Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. szeptember 10., szerda 19:18

mindenki nyugodjon le a csába. Raúl rekordjának megdöntéséig tuti hogy itt marad.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. szeptember 10., szerda 19:00

ha menne cr - ami remélem nem történik meg - akkor nálam csak reus jöhet szóba.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6608
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. szeptember 10., szerda 18:36

Egyetlen jatekos se fogja tudni potolni cr-t. Senki. Csapatszinten kell majd ezt is megoldani. Itt van isco meg james, ok is tudnak ott jatszani sot talan ok is ott a legjobbak. Bale is jobb a baloldalon. Hazard nem kene még, csak ha megegy szintet tud lepni.
De ha hozunk valakit akkor az nagyon ki lesz kezdve, mert nem fogja azt hozni mint ronaldo foleg az elso idokben.

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2014. szeptember 10., szerda 18:24

Szerintetek Sterling nem vehetné át CR helyét?
Szerintem van benne dinamika, beindulásokat, passzokat érzi, de a góllövés már tészta (de kb senkit nem lehet CR-hez hasonlítani ebben).

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. szeptember 10., szerda 18:23

Az hogy ki lehet Ronaldo utodja?
Nem muszáj abban gondolkodni, hogy egy újabb alfahímet kell hozni a helyére. Lehetne csinálni Bayern mintára, ahol senki nem lóg ki sem negatív sem pozitív arányban, mégis eredményesek. Ott van James, Bale, Jesé, Isco, nem is kellene senkit hozni szinte, esetleg a padra egy jó csere szélsőt olcsón. Vagy Reus is jöhetne 30-ért de akkor valakinek menni kell valószinüleg. Viszont Benzemát nem lenne rossz elpasszolni végre, vagy padra ültetni és hozni egy jó csatárt. Sturridge-nál nem nagyon van jobb opció, de neki meg fogják kérni az árát ha így folytatja. Ha rajtam múlna jövőre lehúznám a MU-t megint ha odaér a BL-be, mert értelmes szélsőjük egy sincs. A lehető legdrágábban kell visszaadni Cét, és Benzemát is rá lehetne sózni egy PSG-re jó pénzért. Aztán jöhet Pogba, Sturridge + 1-2 csere és jók vagyunk.
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24523
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 10., szerda 18:07

Nem csak azt kell nézni hogy CR hol járt annyi idős korában mint a többi, hanem hogy komoly áldozatok árán hogyan dolgozta magát át a mai tökéletes focistává. Hol van ilyen céltudatosság, akarat egy Hazardban, Jesében vagy kb akárki másban. Sehol. Bale ilyen szempontból jobb pl, más kérdés hogy neki meg másban vannak elmaradásai.
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. szeptember 10., szerda 17:39

Realista24 írta:Ha már összehasonlítási alapot nézünk, akkor vegyük az Aranylabdát. Cristiano Ronaldo 23 évesen megnyerte. Hazard hol van ebben a rangsorban? Sehol.
Teljesen mindegy hogy Jeset, Hazardot, Neymart vagy Bale-t hasonlitjuk ossze a fiatal CR-el, mert a portugal mindegyiknel elorebb jart mar fiatal koraban is. Messi az egyetlen aki beerte es bizonyos idoszakokban meg is elozte Cét.

Az hogy ki lehet Ronaldo utodja? (most nem feltetlenul arra gondolok hogy ki jatszik majd a bal szelen, hanem hogy ki veszi at a szerepet, a feladatait)
Nem tudom. Bale itt van, de ahhoz szinten kell lepnie.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 10., szerda 17:29

Szerintem meg nem lett volna jó, mert pont olyan tükör szélső, mint C, ezért sem lett volna jó Neymar ideköltöztetése. Bár elvileg 10-es pozícióban nyomta a Lillebe, bár az is megszűnt nálunk. Mindenképpen CR helyén tudom elképzelni a brazillal együtt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 10., szerda 17:24

Kerlon írta:Jó, te úgy gondolod. Mindenesetre én többet látok benne, mint Jesében, viszont CR szintjét sem fogja elérni ez is biztos.
Jesénél én is többet látok benne, ez nem "vita" tárgya. :) Én kifejezetten csípem is a belgát, aki jobb lett volna, ha hallgat Zizoura és Madridba költözik annó.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 10., szerda 17:23

Jó, te úgy gondolod. Mindenesetre én többet látok benne, mint Jesében, viszont CR szintjét sem fogja elérni ez is biztos.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 10., szerda 17:14

Kerlon írta:Hát szerintem 3-4 éve jó volt a francia liga. És azt is leírtam, hogy majd elérheti. Az a számomra is egyértelmű, hogy a 23 éves Ronaldoval, sikereivel nem összehasonlítható.
Nagyjából az ötödik volt a ligák között, akkor még az olasz is előrébb volt nála, de még lehet a portugált is előrébb mondanám, de semmiképpen nem rosszabbnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 10., szerda 17:12

Hát szerintem 3-4 éve jó volt a francia liga. És azt is leírtam, hogy majd elérheti. Az a számomra is egyértelmű, hogy a 23 éves Ronaldoval, sikereivel nem összehasonlítható.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 10., szerda 17:08

Kerlon írta:Hazard sem tart ott, de ezt nem is mondtam, viszont Hazard 19 évesen már top bajnokság legjobbja volt egymás után nem egyszer és szerintem a PL is lesz a közel jövőben. CR-nek annyival volt jobb, hogy akkoriban a legjobb Manchesterbe került, Hazard meg most van abban. Szinte biztos, hogy nem fog 32 gólt lőni, de szerintem egy 20 körüli teljesítmény meglehet, ami Bale esetében 91 millió eurós vételárat jelentett... És elvileg ő áll a legközelebb CR-hez.
Most biztos azt hiszed, hogy kötekedni akarok, de milyen top bajnokság legjobbja volt Hazard? A franciáé? Az mióta top bajnokság? Illetve, ha mostanában fejlődött is, hol volt 2-3 éve az a bajnokság? Középszer.

A gólos részre nem reagálok, mert hülyeségnek tartom ezt a párhuzamot.

Ha már összehasonlítási alapot nézünk, akkor vegyük az Aranylabdát. Cristiano Ronaldo 23 évesen megnyerte. Hazard hol van ebben a rangsorban? Sehol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 10., szerda 17:04

Hazard sem tart ott, de ezt nem is mondtam, viszont Hazard 19 évesen már top bajnokság legjobbja volt egymás után nem egyszer és szerintem a PL is lesz a közel jövőben. CR-nek annyival volt jobb, hogy akkoriban a legjobb Manchesterbe került, Hazard meg most van abban. Szinte biztos, hogy nem fog 32 gólt lőni, de szerintem egy 20 körüli teljesítmény meglehet, ami Bale esetében 91 millió eurós vételárat jelentett... És elvileg ő áll a legközelebb CR-hez.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 10., szerda 16:56

Kerlon írta:Jesé, mint CR utód? No way. CR ilyenkor klasszis volt már, Jesé meg tavaly epizód szereplőként lőtt pár fontos gólt, de nem volt a játéka koránt sem meggyőző. Sajnos a sérülés is nagyon rosszkor jött az ő esetében.

Nálam Hazard. Tudom, hogy RMCF mindjárt megjelenik és leüberfosozza, mert szerinte túlsztárolt senki, mert gyengén szerepelt a VB-n, ami igaz is, de dinamikailag, lövőtechnikailag, cselező képességileg szerintem top már most. Igaz, hogy a fizikai adottságai nem olyanok, mint CR-é, de lehet olyan veszélyes.
CR Jesé korában klasszis volt, ok. Jesé 21 éves, Hazard meg 23. Nem értem a gondolatmenetet. Vagy Hazard ott van, ahol Cé volt 23 évesen?

PS: Jesé szerintem sem lesz CR utód, de olyan nagy jövőt sem jósolok neki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 10., szerda 16:53

Jesé, mint CR utód? No way. CR ilyenkor klasszis volt már, Jesé meg tavaly epizód szereplőként lőtt pár fontos gólt, de nem volt a játéka koránt sem meggyőző. Sajnos a sérülés is nagyon rosszkor jött az ő esetében.

Nálam Hazard. Tudom, hogy RMCF mindjárt megjelenik és leüberfosozza, mert szerinte túlsztárolt senki, mert gyengén szerepelt a VB-n, ami igaz is, de dinamikailag, lövőtechnikailag, cselező képességileg szerintem top már most. Igaz, hogy a fizikai adottságai nem olyanok, mint CR-é, de lehet olyan veszélyes.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 10., szerda 16:45

Ha CR valamikor is lelép, remélem, hogy Jesé veszi át a helyét. Bale és James ide vagy oda, sokkal jobban örülnék, (függetlenül attól, hogy az egyik kedvenc), ha egy Real nevelés ragadna meg a kezdőben és venné megint a hátára az egész csapatot. :salute:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. szeptember 10., szerda 16:37

hát ez elég szomorú. :-(



(bár szerintem bruma van hozzáa legközelebbbbbadummtsssss) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24523
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 9., kedd 22:47

Csabi írta:bale maximum valóban a helyét fogja átvenni, de a szerepét soha. legalább 2 szint van egy egészséges cronaldo meg egy egészséges bale között.
ez tiszta sor. de még így is Bale van hozzá a legközelebb kb
Nem illik.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. szeptember 9., kedd 22:46

k!ll3rcsöcs írta:
Csabi írta:bale maximum valóban a helyét fogja átvenni, de a szerepét soha. legalább 2 szint van egy egészséges cronaldo meg egy egészséges bale között.
Tegyük hozzá, hogy jelenleg. Bale még sokat fejlődhet.
kétlem. bale 24 éves vagy mennyi. ha egy focista a krém krémje akkor az már itt megmutatkozik. nem is mondom, hogy hol volt cé már ennyi idősen.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég