Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. november 24., csütörtök 10:21

füst írta: Egy szót azért megérdemel hogy lemondott hátralevő fizetéséről a szerződésbontás mellett harminchetven évesen.
Mások ennyi idősen már csak ezért csinálják az egészet. Simán tölthette volna Manchesterben herevakarászással a maradék idejét a zsíros pénzért, de úgy tűnik neki ez nem pálya.
És őt akartuk mi Hazarddal pótolni.
Ha meg akar valamit a karrierjetol akkor ez volt az egyetlen kiut a szamara. Ertelmes csapatot is csak akkor talal maganak ha lemond a nagy fizetesrol es a kiskiraly szereprol. Amugy mehet levezetni peremen kivulre, aminek semmi ertelme egy ilyen jatekosnal, szerintem

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: füst » 2022. november 24., csütörtök 9:24

Egy szót azért megérdemel hogy lemondott hátralevő fizetéséről a szerződésbontás mellett harminchetven évesen.
Mások ennyi idősen már csak ezért csinálják az egészet. Simán tölthette volna Manchesterben herevakarászással a maradék idejét a zsíros pénzért, de úgy tűnik neki ez nem pálya.
És őt akartuk mi Hazarddal pótolni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 23., szerda 13:11

Cristiano Ronaldo has been fined £50,000 and given a two match suspension by the FA for the incident involving an opposition fan's phone last season. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. november 23., szerda 12:56

kierkegaard írta: Nyáron meg jöhetne egy skilles támadó aki akár a saját tengeje körül is megtudja forgatni a labdát.
Akkor Antony kell nekünk. :mrgreen:

Amúgy kire gondolsz? Mert nincs ilyen játékos aki jelenleg mozdítható lenne.

kierkegaard
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2022. november 23., szerda 12:31

én ziróval értek egyet. max fél évre aztán vezesse le valahol az egóját máshol. Számomra unszimpatikus játékos lett. Nyáron meg jöhetne egy skilles támadó aki akár a saját tengeje körül is megtudja forgatni a labdát.

mint pl Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!antony :shifty:

IdentitásbólGyőzelem
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2022. október 21., péntek 11:33
Kedvenc játékosaid: Zidane, Fenomèn, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: IdentitásbólGyőzelem » 2022. november 23., szerda 11:19

Èn nem hoznám.
Benzemaval teljesen atalkult a jatekunk.
Ronaldo nem tudja azt a kombinativ kozeppalyara visszalepos jatekot jatszani.
Ertem ha nincs Benzema, szinte megvagyunk lőve, bár szerintem Rodrygo egesz jó ott kozepen de nyilvan nem Karim szint, es Ronaldo is ha csak a gólt es veszelyt nezzuk persze h inkabb Ő, mint Rodrygo.
De nálam ez a vonat akkor is elment mar, es nem ulok vissza rá, nosztalgia ide vagy oda.
En szemely szerint nagyot csalodtam benne, amikor tavozott…

Szoval en inkabb kockaztatnek, es a fiatalokkal probalnam lehozni plusz Karim amikor tud jatszani.
Bajnoksagot igy is hozni kene, ott nincs mese, lekell nyomni ezt a barcat!!
A BL mas kavehaz mindig, most is!
Nem volt realis a gyozelem a szezon elejen sem es most sem. Igaz tavaly sem aztab tudjuk mi lett..😄

ekissm
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2018. január 24., szerda 23:09
Kedvenc játékosaid: Zizou, R9, Ramos, Marcelo, Raúl, Modric

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ekissm » 2022. november 23., szerda 11:04

Nálam így nézne ki:

Előszőr nézzük meg, mit alkot a VB-n.
Utána, Pintus mérje fel, hogy holt tart fizikálisan. Januártól tudja e segíteni a csapatot.
Természetesen Carlo és a csk-k is egyezzenek bele.
CR vállalja azt, hogy lecserélik, vagy a padról szál be.

Ha ezek mind működnek, akkor én örülnék. Osasunak, Getafék ellen sztem elrakna egy csomó gólt, ami idén nagyon fog kelleni.

BL-ben meg extra motivált lenne.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. november 23., szerda 10:46

RealAsensio írta:
ateeemadrid írta: Tök egyértelmű, hogy igen, annyiféleképpen kimaxoltuk már ezt a sportot, miért ne trollkodnánk össze még egy last dances bl címvédést is a kiégett Cével?
En elsokorben megkerdeznem a csapat tagjait, hogy mit szolnanak hozza, elsosorban Kroost, Modricot, Benzemat… ha a csapat tamogatja az otletet, hogy egy felevre csatlakozzon, akkor hoznam, es igazad van, trollkodjuk meg a futball vilagat, a Juve es most a MU is elengedte a kezet, lehet, hogy nalunk meg robbanna egy nagyot, bele sem merek gondolni, ha osszejonne egy ujabb bl cr-rel a fedelzeten, azzal megint kiakasztanank a vilagot :kalapos: mar ennek az eselye miatt is hoznam, marketing szempontbol is megerne, szepen fogynanak a CR mezek, nem mellesleg a tapos Hazardot ugy basznam ki a csapatbol es adnam CR-nek a hetes mezt, mint annak a rendje. Az oreg portugal ennyi idosen sem sokat serult, szemben Hazarddal, hat lofasz a belga, raadasul dagadt is, hat hogy nez ki? Tegyuk mar egymas melle a kettot, eg es fold. December vegen meg lesz egy meccsunk, utana viszont brutalis menet lesz, aki szerint nem fer be a csapatba, akar a tapos belga helyere vagy melle, annak fogalma sincs, fizikailag mennyire megterhelo idoszak ele nezunk, raadasul Benzeman kivul nincs csatarunk. Ilyen helyzetben CR-nek lennenek lehetosegei. Biztos vagyok benne, hogy jo par golt el tudna tenni, a spanyol csapatoknak siman megrugna a goljait, es abban a szerepben is tudna jatszani, amit Benzema csinal.

En jegyet valtottam erre a vonatra, csinaljuk meg, azt mondom.
Akár pl.. igen.. A régi harcostársaknál jobban senki nem tud ítéletet mondani, hogy kellene-e a csapatnak..

Félév igen-re voksoltam végül.. Benzi tavaszi agyonhajszolásának most ittuk a levét ősszel (és még így is bitang jóra sikerült ez a pár hónap), Vininek is voltak hullámvölgyei (a táncoljVini téma is lehet a fejébe ment egy kicsit), Rodry hozogatta a center posztot, de ha lenne egy CR középre.. Áááá.. Utólag beírnának még 1-1 rúgott gólt a girona vagy az osa meccsre :D :D

Ha megígéri, hogy viselkedik ( :lol: :lol: ), szerintem nem veszthetünk.. Komoly lesz a tavasz, nyilván. Ha Benzi nem lesz újra olyan formában, mint év elején volt, leszünk bajban jövőre, ahogy most is voltunk párszor..

Egy Vini - Benz/CR - Rodry/Fede ötös azért elég szexesen hangzik.. Valamennyit lassult, nyilván, de szerintem is tudna még adni a csapatnak.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. november 23., szerda 10:39

Fél évre hoznám max, többre semmiképp. Nem kéne elaltatni magunkat a 38 éves Cével meg a 36 éves Bével, ideje lenne már végre igazolni és hosszú távban gondolkodni.

De Karim tavasza szerintem kuka lesz, kellene aki bebassza.
Nem illik.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. november 23., szerda 10:21

ateeemadrid írta: Tök egyértelmű, hogy igen, annyiféleképpen kimaxoltuk már ezt a sportot, miért ne trollkodnánk össze még egy last dances bl címvédést is a kiégett Cével?
En elsokorben megkerdeznem a csapat tagjait, hogy mit szolnanak hozza, elsosorban Kroost, Modricot, Benzemat… ha a csapat tamogatja az otletet, hogy egy felevre csatlakozzon, akkor hoznam, es igazad van, trollkodjuk meg a futball vilagat, a Juve es most a MU is elengedte a kezet, lehet, hogy nalunk meg robbanna egy nagyot, bele sem merek gondolni, ha osszejonne egy ujabb bl cr-rel a fedelzeten, azzal megint kiakasztanank a vilagot :kalapos: mar ennek az eselye miatt is hoznam, marketing szempontbol is megerne, szepen fogynanak a CR mezek, nem mellesleg a tapos Hazardot ugy basznam ki a csapatbol es adnam CR-nek a hetes mezt, mint annak a rendje. Az oreg portugal ennyi idosen sem sokat serult, szemben Hazarddal, hat lofasz a belga, raadasul dagadt is, hat hogy nez ki? Tegyuk mar egymas melle a kettot, eg es fold. December vegen meg lesz egy meccsunk, utana viszont brutalis menet lesz, aki szerint nem fer be a csapatba, akar a tapos belga helyere vagy melle, annak fogalma sincs, fizikailag mennyire megterhelo idoszak ele nezunk, raadasul Benzeman kivul nincs csatarunk. Ilyen helyzetben CR-nek lennenek lehetosegei. Biztos vagyok benne, hogy jo par golt el tudna tenni, a spanyol csapatoknak siman megrugna a goljait, es abban a szerepben is tudna jatszani, amit Benzema csinal.

En jegyet valtottam erre a vonatra, csinaljuk meg, azt mondom.
:goat:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. november 23., szerda 9:00

wZoLee7 írta:Nalunk majd, hogy kezeli, hogy nem jatszik?
Szerintem most már teljesen máshogy látná az egészet. Tapasztalva a Juve majd a ManU vergődését, miközben mi újabb BL-t nyertünk, mozgó sorfalgépet installáltak az edzésekre stb, tuti kussolna. :D Ő is tudja hogy hatalmasat hibázott amikor lelépett. Csak akkor még nem tudta, hogy milyen ára lesz ennek. Azt hitte ő a világ közepe, nos azóta 2 Serie A címen kívül egy kudarc az elmúlt 4 éve. De főleg a tavalyi meg az idei szezonja. Szóval szerintem nem rinyálna, ilyen elit körülmények között. Persze ismerjük már az egóját, de én ezt gondolom, hogy ebből nem lenne probléma jelenleg. Meghunyászkodna ő az elmúlt 4 év után. Aztán ki tudja. De sajnos úgyse lesz ebből semmi. :'(

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2022. november 23., szerda 8:57

Rettenetesen kíváncsi leszek az első meccsére a vbn.

Milyen formában lesz, mennyire lesz éles, harapós. Milyen lelki állapotban lesz stb..

Egyébként most így állnak a %ok, esélyek a kövi klubját tekintve


Napoli 25%
Inter Miami 42%
Real Madrid 49%
Bayern München 56%
Arsenal vagy Newcastle 60%

Nem tudom mi alapján vannak ezek a százalékok, csak egy C vel foglalkozó odlalon láttam
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mester77 2022. november 23., szerda 9:01-kor.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. november 23., szerda 8:52

wZoLee7 írta: Nalunk majd, hogy kezeli, hogy nem jatszik? Jonnek a hangzatos nyilatkozatok?
Ettől mondjuk nem tartok. Szerintem neki az utolso nagy cel az idei vb volt amire eles akart lenni. Ha jatszani akar a 2024es ebn akkor az Al Nassrbol vagy az mlsbol is be fogjak hivni azert mar nem kell megszakadnia, olyan cime meg mar ugyis van.

Ha kapna itt fel evet hogy az europa ligas meccsek es a top 4 ert folytatott harc helyett bajnokok ligaja cimvedesert es spanyol bajnoki cimvedesert kuzdjon akkor nem zavarna szerintem ha nem allando kezdo. Nagy fel a real padja a mu utan, es boven a terkepen maradna. A lelki bekeje is helyre billenne ha korabbi sikerei helyszinen jatszhatna ahol imadjak a szurkolok es mondjuk a fel ev utan megkapna a melto bucsut amivel kerek lenne az egesz es nem lenne senkinek sem keseredes szajize a korabbi elvalas modja miatt.

Mindezek mellett szerintem nem opcio a visszaterese, de osszetenne o a ket kezet ha szoba jonne nalunk.

kiserik
Hozzászólások: 5836
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. november 23., szerda 8:44

Ha Karim állapota megkívánja fél évig én azért kipróbálnék egy:

---------CR
Vini-Rodry-Fede
--Kroos-Tchou

sort megtámogatva Lukitával, Camavingával.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 23., szerda 8:34

hazi-benzi-ceronaldo milyen utokepes lenne :vivo: :roll:




10 evvel ezelott :lol: :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. november 23., szerda 7:17

Nemre nyomtam. Nem fogunk hozni senkit, mar az is meglepne ha gondolkodnank rajta. Kezdo joforman csak Benzema serulesevel lenne ami mostanaban eleg gyakran megvan, de ha nem lesz serult? Nalunk majd, hogy kezeli, hogy nem jatszik? Jonnek a hangzatos nyilatkozatok? Egyik felem orulne, a nosztalgia miatt is meg mert CR meg mindig tudja hogy kell golokat loni. A masik felem viszont felne attol, hogy itt egy-ketto szetcseszne a moralt.

Mondjuk, ha ezzel Hazardot azonnal eltavolitanank akkor mar mas a helyzet, instant deal :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. november 23., szerda 0:24

Ami fix , hogy jelenleg langyos víz a szezonunk. Stabilak vagyunk m, erősek de a tavalyi után azért érezhetően jóllaktunk + hozzátesszük a vb-t és én egy bajnoki címen kívül az elfáradt benzemával meg a kölykökkel én többet nem látok benne.

Viszont egy last dance Céronaldo szerintem felkavarná az állóvizet a csapatban és akár bl címvédésért is mehetnénk. Nem azért mert a 40 éves cére van szükségünk hanem mert úgy felkavarná ezt a leülepedett jóllakott fázist, hogy újra más dimenziókban gondolkozhatnánk.

Lehet fail lenne de igazából veszteni valója senkinek sincs. Cének ez utolsó esély nekünk meg kb semmit nem zavarna be így, hogy fiatal csatárt nem igazoltunk akit zavarna.Benzemával lehoznák a posztot szépen.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8514
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. november 22., kedd 22:45

akkora ketharmad, hogy meg a holdrol is latszik ? :mrgreen:

ha realos lennek, fel evre elhoznam en is.
barcaskent meg remelem, hogy psg-be megy, a ket urleny egyutt groteszk kis lezaras lenne.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5351
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. november 22., kedd 21:34

ez már kétharmad igen akárhogy is nézem :kalapos:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. november 22., kedd 21:18

Benzema végig sérült leszbegész szezonba.
Ez szinte garantált szerintem.
Szal ellentmondok magamnak de szezon végeig hoznám.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég