Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. szeptember 30., szerda 9:39

OutSider írta:Visszanézve az elmúlt éveket igenis CR nélkül kevesebb pontunk lenne a bajnokságban mint vele.
Nézd vissza az elmúlt 10-12 évet CR-el és CR nélkül.

6 éve mióta CR itt tolja 92 pont az átlaga a Realnak az év végén
az előtti 6 évben az átlag 76,5 pont.

Azt is nézd meg, hogy Cr előtt kik szaladgáltak a pályán. Gago, Robben (jó, ő mondjuk kakukktojás, de porcelánlába volt), Faubert, Huntelaar, és még sorolhatnám... Most meg van Kroos, Modric, Kovacic, Varane, Isco, Benzema, stb... Feel the difference. Szerintem abban az időben CR-rel is ugyanúgy 75 pont körül lettünk volna.

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Ursus » 2015. szeptember 30., szerda 9:33

Meddő vita ez.

A klub imázsához illik ez a hozzáállás hogy semmilyen teljesítménnyel nem vagyunk teljesen megelégedve. Egyrészről jó ez a maximalista hozzáállás, másrészről nem mindig a maximalista intézmények és személyek lesznek a legsikeresebbek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 30., szerda 9:29

Raúlra meg szerintem nem hasonlít,Raúl lépni sem bírt már és 34-5 éves volt, Ronaldo azért fizikálisan még nincs úgy leépülve neki inkább fejben vannak gondok amit még meg lehetne oldani.
A topic hasonlít, nem a játékosok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. szeptember 30., szerda 9:27

Nekem azzal nincs bajom,ha nyáron távozik, de azzal nem értek egyet ,hogy majd csapatként pótoljuk amíg odaát Neymar és Messi vagy Suarez van akik az olyan fos meccseket eldöntik nekik mint a tegnapi, ha CR távozik 1-1ben kell pótolni, nem feltétlen egy 60 gólos faszira mert olyan nincs jelenleg a piacon de kell egy bika.De ez a garnitúra Cé nélkül nem fog boldogulni a legmagasabb szinten(értem ez alatt a bl-t) szerintem ha csak a Walesi meg nem táltosodik.Azzal meg mind egyetértünk,hogy Ronaldo 2015ben egy szar. De ez a szezon mehet a kukába ha nem oldjuk meg az ő helyzetét,mert hiába vannak jó játékosaink,ők általában csak akkor hozzák magukat,ha a csapatnak megy.Ritka az olyan aki elkefél 1-2t gólt akkor is ha az egész csapat egy szar,CR ilyen volt és szerintem még mindig ilyen csak most mélyponton van.Formába kell hozni úgy kell variálni a csapatot hogy még egyszer utóljára kihozza magából azt a teljesítményt.Mert most még tényleg ő az alfa és az omega ebben a csapatban és addig ő lesz amíg el nem megy, ha elmegy akkor pótolni kell, nem féltem magunkat egy poszt CR érától, csak nem akarom,hogy beleessünk abba a hibába,hogy majd benzemáék lehozzák a túloldalt meg ha éppen Messi nem villog ott van Neymar, ha ő se akkor suarez veret egy hatalmas gólt.

Raúlra meg szerintem nem hasonlít,Raúl lépni sem bírt már és 34-5 éves volt, Ronaldo azért fizikálisan még nincs úgy leépülve neki inkább fejben vannak gondok amit még meg lehetne oldani.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 30., szerda 9:22

Nem kezdem újra, pörgess vissza úgy 30 oldalt, abban sokan sokszor leírtuk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Ursus » 2015. szeptember 30., szerda 9:21

Realista24 írta:
hanem mert a legnagyobb királyok itt játszottak, persze az eibart meg a levantét rongyosra verjük Cé nélkül is,
Cé is csak nekik képes elpakolni 3-4-5 gólt egy jó ideje.
soha nem a nagy csapatjátékunk miatt voltunk sikeresek,
Ebből megint az következik, hogy Cé a csapat alfája és omegája, és akkor most írnék valamit és előröl kezdődik az egész. Tényleg nincs értelme, mindenesetre várom, hogy elmenjen, idén még alkosson valamit, hogy méltó módon búcsúzhasson, ha megy. De én fel fogok lélegezni. A Real nem 10 éve létezik, és nem akkor nyerte az első kupáit, amikor idejött a portugál és távozása után sem a kiesésért fog harcolni meg a bl selejtezős helyekért. Bár itt sokan azt hiszik.

Ez a topic pont olyan, mint a Raúl topic csak más játékossal és más userekkel.
Név szerint melyik csapatok ellen hiányoltad a gólokat? Gondolom itt tavaszra gondolsz mert idén eddig nem játszottunk igazán komoly kaliber ellen talán a Bilbaot leszámítva.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 30., szerda 9:10

hanem mert a legnagyobb királyok itt játszottak, persze az eibart meg a levantét rongyosra verjük Cé nélkül is,
Cé is csak nekik képes elpakolni 3-4-5 gólt egy jó ideje.
soha nem a nagy csapatjátékunk miatt voltunk sikeresek,
Ebből megint az következik, hogy Cé a csapat alfája és omegája, és akkor most írnék valamit és előröl kezdődik az egész. Tényleg nincs értelme, mindenesetre várom, hogy elmenjen, idén még alkosson valamit, hogy méltó módon búcsúzhasson, ha megy. De én fel fogok lélegezni. A Real nem 10 éve létezik, és nem akkor nyerte az első kupáit, amikor idejött a portugál és távozása után sem a kiesésért fog harcolni meg a bl selejtezős helyekért. Bár itt sokan azt hiszik.

Ez a topic pont olyan, mint a Raúl topic csak más játékossal és más userekkel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. szeptember 30., szerda 9:03

Toti írta:sztem lekellene nyugodni.
valszeg úgy is utolsó éve lesz itt cr-nek. (sajnos, és azért sajnos, mert guti után és most ramos mellett igen a kedvenceim a keretből, ettől függetlenül nyilván madridista maradok - ugyanúgy, ahogy előtte is - ha távozik, mielőtt valaki beleállna, h csak azért..)
szóval igen, nem biztos, h lesz már következő éve a real madridban, szeptember van, mindig azzal jöttök, h a tavasz kell, ott kell gólt rugni, ott kell keménykedni, stb.. de már megint megy a basztatás. most már ahogy látom a múlt hánytorgatás is, lassan odáig jut a vita, h kár is volt leigazolni, mert ártott a csapatnak.

tényleg hagyni kellene, nem görcsölnötök itt, bár nyilván forum, meg azért írtok, h megvitassátok, csak mikor már átmegy ilyen farokméregetésbe az egész, h ki tud nagyobb tényt benyögni, meg bizonyítani a saját igazát..
na mindegy, ti tudjátok, sok értelmét nem látom, szeptember van, de vélhetőleg addig vitáztok majd rajta, h júniusban úgy fog távozni, mint vmi kiebrudált csöves. :|

adom, számomra a legszebb az,hogy majd csapatként pótoljuk, ugyanmár nem egy Bayern vagyunk vagy Chelsea, soha nem a nagy csapatjátékunk miatt voltunk sikeresek, hanem mert a legnagyobb királyok itt játszottak, persze az eibart meg a levantét rongyosra verjük Cé nélkül is, de az a plusz jelenleg senkiben nincs meg ami Cr-ben eddig meg volt és odaát megvan Messiben és Neymarban. Egyedül Bale az a keretben akiben talán meg lehet, de se benzema se isco se senki nincs azon a szinten,hogy nagy meccseket döntsön el úgy!! hogy a csapatnak nem megy.Ha CR megy és Bale nem ugrik a vezérbika szerepébe akkor bajban vaygunk, mert nekünk is és a barcának is szüksége van az ilyen arcoknak, persze lehet róla álmodozni,hogy bayern módjára csapatként végigverjük a világot.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 30., szerda 8:59

Én azt sajnálom, hogy aki védi, az (a többség) nem olvassa az ellenérveket, csak becsukja a szemét, és nekiáll verni a billentyűzetet. Aztán akkor megszületnek a túlzó kommentek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. szeptember 30., szerda 8:56

sztem lekellene nyugodni.
valszeg úgy is utolsó éve lesz itt cr-nek. (sajnos, és azért sajnos, mert guti után és most ramos mellett igen a kedvenceim a keretből, ettől függetlenül nyilván madridista maradok - ugyanúgy, ahogy előtte is - ha távozik, mielőtt valaki beleállna, h csak azért..)
szóval igen, nem biztos, h lesz már következő éve a real madridban, szeptember van, mindig azzal jöttök, h a tavasz kell, ott kell gólt rugni, ott kell keménykedni, stb.. de már megint megy a basztatás. most már ahogy látom a múlt hánytorgatás is, lassan odáig jut a vita, h kár is volt leigazolni, mert ártott a csapatnak.

tényleg hagyni kellene, nem görcsölnötök itt, bár nyilván forum, meg azért írtok, h megvitassátok, csak mikor már átmegy ilyen farokméregetésbe az egész, h ki tud nagyobb tényt benyögni, meg bizonyítani a saját igazát..
na mindegy, ti tudjátok, sok értelmét nem látom, szeptember van, de vélhetőleg addig vitáztok majd rajta, h júniusban úgy fog távozni, mint vmi kiebrudált csöves. :|
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. szeptember 30., szerda 8:50

OutSider írta:Visszanézve az elmúlt éveket igenis CR nélkül kevesebb pontunk lenne a bajnokságban mint vele.
Nézd vissza az elmúlt 10-12 évet CR-el és CR nélkül.

6 éve mióta CR itt tolja 92 pont az átlaga a Realnak az év végén
az előtti 6 évben az átlag 76,5 pont
Szerintem viszonylag egyszeru a magyarazat. Nem csak hogy evrol evre kevesebb a minosegi focista, viszont ezek nagy resze a Realban es a Barcaban jatszanak. Mindket csapat kerete durvan kiemelkedik nem csak a spanyol, hanem a tobbi europai csapat kozul is. A masik ok pedig egyertelmuen Ronaldo es Messi. Ezek ketten joval tobbszor huztak ki a szarbol sajat csapatukat, mint a tobbi nagy csapat sztarjai.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. szeptember 30., szerda 8:42

Innen, Magyarországról nem tudjuk megítélni, hogy Ronaldo mennyire fontos a csapatnak. Mennyivel magabiztosabban lépnél pályára, hogy mondjuk egy olyan csapattársad lenne, mint Cr? Már NB3ban is más érzéssel lépsz pályára, ha tudod ,hogy ott van a kezdőben a csapatod leggólerősebb támadója, aki általában egyet azért elrak.. Lehet mondani, hogy mindig a kezdő tizenegy a legerősebb, de aki játszott is egy szezont valaha, az tudja, hogy nem így van. Ronaldot akkor fogja mindenki értékelni ha már nem lesz. És igen, látom én is a "hanyatlását", de látom azt is, hogy elrak 50+ gólt egy szezonban,amit majd talán! lehet a csapatjátékkal pótolni..
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 30., szerda 8:29

az Atletico meg egyértelműen rengeteget fejlődött de ezt a pont átlagot amit leírt előttünk a bajnoki címüket leszámítva egyszer sem bírtak hozni.
Átlagban húsz ponttal többet szereznek mint 4-5 éve, pedig kétszer is berántották a Európa Ligát.. Because of CR.

Na meg gondolom az sem lehet, hogy Cé érkezésével és érkezése után minőségi játékosok jöttek, nem tucathollandok. Ez sem járulhat hozzá a több ponthoz. Mind csak fikció. Ha a Vidibe raknánk Cét, akkor egyből spanyol bajnoki esélyesek lennének.

Hihetetlen ami itt megy. Akkor gondolom indul újra az a lemez, hogy a csapattársak nem értek fel hozzá, mert ő szerzett 70 pontot a csapatnak évente, meg rúgott 60 gólt, csak a többiek kevesek hozzá.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Ursus » 2015. szeptember 30., szerda 8:23

Realista24 írta:
Visszanézve az elmúlt éveket igenis CR nélkül kevesebb pontunk lenne a bajnokságban mint vele.
Nézd vissza az elmúlt 10-12 évet CR-el és CR nélkül.

6 éve mióta CR itt tolja 92 pont az átlaga a Realnak az év végén
az előtti 6 évben az átlag 76,5 pont
A Barca is Cé miatt szerez több pontot? Meg az Atma? Vagy azért mert kinőtték a mezőnyt?
A Barca részét szerintem megválaszolta Messi felemelkedésével, az Atletico meg egyértelműen rengeteget fejlődött de ezt a pont átlagot amit leírt előttünk a bajnoki címüket leszámítva egyszer sem bírtak hozni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 30., szerda 7:56

Visszanézve az elmúlt éveket igenis CR nélkül kevesebb pontunk lenne a bajnokságban mint vele.
Nézd vissza az elmúlt 10-12 évet CR-el és CR nélkül.

6 éve mióta CR itt tolja 92 pont az átlaga a Realnak az év végén
az előtti 6 évben az átlag 76,5 pont
A Barca is Cé miatt szerez több pontot? Meg az Atma? Vagy azért mert kinőtték a mezőnyt?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 30., szerda 7:45

Hogy tudtok ilyet kijelenteni? Rá voltunk kihegyezve évekig, termesztés volt, hogy ha sérülés, eltiltás miatt nem volt, akkor más taktikát kellett betanulni, arra a pár meccsre és néha dcogott is a szekér. Ha végleg nem lesz, akkor atalakul a játékunk és ahogy R24 írta, az a névsor bőven képes lesz eredményes focira. Nincs jelenleg olyan keret mint a miénk. Még akkor se, ha Ronaldot kivonjuk...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. szeptember 30., szerda 6:16

Realista24 írta: . Amúgy a James, Isco, Karim, Bale, Modric, Kova, Kroos társulat vígan tudná helyettesíteni Cét. Lehet, hogy nem rúgna egyik sem 40 gólt, de kevesebb pontunk nem lenne, ebben biztos vagyok.

Már megint Benzema és Bale. Mondjuk Benzema az előző forduló előtt két meccset is eldöntött a csapatnak, Cének ez nem nagyon sikerült még idén. De vegyük elő megint a csigazabálót, meg a vadlovat, mert a portugálnak nem megy.

Visszanézve az elmúlt éveket igenis CR nélkül kevesebb pontunk lenne a bajnokságban mint vele.
Nézd vissza az elmúlt 10-12 évet CR-el és CR nélkül.

6 éve mióta CR itt tolja 92 pont az átlaga a Realnak az év végén
az előtti 6 évben az átlag 76,5 pont

Nem mondom , hogy ez csak CR-nek köszönhető, de nagyrészt igen. Az az érzésem, hogy nem Kaka vagy Xabi Alonso de még nem is Benzema miatt ugrott meg a pontátlagunk 2009 óta...

És érdekes módon ez a bajnoki pont növekedés a barcnál is Messi "vadállattá" válása óta következett be hiába volt előtte Ronaldinho el csöppenhettek tőle ahogy most Iscotól is vagy Benzema fantasztikus labdakezelésétől is... de nem arra osztogatják a pontokat... Persze BL győztes és spanyol bajnok akkor is volt hiszen a címeket ki kellett osztani CR és Messi előtt is...


És azt ne írjátok, hogy változott a foci az óta... akkor többi bajnokságban miért nem emelkedtek a pontátlagok?
Spanyol csapatok uralják az európai kupákat... vitathatatlanul ez a legerősebb bajnokság.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. szeptember 29., kedd 22:27

Nem tom sokan félre érthettek. Cr-nek sokat köszönhet a csapat, aki nem vak az láthatja hogy ő már nem lesz a régi. 3 jegyű összegért vinné a PSG. Verratti nem pótolhatná? Miért kellene pótolni? Ez a lehető legrosszabb felfogás, elmegy valaki és 1:1-ben pótolni kell. Nem kell...Bale is kimehet balosra, Isco is. Modric sem lesz már fiatalabb, írtam is, Verratti egy hosszútávú befektetés lenne. Nincs olyan támadó akire igazán megérné költeni ha CR távozik. Főleg nem Hazard kaliberű valakire. Én tuti meglépném az eladását, már ha szeretne távozni. Ez is egy nagy kérdés.

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Ursus » 2015. szeptember 29., kedd 22:11

R.M.C.F írta:
Ursus írta:Érdekes lesz a Ronaldo utáni időszak. Az tuti hogy nincs olyan kaliber a piacon sem tudásilag sem marketing szempontból akiért érdemes lenne 80-100 Milla között kiadni helyettesének. Talán én amit megoldásként látok az hogy pl Isconak vagy Jamesnek jóval nagyobb szerepet adnék a pályán a hiányában. Nyilván sosem lesz senki akkora húzóember és gól csap mint a portugál de lehet hogy egy kissé gördülékenyebb csapat játékot kapnánk akkor ha a többiek is kicsit nagyobb felelősséget kapnának a pályán.

Viszont ez az ekézést rossz olvasni amit kap és ez kamu hogy hátráltatja a csapatot. A fociban rengeteg nem látványos mozgás van ami viszont igen is hasznos, ezek meghatározóak a játék szempontjából. Ronaldo ezekben kiemelkedő, labda nélkül talán rajta kívül még Benzema dolgozik sokat. A gólok jönni fognak, eddig is voltak rosszabb időszakai. Szerencsére így is jönnek azért az eredmények, ha meg ő is beindul az még jobb lesz.
Isco érdekes dolog,nem egy egyszerű a fazon,nehezen illeszthető hozzánk,mindig is úgy éreztem hogy egy szükségtelen király....kevés a szerkezet amibe illik,egyébként ritka képzett játékos,de sokat lassítja a játékot,voltak periódusai amikor húzóember volt,és voltak amikor nettó hátrány. Most is az volt,de nem rá varnám ezt most,hanem rossz taktikai elhelyezésnek,mert pl james ott a szélen,akár még kötetlenebb szerepben mint tavaly bale,akkor is jobb a kolumbiai,egyszerűen koncentráltabb,nagyobb területeket fed le,többet mozog labdanélkül,és többet is játszik felfelé,ezen felül durán érkezik a veszélyes zónába,szinte mindig a tűz közelében van. Isco kedvelt terepe nem is megállapítható,talán az ha nincsen szerepe,nincsen feladata,hanem adott egy mérkőzés és öcsi old meg,azt csinálsz amit akarsz. Viszont ő nem maradona,és nem tudja azt a vezér szerepet megadni mint az argentin anno.....
Pedig jó a srác,nagyon jó,de én sem tudom hová tenni....a mi csapatunk gyorsan lefuttatja a támadásait,isco meg szeret rácsavarodni,dédelgetni a labdát.....szereti,és barátkozik vele. Szó se róla,jóban vannak....de a mi rendszerünkben több tempó kell. Kevesebb huzogatás.
A legjobb szó rá hogy közönségkedvenc, ő csinálja a leglátványosabb dolgokat a labdával a csapatból, egy két megmozdulásában érződik is hogy a nézőknek szól. Azt én is nehezen látom hogyan lehetne húzóember de az biztos hogy hasznos fegyver a csapatban, ilyen tipusú játékosra is szükség van aki egy két szituációban fineszes és inkább okosabb megoldásokat választ. Kérdés hogy ez a szerep hosszútávon mennyire fog neki feküdni mert James eddig ha egészséges volt akkor kettejük közül többnyire a kolumbiai kezdett, szerintem nem is jogtalanul és amit te is leírtál a pozíció ahol Isco most nyomatva van az James erényeinek sokkal inkább fekszik.

Esetleg azt tudnám elképzelni ha Ronaldo után Isco venné fel azt a pozíciót, bal szélről indulva jobbára befelé támadva, kb azokkal a feladatokkal amit most Benitez próbál vele játszani a jobb oldalon de az nagyon nem fekszik neki.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 29., kedd 22:10

ziro4vr írta:
R.M.C.F írta:több tempó kell. Kevesebb huzogatás.
Az ágyban is mindig ezt hallom. :mrgreen:

Amúgy ezért is, én Jamest várom most vissza, anno mikor jött nem kedveltem és túlfújtnak tartottam, de aztán fokozatosan egyre inkább feltűnt, hogy ez a fiú tényleg jó. Csak lenne egy pöppet gyorsabb.

Fel kell tolni jamest a pitsába labdabirtoklásnál 3-.ik támadónak,majd mivel bírja a kölyök,labdavesztés esetén menne vissza 4-ik kp-ásnak.

Jóésssszakáát.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég