Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Professore » 2022. december 10., szombat 18:33

Ez csak egy megérzés de nekem úgy tűnt csapaton belül is volt feszko. Mármint régebben azért lejött hogy o a vezér, ha intett hogy presszingelni kell akkor megmozdult a csapat, fel tudta tüzelni a bandát (akár a kispadról is) stb. Most meg ignoralták többnyire főleg Bruno. Aztán lehet kepzelödök.

Sajnálom hogy így ért véget a válogatott karrierje.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 10., szombat 18:30

sztem elo lesz azert meg egyszer veve, hogy milyen szar vesztes, hogy nem gratulalt a marokkoiaknak :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Csabi » 2022. december 10., szombat 18:24

hát azért kurvára sajnáltam itt a végén.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. december 10., szombat 18:22

ELSiete írta: Sokat kapott idén, méltatlan ahogy a média és jó pár hozzá (nem) értő edző őt kezelte. Szívből kívánom, hogy lássuk még valahol, csak egy picit is ragyogni.

Egyre látom hova, merre tart a mai foci... Egyre inkabb érzem a hiányát...
Én abbahagynám a helyében azonnal. Szopja le magát az összes portugal meg manchesteri meg minden ujságíró. Nem lenne miről írni a sok buzinak legalább.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. december 10., szombat 18:18

Sokat kapott idén, méltatlan ahogy a média és jó pár hozzá (nem) értő edző őt kezelte. Szívből kívánom, hogy lássuk még valahol, csak egy picit is ragyogni.

Egyre látom hova, merre tart a mai foci... Egyre inkabb érzem a hiányát...
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 9., péntek 14:45

Ozil korrekt posztot tolt instan/twitteren. Hakimi is kitett most egy kepet C-vel.
Kicsit megmozdulhatna a sportvilag a sok kattintasgenerator origo szintu "ujsagiro" ellen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rikko
Hozzászólások: 893
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: rikko » 2022. december 9., péntek 14:10

hehetheoriginal írta: Iniesta egy csendes kis elfeledett jatekos, par evig elit volt, de hozza hasonlo kaliberbol szinte tengert lehet rekeszteni, legalabb rogton 50 jatekost tudnek irni az elmult 30 evbol, aki bar posztra nem, de fotballistakent hasonlo kvalitas.
Ceronaldo ezeknel nagyobb kaliber, tobbet tett le az asztalra, minden teren jobb es nagyobb jatekos egy iniestanal vagy xavinal, szoval persze hogy nala kiemelt dolog.
Iniesta bőven elit volt , emberileg és játékosként is.
Nem mellesleg Vb-Eb győztes és nem a kispadról nézte végig.
Az , hogy te semmit nem látsz benne az egy dolog. De ő azért felső polcos kp volt. Ott pedig nem sokan vannak. Max úgy minden posztról összeszedve lesz pár ember.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. december 9., péntek 14:01

hehetheoriginal írta: Oke, legyen igazad, de melyik a nagyobb kaliber vilagszinten?
Ceronaldo vagy iniesta?
Jol mutatja, hogy mennyit beszelnek egyikrol vagy masikrol.
Ez nem is kérdés. Csak szembetűnő, hogy ugyanazoknál a magyar/angol megmondó személyeknél ott a kettős mérce.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 9., péntek 13:45

Oke, legyen igazad, de melyik a nagyobb kaliber vilagszinten?
Ceronaldo vagy iniesta?
Jol mutatja, hogy mennyit beszelnek egyikrol vagy masikrol.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. december 9., péntek 13:36

Mesut still assisting. B-)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. december 9., péntek 13:23

hehetheoriginal írta: Iniesta egy csendes kis elfeledett jatekos, par evig elit volt, de hozza hasonlo kaliberbol szinte tengert lehet rekeszteni, legalabb rogton 50 jatekost tudnek irni az elmult 30 evbol, aki bar posztra nem, de fotballistakent hasonlo kvalitas.
Ceronaldo ezeknel nagyobb kaliber, tobbet tett le az asztalra, minden teren jobb es nagyobb jatekos egy iniestanal vagy xavinal, szoval persze hogy nala kiemelt dolog.
Milyen elfeledett? Barmikor szoba kerulnek a legjobb kozeppalyasok, vagy a tavalyi menetelesunk alatt, hogy a CKM a legjobb kozeppalyas trio ever, nem volt olyan, hogy valaki ne emlitse meg a Xavi, Iniesta, Busquets triot.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 9., péntek 13:02

Iniesta egy csendes kis elfeledett jatekos, par evig elit volt, de hozza hasonlo kaliberbol szinte tengert lehet rekeszteni, legalabb rogton 50 jatekost tudnek irni az elmult 30 evbol, aki bar posztra nem, de fotballistakent hasonlo kvalitas.
Ceronaldo ezeknel nagyobb kaliber, tobbet tett le az asztalra, minden teren jobb es nagyobb jatekos egy iniestanal vagy xavinal, szoval persze hogy nala kiemelt dolog.
thereisonly1ronaldo

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. december 9., péntek 12:54

Tjacks írta: De amikor valaki egész élete alatt euró tízmilliókat keresett, a neve gyakorlatilag egy világ márka, akkor már abszolút nemtudom mi a szarért választaná ezt az utat.
Azert tegyuk mar kontextusba ezt a 200/ev-et:
- A MU-ban 7-8 millio korul kapott az utolso eveben.
- Nalunk az elso 4 eveben 10-12 koruli fizetese volt (Messivel ketten voltak a legjobban keresok, Eto'o kapott csak ennel tobbet az Anzsiban)
- 2013-ban hosszabbitott eloszor szerzodest, akkor emeltek a masfelszeresere, 16 milliora
- 2016-ban is volt egy hosszabbitas, akkor lett elvileg 18-20
- 2018-ban 30-at (vagy 35-ot?) szeretett volna, amire Perez mar nemet mondot (Neymar 36-ot kapott Parizsban, Messi elozo evben kapta a brutal szerzodest, alairasi penz, loyalty bonusz, 4 evre netto 555, ami brutto 280, 70millio/ev)
- azota a Juventusban meg a MU-ban is 30-32 korul kap (ugy bontottak fel a MU-s szerzodeset, hogy fel evnyi fizujarol lemondott)

Ha ezeket osszeadjuk, kijon, hogy 15 ev alatt keresett brutto 280 millio eurot, de szamoljunk 300-al. (nyilvan ezek melle meg jonnek a marketing bevetelek, ami legalabb ennyi, de talan megvan a masfelszerese is)

Most masfel ev alatt keresne annyit, mint 15 ev alatt, amikor igazan a csucson volt.

Az mondjuk erdekes, hogy Iniestat az egvilagon senki nem baszogatja vagy szolja le azert, mert Japanban mar otodik eve 25-30 millio korul keres. 1 evvel oregebb, mint Ronaldo.

Tudom, tudom, az egyik Japan, a masik Szaud-Arabia, emberjogok es tarsai. De Xavi sem Amerikaban vezetett le, nem ott lett edzo.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Santi » 2022. december 9., péntek 10:30

Jó döntés a pad az egyenes kieséses szakaszban. Egy 60-70 percet bíró Cétől szerintem sokkal hasznosabb a csapatnak egy hajrára beálló Cé, egy ikszes, hosszabbításos történetben sokat érhet a rutinja, a klasszisa és vezérszerepe, ahogy hajtja a csapatot, vagy tizenegyesekig jutó meccsen, oda is állhat rúgni.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2022. december 9., péntek 8:16

Otavio: “You know the first thing Cristiano Ronaldo did when he found out he wouldn’t start? He went to speak to Gonçalo Ramos and the rest of the team to encourage them. He is our leader.”

“Everything around Ronaldo is negative according to the media. They create many fake stories. Ronaldo is an example, he is our captain, from the locker room he supported the team, even when he knew he wasn’t going to play.”

Ronaldo is the most misunderstood player ever. Media try to paint him bad but he’s actually the realest sportsman and wishes everyone well. ❤️🐐👏
Utolsó bekezdés a leglényegesebb.
A mockosz média kibírhatatlan sokszor.
Elképesztő hogy mi mindent kitalálnak, hogy bomlasszák a légkört a csapat körül.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2022. december 9., péntek 8:14

Realista24 írta: Santos elmondta, hogy baratok C-vel, megbeszeltek a dolgot, maxirespect C-nek, nincs gondja, stb.
Ce elmondta, hogy ha egy golt sem rug vagy jatszik, de VB-t nyernek, mar most alairna.

Nincs itt gond, csak a sajto probal belekapaszkodni, mint ahogy tegnap trending lett egy kep, hogy 1-0-as allast mutattak, meg egy elkapott, enervalt Ronaldo fejet. Igaz elotte unnepelt mint egy kisgyerek a tobbiekkel, de az senkit nem erdekel mar.

Otavio: “You know the first thing Cristiano Ronaldo did when he found out he wouldn’t start? He went to speak to Gonçalo Ramos and the rest of the team to encourage them. He is our leader.”

“Everything around Ronaldo is negative according to the media. They create many fake stories. Ronaldo is an example, he is our captain, from the locker room he supported the team, even when he knew he wasn’t going to play.

Ronaldo is the most misunderstood player ever. Media try to paint him bad but he’s actually the realest sportsman and wishes everyone well."
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. december 9., péntek 7:36

rikko írta:
Tjacks írta:

Ez a baj ezzel a világgal, hogy pénzzel meg lehet magyarázni kb minden döntést. Árulja már el nekem valaki hogy mi szüksége van még egy ilyen kalibernek még több pénzre?

Azért nem kapkodnak érte , mert Ő még elhiszi magáról hogy kezdőként is menne neki, a top csapatok szerintem ezt már nem látják benne. + Sajnos még mindig rengeteg figyelem övezi Őt, itt van példaként a legutolsó portugál meccs, padra került aztán már repkednek a kamu cikkek hogy "áll a bál a portugáloknál CR miatt". Melyik edző/szakmai stáb akarna állandóan ezzel foglalkozni?

Ego ?
Miért ne akarna a világ legjobban kereső játékosa lenni ?
200M / év az azért más kategória, még az ő szintjükön is.

Látod meg is van a válasz, top csapatoknak már kevés a többi meg nem tudja finanszírozni. Simán mehetne a Sportingba is, még arany trónt is kapna a korona mellé, de mégsem megy ..
Én egy ilyen karrier után egy percig nem agyalnék. Esélye aranybogyóra nincs kb, hacsak nem villan a portugál válogatott és nyerik a VB-t. Így nyugodt szívvel, hátradőlve mehetne levezetni Portugáliába.
Jah mert enélkül szorongania kellene hazamennie, hátha meg lesz a nyugdíj. :lol: De tudom/érzékelem hogy én működök máshogy mint a világ. És csakhogy nehogy álszentnek tűnjek :

Ha kapok egy állásajánlatot nettó 500ért, és most keresek 400-et, én is váltok ( pláne a mostani helyzetben). De amikor valaki egész élete alatt euró tízmilliókat keresett, a neve gyakorlatilag egy világ márka, akkor már abszolút nemtudom mi a szarért választaná ezt az utat. Szerintem nem is fogja (arabokat), aztán majd meglátjuk.

Nálam így is úgy is kecske marad, mindig csipázni fogom azért amit lepakolt az asztalra! :)

rikko
Hozzászólások: 893
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: rikko » 2022. december 9., péntek 6:13

Tjacks írta:
ANDS írta:

Szerintem 38 évesen nem szégyen, ha elmegy levezetni, pláne ennyi pénzért.
Ha sokat tudna adni bármilyen csapatnak, akkor miért nem kapkodnak érte?
Ez a baj ezzel a világgal, hogy pénzzel meg lehet magyarázni kb minden döntést. Árulja már el nekem valaki hogy mi szüksége van még egy ilyen kalibernek még több pénzre?

Azért nem kapkodnak érte , mert Ő még elhiszi magáról hogy kezdőként is menne neki, a top csapatok szerintem ezt már nem látják benne. + Sajnos még mindig rengeteg figyelem övezi Őt, itt van példaként a legutolsó portugál meccs, padra került aztán már repkednek a kamu cikkek hogy "áll a bál a portugáloknál CR miatt". Melyik edző/szakmai stáb akarna állandóan ezzel foglalkozni?

Ego ?
Miért ne akarna a világ legjobban kereső játékosa lenni ?
200M / év az azért más kategória, még az ő szintjükön is.

Látod meg is van a válasz, top csapatoknak már kevés a többi meg nem tudja finanszírozni. Simán mehetne a Sportingba is, még arany trónt is kapna a korona mellé, de mégsem megy ..
Én egy ilyen karrier után egy percig nem agyalnék. Esélye aranybogyóra nincs kb, hacsak nem villan a portugál válogatott és nyerik a VB-t. Így nyugodt szívvel, hátradőlve mehetne levezetni Portugáliába.

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. december 9., péntek 5:55

ANDS írta:
Tjacks írta:

Felesleges összehasonlítani őket, CR mentálisan és fizikálisan nagyjából mindenki felett áll(t).
Még most is rengeteget tudna adni bármelyik csapatnak, csak valószínűleg főszereplőként.
Szerintem 38 évesen nem szégyen, ha elmegy levezetni, pláne ennyi pénzért.
Ha sokat tudna adni bármilyen csapatnak, akkor miért nem kapkodnak érte?
Ez a baj ezzel a világgal, hogy pénzzel meg lehet magyarázni kb minden döntést. Árulja már el nekem valaki hogy mi szüksége van még egy ilyen kalibernek még több pénzre?

Azért nem kapkodnak érte , mert Ő még elhiszi magáról hogy kezdőként is menne neki, a top csapatok szerintem ezt már nem látják benne. + Sajnos még mindig rengeteg figyelem övezi Őt, itt van példaként a legutolsó portugál meccs, padra került aztán már repkednek a kamu cikkek hogy "áll a bál a portugáloknál CR miatt". Melyik edző/szakmai stáb akarna állandóan ezzel foglalkozni?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. december 7., szerda 17:47

Tegnap abszolút jól kezelte mindenki a szituációt, a meccs is kiadta, nem is hagy kérdést a folytatásra. CR-nek ha vb-t nyernek és csak csere volt is már győzelem a dolog, másnap úgy vonulhatna vissza, hogy mindent megnyert. Imádnám ha ez a forgatókönyv megtörténne


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég