Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. május 30., péntek 15:59

L.Miki írta:Sokan olyan nagy elvárások elé állítanak egy- két játékost
Az olyan nagy elvárás, hogy úgy viselkedjen, mint egy normális, közepesen intelligens ember? még csak azt sem várom el, hogy példakép legyen.
L.Miki írta:és akkor még azon is felvagytok akadva, hogy nem ment oda ünnepelni Ramoshoz. NA BUMM öregem a világ legnagyobb katasztrófája, kössük fel magunkat, gyilkoljunk le mindent és mindenkit.
Sajnálom, hogy engem érdekel az is, hogyan viselkednek a csapatom játékosai a pályán :)
L.Miki írta:Elvárjátok, hogy legyen tökéletes a ti elvárásaitok alapján... először tegyétek fel magatoknak azt a kérdést, hogy ti tökéletesek vagytok?
LOL, mi ez a szentimentális nonszensz duma? :lol: Meg ki mondta, hogy tökéletest vár el tőle? Én pl bőven meg vagyok elégedve a sportteljesítményével, azért nem is lehet kritizálni a döntőben, sérült volt végig.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. május 30., péntek 15:58

BVB előtt nem igazán így áltál hozzá , hogy simán verni kéne. Elég pesszimista voltál és akkor most meg egy ultra gyenge csapat.
A többi dologra nem akarok reagálni, mert mindenkinek más a mérce, nálam a világ legjobbjától több kell. De erre reagálok, mert ez nem igaz. Olvass vissza. A BVB előtt azt mondtam, hogy sima meccsek lesznek. Őket mindig is egy túlhypeolt csapatnak tartottam. Sokszor leírtam, 6 csapat ellen félteném a Realt (BM, Barca, Chelsea, City, Arsenal, PSG), a többieket a keret erőssége alapján simán ütni kell. Ha ezt nem írtam le vagy 10-szer, akkor egyszer sem. Ebbe sehol nem látom a BVB-t.

Azt is többször hangsúlyoztam, hogy top3-as csapatnak tartom a Realt. De ezeket hajlamos a többség elfelejteni.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. május 30., péntek 15:26

Hát egy ezres akció van rajta, nem egy régi könyv. Azért merészeltem leírni, mert amikor kiadták tök sokan érdeklődtek felőle, R.M.C.F. is mondogatta, hogy ezt biztos elolvassa, ha lesz rá ideje.

Sorry. :smile: :smile:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 30., péntek 15:22

tubatibi írta:2.990 Ft :)
És ez az akció? :lol: 800 oldalas könyv?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. május 30., péntek 15:20

2.990 Ft :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. május 30., péntek 15:14

Luca Caioli : Cristiano Ronaldo, szenvedélye a tökéletesség

Akciósan van most a Tescoban, vigyétek, vigyétek! :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. május 30., péntek 12:26

Sokan olyan nagy elvárások elé állítanak egy- két játékost, hogy az már teljesen abszurdum. Nem elég, hogy elvárjuk meccsről meccsre, hogy gólt rúgjon, hogy ne legyen önző, hogy ne rugdossa el a lasztikat 50 méterről, hogy játszon együtt a társakkal, hogy adjon kulcsfontosságú lasztikat a társaknak, hogy vigye hátán a csapatot amikor kell és általában ezt mindig elvárják sokan, hogy ha sérült is akkor se játsszon cefetül, hanem nyújtsa élete legjobb meccsét... és akkor még azon is felvagytok akadva, hogy nem ment oda ünnepelni Ramoshoz. NA BUMM öregem a világ legnagyobb katasztrófája, kössük fel magunkat, gyilkoljunk le mindent és mindenkit. :roll: :lol:

Komolyan vannak emberek akiknek tényleg semmi se jó és minden létező dologba belekötnek. Elvárjátok, hogy legyen tökéletes a ti elvárásaitok alapján... először tegyétek fel magatoknak azt a kérdést, hogy ti tökéletesek vagytok? Felesleges szócsépelés az egész, FÚJ nem ment oda.

Adjuk el!
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 30., péntek 11:55

Tőlem nem kapott volna kritikát es nem is kap, sérült volt, tisztán látszódott rajta, ahogy máson is, de nem,volt más lehetőség. Nalam Iker es Bale lett volna a bűnbak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. május 30., péntek 11:14

[quote="Matt009"][/quote]

Akartam reagálni ,mert hihetetlen felhúzott most ez a 2 kommented , de fölösleges. Szóval inkább nem reagálok, nincs kedvem oldalakon keresztül olvasni ezt a ... Na mind1 , annyit azért leírnék hogy ezt nem először olvasom tőled , hogy csak az számít nagy meccsnek amit elveszítünk. BVB előtt nem igazán így áltál hozzá , hogy simán verni kéne. Elég pesszimista voltál és akkor most meg egy ultra gyenge csapat. A galatasarayt többek között a Juve sem tudta meg verni , de hagyjuk.
Gondoltam , hogy azt fogod kihozni hogy az utolsó 3 meccs volt az igazán fontos , ahol azért mégiscsak lőtt 3 gólt :)
Amúgy nyilván nem köti le a védőket , azért fogja őt két ember mindig :roll:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 30., péntek 11:06

A Portugál Labdarúgó Szövetség közleményben tudatta, hogy Cristiano Ronaldo sérülten csatlakozott a válogatotthoz. Az orvosok vizsgálata után kiderült, hogy a támadónak combizom sérülése van, és külön edzésterv szerint fog felkészülni a VB-re. Forrás: Madridom.hu

Jelentkezzen aki meglepodott. Ja hogy senki? :Đ

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. május 30., péntek 10:44

Matt009 írta:...
Ennyi hülyeséget felhozni uramisten. Ha a BvB ellen nem lövi a 3. gólt, akkor a visszavágón hosszabbítás jött volna... Alakítson ki helyzeteket? A Bayern elleni első meccsen gyenge volt, ő adta a kulcs passzt Coentraonak amiből kialakult a gól. A döntőben tiszta lövőhelyzetbe hozta Balet 16-ról, csak ugye nem lett belőle gól, így meg sem történt... Plusz szinte az összes labdája pontos volt, tette-vette kicsiben. Bale, amikor labdát szerzett akkor is elvitt 1 védőt CR, egyet Benz, Bale meg kihagyta, tehát nem mondhatni, hogy nem köti le a védők figyelmét. Idén mit értünk a rakat góljával? Azt, hogy megnyertük a spanyol kupát és a kibaszott tizedik BL-t, amire 12 éve vár a csapat és az egész madridizmus... Nem is értem ilyen kérdést, hogy lehet feltenni. Nehogy már CR-t cipelje a csapat :lol: Azt se mondom, hogy CR cipeli a csapatot, de ne essünk már túlzásba. Idén lett normális az egyensúly a csapatban és végre nem csak CR-től függött a csapat. Azt meg ne felejtsd el, hogy CR hosszú évek óta ezt nyújtja, nehogy már minden meccsen elvárt legyen, hogy duplázzon. Azt meg nem várhatja el tőle senki, hogy ugyanígy termelje a gólokat, de mellé játékban is 100%-ot nyújtson, mert ez lehetetlen.

Avatar
soroslop
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 20:31
Kedvenc csapatod: Darnózseli SE

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: soroslop » 2014. május 30., péntek 10:37

Kilométerekről lerí itt valakiről, hogy már jól előre bekészítette a kárörvendő, öntömjénező hozzászólásokat a szakértelméről, hogy ő mennyire megmondta, aztán mind mehetett a kukába, így maradt a frusztráció meg Cr ünneplése.
:DDDDDDDDDDDDDDDDD
Vannak az átlag Real szurkolók akik örülnek a sikernek, és arról diskurálni miben lehetne előrelépni, és vannak a szakértő megmondóemberek akik bújják a katalán sajtót, hogy mivel lehetne menteni a megtépázott hitelességet. A baj az hogy ebből csak egészen debil dolgok születhetnek. Érdemes azért küldés előtt venni egy mély levegőt, mert most sikerült összehozni a fórum legkínosabb, legcikibb, legostobább hozzászólását (kivéve persze, ha ez volt a cél).
Nem baj, jön majd az új szezon, ott is meg lehet mondani a tutit, és drukkolni hogy bejöjjön.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. május 30., péntek 10:27

Remy írta: Nem teljesen mindegy, hogy ki hogyan ünnepli azt a kurva gólt? Belőttük, ez számít, nem?
sorry, freudi "félreolvasás" azt hittem azt írod, nem mindegy-e ki lövi a gólt. na az mindegy. ki hogyan ünnepli? az nem mindegy, van egy minimum szint ami alá menni tahóság

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. május 30., péntek 10:14

Remy írta:Nem teljesen mindegy, hogy ki hogyan ünnepli azt a kurva gólt? Belőttük, ez számít, nem?
Igen, teljesen mindegynek kéne lennie, egyedül CR-nek nem mindegy úgy tűnik :lol: Ha a getafe ellen csinálja ezt, az nem érdekel, de az elmúlt évek messze legfontosabb góljánál...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 30., péntek 10:11

realmadridfan írta:Nem a teljesítményével van a baj. De akkor máshogy kérdezem: ha ő fejeli a gólt és nem Ramos akkor is sétálgatott volna visszafelé szerintetek?
Nem teljesen mindegy, hogy ki hogyan ünnepli azt a kurva gólt? Belőttük, ez számít, nem?

Amúgy néhány embert visszaküldenék a múltba, hogy kicsit baszogassák Pelét, Di Stéfano-t, Puskást is... :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 30., péntek 10:10

realmadridfan írta:Nem a teljesítményével van a baj. De akkor máshogy kérdezem: ha ő fejeli a gólt és nem Ramos akkor is sétálgatott volna visszafelé szerintetek?
Nem a te kommentedre reagaltam, hanem arra amit Matt irt korabban. :D

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. május 30., péntek 10:08

h3x0r írta:Mi lesz majd itt amikor par ev mulva vissza is esik a teljesitmenye... :roll: :roll:
Az mit jelent? Hogy "csak" minden második meccsen fog gólt lőni? :lol:

Szerintem amig ő itt lesz, addig simán tartani fogja az 1/1-et, a játéka nem tudom,h mennyiben fog romlani, hiszen őt 33 évesen is ketten fogják fogni, mert nála nincs olyan,h sétálgatok mert ez az ember ultramaximalista aki ha nyerne zsinórban öt BL-t vagy Aranylasztit akkor sem állna le. Már itt a tavasz folyamán is inkább csatárt játszott mint szélsőt(mondjuk ez ki is vette őt a játékból). De basszus, ha még vagy 4-5 évig centerként eljátszogat nálunk és hozza az 1/1-et akkor ki az aki nem tekinti majd őt legendának?

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. május 30., péntek 10:06

Nem a teljesítményével van a baj. De akkor máshogy kérdezem: ha ő fejeli a gólt és nem Ramos akkor is sétálgatott volna visszafelé szerintetek?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 30., péntek 10:03

Mi lesz majd itt amikor par ev mulva vissza is esik a teljesitmenye... :roll: :roll:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. május 30., péntek 9:55

realmadridfan írta:íváncsi lennék, ha Messi csinálta volna ezt mennyien védenétek..
ha Messi csinálta volna én személy szerint nagy ívben tojtam volna le és ezt nyugodt szívvel tudom állítani :) ekkora feszkó meg nagy hadjárat nem lett volna, ez 100%
CRnél meg lassan 600ezres megtekintéses a nem ünneplünk videója és kb minden híroldal elkezdte fikázni :lol: :lol: :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég