Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. június 17., szombat 13:27

H.E.H.E. írta:tipikus 21. századi kisköcsög labdarúgó kislány viselkedés van itt minden részről, média, klub, céronaldo.


nevetséges, hogy ilyen dolgok fontosak, hogy ki nyugszik le, dühös a tanácsadóira, a másik megvárja, hogy ez lenyugodjon, az egyik újság idézi a másikat, hogy emiatt lehet hinni nekik, istenem gecinagy okádék ez, nem újságírás.
blikk szint itt minden, kabaré az egész, közben meg euro százmilliókkal dobálózik itt mindenki, mintha aprópénz lenne.

mind balfasz, nem ember.
Én ehhez még Pepet is hozzácsapnám, ő is amit leművelt. Kapott egy ajánlatot, aminél többet akart és kb. úgy adta elő, hogy a csúnya Real nem is foglalkozott vele. Pedig én kedveltem Pepet a rengeteg fasságával is, de ez vicc volt. Mondta volna el, hogy miért nem jutottak dűlőre, aztán köszönte volna meg, hogy részese lehetett a klubnak ennyi ideig és méltósággal távozott volna.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. június 17., szombat 13:19

tipikus 21. századi kisköcsög labdarúgó kislány viselkedés van itt minden részről, média, klub, céronaldo.


nevetséges, hogy ilyen dolgok fontosak, hogy ki nyugszik le, dühös a tanácsadóira, a másik megvárja, hogy ez lenyugodjon, az egyik újság idézi a másikat, hogy emiatt lehet hinni nekik, istenem gecinagy okádék ez, nem újságírás.
blikk szint itt minden, kabaré az egész, közben meg euro százmilliókkal dobálózik itt mindenki, mintha aprópénz lenne.

mind balfasz, nem ember.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2017. június 17., szombat 11:46

Mi köze az elnökválasztásnak ehhez? Nem Perez akarja kibaszni Madridból, hanem Cé akar menni. Ha akar egyáltalán. Ülhetne Perez helyén akárki, egy elvágyódó játékost nincs értelme marasztalni. Mondom ezt úgy, hogy szerintem kamu az egész.

Plusz elvileg pár napon belül ha nincs kihívója Lil Flonak, akkor hosszabbodik is az elnöksége. Nem lehet, hogy arról akar csacsogni a rádióban? :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. június 17., szombat 11:42

Plusz így elnökválasztás előtt egy CR eladás? Enyhén tökön rúgás lenne. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. június 17., szombat 11:36

Nem azt mondom, hogy nem tesznek ki ők is kamuhírt, meg fasságot, de azért nem olyan számban, mint pl az angolok, vagy az ilyen portugál szennylapok.

Amúgy meg vki igazán cáfolhatná már a dolgokat. Bár a hétvégén már valszeg semmi nem lesz belőle, most a meccsre kell figyelni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 17., szombat 11:30

Minden angol hírt is atvesznek. Nem ritkán meg kint a hülyeség amikor mar a cáfolatot is kiteszik. Egy kutya mind.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. június 17., szombat 11:25

Alap esetben én sem hiszem el ezeket a dolgokat, mert minden évben felröppen, hogy távozni akar. Ramosnál ugyanez volt, mégis tudjuk mi lett a vége.

De

Az egy dolog, hogy egy portugál lap kitalál egy ilyen hírt, és sok más oldal átveszi. Viszont a MARCA az As nem szokott ekkora kamu dolgokat lehozni, meg ha ezen múlna akkor minden kis szar kacsát átvennének innen onnan, de nem szokásuk. Szeretném azt hinni, hogy totál hülyeség az egész, de ennek én szerintem már van valami alapja, túl sok oldal hozza már le. Max nem az az igazság, hogy távozni szeretne, de van vmi gebasz, az tuti.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2017. június 17., szombat 11:23

Remek írás, tökéletesen összefoglaltad. :agree:

Marad, kizárt hogy távozzon. :shutup:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: chronic » 2017. június 17., szombat 11:12

Hihetetlen ami zajlik amúgy. Tipikus Real Madrid. Világ legnagyobb klubja, világ leghíresebb,legkövetettebb talán legutáltabb játékosa. BL dupla után, ilyen tavasszal a háta mögött persze hogy ki kell találni valami faszságot aztán a lehető legnagyobbra felfújni. Én semmit nem hiszek el ezeknek a híreknek.
Szart kavarja már itt mindenki bazmeg. Mi meg csak tapogatunk itt a totál sötétben.
Ha viszont cé valami csoda folytán mégis távozna, - ami kizárt szerintem - akkor hirtelen belépnénk egy generációváltásba amire rámehet 1-2-3 szezon kevés kupával. Azért Bappe szép és jó de 18, és ez még mindig a Realmadrid, ahol van picike nyomás. :mrgreen:
Én már nem bízom se bale-ben se benz-ben hogy egyedül képesek legyenek villantani. Elől lévők közül Cében van meg minden hogy a real madrid gólfelelőse legyen. Többi az nulla, vagy csak bizonyos időközökre tudják felvenni a szerepet. Persze még egy ilyen agyament gólgépet mint cé nem fogunk találni, épp ezért kell becsülni és nyomatni amíg nem hátráltatja a csapatot annyira.

DE történjék bármi, akár még csendben távozhat is a hátsó ajtón, a Real Madrid történelmének legnagyobb játékosa. Ezek után senki nem fröcsöghet rá bármit is tesz, bár ő madridban trónt érdemel, szobrot. Nem pedig hátsó ajtót. Remélem a sok csúnya legenda búcsú után ő nála fogunk látni egy szépet, amit megérdemel.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. június 17., szombat 10:53

Remy írta:Majd pont egy olyan játékos, aki imádja a fényűzést, így fog lelépni egy Realtól. Semmi búcsúztatás, csak lelépés a hátsó ajtón, mert bedurcizott. Nyilván...

Ettől függetlenül felcsesznek a hírek. Egyből ugranak is erre más csapat szurkolói. Ja, és megint a Real a szar... persze hivatalos álláspont nincs, de a Real egy szar. :lol:
Még sehol semmi már mindenki a Real Madridról beszél. És ez így megy pár hete, bl-t nyertünk, új mez, CR. Fokozatosan ott van a klub a hírekben, Pérez pont annyira örül ennek mint Mendes, főleg, hogy 1 nap alatt elkussoltak CR adó csalásos hírei. Tudnak azért no, eltudom képzelni hogy a csapattagok meg otthon ülnek és nevetve olvassák a sok hülyeséget

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. június 17., szombat 10:50

Egyebkent ezek a pletykak ugyanolyanok, mint ami a fifaban szokott lenni :lol: :lol:
:goat:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. június 17., szombat 10:39

Majd pont egy olyan játékos, aki imádja a fényűzést, így fog lelépni egy Realtól. Semmi búcsúztatás, csak lelépés a hátsó ajtón, mert bedurcizott. Nyilván...

Ettől függetlenül felcsesznek a hírek. Egyből ugranak is erre más csapat szurkolói. Ja, és megint a Real a szar... persze hivatalos álláspont nincs, de a Real egy szar. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. június 17., szombat 10:31

Kabare az egesz :lol: eltereles, fikcio, media hype, marketing az egesz ami most megy. Marad a seggen, nincs oka tavozni, ha rendben vannak a papirok akkor meg plane miert hagyna el Madridot? A legjobb helyen van, egyben van a csapat, a szurkolok imadjak ot, a csapattal nincs problemaja, egy valag penzt kap, a klubnal is biztos vagyok benne hogy mindent megkap, tamogatast, szeretetet, tiszteletet stb. Ez az egesz egy faszsag. :lol:
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 17., szombat 10:29

Amíg nincs hivatalos álláspont valamelyik részről, addig kar temetni a dolgot. Cr nem igy fog távozni. Bár sztem innen vonul vissza.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2017. június 17., szombat 10:21

Hatalmasat csalódok CR-ben ha ez a sztori tényleg igaz...bár ebből az lesz hogy megy vissza álmai klubjába...Manchester Unitedbe...túl sok a hír...túl gyanús...iszonyatosan elkeseredtem :(

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2017. június 17., szombat 10:11

Én azt mondom,hogy ha VALÓBAN lépni kara akkor le kell érte akasztani a nagy lóvét,aztán mennyen ha akar.
Kicsit amúgy már unalmas ez a nem állt ki eléggé mellette meg ne fütyülje őt senki (régebbről) szöveg... :roll:

Ha megy akkor egyértelműen el kell menni a fiatalok irányába.
Tehát MBappe,Donnaruma kettős alap.

Szerintem...
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. június 17., szombat 9:53

Vicc amiket irnak. Vegig olvastam a twitter savot. Ezeknel valaki felkel es leirja ami eszebejut? Marca is...meghogy kozolte a valogatottal, akkor mar reg tudtuk volna. Hatalmas kamu az egesz. Az elejen meg azt irtak Pereznek mar szolt, most meg mar hogy nem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 17., szombat 9:45

Elvileg Pérez hétfőn nyilatkozni fog egy rádióműsorban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lestat » 2017. június 17., szombat 9:43

Most már azért befejeződhetne ez a sok pletyka.

Marha idegesítő. Akkor inkább az adójárol beszéljenek főleg ha bűnös bár én kétlem.
Nem reális számomra az ötlet hogy elmegy. Hova menne? Főleg mikor ennyire egyben van a csapat. És SAF után megtalálta a számára megfelelő edzőt. Nem látok benne logikát. Valamilyen furcsa Mendes trükk lehet. Vagyis remélem.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

elmondom
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2017. január 26., csütörtök 12:25
Kedvenc játékosaid: Tacchinardi

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: elmondom » 2017. június 17., szombat 9:06

épp ez az, hogy saját információjára hivatkozik. de kinek mi. én nekik hiszek mások másnak.


a ramosos sztori nem éppen úgy volt, hogy már a mu-é hanem, hogy tárgyalásokban vannak és ő is szeretne távozni. és ez így is volt amíg nem kapott új szerződést. ezeket a híreket most megkerestem mert hülyeséget nem akarok írni/mondani.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 40 regisztrált és 0 vendég