Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. november 14., hétfő 11:41

Mondjuk karrier vége felé az, hogy 2 év van köztük egyre fontosabb tényező. Azért a 2 évvel ezelőtti CR ha jól tudom olasz gólkirály lett, Juve rekordokat döntve. :hmmm:

Ez nem a 26-28 éves szint, hogy "jelentéktelen" legyen a 2 év.

Meglátja hol és mit fog csinálni Messi 2 év múlva a 8. Aranylabdája után. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. november 14., hétfő 11:38

Arra értettem, hogy Messi úgynézki megtudott újulni Párizsban, újra jó formában játszik, nem nyomja ezeket a kiábrándító interjúkat, nem megy le az öltözőbe idő előtt és valószínűleg még 2-3 évet simán fog nyomni európában és tényező lesz, viszont Ronaldo kezdi teljesen romba dönteni, amit évtizedek alatt felépített kemény munkával.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 14., hétfő 11:36

Nagyon sajnálom, Nekem Ő volt a favorit és a kedvenc minden tekintetben, viszont most úgy érzem, hogy ezzel az évek óta tartó kicsapongásokkal, sértődöttséggel inkább Messi felé billen a mérleg nyelve a kettejük párharcából.
Hogy mi? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. november 14., hétfő 11:34

Egyébként mindenhonnan keserű szájízzel jön el, ami sajnos úgylátszik nem feltétlen az adott klub hibája.

Ha egy picit belátóbb lenne (Mondjuk akkor már nem is CR-ről beszélgetnénk.) akkor maradt volna itt, elfogadja a szerepét, segíti a fiatalokat és legendaként leteszi a lantot, mint ahogy Kroos, Modric vagy akár Benzema fogja.

Nagyon sajnálom, Nekem Ő volt a favorit és a kedvenc minden tekintetben, viszont most úgy érzem, hogy ezzel az évek óta tartó kicsapongásokkal, sértődöttséggel inkább Messi felé billen a mérleg nyelve a kettejük párharcából.

Ja amúgy, szerintem köze van a csajának ehhez az egészhez. Nem a legélesebb kés a fiókban és azt hiszi, hogy csak úgy beszólhat mindenkinek a futballvilágban(Anno Carlo-nak.). :lol:
Hát na, nem egy Irina. :loveyou:

Menjen az MLS-be, úgygondolom az európai foci már nagyon nagy frusztrációt vált ki belőle, ugyanez lenne Nápolyban, Lisszabonban, mindenütt.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2022. november 14., hétfő 11:30

Azért ez az interjú is Perezt bizonyitja amikor beszélt Céről.

Hozzáteszem én Cét már nem akarom Madrid közelébe se látni. Se játékosként se menedszerként.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. november 14., hétfő 11:27

Két nagy hiba is a karrierje vége felé. Először az, hogy lelépett a Realból, aztán meg hogy visszament ebbe a szar Unitedbe. Sajnálhatja mindkettőt, hatalmas szakmai bukták.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5149
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2022. november 14., hétfő 11:07

kicsit átment Ronaldo egy mindenki más helikopter módba. elég sértődött ez az egész. ő akart odamenni amikor ilyen állapotok vannak. tudta ki az edző, tudta milyen állapotok vannak, tudta hogy működik a klub, most meg ez az egész cirkusz. nem szimpatikus.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. november 14., hétfő 11:05

Realista24 írta: ETH-t es a klubot varatlanul erte a C interju. Nagyot csalodtak benne, nem ertik, hogy ezt most miert kellett csinalni.
Csutortokon megmondtak neki, hogy nem lesz kezdo hetvegen, de keretben lesz. C azt mondta, hogy beteg, ezert nem tud ott lenni. Ehelyett interjut adott.
Valszeg Cé tutira akart menni, hogy januárban elengedjék ezért nyomta be ezt a vb előtt. Nemtudom mi lenne most neki a jó. Nincs normalis csapat ahova mehetne. Bayernben csupomoting szórja a gólokat napoliban szerintem most nincs helye. Haza mehet portugáliába vagy usába. Mondjuk nekünk még mindig kell egy csatár de az a hajó már elment ugye. Usat még korainak érzem oda ráér kimenni 40 felett.

Mindenesetre ez az interjú azért előre megvolt tervezve úgyhogy valami tervet követ. Csak nehogy megint olyan jól süljön el a dolog mint a muba igazolása. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 14., hétfő 10:55

ETH-t es a klubot varatlanul erte a C interju. Nagyot csalodtak benne, nem ertik, hogy ezt most miert kellett csinalni.
Csutortokon megmondtak neki, hogy nem lesz kezdo hetvegen, de keretben lesz. C azt mondta, hogy beteg, ezert nem tud ott lenni. Ehelyett interjut adott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. november 14., hétfő 10:20

Elég egyértelmű, hogy távozni akart a nyáron és már tavaly is elégedetlen volt. Erre nem engedték el, ráadásul elkezdték megalázni is ilyen 90 perces cserékkel és hasonlókkal.

A tömegeknek meg persze könnyű belerúgni egy 37 éves játékosba, aki egy diszfunkcionális csapatnál van, Miközben Messi ugyebár egy világsztárokkal tele csapatban szórakozik egy francia ligában.

CR-nek is lassan el kell engedni a csúcsfocit, csak gondolom a VB miatt próbált minél inkább játékban lenni.

A MU pedig olyan amilyen, sokat kell még fejlődjenek hogy komolyan vehető csapat legyenek.

De mind a két fél jobban járna a váltással, ezért nem értem mit erősködtek a nyáron is.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. november 14., hétfő 9:39

Nyilvàn nem mondott ilyet de mindenki tudja, hogy ezt gondolja :D

Keményen beleült mindenki a boszorkányüldöző kisvasútba. Pedig eddig amik megjelentek semmi nincs benne. Bírom, hogy egy olyan klubnál ahol lassan 10 éve elmaradnak a sikerek most mindenki felkapja a vizet mintha amúgy minden rendben lenne és normálisan zajlanak a dolgok :lol: leigazoltak egy sportigazgatót, hogy megalapozzák vele a jövőt majd hirteren beültették edzőnek aztán fél év múlva úgy kibaszták, hogy már sportigazgatónak sem kellett. És még mennyi ilyen nevetséges húzásuk volt az elmúlt évtizedben de ha valaki erre felhívja a figyelmet jajjneki.

Mondjuk ha Messi nyomott volna egy ilyet a barszánál most mindenki ellenne ájulva, hogy ő kennyire egyenes és szégyelje magát a barszelona , hogy ígybánnak egy klublegendával és megkeserítik az utolsó éveit.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 14., hétfő 9:28

Halfkey írta:
Kercsó írta: Cristiano Ronaldo on an interview with Piers Morgan: "My departure from Real Madrid? Biggest regret of my life. If I had the chance to go back in time and return to Real Madrid, I would do it for free. I should have never left the greatest club in the world. They treated my like a king".


Januárban jöhet vissza ingyen. Mariano fizetését megkaphatja :smile:
Ez tuti fake
Piers Morgan
@piersmorgan
21 min
46k ‘likes’ for a fake quote. Ronaldo doesn’t say this.
I hope @elonmusk sorts out this kind of crap too.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. november 14., hétfő 9:12

pheco írta:
Realista24 írta:nagyjabol biztos vagyok benne, hogyha megkerdezel valakit 20 ev mulva, hogy mi jut eszebe a ManUrol, akkor vagy SAF-ot mondja, vagy CR-t...a csajok meg a melegek meg Beckhamet.
Naaa :-(

Varom az Unibetes bagazst a Yt-on, szerintem alig varjak, hogy szetoltsak CR-t :lol:
Twitteren már csúnyán beleálltak.

Mondjuk vicces, hogy ez a sok PL menő csak és kizárólag egy oldalról nézik az egészet. CR a fasz és kész.

Lehet rajta röhögni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. november 14., hétfő 9:07

Nincs ezeknek a halmazoknak metszete? :mrgreen:

Azért érdekes ez az egész helyzet, nekem is kicsit az a fura, hogy a végén ETH akkor minek rakta vissza 90 percekre?

Mindenesetre ezek után kéne azért egy bacó vb.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 14., hétfő 9:04

pheco írta:
Realista24 írta:nagyjabol biztos vagyok benne, hogyha megkerdezel valakit 20 ev mulva, hogy mi jut eszebe a ManUrol, akkor vagy SAF-ot mondja, vagy CR-t...a csajok meg a melegek meg Beckhamet.
Naaa :-(

Varom az Unibetes bagazst a Yt-on, szerintem alig varjak, hogy szetoltsak CR-t :lol:
*.a csajok meg a melegek es pheco :mrgreen: :sziv:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: pheco » 2022. november 14., hétfő 9:02

Realista24 írta:nagyjabol biztos vagyok benne, hogyha megkerdezel valakit 20 ev mulva, hogy mi jut eszebe a ManUrol, akkor vagy SAF-ot mondja, vagy CR-t...a csajok meg a melegek meg Beckhamet.
Naaa :-(

Varom az Unibetes bagazst a Yt-on, szerintem alig varjak, hogy szetoltsak CR-t :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 14., hétfő 8:59

The 1% will be Rio, Roy & Patrice….
akik tudjak milyen ember, mert mellette voltak a lövészárokban éveken át.
meglepő.
de majd egy liverpooli, aki csak erre várt, majd pont megmondja a valót :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 14., hétfő 8:57

Egyik szemelyes kedvencem Jamie Carragher is tweetelt.

Ronaldo “I don’t respect the manager”

Ronaldo under ETH: Announced he wanted to leave, refused to come on as a substitute, walked off the bench & left before the game had finished.

99% of United fans will be on the side of ETH, which shows how badly Ronaldo has handled this. The 1% will be Rio, Roy & Patrice….
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 14., hétfő 8:42

Kercsó írta: hú de szorítok neki a VB-n, hogy menjen egy nagyot

ha besül, akkor tényleg ennyi volt neki a profi futball. ezután az interjú után nem sokan akarják majd a saját csapatukban látni
Annyira mindent elmond amugy az emberek nagy reszerol, de az angol nagyokosokrol biztos, hogy ez a par reszlet utan, kb megköveznek, ha tudnak...az interju meg 90 perces Lehet elobb meg kene hallgatni az egeszet, aztan ilyen velemenyeket osztogatni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2022. november 14., hétfő 8:38

hú de szorítok neki a VB-n, hogy menjen egy nagyot

ha besül, akkor tényleg ennyi volt neki a profi futball. ezután az interjú után nem sokan akarják majd a saját csapatukban látni
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég