Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

b3tman
Hozzászólások: 525
Csatlakozott: 2017. április 29., szombat 16:40

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: b3tman » 2022. augusztus 31., szerda 20:29

Tjacks írta:
Halfkey írta: Aki szerint elit kezdő és csere, meg bármikor visszahozná, az látta egyébként tavaly játszani, vagy csak megnézte pár gólját youtubeon?
CR-nél sokaknál az érzelem dominál, valahol jogosan.

Én továbbra sem támogatnám a visszajövetelét, csak ha elfogadná a padot, amit személy szerint én elképzelhetetlennek tartok.

En sem tartom elkepzelhetonek. Nem olyan tipus. Ha a jobb oldalt elfogadna akkor jo lenne, de ennek a tortenetnek mar vege van. Amig elorebb reszesiti magat mint egy klubbot addig nem mi vagyunk a megfelelo celallomas. Raul pl. Meltosaggal viselte a helyzetet. Minden tiszteletem az ove. Imadtam. De hosszutavon kell gondolkozni nem rovidtavon. Felmelegitve csak a toltottkaposzta a jo….

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2022. augusztus 31., szerda 20:29

Realista24 írta: Szerintem gond nélkül, itt nem Karimnál lenne a kérdés, hanem Vininél. Szerintem.
én nagyon kedvelem Ronaldot, de Vini értinhetetlen. plusz inkább legyen epizód szereplő itt, mint a MU-ban...
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. augusztus 31., szerda 20:17

Nemtudom amúgy itt néhányan ennyire rossz “emberismerők” vagy háttal ültek a tv-nek az elmúlt 15 évben…

Benzema aranylabdája biztosítva van már. Kb beteljesítette az álmát. Nem hiszem, hogy neki az a prio 1 most, hogy nyerjen még 2-3 balondort. Trófeákat akar nyerni és innen visszavonulni legendaként ami biztosítva van már neki. Cé meg az egyik legjobb spanja és terhet is levenne a válláról.

Cé meg a lelkét is eladná, hogy újra egy versenyképes csapatban legyen főleg nálunk. Aki azt hiszi, hogy volt lehetősége a bayernbe igazolni és a pénzen gecizett volna az nem érti az egész embert. 1+1 év és kis tulzással ingyen is idejönne erre felraknám mindenem.

Ilyen Cavanikat akartak néhányan ide amikor Cé a legkézenfekvőbb megoldás erre a nyárra.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 31., szerda 16:02

Szerintem gond nélkül, itt nem Karimnál lenne a kérdés, hanem Vininél. Szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: pheco » 2022. augusztus 31., szerda 15:57

Realista24 írta:
Ronaldonak mindenképpen, Benzema már más kérdés :D
Maximum nem nyer Aranylabdát, ami nyilván álom és csúcs minden focista életében, de a közösen eltöltött közel 10 év alatt egyszer sem problémázott a francia, semmin se.
Ha a csapatnak jó, neki is jó. Ilyen egyszerűen működik.
Persze, neki tényleg a csapat az első és tök jó spanok CR-rel. De szerintem azért jobban szereti az elmúlt 2-3 szezonban betöltött szerepét, mint előtte. Szóval összességében amennyire jól jött neki CR az első pár Realos évében, annyira jót tett neki, hogy már nincs itt. Kérdés, hogyan működnének együtt újra a pályán.

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2022. augusztus 31., szerda 15:26

ANDS írta:
Sierra írta:

Ezt honnan veszed? Szerintem szó se volt ilyesmiről. Új kalandra vágyott, meg valszeg összerúgták a port az öreggel valamin.
Nyilván nem így hangzott el.
Ami tény: 2017 augusztusban a szuperkupa döntő odavágóján meglökte a bírót, kapott 5 meccses eltiltást.
Akkor el is ment a bajnoki cím.
Tavasszal a bl- ben csak a Juve elleni odavágón villogott, a többi meccsen mások szerezték a gólokat.

És volt a pénzügyi rész, az adóhivatal megtalálta, és azt akarta, hogy a klub fizesse ki azt is, ami adót ő nem fizetett be.

Cr7 ugye jobb focista volt, mint Bale, de Bale duplázott 18- ban a döntőben, emiatt Perez Zidane- al is összekülönbözött…
Mert abban a bl döntőben cr7 nem szerzett gólt.
szakmailag Zidane- nak volt ugye igaza, hogy Bale- re nem lehet a csapatot építeni, és Perez hagyta cr7- et elmenni.
És milyen jól is tette... Egyértelműen Perezt igazolja az idő.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 31., szerda 15:23

Ronaldonak mindenképpen, Benzema már más kérdés :D
Maximum nem nyer Aranylabdát, ami nyilván álom és csúcs minden focista életében, de a közösen eltöltött közel 10 év alatt egyszer sem problémázott a francia, semmin se.
Ha a csapatnak jó, neki is jó. Ilyen egyszerűen működik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: pheco » 2022. augusztus 31., szerda 15:20

ANDS írta:Tavasszal a bl- ben csak a Juve elleni odavágón villogott, a többi meccsen mások szerezték a gólokat.
PSG ellen is csak eltett 3 gólt két meccsen. Juve ellen a visszavágón sem jött rosszul a berúgott büntető.

Nyilván jobb lett volna, ha Balet küldjük el 18 nyarán és CR marad, Ronaldonak mindenképpen, Benzema már más kérdés :D

Ha tényleg elfogadná, hogy nem ő az elsőszámú játékos a csapatban és a padon is elücsörögne, ha úgy van, akkor én visszahoznám 1+1 évre. De az egója kérdéses, hogy elbírná-e ezt. Mondjuk, amit kap az egója most a fáradt Manuban, azt itt jobb körülmények között kellene elviselnie :kalapos:

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2022. augusztus 31., szerda 13:59

Mondjuk, ha ennyi idősen elmehetett volna ingyen kupákért egy Bayernbe, akkor iszonyat ostoba, hogy karrierje legvégén nem húz meg egy ilyet. Angol, spanyol, olasz, német bajnoki cím. Esetleg angol, spanyol, olasz, német gólkirályi cím. Fix BL továbbjutás, stb.

Ha tényleg volt esélye odamenni és nem akart leadni az igényeibol, akkor az hatalmas fail.
Olyan eredményei és karrierje van az embernek, hogy ezek nélkül is legenda.

Na mindegy egyébként, nekem nem para, ha nem értünk egyet.

Tjacks
Hozzászólások: 2682
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. augusztus 31., szerda 13:55

Halfkey írta: Aki szerint elit kezdő és csere, meg bármikor visszahozná, az látta egyébként tavaly játszani, vagy csak megnézte pár gólját youtubeon?
CR-nél sokaknál az érzelem dominál, valahol jogosan.

Én továbbra sem támogatnám a visszajövetelét, csak ha elfogadná a padot, amit személy szerint én elképzelhetetlennek tartok.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. augusztus 31., szerda 13:37

Aki szerint elit kezdő és csere, meg bármikor visszahozná, az látta egyébként tavaly játszani, vagy csak megnézte pár gólját youtubeon?

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. augusztus 31., szerda 13:13

szerintem a bayern semmit sem tett CR7 iranyaba. nyilatkoztak is hogy nem benne gondolkoznak
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. augusztus 31., szerda 13:09

tibi18 írta:
Donát írta:

Ezt biztosan tudjuk, hogy így van? Elvileg a magas fizuigénye miatt nem ment a Bayernbe, Dortmundba, Napoliba, Sportingba se. Nekem ez baromi illuzióromboló vele kapcsolatban, hogy nem menne ingyen is játszani bárhova a BL gólok miatt. Persze lehet, hogy kamu, de ez is olyan, hogy biztosan soha nem tudjuk meg.
Ez miért illúzióromboló? Mi a bánatért játszana ingyen bárhol? Az, hogy valakinek vagyona van, nem jelenti azt, hogy nem kéri el a befektetett munkájáért járó díjat és ez tök jogos. Más kérdés, hogy azt a pénzt, amit kér már senki nem akarja kifizetni.. de, hogy ingyen menjen bárhova, azt sztem nonszensz.
Mondjuk, ha ennyi idősen elmehetett volna ingyen kupákért egy Bayernbe, akkor iszonyat ostoba, hogy karrierje legvégén nem húz meg egy ilyet. Angol, spanyol, olasz, német bajnoki cím. Esetleg angol, spanyol, olasz, német gólkirályi cím. Fix BL továbbjutás, stb.

Ha tényleg volt esélye odamenni és nem akart leadni az igényeibol, akkor az hatalmas fail.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. augusztus 31., szerda 13:03

tibi18 írta:
Donát írta:

Ezt biztosan tudjuk, hogy így van? Elvileg a magas fizuigénye miatt nem ment a Bayernbe, Dortmundba, Napoliba, Sportingba se. Nekem ez baromi illuzióromboló vele kapcsolatban, hogy nem menne ingyen is játszani bárhova a BL gólok miatt. Persze lehet, hogy kamu, de ez is olyan, hogy biztosan soha nem tudjuk meg.
Ez miért illúzióromboló? Mi a bánatért játszana ingyen bárhol? Az, hogy valakinek vagyona van, nem jelenti azt, hogy nem kéri el a befektetett munkájáért járó díjat és ez tök jogos. Más kérdés, hogy azt a pénzt, amit kér már senki nem akarja kifizetni.. de, hogy ingyen menjen bárhova, azt sztem nonszensz.
Mert azt hittem a mindenidők BL gólkirálya rekordja ér neki annyit, hogy bármennyi fizetést kínál neki egy BL résztvevő csapat, azt elfogadja. Inkább az egy év fizukiesést választja, mint az egy év BL minuszt. De ember maradt, és ezzel nálam lerombolt valamit.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2022. augusztus 31., szerda 12:59

Donát írta:
dzsi91 írta: Olyan helyzetbe került, hogy kb bármilyen ajánlatunkat elfogadná és a seggét verné földhöz örömében, hogy visszatérhet.
Ezt biztosan tudjuk, hogy így van? Elvileg a magas fizuigénye miatt nem ment a Bayernbe, Dortmundba, Napoliba, Sportingba se. Nekem ez baromi illuzióromboló vele kapcsolatban, hogy nem menne ingyen is játszani bárhova a BL gólok miatt. Persze lehet, hogy kamu, de ez is olyan, hogy biztosan soha nem tudjuk meg.
Ez miért illúzióromboló? Mi a bánatért játszana ingyen bárhol? Az, hogy valakinek vagyona van, nem jelenti azt, hogy nem kéri el a befektetett munkájáért járó díjat és ez tök jogos. Más kérdés, hogy azt a pénzt, amit kér már senki nem akarja kifizetni.. de, hogy ingyen menjen bárhova, azt sztem nonszensz.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 31., szerda 12:55

Marad végül a seggén, úgy tűnik.

The increasing expectation at #mufc is Cristiano Ronaldo will now be forced to accept a season in the Europa League and some at Carrington have detected a positive change in his attitude in recent days [@TheAthleticUK]
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. augusztus 31., szerda 12:52

dzsi91 írta: Olyan helyzetbe került, hogy kb bármilyen ajánlatunkat elfogadná és a seggét verné földhöz örömében, hogy visszatérhet.
Ezt biztosan tudjuk, hogy így van? Elvileg a magas fizuigénye miatt nem ment a Bayernbe, Dortmundba, Napoliba, Sportingba se. Nekem ez baromi illuzióromboló vele kapcsolatban, hogy nem menne ingyen is játszani bárhova a BL gólok miatt. Persze lehet, hogy kamu, de ez is olyan, hogy biztosan soha nem tudjuk meg.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. augusztus 31., szerda 12:47

Esélytelen sajnos, pedig minimum 20-30 gól bennevan.

Nagyon sajnálom, hogy a támadószekciót ismét nem sikerült megerősíteni..
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. augusztus 31., szerda 12:44

gutihaz14 írta:
Realista24 írta: Amire én emlékszem a hírekből:
CR fizuemelést akart akkor is, Messi szintet. Pérez mondta, hogy kap emelést, de nem annyit. Neki nem tetszett, Pérez mondta, hogy mehetsz, ha hozol vevőt 100 millióért. Mendes megoldotta.

A többit tudjuk, és nyilván az egész meg volt spékelve azzal, hogy Pérez sosem szerette CR-t annyira, hogy megtegyen érte bármit, mert Calderón intézte az átigazolását.
+ az "adooptimalizalasos" ugyenel perez nem allt ki mellette amit neheztelt. a barca akkor is kiallt messi mellett.



barmikor visszahoznam. lehetoleg ma holnap.
Milyen szép megfogalmazás arra, hogy a csapat nem fizette ki helyette :lol:

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. augusztus 31., szerda 12:41

Realista24 írta: Amire én emlékszem a hírekből:
CR fizuemelést akart akkor is, Messi szintet. Pérez mondta, hogy kap emelést, de nem annyit. Neki nem tetszett, Pérez mondta, hogy mehetsz, ha hozol vevőt 100 millióért. Mendes megoldotta.

A többit tudjuk, és nyilván az egész meg volt spékelve azzal, hogy Pérez sosem szerette CR-t annyira, hogy megtegyen érte bármit, mert Calderón intézte az átigazolását.
+ az "adooptimalizalasos" ugyenel perez nem allt ki mellette amit neheztelt. a barca akkor is kiallt messi mellett.



barmikor visszahoznam. lehetoleg ma holnap.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 68 regisztrált és 0 vendég