Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. szeptember 16., szerda 18:52

Elhiheted, hogy én is örülnék annak, ha több igazi zseni rohangálna a pályán... (mondjuk Jesé, Ödegaard, Griezmann is ide fejlődne. :mrgreen: ) Sokkal jobban szeretném azt az időszakot, mint amilyen volt Zidane, Figo és Ronaldo korszaka. De ezt a következő néhány évben biztos nem kapjuk vissza.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 16., szerda 18:47

Remy írta:de bas*ki... ez az ember Az elmúlt 10 év legnagyobb királya Messi mellett. Benne lesz a történelemkönyvekben, ott lesz a legnagyobbak mellett.
Ezért nem érdemes erről vitatkozni, mert mások az igények. Te akkor a zsenikultusznak, meg a történelemkönyveknek élsz úgymond, én meg pl annyit akarnék, hogy olyan legyen a futball, mint amilyennek megismertem. Olyan csapatjátékot, szó szerint futballt lássak, amiben nem egy-egy ember kefél el 50 gólt, ahol nem kell a végletekig pumpálni a sportág két kiemelkedő alakját, mert különben csökken az érdeklődés stb.

Hogy ne juthasson egy Messi vagy Cé se 3-4 aranylabdáig, mikor egy Zidane egyet kapott, hogy egy futballidény ne Messi zakóiról szóljon vagy Cé szelfijeiről.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. szeptember 16., szerda 18:40

ziro4vr írta: -nyerjen a csapat, mindegy ki szerzi a gólt, legyen egészséges kollektíva, nem baj ha eloszlik a gólok száma

Pedig mögöttük is van teljesítmény, még Bale mögött is. Hogy annak a minősége milyen, az más tészta, vagy hogy ugye mennyire ismered el.
Van. Hadjáratot folytatok, ez tény. DE az is tény, hogy én alapból kedvelem Bale-t még akkor is, ha ez nagyon nem jön már le a hozzászólásaimból. Mert egyszerűen többet várok tőle. Többre lenne képes, ha meglenne az alázat. Én ugyanúgy örülök, amikor Ramos lő gólt vagy amikor Bale lő gólt, mint mikor CR rúg. Attól, hogy CR, Zidane mellett az all time favoritom, az csak egy dolog, jobban kimutatom azt, hogy örülök neki. Persze, elismerem, hogy elfogultabb vagyok vele szemben, mint másokkal szemben, de bas*ki... ez az ember Az elmúlt 10 év legnagyobb királya Messi mellett. Benne lesz a történelemkönyvekben, ott lesz a legnagyobbak mellett.

A csapat sikere a legfontosabb számomra, az, hogy CR emellett rekordokat döntöget, csak ráadás az én szemszögemből nézve. Lesz Real Madrid nélküle is, de még messze nem olyan, hogy ki kéne rakni a csapatból.

Vettel meg... leírtam többször is, hogy engem nem az zavar, hogy nyer, mert Hamilton is nyer, most lesz 3x VB győztes, és őt se kedvelem. Hanem az, ahogyan anno nyert... De ez már off.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. szeptember 16., szerda 18:34

Remy írta:Ráadásul tényleg ki van kezdve, mint egy b-kategóriás senki.
Emellett már nem tudtam elmenni... :mrgreen:
Ki kezdi ki és tartja B-kategóriás senkinek?
Mindenki aki kritizálni merte, azért tette, mert szarrá hajtja magát és játékban vissza esik. Csak azért mert nem 1 gólt kell lőjjön, hanem 3-4-et. Vagy szezononként 60-70-et és nem "csak" 40-50-et.
Nem volt még egy ilyen játékos a klub történelmében (Puskást, Di Stefano-t most hagyjuk) aki ennyi gólt termelt volna, mégsem voltunk sikertelenebbek. Kicsit alá rendelhetné magát, mert sokszor lehet hasznosabb lenne 1-1 mezőnybeli villanás, mint 1-1 plusz gól a 4. mellé.

Ettől függetlenül vezér, tisztelet, becsület neki. Öröm ezt látni, hogy ilyen "gyorsan" klubrekorder lesz.
Csak ha valaki kritizálni meri (szerintem jogosan) akkor egyből jöttök, hogy mindenki semmibe nézi, meg nem tiszteli, nem értékeli azt amit a csapatért tett/tesz. Ilyenről szó sincs.... Gondolom a többi kritizálónál sem.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 16., szerda 18:34

Remy írta: Na, lehet támadni. :coffee:
Már megint végletekről beszélsz. Senki nem szarja le, csak másként súlyozzák az emberek a csapat vs egyéniségek témakört.

-nyerjen a csapat, DE Cé rúgja a gólokat, minél többet, legenda, tisztelet
-nyerjen a csapat, mindegy ki szerzi a gólt, legyen egészséges kollektíva, nem baj ha eloszlik a gólok száma

Annyira ragaszkodtok a zsenikultuszhoz, hogy közben nem látjátok a fától az erdőt. Értem én, hogy erről szól a mi generációnk, ülünk otthon a gündoganos pizsamánkban, és próbálunk olyan EGYÉNI teljesítményekbe kapaszkodni, amiket majd mesélhetünk az unokáinknak, de ettől még a szempontrendszert lehet bővíteni, lehet hosszabb távra is gondolni.

A tiszteletet meg kikérni, egyébként annyira nem etikus pl tőled sem szerintem, ahogy tőlem sem lenne az, csak nem én írtam le. Amilyen utálathadjáratot folytatsz mondjuk egy Vettel vagy Bale irányába, azért az elég súlyos. Pedig mögöttük is van teljesítmény, még Bale mögött is. Hogy annak a minősége milyen, az más tészta, vagy hogy ugye mennyire ismered el.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. szeptember 16., szerda 18:20

Toti írta:nem vagyok ronaldo védője, meg semmi, de azért ez nagyon megszúrta a szemem. stathuszár.. azért gondolkodjunk már el. milyen lealacsonyító duma már ez? pofám leszakad
Legszebb az egészben, hogy a Real Madrid gólrekorderét, akinek a karrierje még egyáltalán nincs leáldozóban, stathuszár jelzőkkel illetjük. Ráadásul tényleg ki van kezdve, mint egy b-kategóriás senki. Meg sem érdemeljük baszki, hogy itt futballozzon. Történelmet ír a szemünk előtt, és inkább van kikezdve, mint elismerve. Nem érdekel, hogy papíron elismerik itt egyesek, de hogy nincs meg felé a tisztelet, az ezer százalék. Tényleg nincs még egy ilyen szurkolói közösség (csapatra gondolok), akik ennyire leszarják a legendákat. Mert a csapat az első, stb... ez oké, de itt még messze nem olyan problémák vannak, amik miatt a csapat hátrányban lehet.

szerk: Ja igen.. Ziro hsz-ére reagálva. Ettől függetlenül én Real Madrid drukker vagyok, nem CR drukker.

Na, lehet támadni. :coffee:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 16., szerda 18:19

Ahogy már sokszor mondtam, kijön azért itt a szimpátia, meg hogy ki miért drukkol egy csapatnak. Két-három ember miatt jószerivel, vagy az egész csapat miatt? Hova lehet helyezni egy játékost, lehet egy csapat elé? Nem lesz itt soha egyetértés, Cé olyan státuszban van már, jogosan egyébként, hogy páran túlságosan(?) első számú prioritásként tartják számon. Fontosabb, hogy elkeféljen 4 gólt egy random őszi meccsen, minthogy legyenek pihentetve mondjuk a kulcsemberek, és csak 3 góllal nyerjünk mondjuk.

Én azt mondom, áshatunk mélyebbre. Mi lehet még Cé motivációja Madridban? Nyerni még egyszer BL-t, nyerni kupát, nyerni bajnokságot? Vagy elrakni annyi gólt a könnyebb ellenfelek ellen, ezzel olyan rekordokat felállítani,amiket jó eséllyel sokáig még nem fognak megdönteni? Esetleg úgy kímélni a térdét, hogy még tudjon játszani 4-5 évet valahol máshol? Ehhez meg könnyen lehet az kell, hogy bizony nem mindig ad 100%-ot a csapatnak, csak 80%-ot.

Továbbra is tartom, hogy megfelelő ajánlat esetén el kellene engedni. Szerintem ő is így készül már. Nyilván a pótlása nem egy emberes feladat, Benzemát is át kéne értelmezni például Cé hiányában, de nem dőlne össze a világ semmiképpen. Én biztosan maradnék továbbra is lelkes RM szurkoló, lehet az oldal vesztene pár júzert. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: peadani » 2015. szeptember 16., szerda 18:15

morientes írta:
nmate írta:Hagyjuk már.
Én azért nézek focit, hogy a legjobb csapatokat megcsapjuk. Hogy sikert érjen el az a klub amelyiknek szurkolok. Nem érdekel hogy 22 győzelmet bezsebelünk olyan csapatok ellen, akiknek a költségvetése 100-ad része a miénknek. Nem érdekelnek a 300 gólos stathuszár játékosok sem, legyen akármi a nevük.
Minőségi, izgalmas meccseket akarok a legmagasabb szinten. Ezeket pedig csak tavasszal a BL-ben meg a bajnoki hajrában kaphatom meg. És ahhoz, hogy eredmény legyen itt, bizony nem ősszel kell ellőni a puskaport.
Szoval sem mondtam hogy nincs igazad.De nèlkule sem lenne más,vagy jobb.Csak hiányozna pár gol.
A tavasz mèg messze van,majd akkor tèrjunk vissza rá sztm.
De mondom,nálam o mèg mindig inkább szint,stathuszár ide vagy oda,mint a nèmet vagy a belga.
Nem feltétlen hiányozni pár gól szerintem.Nagyon rájátszunk Cé-re(mivel ugye ő a gólvágónk úgyhogy igazából érthető), de nem tudhatjuk mi lenne nélküle mondjuk egy másik rendszerben illetve egy másik játékosra kihegyezve a taktikát(már ha ugye 1 játékosra kell).

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. szeptember 16., szerda 18:14

nem vagyok ronaldo védője, meg semmi, de azért ez nagyon megszúrta a szemem. stathuszár.. azért gondolkodjunk már el. milyen lealacsonyító duma már ez? pofám leszakad
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 16., szerda 18:10

nmate írta:Hagyjuk már.
Én azért nézek focit, hogy a legjobb csapatokat megcsapjuk. Hogy sikert érjen el az a klub amelyiknek szurkolok. Nem érdekel hogy 22 győzelmet bezsebelünk olyan csapatok ellen, akiknek a költségvetése 100-ad része a miénknek. Nem érdekelnek a 300 gólos stathuszár játékosok sem, legyen akármi a nevük.
Minőségi, izgalmas meccseket akarok a legmagasabb szinten. Ezeket pedig csak tavasszal a BL-ben meg a bajnoki hajrában kaphatom meg. És ahhoz, hogy eredmény legyen itt, bizony nem ősszel kell ellőni a puskaport.
Szoval sem mondtam hogy nincs igazad.De nèlkule sem lenne más,vagy jobb.Csak hiányozna pár gol.
A tavasz mèg messze van,majd akkor tèrjunk vissza rá sztm.
De mondom,nálam o mèg mindig inkább szint,stathuszár ide vagy oda,mint a nèmet vagy a belga.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 16., szerda 17:43

Hagyjuk már.
Én azért nézek focit, hogy a legjobb csapatokat megcsapjuk. Hogy sikert érjen el az a klub amelyiknek szurkolok. Nem érdekel hogy 22 győzelmet bezsebelünk olyan csapatok ellen, akiknek a költségvetése 100-ad része a miénknek. Nem érdekelnek a 300 gólos stathuszár játékosok sem, legyen akármi a nevük.
Minőségi, izgalmas meccseket akarok a legmagasabb szinten. Ezeket pedig csak tavasszal a BL-ben meg a bajnoki hajrában kaphatom meg. És ahhoz, hogy eredmény legyen itt, bizony nem ősszel kell ellőni a puskaport.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. szeptember 16., szerda 16:38

Amúgy is nettó baromság lenne őt elküldeni a nyáron(ha csak nem ő akar menni)... Egyetértek morientes-el, 2 és fél játékos van a világon akiben megvan az az x, Cé Messi és Neymar halad egy úton aminek a végén ő is ilyen lehet... Fatális hiba lenne, néhány millió miatt meg azért mert már 30 éves(omg hány világsztár nyomta 35-36 éves koráig...) eladni és bízni egy Házárdban Reusban neadjisten Bale-ben úgy,hogy a túloldalon ott marad Neymar és Messi... Csak akkor szabad eladni ha ő akar menni,vagy kilátástalanul leromlik a teljesítménye, mert egyelőre nem tudjuk úgy pótolni,hogy azt a legmagasabb szinten ne érezzük meg.

Mind1 szombat nagy nap lesz ha meglesz a tripla.Nagyon várom, történelem, ezért nézem ezt a sportot, az ilyen nagy dolgok miatt.Meg azt nem értem,hogy most mindenki a tavalyi szezonnal fog jönni egészen tavaszig? ha rongyosra verünk mindenkit ősszel meg ronaldo rúg 100 gólt akkor is az a duma fog menni,hogy csak a tavasz számít?

Teljesen egyedülálló volt és rengeteg szerencse és balszerencse kellett a barca tavalyi diadalmenetéhez, nem szokás félszezonokkal triplázni ezért nem értem,hogy miért mindent a tavalyi szezonhoz mértek, tök egyedülálló volt, fél évig vakarták a töküket mi meg hengereltünk, aztán egyszer csak fordult minden, ilyen mégegyszer nem igazán lesz... Trófeákat még mindig egész éves teljesítményre adnak.

A másik ez a barca betegség,de már itt is belefutpttam,hogy hiába a sok gól meg 22meccses győzelmi széria ha a végén nincs kupa... lol, hát még is miarákért nézem ezt a sportot? a kupák miatt? vagy a golók miatt amiből kurva sokat látok manapság,vagy a győzelmek miatt amiből szintén sok van... Ja persze nem ért semmit az a 22 meccs mert nem nyertünk kupát, ja és volt kb 22*2 órányi örömünk...mind1 nem értem ezt az egészet, 11es nem gól, sok gólt lő de minek, tavaly így volt meg úgy volt, üreskapurakünnyű,bezzegmessi stb...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 16., szerda 16:23

Nem hiszem hogy rajta ment volna el a szezon.Rosszkor doltek ki kulcsemberek,az igaz hogy meg lett facsarva,de ez az edzo hibája inkább nál.
Èn megmondom oszintèn,leultettem volna a picsába,tolem duzzoghatott volna,pihensz fiam oszt kèsz.Ettol fuhlggetlen Ancelotti munkájával meg voltam elègedve,de a gálacsapat álando etoltetèse,mèg nyèkládháza ellen is,az hiba volt.
Ès erre nent rá Ronaldo (is).

Èn azokat is megèrtem a mai világban,akiknek nem számit ki mit tett règen,a foci uzlet lett,emberek jonnek mennek,a világ változik.Èn magam is csapat èrdekèt nèzem,sose vagyok oda egy egyènèrt.
Ettol fuggetlen,èn nem adnám el a nyáron,mert benne meg lesz mèg akkor is az az X,ami a sportág mai állása szerint tán mèg egy emberben van meg,a másik oldalon.
Lehet jonni Hazardal,aki kèptelen golt rugni,akár milyen fineszes,(annyira sztm nem az),vagy Reus,akinek sztm cukorbol van a lába,vagy bárkivel...nem lenne jo egyik sem annyira mint egy harmincas Ronaldo.
Egyedul-nem leszek nèpszeru-Neymar tudná nálam potolni,de o meg elèrhetetlen.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. szeptember 16., szerda 15:17

h3x0r írta:



Na de en attol felek, hogy Ronaldo megint piheno nelkul vegigtolja az oszt, tavaszra meg ki lesz facsarva, pedig nagy szuksegunk lenne egy fullos Ronaldora.
Ha a tobbiek pihentetve lesznek akkor mar az is elore lepes lesz.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. szeptember 16., szerda 15:07

Remy írta:
Realista24 írta:Megfordítom, ha nyerünk, akkor Cé 60 gólja miatt nyertünk, ha kikapunk, akkor a csapat nem ért fel CR szintjéhez.
Nem, de amikor valaki meglövi a góljait, akkor nem feltétlenül őt kell elővenni. Tavasszal az egész csapattal probléma volt, itt a fórumon mégis CR van folyamatosan csesztetve. Mintha tényleg csak rajta ment volna el. Lehet ezt szépíteni, meg csavarni, de lényegében tényleg ez történik itt. :)
Komolyan mondom Remy, vicc amit CR-el kapcsolatban lemuvelsz. Mindenki ezerszer leirta, hogy a rotalas hianyan (igen, ez Ronaldora is vonatkozik) es a seruleseken ment el a szezon. Ezzel szemben te ugy allitod be, mintha folyamatosan csak CR-t csesztetné mindenki.


Na de en attol felek, hogy Ronaldo megint piheno nelkul vegigtolja az oszt, tavaszra meg ki lesz facsarva, pedig nagy szuksegunk lenne egy fullos Ronaldora.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 16., szerda 15:04

Remy írta:Mondjuk attól még örülni lehet neki, nem?
Hogyne, én is örülök.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. szeptember 16., szerda 15:03

Mondjuk attól még örülni lehet neki, nem?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 16., szerda 15:02

Nem esek hasra,
Hát, ha most betennék ide tíz röhögő fejet, akkor megkapnám, hogy egy köcsög vagyok. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. szeptember 16., szerda 15:01

Realista24 írta: És továbbra sem érdekel, hogy mit tett a múltban, engem az érdekel, hogy mit tud még hozzáadni a csapat sikerességéhez.

Egyébként a következő gólja lesz karrierjének 500. gólja. Kijöhetett volna úgy, hogy pont a rekord.
Hát, a múltat azért már láttuk. A jövőt meg senki nem látja. (Ezért nem megy a tippmix :mrgreen: )

Nem esek hasra, sőt attól sem esek már hasra, amit a csapat csinál. Nem kaptunk gólt, stb. Ez király, de a tavalyi szezonból kiindulva semmit nem jelent. Szóval majd... Bilbao és PSG ellen majd kiderül, hogy mire képes az egész csapat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 16., szerda 14:56

Szerinted Remy, szerintem meg annyi, hogy egyelőre nem kell hasra esni a 8 gólja előtt (remélem ezt is kiforgatja valami okos). 4 meccsből kettő kuka, kettő jó. Majd a téli szünetkor lehet értékelni, és a tavaszi eredmény tükrében.
Ha itt egy kis negatív hsz üti fel a fejét, egyből jön valaki a múlttal.
És továbbra sem érdekel, hogy mit tett a múltban, engem az érdekel, hogy mit tud még hozzáadni a csapat sikerességéhez.

Egyébként a következő gólja lesz karrierjének 500. gólja. Kijöhetett volna úgy, hogy pont a rekord.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég