Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: füst » 2021. november 3., szerda 11:06

Nálam is top 3 kedvenc a brazil Ronaldo, én is csodáltam a játékát és elhiszem mindenkinek hogy ő a valaha volt legjobb képességű... de a teljesítménye nem mérhető CR-hez, főlleg itt Madridban. A tudatomba égett a kép, hogy áll csípőre tett kézzel R9 miközben megy mellette a támadás, a nézők meg fütyülik. Bombaként robbant nálunk, de ahogy telt az idő egyre jobban derogált neki a futás, nems okra mentünk azzal hogy ő volt a valaha volt legjobb.
CR meg 36 évesen is futószalagon nyeri a meccseket a csapatának az élvonalban. Megállás nélkül. Lassan 20 éve. Nekem ez az emberfeletti.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. november 3., szerda 11:03

Ehhez hozzá kell szólnom :D Védeni tudom mindkettőt, mert hihetetlen sztárok a maguk nemében és korszakában.

Akkoriban más volt a média is, minden nap a sport rovattal kezdtem vagy csak a boltban belelestem a nemzeti sportba, hogy lássam mit csinált előző nap R9. Napokig vártam, hogy történjen valami, lássam az újságban Figo, Ronaldo vagy ZZ nevét, vagy épp pont valamelyikük aktuális csapatát adják az egy szem BL meccsből ami épp volt egy nap. Reklámok tekintetében is másképp volt minden, vártam a Nike reklámokat amiben benne volt :)

Most CR itt van, gyakorlatilag a csapból is ő folyik, teljesen más ingereket vált ki az emberekből. Több élmény, több info, több felvétel és egy hosszabb karrier.

Illetve még meg sem említettük, mennyire más volt a foci 2005 előtt és után (valahol ott változott sok minden, ebben vastagon benne volt egy bizonyos reformedző, Mourinho, de ez aztán abszolút off).
Tegyük hozzá, az elmúlt 3-4 évben semennyire nem követem a focit, arról nem igazán tudok nyilatkozni. De pár meccset elcsípve, hatványozottan igaz lett, ami 5 éve volt, nagyobb maximalizmus, mindenki gyorsabb, playbook szerepe megnőtt, ehhez alkalmazkodtak a focisták is.

Többek között ilyenek miatt nem lehet őket egy mértékegység alá vonni.

kierkegaard
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2021. november 3., szerda 11:02

ne késeljetek meg de szerintem messi mint tamadójátékos jobb mint r9.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11444
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. november 3., szerda 10:55

hozzátok a köveket mit kepzelsz te magadrol teeeee :mrgreen: :vivo: :vivo: :vivo:

a céronaldo vs r9 vita ugyanaz, mint a lebron vs jordan.

a peak, a csúcsteljesítmeny az a brazilnal magasabb, a tehetseg, az adottsagok, a tudas alapjan (max fejelni nem tudott annyira jol), de a karrierhossz es az ebbol adodo statisztikak meg a portugal mellett szolnak nyilvan.

nekem az többet ér, hogy maradona (videok, teljes meccsek alapjan) mellett csak es kizarolag ronaldo volt az, akinel alleejtve neztem minden megmozdulasat, teletexten frissitgettem az oldalt, amikor nem volt kabelteve, hogy lott e mar golt. az a hype, ami a barcaban korulvette es ami hatast kivaltott - tobbek kozt belolem is - az sehol soha senkitol nem volt tapasztalhato.
messze, de messze a legjobb tamadojatekos valaha (nem cimek, statisztikak, hanem mint focista), es nem ugy tunik, mint akinek mostansag lennenek kihivoi akarmilyen tekintetben.
thereisonly1ronaldo

ekissm
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2018. január 24., szerda 23:09
Kedvenc játékosaid: Zizou, R9, Ramos, Marcelo, Raúl, Modric

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ekissm » 2021. november 3., szerda 10:40

RealMadridFanatic írta:
hogy mindenkihez képest más dimenzió, kissé vicces.

Ezen a szinten ez már kis túlzással szubjektív, hogy kinek melyik stílus, játékos a szimpatikus. De, hogy melyik a jobb azt mi alapján állapítod meg?
Persze, de ilyen szempontból "boomerkedhetek", SZÁMOMRA messze a legkomplexebb, legtehetségesebb játékos, akit láthattam játszani. Egyszerűen a tökéletes támadó volt, erős, kegyetlen gyors, technikás, okos és olyan meglátásai voltak, olyan technikai megoldásai, hogy az eszem megáll. Ilyen játékos miatt leül bárki meccset nézni, manapság a közelében nincs senki, hiába imádom Cét, vagy tartom minden idők egyik legjobbjának Messit.

Persze Ronaldinho is hatalmas zseni, élmény volt nézni, de számomra a Fenomén még nála is egy fokkal jobb.

Nem akarok meggyőzni senkit, viszont abban a hitemben én sem vagyok megingatható, hogy Ő volt a legnagyobb az összképet nézve (persze nézhetnék 30 órányi anyagot Peléről és Maradonáról, akik szintén brutálisak voltak, de itt már valóban szubjektív a dolog). Nagyon sajnálom a sérüléseit, de még azokból is vissza tudta küzdeni magát. Ha azok nem lettek volna...
+1

Szerintem bárki, aki látta focizni Ronaldot anno, annak hasonló a véleménye.

A legnagyobb focista volt ever, utána jöhet ZZ, Messi, CR, 'Dinho, Maradona, Pelé, Puskás stb.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. november 3., szerda 10:28

hogy mindenkihez képest más dimenzió, kissé vicces.

Ezen a szinten ez már kis túlzással szubjektív, hogy kinek melyik stílus, játékos a szimpatikus. De, hogy melyik a jobb azt mi alapján állapítod meg?
Persze, de ilyen szempontból "boomerkedhetek", SZÁMOMRA messze a legkomplexebb, legtehetségesebb játékos, akit láthattam játszani. Egyszerűen a tökéletes támadó volt, erős, kegyetlen gyors, technikás, okos és olyan meglátásai voltak, olyan technikai megoldásai, hogy az eszem megáll. Ilyen játékos miatt leül bárki meccset nézni, manapság a közelében nincs senki, hiába imádom Cét, vagy tartom minden idők egyik legjobbjának Messit.

Persze Ronaldinho is hatalmas zseni, élmény volt nézni, de számomra a Fenomén még nála is egy fokkal jobb.

Nem akarok meggyőzni senkit, viszont abban a hitemben én sem vagyok megingatható, hogy Ő volt a legnagyobb az összképet nézve (persze nézhetnék 30 órányi anyagot Peléről és Maradonáról, akik szintén brutálisak voltak, de itt már valóban szubjektív a dolog). Nagyon sajnálom a sérüléseit, de még azokból is vissza tudta küzdeni magát. Ha azok nem lettek volna...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. november 3., szerda 10:05

Nem az elit évek száma miatt nevezték el Fenoménnak.
Nem értem, miért nem elég az, hogy a Ronaldo keresőszóra lépten-nyomon CR bukkan elő... Miért kellene még azt is ráaggatni, amit más érdemelt ki?
:kivagyhe:
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27397
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. november 3., szerda 9:57

RealMadridFanatic írta:
Kovezes.

En nagyon csipem, de a Fenomen mindenkihez kepest mas dimenzio volt.

Persze profizmusban, munkamoralban, gyozni akarasban es ezekhez parosulo tehetsegben valoszinuleg peldatlan Ce.
Egy pillanatig nem akarom R9 érdemeit elvenni, vagy kisebbíteni a brazilt, de itt már olyan szintről beszélünk, ahol SZERINTEM ilyen kijelentést tenni, hogy mindenkihez képest más dimenzió, kissé vicces.

Ezen a szinten ez már kis túlzással szubjektív, hogy kinek melyik stílus, játékos a szimpatikus. De, hogy melyik a jobb azt mi alapján állapítod meg?

CR mellett szólnak a számok, CR mellett szól a több elit év, stb.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2021. november 3., szerda 9:50

RealMadridFanatic írta:
Zubkov írta:

A világ legnagyobb klubjai közül kettőnek gól csúcs tartója lenni? :D micsoda csöves dolog lenne… és vicc az, hogy ha a unitedbe jön tényleg azonnal a Real után akkor sima lett volna… de így sem lehetetlen… mondjuk szerintem ő ezt a szót tényleg nem ismeri….

Nekem már ő az igazi Fenomén, kövezzetek meg…
Kovezes.

En nagyon csipem, de a Fenomen mindenkihez kepest mas dimenzio volt.

Persze profizmusban, munkamoralban, gyozni akarasban es ezekhez parosulo tehetsegben valoszinuleg peldatlan Ce.
Vállalom. :) engem az évek folyamán megvett kilóra

A brazil Ronaldohoz hozzá fűzve… mindenkihez? Ronaldinho?
Ő tehetségben talán volt akkora , na de ennek már nem
Itt a helye :)

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. november 3., szerda 9:48

Zubkov írta:
Tjacks írta: Ez a nem normális szerintem erre hajt: MU all time leading scorer: 253 goals ( Wayne Rooney)

Ha eljászik 42 éves koráig az MU-ban... :lol:
A világ legnagyobb klubjai közül kettőnek gól csúcs tartója lenni? :D micsoda csöves dolog lenne… és vicc az, hogy ha a unitedbe jön tényleg azonnal a Real után akkor sima lett volna… de így sem lehetetlen… mondjuk szerintem ő ezt a szót tényleg nem ismeri….

Nekem már ő az igazi Fenomén, kövezzetek meg…
Kovezes.

En nagyon csipem, de a Fenomen mindenkihez kepest mas dimenzio volt.

Persze profizmusban, munkamoralban, gyozni akarasban es ezekhez parosulo tehetsegben valoszinuleg peldatlan Ce.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2021. november 3., szerda 9:44

Tjacks írta: Ez a nem normális szerintem erre hajt: MU all time leading scorer: 253 goals ( Wayne Rooney)

Ha eljászik 42 éves koráig az MU-ban... :lol:
A világ legnagyobb klubjai közül kettőnek gól csúcs tartója lenni? :D micsoda csöves dolog lenne… és vicc az, hogy ha a unitedbe jön tényleg azonnal a Real után akkor sima lett volna… de így sem lehetetlen… mondjuk szerintem ő ezt a szót tényleg nem ismeri….

Nekem már ő az igazi Fenomén, kövezzetek meg…

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. november 3., szerda 9:23

Tjacks írta: Ez a nem normális szerintem erre hajt: MU all time leading scorer: 253 goals ( Wayne Rooney)

Ha eljászik 42 éves koráig az MU-ban... :lol:
Az sajna kb lehetetlen, meg 127 gol kene neki hozza. Pedig ha a Juve helyett egybol a Unitedbe jott volna vissza, akkor siman megcsinalja. Elkepeszto a faszi.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. november 3., szerda 9:19

Az úr a pokolban is úr...
Hihetetlen.

Mint messi a PSGben. Ja, bocs, nem. :mrgreen:
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. november 3., szerda 8:34

Tuti nem anya szulte. :ozil: Ennyi idosen is igy fosni a golokat, egeszen szurrealis. 🐐 nem tudom iden hanyadszorra menti meg a MU segget.

Tjacks
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. november 3., szerda 6:56

Ez a nem normális szerintem erre hajt: MU all time leading scorer: 253 goals ( Wayne Rooney)

Ha eljászik 42 éves koráig az MU-ban... :lol:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. november 1., hétfő 1:45

wZoLee7 írta: Lehet a fejebe vette, hogy egy egesz csapatot fognak alkotni :lol:
Tudjuk, hogy maximalista... :mrgreen:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13160
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. október 28., csütörtök 18:48

Lehet a fejebe vette, hogy egy egesz csapatot fognak alkotni :lol:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. október 28., csütörtök 18:33

Gratula nekik.

Nem feltem egy gyereket sem hogy ehen hal :lol:

Meg valami regi interjuban mondta amugy hogy sok gyereket akar. Tartja a szavat.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. október 28., csütörtök 18:22

füst írta: Egy szelet pizza sose lesz ugyanolyan jó mint egy egész pizza.
Ráadásul ha továbbra is parosával fog leborjadzani az asszony akkor még annyi se jut. :D
Haha igazad van természetesen, de én egy kis szelet mirellit pizzájával is beérném. :mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: füst » 2021. október 28., csütörtök 18:07

Egy szelet pizza sose lesz ugyanolyan jó mint egy egész pizza.
Ráadásul ha továbbra is parosával fog leborjadzani az asszony akkor még annyi se jut. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 40 regisztrált és 0 vendég