Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: madridronie » 2020. december 8., kedd 21:28

Szerintem egyáltalán nem volt hiba Cé elengedése.Sőt mindkét fél a legjobbkor váltott.
Ami csúnyán be lett nézve, hogy sem csapatként, sem pedig poszton nem lett pótolva még csak megközelítőleg sem! A gyilkos befejezései azok, amik iszonyat mód hiányoznak, mert helyzeteink még ezzel a szedett-vedett társasággal is megvannak, ugyanakkor talán ez minden idők legimpotensebb Real Madridja. Hiszem, ha ő még itt van, sem az Ajax, sem a City nem ejt ki minket....
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2020. december 8., kedd 20:04

Mesterhármas a Barca ellen. :mrgreen:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. december 4., péntek 16:15

Az tény,hogy bukott egy aranylabdát (bár kitudja engedték volna idafent ,hogy beelőzze messit...) de szerintem akkor abban a pillanatban jó döntés volt a dzsuve éshát gyüjtögeti ott is azért a kupákat gólokat,az hogy a bl még nem lett meg nem rajta múlt. Szerintem szebben fog mutatni neki az a +100 gól egy juvéban pár olasz kupával mint +1 aranylabda vagy egy 5ik bl győzelem a reallal.

Nálunk már úgy kimaxolta,hogy szerintem mindegy hogy itt mit nyerhetett volna még.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ferni
Hozzászólások: 8258
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. december 4., péntek 13:47

h3x0r írta:
Ha CR marad, lattal volna barmi eselyt arra, hogy egy 15 golos BL szezon utan a csapat Modric aranylabdajaert kampanyoljon mar a VB alatt? Ezek utan nehez azt mondani a jatekos szempontjabol, hogy a legjobbkor valtott.
Mai napig tartom, azzal az eligazolással elbukott egy Aranylabdát CR, mert ha marad 100000%, hogy ő nyeri meg.

Elment, egyértelmű, hogy hiányzik, neki is szar lett, nekünk is, viszont így a csúcson hagyta abba nálunk. Közel sem biztos, hogy azóta nyertünk volna vele BL-t, nagyon egyszerűnek tűnik, mert annyiszor behúztuk, de nagyon nehéz ám.
Kettőből egy bajnokságot meg nélküle is behúztunk.

Inkább távozzon a csúcson tőlünk, ahogy megtette, minthogy végig kelljen azt nézni, amit Messi leművel évek óta. Valaha volt egyik legjobb Messi, de ez egy bohózat, ami megy a katalánoknál. Szánalmas.
CR meg lelépett onnan, ahonnan nincs feljebb, egy BL tripla után.... :lol:
Hasonlítsuk már össze a kettőt.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2020. december 4., péntek 13:36

Nem csak Perez a hibás , ugyanannyira hibás Cr is , Ronaldo a legjobban kereső játékos akart lenni , Perez meg a klub preztízsét védte , hogy a Real Madridnál egyik játékos sem nagyobb, pont itt olvastam amikor volt ez a Ronaldo eligazolási mizéria , hogy Ramos azt nyilatkozta egyik játékos sem lehet nagyobb a klubnál , nagyon nagy űrt hagyott Ronaldo , és hatalmas veszteség ez a Realnak , de én is azt mondom Pereznek volt igaza.. Cr ha annyira szerette volna a klubot mint ahogy mondta is hogy ez az otthona , megelégedett volna 40 /év .. meg ez a visszafele köpködések a saját csapattársaira meg a klubra sem igazán volt szép plusz szegény Modricra köpködések a tesójától amit ő hagyott , lehet a Real sokat köszönhet Crnek , de azért Cr a Real Madrid miatt is nyert 4 aranylabdát tehát ez vica verza , szomorú , hogy így alakult :agree:

kiserik
Hozzászólások: 5753
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. december 4., péntek 10:59

Az volt a gond, hogy Perez mindig is amolyan mostoha gyerekként kezelte CR-t, CR meg a világ legjobbjának tartotta magát.

Egyébként az egyik nagy problémánk ott kezdődött, hogy elment CR és rosszul akartuk/akarjuk pótolni. Karim nem center, nem tipikus gólcsatár. Ő akkor a legjobb, ha van mellette egy gólvágó, aki mellesleg összjátékban is remekel, Karim meg szabadon ""szervezhet"". Ezzel ellentétben elkezdtük tele pakolni a csapatot előkészítőkkel: Hazard, Rodrygo, Asensio, Vini, Kubo, Brahim, Odegaard mind mind inkább előkészítő játékosok, mint gólvágók.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. december 4., péntek 10:55

dzsi91 írta: Szerintem egyáltalán nem volt hiba Cé elengedése.Sőt mindkét fél a legjobbkor váltott. A hiba az volt hogy perez azthitte,hogy majd benzema meg bale megoldja.Eltelt 3 év azóta annyit változott a szitu,hogy perez szerint benzema egyedül is megoldja :lol:
Ha CR marad, lattal volna barmi eselyt arra, hogy egy 15 golos BL szezon utan a csapat Modric aranylabdajaert kampanyoljon mar a VB alatt? Ezek utan nehez azt mondani a jatekos szempontjabol, hogy a legjobbkor valtott.

A Perezes resszel mondjuk egyet ertek.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. december 4., péntek 10:46

Szerintem egyáltalán nem volt hiba Cé elengedése.Sőt mindkét fél a legjobbkor váltott. A hiba az volt hogy perez azthitte,hogy majd benzema meg bale megoldja.Eltelt 3 év azóta annyit változott a szitu,hogy perez szerint benzema egyedül is megoldja :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. december 4., péntek 10:34

___Samy___ írta: Az a baj, hogy utólag okos az ember. Senki nem sejtette, hogy Jovic két gólra lesz képes lassan másfél év alatt, vagy hogy Hazard egy hulladék lesz.

Ki kellett szállni abból a CR üzletből, szerintem ez így volt tökéletes. Nyilván hiányoznak a góljai, de nem az ő hiánya elsősorban az, hogy ennyire balfekek vagyunk. Van még rajta kívül vagy 6-8 támadó, ezt meg kellett van oldani, meg ha nem is olyan mennyiségben.
Hazad leigazolasa anno jo otletnek tunt: egy top10-es szelso, akinek jo szezonja volt es a legjobb evei elvileg most lennenek. Tenyleg mondhatjuk azt, hogy utolag okos az ember.

Viszont CR kapcsan nem azt erzem, hogy utolag okos az ember, hanem hogy utolag bevallhatjuk, hogy akkoriban csak sajat magunkat probaltuk azzal hitegetni, hogy jol dontott Perez, meg ki kell szallni a CR uzletbol, milyen szep kerek tortenet igy, stb.

Kozben meg mindenki tudta, hogy nem neki, hanem Bale-nek kellett volna tavoznia. Telen megserult, tavasszal padra kerult, volt par villanasa az utolso bajnokikon, a BL donto miatt meg siman 50-100 kozott mozgott volna az ara.

Ki kell mondani, hogy Perez ezt nagyon csunyan elbaszta. Ronaldo elbukott egy aranylabdat, mi meg.. hat eleg ranezni a csapatra.
lestat írta:
Koben jott hozzam valaki, lestat meg beelozott; ha mar megirtam, elkuldom :mrgreen:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. december 4., péntek 10:14

En ezt nem értem igazán,hogy miert is kellett "kiszállni" CR bizniszből?

Nem hiszem hogy arrol volt ott szó hogy Perez ki akart szállni vagy 18ban akarta elkezdeni az uj csapat epiteset es pont a bika eladasaval kellett kezdenei. Penzen ment a vita stb stb de ketlem hogy perez ezt tervezt hogy kiszáll.
Ramosbol is kiszalhatna akkor vagy Modric,vagy Marcelo megis ragaszkodunk.

18at eltolta Perez.

CRnek kellett volna barmit megadnia. Es ez nem utolagos okoskodas, ha valakai akkor megkerdezi a nepet h CR vagy Bale menjen...tudjuk mi a valasz.

Balenek kellett volna mennie, Hazard In. Es anyagi dolgokban kb nem valtozik semmi.

Erre lepett CR, Zizou.
És most itt tartunk...
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 4., péntek 10:06

Babinho írta: Hazard jövetele nem kellett volna, hogy feltétele legyen CR távozásának.

2018-ban Bale-től és Benzemától is el kellett volna köszönni, akkori formájuk után, CR-t betolni véglegesen csatárnak és hozni Hazardot. Az, hogy Jovic vagy ki lett volna a cserecsatár CR mögé, tök mind1. Így meg aztán a jobb oldalt is elbírtuk volna, Asensioval vagy akárkivel. Ő azért egyébként nem ritkán megtalálta Ronaldo-t a beadásaival.

Bale és Benzema fizuja és akkori piaci értékük alapján nem lett volna sokkal nagyobb kiadás Hazard megvétele, mint ahogy amúgy lett.

A szélsőknek azért jelen pillanatban az is levon az értékéből, hogy úgy adják be a labdákat, hogy tudják nagyon nincs kit megtalálni vele.
Ez ott nem állja meg a helyét, hogy Cének kellett a játékához Karim.
Bale meg szimplán egy gyökér, aki mosolyogva elüldögélt a lelátón :lol:

Én úgy írnám, hogy a brazil tinik meg Jovic helyett kellett volna megvenni Hazardot, Marianót nem visszavenni, stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. december 4., péntek 9:51

Hazard jövetele nem kellett volna, hogy feltétele legyen CR távozásának.

2018-ban Bale-től és Benzemától is el kellett volna köszönni, akkori formájuk után, CR-t betolni véglegesen csatárnak és hozni Hazardot. Az, hogy Jovic vagy ki lett volna a cserecsatár CR mögé, tök mind1. Így meg aztán a jobb oldalt is elbírtuk volna, Asensioval vagy akárkivel. Ő azért egyébként nem ritkán megtalálta Ronaldo-t a beadásaival.

Bale és Benzema fizuja és akkori piaci értékük alapján nem lett volna sokkal nagyobb kiadás Hazard megvétele, mint ahogy amúgy lett.

A szélsőknek azért jelen pillanatban az is levon az értékéből, hogy úgy adják be a labdákat, hogy tudják nagyon nincs kit megtalálni vele.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. december 4., péntek 9:41

Az a baj, hogy utólag okos az ember. Senki nem sejtette, hogy Jovic két gólra lesz képes lassan másfél év alatt, vagy hogy Hazard egy hulladék lesz.

Ki kellett szállni abból a CR üzletből, szerintem ez így volt tökéletes. Nyilván hiányoznak a góljai, de nem az ő hiánya elsősorban az, hogy ennyire balfekek vagyunk. Van még rajta kívül vagy 6-8 támadó, ezt meg kellett van oldani, meg ha nem is olyan mennyiségben.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. december 4., péntek 0:05

Fenoo írta: Azt sokan elfelejtik, hogy CR szinte minden évben sírt, hogy nem becsülik meg aminek a vége nagyobb fizetés lett. Persze mögötte legalább volt teljesítmény de ezt nem lehet a végtelenségig csinálni, lásd Messi esete. Pereznek meg kellett húzni a határt és meg is húzta.
Ahogy említed, volt is az emelési igények mögött teljesítmény..
Most ha megnézzük, hogy évi kb.5milliós emeléssel(de lehetne akár 10 is..), ráfizetünk 15(30)millát, 3év alatt a fizujára, az évi fix 40gólért, mert Céernél ez nem kérdőjel, nem kockázat, fixen hozza ezeket a beteg számokat..
Vagy kifizettünk már most, 150+40+60+10milliót (Hazard-Jovic vételár+fizu), szóval közel 260 milliót, eddig 5gólra, hát akkor ez a határhúzás sem sikerült túl jól, mert anyagilag is pocsékul jöttünk ki ebből..

Nem utolsó sorban Céernek olyan reklámértéke van, aminek a közelébe sem fog kerülni sosem a fent említett két úriember.
Mindezt úgy írom, hogy anno én sem feltétlen elleneztem az eladását és nem gondoltam, hogy ennyire szarul jövünk ki az új igazolásokkal, de hát utólag könnyű okosnak lenni.. :ike:

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. december 3., csütörtök 23:40

madridronie írta:
Én is sajnáltam, hogy elmegy de tudni kell kiszállni az ilyen kapcsolatokból. Szerintem Perez pont jól csinálta.
Külön szedném ezt; gazdasági szempontokat figyelembe véve rendben van, amit írsz; sportszakmailag viszont fatális hiba; mint ahogy ugyanez a jelenlegi válságkezelés pénzügyi része és az abszolút zéró igazolás analógiája is. Sok egyéb mellett mi a legnagyobb problémánk 2 éve? Hogy képtelenek vagyunk gólt, gólokat lőni; azt a kib@szott labdát bekefélni a hálóba (helyzetek most is megvannak még ha nem is szemet kápráztató, pengés megoldásokkal, de megvannak); abban meg a portugal talán minden idők legjobbja a mai napig....

Igen de erre írtam, hogy "A hibát inkább ott követte el, hogy azt hitte, hogy Bale majd átveszi a helyét és Asensio szintet lép."

Szakmailag hiba volt persze, de van egy pont ahol ezt a gazdasági érdekek felülírják. Azt sokan elfelejtik, hogy CR szinte minden évben sírt, hogy nem becsülik meg aminek a vége nagyobb fizetés lett. Persze mögötte legalább volt teljesítmény de ezt nem lehet a végtelenségig csinálni, lásd Messi esete. Pereznek meg kellett húzni a határt és meg is húzta.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: madridronie » 2020. december 3., csütörtök 23:16

Én is sajnáltam, hogy elmegy de tudni kell kiszállni az ilyen kapcsolatokból. Szerintem Perez pont jól csinálta.
Külön szedném ezt; gazdasági szempontokat figyelembe véve rendben van, amit írsz; sportszakmailag viszont fatális hiba; mint ahogy ugyanez a jelenlegi válságkezelés pénzügyi része és az abszolút zéró igazolás analógiája is. Sok egyéb mellett mi a legnagyobb problémánk 2 éve? Hogy képtelenek vagyunk gólt, gólokat lőni; azt a kib@szott labdát bekefélni a hálóba (helyzetek most is megvannak még ha nem is szemet kápráztató, pengés megoldásokkal, de megvannak); abban meg a portugal talán minden idők legjobbja a mai napig....
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27249
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. december 3., csütörtök 23:07

De hát pont ez az, hogy semmi nem igazolja azt így 2 év után, hogy jókor szálltunk ki belőle. Minden idők egyik legnagyobb baklövése volt, hogy eladtuk akkor.

Persze nem látunk a dolgok mögé, de hogy még 2-3 évet fixen ki kellett volna bírnia itt, pláne, hogy nem volt FIX az, hogy az utód legyen az Hazard, Bappé vagy bárki, EGYBŐL jön.

Bale már akkor is kevésnek tűnt, mikor még CR itt volt. Ezt csak a vak nem látta, hogy a walesire nem lehet ITT építeni egy egész csapatot.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. december 3., csütörtök 23:02

madridronie írta: Így utólag nyugodtan kijelenthető, hogy az elmúlt 15 év legnagyobb bakija volt őt elengedni (vélhetően Perez apó sem gondolta, hogy ennyire meg fogjuk érezni a távozását), főleg, hogy abszolút nem volt már meg a csapatban az utódja sem! Nyilván persze könnyű most okoskodni, de ha még mindig itt lenne, tized ekkora szarban nem lennénk az fix és ha nem is esélyesek, de még mindig tényezők lennénk a TOP fronton is!

Én is sajnáltam, hogy elmegy de tudni kell kiszállni az ilyen kapcsolatokból. Szerintem Perez pont jól csinálta. A hibát inkább ott követte el, hogy azt hitte, hogy Bale majd átveszi a helyét és Asensio szintet lép.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: madridronie » 2020. december 3., csütörtök 22:44

Így utólag nyugodtan kijelenthető, hogy az elmúlt 15 év legnagyobb bakija volt őt elengedni (vélhetően Perez apó sem gondolta, hogy ennyire meg fogjuk érezni a távozását), főleg, hogy abszolút nem volt már meg a csapatban az utódja sem! Nyilván persze könnyű most okoskodni, de ha még mindig itt lenne, tized ekkora szarban nem lennénk az fix és ha nem is esélyesek, de még mindig tényezők lennénk a TOP fronton is!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 3., csütörtök 21:29

Bale is jubilalt. 200.
Melto CR utód :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég