Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

MVPP
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: MVPP » 2022. október 19., szerda 11:31

Kegyetlen milyen bullshit dolgok miatt ugranak egymásnak az emberek.

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: haszi » 2022. október 19., szerda 11:29

Ne hasonlítsuk már magánemberek nyaralós képeihez ezt az egész szitut... Egy korszakos csapat húzóemberei voltak évekig, együtt. Nagyon sokat köszönhetnek egymásnak. Igenis nagyon fontos a közösségi médiában lekommunikált gratuláció ilyen szinten, vagy épp jelen esetben a hallgatás és lapítás. Szerintem azért nem szép ez CR részéről (hiába örök kedvencem), mert ezzel azt sugallja, annak ellenére is, ha személyesen/hívásban/privát üzenetben gratulált, hogy se Modric, se Benzema esetében nem képes annyi alázatot mutatni NYILVÁNOSAN, hogy gratuláljon nekik, vagy akár csak dobjon egy nyamvadt lájkot :lol: Tetszik, nem tetszik az online, social médiás kommunikáció ugyanúgy életünk része, mint a verbális és non-verbális kommunikáció, jelen esetben (amennyiben tényleg nem lesz semmi gratuláció egyáltalán) én csalódtam CR-ben a hallgatása miatt. Modric esetében annyira nem is lett volna elvárt, mivel ott ő is megnyerhette volna a bogyeszt, viszont most. Ha személyesen tényleg nem is ment el, egy nyilvános gratuláció a minimum lett volna
Szerintem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 19., szerda 11:27

Sierra írta:
Realista24 írta: Megfogalmazom a kerdest ugy, hogy te is megertsd, mert mostanaban nehezen megy, ahogy latom. Miert illett volna NYILVANOSAN gratulalnia?
Nem nekem megy nehezen a felfogás, hanem neked megy nehezen beismerni, ha valamit túltolsz. Inkább jön a személyeskedés, aztán a magánzárka. De megszoktuk már, ez megy mióta létezik a madridom fórum, semmi új.
Igen, tegnap is lattam egy masik topicban, mennyire jol megy. :roll:
Donát írta:
Realista24 írta: Igen, a problema tovabbra is az a szememben, amit irtam Remynek.

Elment o is nyaralni, meg en is.
O kitesz rola 362 kepet a 8 nap alatt, mert ez a társadalmi közmegegyezés, hogy aki nyaral, annak kepet kell rola megosztania, hogy milyen faszan erzi magat.
En egyet sem tettem ki, ergo en lehet nem is nyaraltam, de minimum egy arrogans halatlan kocsog vagyok a "kovetoimmel" szemben, mert nem osztottam meg veluk a privat szferamat.
A nyaralásos fotókról nincs ilyen közmegegyezés, az inkább a dicsekvés miatt elterjedt. A gratulációról van. A nyaralás rólam szól, a gratuláció a másikról, ezért illik az egyikről, és nem illik (túlzásba esni?) a másiknál.
Korrigalok akkor egy masik peldaval. Szulinapi koszontest lehet irni uzenofalra, meg privatban. Ha nem irsz uzenofalra, csak mert masik 100 irt, akkor mar meg kell, hogy szoljanak?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 19., szerda 11:25

Realista24 írta: Igen, a problema tovabbra is az a szememben, amit irtam Remynek.

Elment o is nyaralni, meg en is.
O kitesz rola 362 kepet a 8 nap alatt, mert ez a társadalmi közmegegyezés, hogy aki nyaral, annak kepet kell rola megosztania, hogy milyen faszan erzi magat.
En egyet sem tettem ki, ergo en lehet nem is nyaraltam, de minimum egy arrogans halatlan kocsog vagyok a "kovetoimmel" szemben, mert nem osztottam meg veluk a privat szferamat.
Atyaúristen. :lol: ennél hülyébb példát nem is hozhattál volna. Sajnállak, ha nem érted, de itt most benned van a hiba, egyszer igazán beismerhetnéd, és nem kéne állandóan valakibe beleállni és magyarázni tovább a hülyeséget, meg kiforgatni a mondandóját.
Realista24 írta: Megfogalmazom a kerdest ugy, hogy te is megertsd, mert mostanaban nehezen megy, ahogy latom. Miert illett volna NYILVANOSAN gratulalnia?
Nem nekem megy nehezen a felfogás, hanem neked megy nehezen beismerni, ha valamit túltolsz. Inkább jön a személyeskedés, aztán a magánzárka. De megszoktuk már, ez megy mióta létezik a madridom fórum, semmi új.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. október 19., szerda 11:21

Realista24 írta: Igen, a problema tovabbra is az a szememben, amit irtam Remynek.

Elment o is nyaralni, meg en is.
O kitesz rola 362 kepet a 8 nap alatt, mert ez a társadalmi közmegegyezés, hogy aki nyaral, annak kepet kell rola megosztania, hogy milyen faszan erzi magat.
En egyet sem tettem ki, ergo en lehet nem is nyaraltam, de minimum egy arrogans halatlan kocsog vagyok a "kovetoimmel" szemben, mert nem osztottam meg veluk a privat szferamat.
A nyaralásos fotókról nincs ilyen közmegegyezés, az inkább a dicsekvés miatt elterjedt. A gratulációról van. A nyaralás rólam szól, a gratuláció a másikról, ezért illik az egyikről, és nem illik (túlzásba esni?) a másiknál.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 19., szerda 11:18

Igen, a problema tovabbra is az a szememben, amit irtam Remynek.

Elment o is nyaralni, meg en is.
O kitesz rola 362 kepet a 8 nap alatt, mert ez a társadalmi közmegegyezés, hogy aki nyaral, annak kepet kell rola megosztania, hogy milyen faszan erzi magat.
En egyet sem tettem ki, ergo en lehet nem is nyaraltam, de minimum egy arrogans halatlan kocsog vagyok a "kovetoimmel" szemben, mert nem osztottam meg veluk a privat szferamat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. október 19., szerda 11:15

Realista24 írta:
Sierra írta:

Sztem tök mindegy mi igaz, vagy mi nem, ezer éve nem itt játszó ex-madridosok is gratuláltak, olyanok mint Özil vagy James. De még pár Barcás arc mint pl Depay is gratulált neki. Semeddig nem tartott volna, ez egy szép gesztus volt a többiektől, illett volna neki is tolni valamit.
Miert illett volna?
Mert ez a társadalmi közmegegyezés, ez így működik. Ha személyesen is gratulált, az még szebb, de ezt nem lehet a nyilvános gratuláció helyett olyan arcok esetében, akik naponta többször tesznek nyilvános gesztusokat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 19., szerda 11:13

Sierra írta:
Realista24 írta:Miert illett volna?
Most ez komoly kérdés? :D Hihetetlen vagy, hogy MINDENT kiforgatsz. Le lett írva oldalakon keresztül miért illett volna.
Mert csapattársak voltak majdnem 10 évig, és mert barátok. Olyan arcok gratuláltak neki akik se csapattársai nem voltak, de még csak haverjai se nagyon.
Megfogalmazom a kerdest ugy, hogy te is megertsd, mert mostanaban nehezen megy, ahogy latom. Miert illett volna NYILVANOSAN gratulalnia?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 19., szerda 11:11

Realista24 írta:Miert illett volna?
Most ez komoly kérdés? :D Hihetetlen vagy, hogy MINDENT kiforgatsz. Le lett írva oldalakon keresztül miért illett volna.
Mert csapattársak voltak majdnem 10 évig, és mert barátok. Olyan arcok gratuláltak neki akik se csapattársai nem voltak, de még csak haverjai se nagyon. Tök mindegy, hogy privátban/telefonon gratulált-e neki, a madridista közösség felé egy gesztus lett volna hogy igen is érdekel, hogy az egyik legjobb barátom Aranylabdát nyert és ki is mutatom nyilvánosan. Megalol, hogy ezt magyarázni kell.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 19., szerda 11:02

Sierra írta:
Realista24 írta: Bocs, hogy szanalmasnak talalom, ha mar a sajat szurkoloi is kikezdik a klub elo legendajat olyanert, amirol fogalmuk sincsen,nem nyert bizonyitast sem egyik, sem masik allitas sem, csak mert nem felel meg az elvarasuknak.
Sztem tök mindegy mi igaz, vagy mi nem, ezer éve nem itt játszó ex-madridosok is gratuláltak, olyanok mint Özil vagy James. De még pár Barcás arc mint pl Depay is gratulált neki. Semeddig nem tartott volna, ez egy szép gesztus volt a többiektől, illett volna neki is tolni valamit.
Miert illett volna?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 19., szerda 10:55

Realista24 írta: Bocs, hogy szanalmasnak talalom, ha mar a sajat szurkoloi is kikezdik a klub elo legendajat olyanert, amirol fogalmuk sincsen,nem nyert bizonyitast sem egyik, sem masik allitas sem, csak mert nem felel meg az elvarasuknak.
Sztem tök mindegy mi igaz, vagy mi nem, ezer éve nem itt játszó ex-madridosok is gratuláltak, olyanok mint Özil vagy James. De még pár Barcás arc mint pl Depay is gratulált neki. Semeddig nem tartott volna, ez egy szép gesztus volt a többiektől, illett volna neki is tolni valamit.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 19., szerda 10:51

Sierra írta:
Realista24 írta: Szanalmas, ami itt megy, egy pillanatra azt hittem az origon vagyok. De szerencsere nem.
Jah azért mert te nem értesz vele egyet, akkor az már szánalmas. :) Jó tudni.
Bocs, hogy szanalmasnak talalom, ha mar a sajat szurkoloi is kikezdik a klub elo legendajat olyanert, amirol fogalmuk sincsen,nem nyert bizonyitast sem egyik, sem masik allitas sem, csak mert nem felel meg az elvarasuknak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. október 19., szerda 10:39

Pad'em írta: Lehet megvárja, hogy lemenjen a congrats cunami, és ő 2-3 nap múlva fogja kitenni a maga gratulációját, hogy ne sikkadjon bele a tömegbe :D *

Ezt hamarabb hiszem el, minthogy ne gratulált volna neki személyesen :lol:

Kizártnak gondolom, hogy az egyik Kecske ne hívta volna fel a másik Kecskét, hogy üdv a klubban..

Ha kiderül az ellenkezője, majd akkor kell elővenni, addig "Calma" (híres Kecskemondás :sziv: )
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 19., szerda 10:22

Realista24 írta: Szanalmas, ami itt megy, egy pillanatra azt hittem az origon vagyok. De szerencsere nem.
Jah azért mert te nem értesz vele egyet, akkor az már szánalmas. :) Jó tudni.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. október 19., szerda 9:55

Lehet megvárja, hogy lemenjen a congrats cunami, és ő 2-3 nap múlva fogja kitenni a maga gratulációját, hogy ne sikkadjon bele a tömegbe :D

Szerintem biztos, hogy tőle is lesz valami nyilvános, már csak azért is, hogy ne találják be emiatt is.

Én értem Remyt, madridistaként nagyon jól esne a szívünknek azután a 9 év után, már a kamu hírre, hogy ott lesz a gálán is sokan a nadrágjukba nyúltak.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 19., szerda 9:54

realistahuni írta: Gondolom van egy tucat social media szakértője, nem lett volna nehéz megkérni, hogy csináljanak egy posztot.

Lehet, hogy privátban gratulált, de ez így akkor sem néz ki jól, egyszerűen negatív hangulatot közvetít az egész madridizmus fele.

Bale posztja alatt a legnépszerűbb komment:

Only Ronaldo missing to congratulate Benzema for his achievements after they shared great moments together
Mert ugy tudsz 5 perc hirnevet es 2000 likeot szerezni, hogy vagy CR-t fikazod, vagy Messit dicsoited.

De a sok süger, ha visszaemlekezne, ugyanezt csinalta Modric Aranylabdajanal, aztan jott a pofaraeses, amikor Modric elmondta, hogy persze, hogy gratulalt neki...de ezzel a kutya nem foglalkozott mar :lol:

Felteszem a kerdest, mi az oszintebb...egy sablon bullshit uzenet a PR-os altal megirva, vagy egy valoban CR-tol, szivbol erkezo gratulacio.

Szanalmas, ami itt megy, egy pillanatra azt hittem az origon vagyok. De szerencsere nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 19., szerda 9:35

Az mindegy... Ő nem Remy, hogy napi 40 posztot kirakjon. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2022. október 19., szerda 9:31

Gondolom van egy tucat social media szakértője, nem lett volna nehéz megkérni, hogy csináljanak egy posztot.

Lehet, hogy privátban gratulált, de ez így akkor sem néz ki jól, egyszerűen negatív hangulatot közvetít az egész madridizmus fele.

Bale posztja alatt a legnépszerűbb komment:

Only Ronaldo missing to congratulate Benzema for his achievements after they shared great moments together
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 18., kedd 19:59

Remy írta: Hát haver... Azért ez szerintem gáz. :kivagyhe:

Korábbi csapattársak gratuláltak, ő nem... Legalábbis én nem futottam még bele semmibe. :/

Haragszom.
Az sincs fent ami sokszor kiderül, hogy sokan napi kapcsolatot ápolnak.

Nem lehet mindenki olyan mint te, hogy ha nem rak fel egy útról 40 képet, akkor meg sem történt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. október 18., kedd 19:41

Caraway írta: Komolyan ilyen naivak vagytok, hogy szerintetek egy masik klub csak ugy elengedi maganrepulovel repkedni azert mert neki ahhoz lenne epp kedve?
Csak én vagyok ilyen naiv, és mivel jelölt is volt, így továbbra is kiállok a naivitásom mellett. De igazából ez a részemről már túl lett beszélve, ennyire nem érdekel, egy kommentet szerettem volna most erre rászánni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 6 regisztrált és 0 vendég