Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. augusztus 20., szerda 2:02

R.M.C.F írta:
hunmadridista írta:Isten óvjon minket egy komolyabb Cristiano sérüléstől...ez a csapat nem képes még jelenleg elbírni a hiányát...
abszolút képes rá
ma nem úgy tűnt
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 20., szerda 1:57

hunmadridista írta:Isten óvjon minket egy komolyabb Cristiano sérüléstől...ez a csapat nem képes még jelenleg elbírni a hiányát...
abszolút képes rá
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. augusztus 20., szerda 1:24

mathers írta:Én ezt CR-es dolgot se értem. Idő előtt visszatérni stb... Soha nem mondta senki, hogy októbertől tök jól felépült volna. Senki sem mondta. Másrészt meg azért pihent meg különleges edzés tervet vitt teljesítette is. Nem volt vele gond. Teljes értékű edzéseknél sem volt probléma. Sevilla ellen se volt probléma. Akkor miért ne játsszon tényleg, ha nincs probléma? Jó hogy azt nem mondja valaki hogy jövő nyárig ne térjen vissza, amikor a vizsgálatok már nem mutatnak ki semmit és jól érezte magát. Ha tényleg az a sérülés megint ami, volt neki akkor nyilvánvaló, hogy most már ez egy sokkalta komolyabb lesz, de nem azért mert játszott. Ha októberbe játszik akkor is ugyanúgy lehetett volna. Ha nem ezen a meccsen szedett valamit össze a favágóktól és a biztonság kedvéért inkább nem folytatta akkor nincs nagy gond. De az az előző sérülése van megint a képben akkor most már tényleg lehet aggódni, hogy komolyabb. Ja, ha már ennyit írtam még azt is leírnám akkor a végére, hogy azokkal se értek egyet, akik tavaly arra fogták, hogy azért van a sérülése, mert nem pihent tavaly sem stb... Én úgy emlékszem 4 vagy 5 meccsen pályára sem léphetett, mert volt eltiltása. Szóval, azért hagyott ki meccseket bőven. :mrgreen: azt meg ne várja el senki, hogy majd 10-15 meccseket nem fog játszani, mert állítólag "öreg" és ő se bírja már. Meg majd idén Bale átveszi tőle a staféta botot meg még 1 év van benne stb... Lehet itt sok mindent mondani, de ez az ember 29 éves, de olyan elszánt és olyan adottságai vannak, hogy ha nincs sérülés itt még mindig ő a legnagyobb király. :) Tényleg egy gép és remélem, hogy csak elő vigyázatosság miatt cserélték le. :)
Bármekkora gép, és bármennyire nincs is sérülés -amit rohadtul kétlek, tekintve a sérülése mértékét, és azt, hogy kábé alig pihent a VB miatt-, szóval mindettől eltekintve a brutális szezontól amit lenyomott, attól mindenképpen el kellett, hogy fáradjon a szervezete/teste, bármilyen dopping is van benne. Márpedig, ha fáradt a test, akkor hajlamosabb a sérülésre, pláne kiújulásra, illetve nem olyan fokú teljesítésre, amilyenre képes lehetne.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 20., szerda 1:22

hunmadridista írta:Isten óvjon minket egy komolyabb Cristiano sérüléstől...ez a csapat nem képes még jelenleg elbírni a hiányát...
Neccesen elbírná, ha lenne egy 100%-os Jesé, de akkor sem lenne az igazi. Így viszont még neccesebb.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1448
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. augusztus 20., szerda 1:16

Isten óvjon minket egy komolyabb Cristiano sérüléstől...ez a csapat nem képes még jelenleg elbírni a hiányát...

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. augusztus 20., szerda 1:15

Még mindig nem egészséges...
:goat:

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. augusztus 20., szerda 1:13

Én ezt CR-es dolgot se értem. Idő előtt visszatérni stb... Soha nem mondta senki, hogy októbertől tök jól felépült volna. Senki sem mondta. Másrészt meg azért pihent meg különleges edzés tervet vitt teljesítette is. Nem volt vele gond. Teljes értékű edzéseknél sem volt probléma. Sevilla ellen se volt probléma. Akkor miért ne játsszon tényleg, ha nincs probléma? Jó hogy azt nem mondja valaki hogy jövő nyárig ne térjen vissza, amikor a vizsgálatok már nem mutatnak ki semmit és jól érezte magát. Ha tényleg az a sérülés megint ami, volt neki akkor nyilvánvaló, hogy most már ez egy sokkalta komolyabb lesz, de nem azért mert játszott. Ha októberbe játszik akkor is ugyanúgy lehetett volna. Ha nem ezen a meccsen szedett valamit össze a favágóktól és a biztonság kedvéért inkább nem folytatta akkor nincs nagy gond. De az az előző sérülése van megint a képben akkor most már tényleg lehet aggódni, hogy komolyabb. Ja, ha már ennyit írtam még azt is leírnám akkor a végére, hogy azokkal se értek egyet, akik tavaly arra fogták, hogy azért van a sérülése, mert nem pihent tavaly sem stb... Én úgy emlékszem 4 vagy 5 meccsen pályára sem léphetett, mert volt eltiltása. Szóval, azért hagyott ki meccseket bőven. :mrgreen: azt meg ne várja el senki, hogy majd 10-15 meccseket nem fog játszani, mert állítólag "öreg" és ő se bírja már. Meg majd idén Bale átveszi tőle a staféta botot meg még 1 év van benne stb... Lehet itt sok mindent mondani, de ez az ember 29 éves, de olyan elszánt és olyan adottságai vannak, hogy ha nincs sérülés itt még mindig ő a legnagyobb király. :) Tényleg egy gép és remélem, hogy csak elő vigyázatosság miatt cserélték le. :)

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. augusztus 20., szerda 0:56

mostmár jó lenne pihentetni és nem mindig idő előtt visszatérnie
Kép

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. augusztus 20., szerda 0:48

fájdalmak a bal lábában.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. augusztus 20., szerda 0:18

Nem tudom, lehet, hogy csak óvatosságból jött le, de igazából fogalmam sincs, mi az Isten ...ért játszik egyáltalán kb. október előtt???
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 18., hétfő 21:00

https://www.youtube.com/watch?v=lW5dqliNHW8
Ez megvolt? :mrgreen:
csak bele ne sérüljön szegénykém.
Nem sérült, kihívta Zunigát. Jófej :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. augusztus 17., vasárnap 21:16

Realista24 írta: On: Marci harom embert, köztük Neymart hívta ki.
csak bele ne sérüljön szegénykém.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 17., vasárnap 21:02

Remy írta:
Realista24 írta:
Remy meg...

:roll: Nyilván mindenki vágja miről van szó.... mindenki... Anno sörös hülyeség ment a facebookon, meg a neten, most meg ez lett divat. Annyira nem érdekelt a dolog, hogy utánajárjak, szimplán érdekesnek tűnt, hogy néhány sztár is megcsinálja.
Nyilván nem, de legalabb csöndben maradnak.
Vagy utananeznek.
On: Marci harom embert, köztük Neymart hívta ki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 17., vasárnap 20:54

Realista24 írta:
Remy meg...

:roll: Nyilván mindenki vágja miről van szó.... mindenki... Anno sörös hülyeség ment a facebookon, meg a neten, most meg ez lett divat. Annyira nem érdekelt a dolog, hogy utánajárjak, szimplán érdekesnek tűnt, hogy néhány sztár is megcsinálja.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2722
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. augusztus 17., vasárnap 20:49

Nesztek Cöröhét. :mrgreen: :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 17., vasárnap 20:49

http://www.defensacentral.com/real_madr ... agua-fria/

Marci is megkapta :lol:

Remy meg...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. augusztus 17., vasárnap 20:44

palesz77 írta:
Komment: "You earn $21 million a year and can't afford a better camera!?" :lol:

Itt van amúgy, olvasd el. De igazából ez az értelme:
”Ez az adakozókedv egészen hihetetlen. De ami a legfontosabb, az az elképesztő figyelem, amit ez a betegség ebben a két hétben kapott, ez az igazán felbecsülhetetlen érték. Olyan emberek, akik korábban azt sem tudták, hogy van ilyen betegség a világon, beállnak és segítenek a harcban, a gyógyításban, hogy megtaláljuk az orvosságot.”

Ez előtt bevallom őszintén én se hallottam erről a betegségről, szóval figyelemfelhívásnak tökéletes. És láthatóan be is válik, ha ennyit adakoznak.. Ronaldotól meg szép dolog, hogy megcsinálta ő is, de igazából nem lepődök meg rajta, civilként mindig is jófej volt - azon se csodálkoznék, ha adakozna is nekik ezután..
Szerintem aki leborította magát, az szinte utána biztos hogy utalt egy kis lovét, és nem 100 dollárt ... :)

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. augusztus 17., vasárnap 20:35

Komment: "You earn $21 million a year and can't afford a better camera!?"
annál sokkal de sokkal többet. az ilyen kütyük viszont csak egy bizonyos szint alatt jelentenek státuszszimbólumot, ő már bőven megteheti, hogy ne érdekelje.
'Az írta:Coentrao milyen előszeretettel öntötte le :lol:
. :)

nagyon bírom ezt a párost. :lol:
azért remélem, Fábiónak vannak más barátai is a csapatban. Cét nem féltem.

Avatar
'Az
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2014. január 25., szombat 15:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: 'Az » 2014. augusztus 17., vasárnap 20:19

Coentrao milyen előszeretettel öntötte le :lol:

"Winners focus on winning, losers focus on winners. - Conor McGregor

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. augusztus 17., vasárnap 19:54

Komment: "You earn $21 million a year and can't afford a better camera!?" :lol:

Itt van amúgy, olvasd el. De igazából ez az értelme:
”Ez az adakozókedv egészen hihetetlen. De ami a legfontosabb, az az elképesztő figyelem, amit ez a betegség ebben a két hétben kapott, ez az igazán felbecsülhetetlen érték. Olyan emberek, akik korábban azt sem tudták, hogy van ilyen betegség a világon, beállnak és segítenek a harcban, a gyógyításban, hogy megtaláljuk az orvosságot.”

Ez előtt bevallom őszintén én se hallottam erről a betegségről, szóval figyelemfelhívásnak tökéletes. És láthatóan be is válik, ha ennyit adakoznak.. Ronaldotól meg szép dolog, hogy megcsinálta ő is, de igazából nem lepődök meg rajta, civilként mindig is jófej volt - azon se csodálkoznék, ha adakozna is nekik ezután..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 4 regisztrált és 0 vendég