoknál? oké,vitatkoznak azon, hogy a barca leadja-e a meccset az atma ellen gondolom.no hablas espanol...spik inglissdojcs :mrgreen:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 7., szerda 0:19

Ronaldónak térdsérülése (égő érzés a térd ízületeiben) van, aminek teljes gyógyulásához 6 hét pihenő kellene
Nyilvánvalóan az a hetekkel ezelőtt Carlo és maga a játékos által is elbagatellizált - közben meg a hírek szerint igen is elég masszív - patella-ín gyulladás ilyen terhelés mellett, csak úgy magától, normális pihenés nélkül nem fog helyrejönni! Roberto Carlos is figyelmeztette a portugált, hogy jó lesz, ha odafigyel rá, mert évekig szenvedett ő is ettől a problémától (és komoly plusz munkát igényelt a konzerválása).
Holnap nem erőltetném mindenesetre. Valladoidot így is, úgyis csapni kell.
Mindenesetre fájni most elvileg nem ott fáj neki és tuti, hogy játszani fog!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég