Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. december 23., szombat 8:49

Top scorers of 2023 race still ON.

🇬🇧 Harry Kane: 52 goals (0 games left 🚫)
🇫🇷 Kylian Mbappe: 52 goals (0 games left 🚫)
🇵🇹 𝐂𝐫𝐢𝐬𝐭𝐢𝐚𝐧𝐨 𝐑𝐨𝐧𝐚𝐥𝐝𝐨: 51 goals (2 games left)
🇳🇴 Erling Haaland: 50 goals (injured 🏥)
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. december 7., csütörtök 20:40

On this day in 2017

Cristiano Ronaldo became the Only Player to win 5 deserved Ballon d'ors.


:mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. december 6., szerda 18:01

El Sie7e írta: Most már a női foci is viszonyítási alap.
:lol: :lol:

A 40 éves futballista 1–0-s győzelemmel zárta le válogatott pályafutását Ausztrália ellen, utolsó meccse tiszteletére a Vancouver's BC Place Stadion az ő nevét viselte.

A kanadai játékos 331. alkalommal szerepelt a nemzeti csapat színeiben – ezzel második a válogatottsági örökrangsorban, melyet Kristine Lilly vezet 354 mérkőzéssel – és 23 év alatt 190 találatot szerzett, megelőzve a férfiaknál 128 góllal rekordernek számító portugál Cristiano Ronaldót is.
fifa.comról:

Lilly scored 130 goals and made 106 assists in 354 matches for USA

ja már látom nem a lillyről volt szó. mindegy ő is CR előtt van 2 góllal :lol:

mondjuk nem tudom hogy lehet ennyi válogatott meccset lejátszani, voltak olyan évek mikor 22 meccs volt 1 év alatt az mi
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2023. december 6., szerda 16:35

Most már a női foci is viszonyítási alap.
:lol: :lol:

A 40 éves futballista 1–0-s győzelemmel zárta le válogatott pályafutását Ausztrália ellen, utolsó meccse tiszteletére a Vancouver's BC Place Stadion az ő nevét viselte.

A kanadai játékos 331. alkalommal szerepelt a nemzeti csapat színeiben – ezzel második a válogatottsági örökrangsorban, melyet Kristine Lilly vezet 354 mérkőzéssel – és 23 év alatt 190 találatot szerzett, megelőzve a férfiaknál 128 góllal rekordernek számító portugál Cristiano Ronaldót is.
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

untouchable
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. december 1., péntek 11:18

Ne bántsátok Carraghert, szerencsétlen alapból 80 körüli IQ-val rendelkezett, aztán a sok fejes sem tett jót annak a nem túl tekervényes agynak.
Nem ő tehet erről, hanem az aki meghívja bármilyen nyilvános eseményre.
Emlékeztetnélek titeket, hogy ez az ember évekkel a visszavonulása után képes volt elmenni edzésre, mert elfelejtette, hogy már nem aktív játékos.
Sikertelen, gyenge futballista volt mindig is, közel Maguire szintjéhez.

Egyébként akik folyamatosan azt hangoztatják, hogy CR csak szorgalmas és nem különösebben tehetséges, az egyszerűen ferdíti a valóságot, ez az ember a 2000-es években oda-vissza befűzött minden állítólagos elit védőt olyan cselekkel, amiről a legrosszabb rémálmaikban sem álmodtak.
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8393
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. december 1., péntek 11:18

anno carraghert parszor megforgattak, mint bolond a biciklit, ezzel a pundit showman bohockodassal kompenzal. :D

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. december 1., péntek 10:48

realbeckham írta: https://vm.tiktok.com/ZGedorreN/

Kerreger..... Mar megszoktam amit mond. Nem is az a baj vele. Hanem ez a gyozike szintű showmankedés ez mennyire a legalja. Nem áll jól neki. Teljesen kretén, utnivalo ember
Ez a nyilatkozat a tisztelet hiányát mutatja Ronaldoval szemben. Azt elfogadom, ha valaki Messit jobbnak gondolja, vagy neki szimpatikusabb amit az argentin törpe képvisel, de amiket ez az aljas mond, az színtiszta utálat Ronaldoval szemben. Még a legnagyobb Ronaldo kritikusok s elismerik a képességét és izgalmasnak találta kettejük parharcat, de azt allítani, hogy "there was no debate"... Mondjuk igaz, ha nincs fifa, valóban nem lett volna debate...
Vicces, hogy ilyen szelhamosokat a kamera közelébe engednek.

Pl Henry biztos vagyok benne, hogy nem rajongoja Cristianonak, több korábbi videóból is ez jött le, de a feje itt mindent elarul..
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 1., péntek 10:36

realbeckham írta: https://vm.tiktok.com/ZGedorreN/

Kerreger..... Mar megszoktam amit mond. Nem is az a baj vele. Hanem ez a gyozike szintű showmankedés ez mennyire a legalja. Nem áll jól neki. Teljesen kretén, utnivalo ember
Gondolom megviselte, hogy szarba se nezte egy hasonlo cselekedete utan. Szora sem erdemes az ember.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. december 1., péntek 10:31

https://vm.tiktok.com/ZGedorreN/

Kerreger..... Mar megszoktam amit mond. Nem is az a baj vele. Hanem ez a gyozike szintű showmankedés ez mennyire a legalja. Nem áll jól neki. Teljesen kretén, utnivalo ember
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. november 25., szombat 11:53

Az hogy a szaúdiuknál is kettesével lövi a gólokat azért "meglepő" és csodálatra méltó, mert ez is azt bizonyítja, hogy mennyire elmebeteg tehetség és fantasztikus mentalitású játékos.

Ő is megtehetné, hogy a levezetése alatt lejjebb ad, lazábban veszi a felkészülést, a napi edzéseket...de nem. Ugyanazon a hatásfokon pörög a csávó mint az elmúlt 20 évben. Persze, hogy kopott, lassult, öregszik némileg.

Ellenpéldája a sok rakás szarnak akik top bajnokságban fociznak, és nem bírnak még egy rendes testtömeget tartani, vagy egy 30 meccsig egy jó formát fenntartani. Lehetne a neveket sorolni. De itt vannak akik a levezetés közben engedik el a kemény munkát. Ez a természetes, ki haragudna ezért? Itt vannak ezek a 30 éves arcok, akik még a legjobb korban mentek el a szaudi ligába...és nyíltan a pénz miatt. És nem is akarnak legalább ezért a csilliárd pénzért mindent beletenni.

És itt van CR. Aki pont ugyanúgy versenyez a szaudi ligában, mint a BL-ben. Elképesztő, igazából felfoghatatlan. Az, hogy milyen statot hoz teljesen mindegy...de ahogy ebbe is belead mindent...Hát nem csoda hogy a történelem egyik legjobbja. De nekem emiatt a mentalitás miatt magasabban van bárkinél, ilyet még megközelítőleg sem láttam soha. De korábban is ezt mondtam, amikor Madridban a csapat élére állt és történelmet írtak...Nem tud és nem is akar nem a legjobb lenni. Pedig már bizonyította hogy az, számtalanszor.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. november 25., szombat 10:46

florentino007 írta: Az igazi GOAT! Simán mondhatjuk, hogy mindenidok legjobbja :salute: évek óta lehagyta a génkezelt kollégáját és erre egyre több ember fog rájönni. Messinek egyre nagyobb az arca az elcsalt címeire, kijön a valódi énje, fojtogat..
Visszavonulnak és szépen fordul majd a kocka, kiderül m3g több szarság, Barca is bukik a bíróságon és a földdel lesznek egyenlők. :D
Minden bizonnyal.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 25., szombat 10:40

Eleve nálam nem létezik vagy létezhet goat egy csapatsportban.

CR nálam azért van Messi előtt egy összehasonlításban mert több csapatban is olyat tett, ami Aranylabdát ért, jogosat.
Meleget Messi is képes lett volna prime korszakban, de mivel nem tudtuk meg, így nálam emiatt CR előrébb van.

Az Aranylabdak számát leszarom, semmit nem mutat nekem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

florentino007
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2023. április 24., hétfő 21:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Cristiano
Kedvenc csapatod: RM

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: florentino007 » 2023. november 25., szombat 10:35

Félreértés van, a vicc az, hogy hogyan lehet ezzel az egész goat témával behülyíteni az embereket, még olyanokat is akiknek nagyon komoly játékos vagy edzo múltja van... :roll:

florentino007
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2023. április 24., hétfő 21:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Cristiano
Kedvenc csapatod: RM

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: florentino007 » 2023. november 25., szombat 10:31

Realista24 írta:
florentino007 írta: Csak tudnám, hogy ennyi sztár játékos és edző miért nyal be annyiszor a similabdás kamugótnak..és nem csak a bárszások. Mintha őket is lefizetnék. Vicc ez az egész behülyítés. Ha bukna ez a korrupt FIFA és UEFA sztem egyértelmű CR kapja a szuperaranylabdát! :sziv:
Vicc mert más a véleményük?
Nekem egyik se goat, most akkor így mi van? :D
Az a vicc, hogy nem esik le nekik (amikor elvileg értenek a focihoz), hogy ez egész Messi jelenség egy ordas nagy kamu és átveres. Ahogy dzsi is nagyon jól sokszor már leírta..egy marketing goat. Nem értem ehhez miért asszisztál annyi ember, mikor több millió, értelmes ember ( és igen főleg mi madridisták :) ) látja mekkora különbségek vannak a két játékos közt.
Lehet nálad más a goat persze de szerencsére te is jól látod a dolgokat a CR VS Messi kérdésben.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 25., szombat 10:25

Realista24 írta:
florentino007 írta: Csak tudnám, hogy ennyi sztár játékos és edző miért nyal be annyiszor a similabdás kamugótnak..és nem csak a bárszások. Mintha őket is lefizetnék. Vicc ez az egész behülyítés. Ha bukna ez a korrupt FIFA és UEFA sztem egyértelmű CR kapja a szuperaranylabdát! :sziv:
Vicc mert más a véleményük?
Nekem egyik se goat, most akkor így mi van? :D
te is vicc vagy

:mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 25., szombat 10:23

florentino007 írta: Csak tudnám, hogy ennyi sztár játékos és edző miért nyal be annyiszor a similabdás kamugótnak..és nem csak a bárszások. Mintha őket is lefizetnék. Vicc ez az egész behülyítés. Ha bukna ez a korrupt FIFA és UEFA sztem egyértelmű CR kapja a szuperaranylabdát! :sziv:
Vicc mert más a véleményük?
Nekem egyik se goat, most akkor így mi van? :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

florentino007
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2023. április 24., hétfő 21:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Cristiano
Kedvenc csapatod: RM

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: florentino007 » 2023. november 25., szombat 10:20

Csak tudnám, hogy ennyi sztár játékos és edző miért nyal be annyiszor a similabdás kamugótnak..és nem csak a bárszások. Mintha őket is lefizetnék. Vicc ez az egész behülyítés. Ha bukna ez a korrupt FIFA és UEFA sztem egyértelmű CR kapja a szuperaranylabdát! :sziv:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 25., szombat 9:50

Soha ne engedd vissza a kidobott csajodat.
Zs-ligaban lodozheti a golokat, ennyi
thereisonly1ronaldo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. november 25., szombat 9:21

florentino007 írta: Az igazi GOAT! Simán mondhatjuk, hogy mindenidok legjobbja :salute: évek óta lehagyta a génkezelt kollégáját és erre egyre több ember fog rájönni. Messinek egyre nagyobb az arca az elcsalt címeire, kijön a valódi énje, fojtogat..
Visszavonulnak és szépen fordul majd a kocka, kiderül m3g több szarság, Barca is bukik a bíróságon és a földdel lesznek egyenlők. :D
Messi énje mindig is ilyen volt, csak sehol nem azt mutogatták vagy írtak róla, CR-nél meg pont fordítva.

Valamiért egyre inkább adnám, ha egy fél szezonra kölcsön vennénk, elnézve a jelenlegi helyzetet nálunk. Az az eligazolás...ahogy Ramosnál is, a mi szempontunkból nem volt rossz, mert tudtunk újítani, de attól még simán elfértek volna itt és jelenleg is elférnének.

florentino007
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2023. április 24., hétfő 21:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Cristiano
Kedvenc csapatod: RM

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: florentino007 » 2023. november 25., szombat 8:18

Az igazi GOAT! Simán mondhatjuk, hogy mindenidok legjobbja :salute: évek óta lehagyta a génkezelt kollégáját és erre egyre több ember fog rájönni. Messinek egyre nagyobb az arca az elcsalt címeire, kijön a valódi énje, fojtogat..
Visszavonulnak és szépen fordul majd a kocka, kiderül m3g több szarság, Barca is bukik a bíróságon és a földdel lesznek egyenlők. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég