Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. július 21., csütörtök 19:53

Sorrentino írta: Lassan akkor indulhat a CR nosztalgiavonat is. B-) Hátha ez nem siklik ki mint a többi. :lol:
Bekukkantottam a mozdony fulkepe, meglattam Remyt masiniszta kalappal a fejen, szoval en inkabb veszek az allomason egy szaraz, 2 napos sutemenyt.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. július 21., csütörtök 19:47

Mivel ekkorát megy a téma, ne hagyjuk kihunyni a lángot:

Speculation: If Ronaldo to Real Madrid happens, it will come at the very end of the window - if United start well under Ten Hag (or if they're terrible) & if he takes a pay cut and agrees to a short-term deal. @Marcotti ESPN/Corriere

0-ról felment 1%-ra az esély :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. július 21., csütörtök 19:45

dzsi91 írta: Mondjuk még mindig nemértem miért kéne Céronaldonak padoznia . Mintha nem játszottak volna benzemaval 10 évet a kezdőben. 3 ember kell előre amiből csak vinidzsi és karim fix. Cr siman elférne kezdőként is ebben a támadósorban.

De targytalan az egesz nem lesz ebből semmi.
Csak 10 evvel ezelott Ronaldo meg bal oldalt jatszott, ma mar nem engedheted meg, hogy ne kozepcsatarkent jatszasd. Ha Vini is fix, akkor a friss aranylabdasunkat kell kitenni jobb oldali tamadoba.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. július 21., csütörtök 19:38

Mondjuk még mindig nemértem miért kéne Céronaldonak padoznia . Mintha nem játszottak volna benzemaval 10 évet a kezdőben. 3 ember kell előre amiből csak vinidzsi és karim fix. Cr siman elférne kezdőként is ebben a támadósorban.

De targytalan az egesz nem lesz ebből semmi.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Norbi90
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2020. szeptember 9., szerda 9:48
Kedvenc játékosaid: SR4
Kedvenc csapatod: RMA

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Norbi90 » 2022. július 21., csütörtök 18:36

tudom , utolag könnyű okosnak lenni, de mégis mit hitt 18 ban mikor elhagyott minket? a Real Madridtól nincs feljebb, ez a csúcs, a legek legje, ala beste. nem értettem abszolut, elnézve a juventusba utana, azt a szintet ittis hozta volna sőt, szerintem mai napig ottlenne a szeren, mint modric is, na midnegy, szerintem már ne jöjjön, gőgös kisgyerekként itthagyott bennünket pont mikor zizu is lépett, ugyhogy ezért haragszom rá kicsit, de nembaj jobb volt ez igy, van egy Benzemank akit nem cserélnék el 3 Ronaldora se jelenleg.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. július 21., csütörtök 14:34

h3x0r írta: Ha Ronaldo a csapatodban van, akkor a csapatot kore kell epitened.

Ugy ismeritek Ronaldot, a mentalitasat, az egojat, hogy elfogadna, ha rendszeresen (nem csak 1-1 BL meccs elott, mint ZZ alatt) 60 perc utan lekapnak, vagy eleve csak 20-30 perceket jatszhatna?
pontosan... ezt írtam én is, csak kicsit máshogy. hiába lenne amúgy minden más adott, emiatt nem valósulna meg soha.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2022. július 21., csütörtök 14:21

lejárt lemez. szép volt jó volt ennyi volt. lapoztunk. nagyon szépen haladunk a fiatalítással semmi szükség a múltban kutakodni. harmóniában és morálban plafonon a csapat semmi szükség egy potenciális tüskére az öltözőben. az is vicces aki szerint Ronaldo elviselné a padot. lehet egyesek elfelejtették milyen a karaktere. itt volt legenda lett, a búcsúra is volt esélye de inkább elment oda ahol jobban megbecsülték, mi meg lapoztunk és kész.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. július 21., csütörtök 14:20

Az anyagi reszet hagyjuk is, valoszinuleg meg tudnank oldani. Viszont Ronaldo nem egy Cavani, akit oregen elhozol, berakod 20 percekre, kifutja a belet, jo esetben golt is lo, de egyebkent szep csendben elvan. Ha Ronaldo a csapatodban van, akkor a csapatot kore kell epitened.

Ugy ismeritek Ronaldot, a mentalitasat, az egojat, hogy elfogadna, ha rendszeresen (nem csak 1-1 BL meccs elott, mint ZZ alatt) 60 perc utan lekapnak, vagy eleve csak 20-30 perceket jatszhatna?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 21., csütörtök 14:18

Jah, szerintem sem lesz semmi, de jó látni a véleményeket, aggályokat.

Lassan 38 éves és egy nagy csapatnak sem kell...szóval, ha még a legfelső polcról akar valamit, akkor ahhoz áldozatot kell hoznia, mint ahogy azt tette brazil cimborája, Marcelo pl.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. július 21., csütörtök 14:08

Realista24 írta: Itt nem az a kérdés, hogy mi hogyan fogadnánk, hanem a játékosok. Mondjuk Madridban biztos, hogy imádat venné körül újra.

Miként élné meg Karim, Vini...és nyilván fordítva CR, ha padon lenne. Működőképes lehetne egy évre, csak ahhoz sok feltételnek teljesülnie kellene.

Karimtól nem félnék bytheway, ahogy a hírek alapján többekkel is aktív kapcsolatban van.
Én attól tartok, hogy az, hogy nem lenne alap kezdő, sokszor padozna, toxikussá tenné maga körül a közeget, ezzel ártana a csapatnak. Lehet, hogy nem így van, cáfoljon rám, de én ezt érzem. Mondjuk szinte biztosan nem lesz ebből semmi, nem tudjuk meg hogyan sülne el.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 21., csütörtök 14:05

Itt nem az a kérdés, hogy mi hogyan fogadnánk, hanem a játékosok. Mondjuk Madridban biztos, hogy imádat venné körül újra.

Miként élné meg Karim, Vini...és nyilván fordítva CR, ha padon lenne. Működőképes lehetne egy évre, csak ahhoz sok feltételnek teljesülnie kellene.

Karimtól nem félnék bytheway, ahogy a hírek alapján többekkel is aktív kapcsolatban van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. július 21., csütörtök 14:01

Realista24 írta:
Donát írta:

Nem érzem úgy, hogy a teljes szövegben a "nyert nekünk" azt jelentené, hogy "nyert velünk" , tehát szerintem nem torzít a jelentésén a kiragadás. Nélküle évekig nem nyertünk, de vele sem 4 évig. A triplához pedig Zidane, a CKM, Ramos, Marcelo, de még Benzema és Bale is ugyanolyan nélkülözhetetlen volt, mint CR.
Értsd így:
Simán visszahoznám, rengeteget tett értünk, a belét kidolgozta minden meccsen, edzésen, még mindig hasznos lehetne, és így kaphatna egy rendes búcsút is, win-win.
Persze, ezt a részét nem is vitatom, ha csak ennyi állna ott, csak simán pluszegyeztem volna.

Sőt én még a fizut sem sajnálnám tőle, ha a klub anyagi helyzete engedné (sikerülne felszabadítani Mariano, Asensio, Mayoral, Vallejo, akárki fizetését), akkor mehetne neki top fizu, persze nem a 2018 csúcs. De az amúgy egója miatt nem hiszek ebben az újramikrózott kapcsolatban, pedig simán lehetne jövedelmező.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 21., csütörtök 13:53

Donát írta:
Realista24 írta:

Ez egy érdekes kérdés, mert vele nyertünk 4-et, de nélküle évekig (amíg fel nem zárkózott valaki Cé mellé, meg nem).

Én sem értek 100%-ban egyet a kijelentéssel, hogy ő nyerte nekünk, viszont a teljes mondandót kell nézni, amivel viszont már 100%ban egyet lehet érteni.
Nem érzem úgy, hogy a teljes szövegben a "nyert nekünk" azt jelentené, hogy "nyert velünk" , tehát szerintem nem torzít a jelentésén a kiragadás. Nélküle évekig nem nyertünk, de vele sem 4 évig. A triplához pedig Zidane, a CKM, Ramos, Marcelo, de még Benzema és Bale is ugyanolyan nélkülözhetetlen volt, mint CR.
Értsd így:
Simán visszahoznám, rengeteget tett értünk, a belét kidolgozta minden meccsen, edzésen, még mindig hasznos lehetne, és így kaphatna egy rendes búcsút is, win-win.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. július 21., csütörtök 13:48

Realista24 írta:
Donát írta:

Lol, hát hogyne :lol: Inkább nyert a csapattal, a csapat fontos tagjaként 4 BL-t. Ez ugyanolyan szánalmas, mint a másik véglet, akikre célzol.
Ez egy érdekes kérdés, mert vele nyertünk 4-et, de nélküle évekig (amíg fel nem zárkózott valaki Cé mellé, meg nem).

Én sem értek 100%-ban egyet a kijelentéssel, hogy ő nyerte nekünk, viszont a teljes mondandót kell nézni, amivel viszont már 100%ban egyet lehet érteni.
Nem érzem úgy, hogy a teljes szövegben a "nyert nekünk" azt jelentené, hogy "nyert velünk" , tehát szerintem nem torzít a jelentésén a kiragadás. Nélküle évekig nem nyertünk, de vele sem 4 évig. A triplához pedig Zidane, a CKM, Ramos, Marcelo, de még Benzema és Bale is ugyanolyan nélkülözhetetlen volt, mint CR.

tcskhun
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2022. július 21., csütörtök 13:45

BlancoMark írta: Szerintem Benzemat visszavetne az erkezese, mar csak mentalis alapon is. Masfelol meg nem kell a feszko ami folyamatosan menne azaltal hogy a padra lenne rakva jo esellyel rengeteg meccsen.
evvel értek egyet plussz az ujságiroknak megint lenne támadasi felület a csapat felé

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. július 21., csütörtök 13:42

40-35 perpill aki visszahozná vs aki nem. Jó megosztó, meglepődtem, azt hittem nagy többségben lesznek azok akik visszahoznák. A tavalyi csoda év után persze nem meglepő, ha valamelyik banánhéjon elcsúsztunk volna a BL-ben valoszínű többen akarnák itt látni megint. Én imádnám megint fehérben, de pl maga a csapat nem tudom mit mondana erre. Szerintem nem lenne gond, 442ben megoldható lenne (Vini Cama Csucsu Fede előttük a két állat) vagy egy oldschool CKM Vini Cé Benz :lol:

Az meg, hogy sokan írjátok, hogy padozna. CR? Esélytelen.

De csak utópia az egész, semmi esély a visszatérésére.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4952
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2022. július 21., csütörtök 13:35

Szerintem Benzemat visszavetne az erkezese, mar csak mentalis alapon is. Masfelol meg nem kell a feszko ami folyamatosan menne azaltal hogy a padra lenne rakva jo esellyel rengeteg meccsen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 21., csütörtök 13:30

Donát írta:
Gascoigne írta: Simán visszahoznám, rengeteget tett értünk, a belét kidolgozta minden meccsen, edzésen, nyert nekünk 4 bl-t, még mindig hasznos lehetne, és így kaphatna egy rendes búcsút is, win-win.
Lol, hát hogyne :lol: Inkább nyert a csapattal, a csapat fontos tagjaként 4 BL-t. Ez ugyanolyan szánalmas, mint a másik véglet, akikre célzol.
Ez egy érdekes kérdés, mert vele nyertünk 4-et, de nélküle évekig (amíg fel nem zárkózott valaki Cé mellé, meg nem).

Én sem értek 100%-ban egyet a kijelentéssel, hogy ő nyerte nekünk, viszont a teljes mondandót kell nézni, amivel viszont már 100%ban egyet lehet érteni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. július 21., csütörtök 13:28

Jöhet :)

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. július 21., csütörtök 13:10

Gascoigne írta: Simán visszahoznám, rengeteget tett értünk, a belét kidolgozta minden meccsen, edzésen, nyert nekünk 4 bl-t, még mindig hasznos lehetne, és így kaphatna egy rendes búcsút is, win-win.
Lol, hát hogyne :lol: Inkább nyert a csapattal, a csapat fontos tagjaként 4 BL-t. Ez ugyanolyan szánalmas, mint a másik véglet, akikre célzol.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég