Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2019. március 14., csütörtök 15:13

Messi Ronaldo ki a jobb nehéz meghatározni, szerintem ez a 2 játékos egyformán fenomén, nincsen hozzájuk fogható játékos, és ha egyszer befejezik a focit hatalmas űrt hagynak maguk után.. Messinek látványosabb a játéka, jobban cselez meg jobban szervez de Ronaldo a kapu előtt verhetetlen.. Nyílván a Barcások Messit mondják a Realosok Ronaldo amivel nincs is baj, a semleges szurkolók meg 50/50 ez a 2 játékos ugyanolyan jó, a számok sem hazudnak amiket produkálnak...Mpappe fiatal még sokra viheti, de Ronaldo meg Messi szintjét nem fogja elérni mint ahogy a közeljövőben senki.

rikko
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: rikko » 2019. március 14., csütörtök 15:13

RealMadridFanatic írta: Persze, mindenben jobb Messi...
Egy szóval nem írtam ezt, szövegértés .... :roll:
Csak semmit nem nyert egy olyan rendszeren kívül amibe belenőtt. Vezér nem tudott lenni a válogatottban, csak mini diktátor.
Azért a VB 2. hely, Olimpiai aranyérem csak összejött....

Tehetségesebb? Talán. Jobb játékos? Talán. Többet viszont nem tett hozzá a labdarúgáshoz, mint Cé.
Van amiben többet, van amiben kevesebbet. A foci már csak ilyen.

Amúgy a szervezősdi közben azért ne úgy állítsuk már be Ronaldot, mint akinek ehhez nem lenne érzéke... Egyérintő, ütempassz, kiugratás...mindenből lehetne hosszú összeállításokat csinálni.
Ütempassz, egyérintő, kiugratás egy Benzemának is nagyon megy, pedig sehol sincs a két említett félhez képest.

Hogy nem járt vissza középpályára szervezni? Nem teljesen igaz egyrészt, másrészt az edzői ezt soha nem kérték tőle valószínűleg, egy ilyen gyilkos befejezőkészséggel megáldott játékos esetén nem is gondolom ezt hibának. Ettől függetlenül erre is képes lenne magas szinten.
Messi ugye nem gyilkos befejező ? Ebben valamelyest elmarad a portugáltól, de bőven kiemelkedik még a legjobbak közül is. Kellene egy con. rate tábla ... hmm hmm...
Lenne ... ez kb olyan ,mint a ha ... semmit nem ér...
Nyilván egy Barcásnak Messi lesz a jobb, sokáig én is egy hajszállal jobbnak éreztem az argentint, de ez megfordult a végére.
Végére ? Messi 2 évvel fiatalabb bőven van ideje még ledönteni CR szobrát.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2645
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. március 14., csütörtök 14:55

Persze, mindenben jobb Messi...

Csak semmit nem nyert egy olyan rendszeren kívül amibe belenőtt. Vezér nem tudott lenni a válogatottban, csak mini diktátor.

Tehetségesebb? Talán. Jobb játékos? Talán. Többet viszont nem tett hozzá a labdarúgáshoz, mint Cé.

Amúgy a szervezősdi közben azért ne úgy állítsuk már be Ronaldot, mint akinek ehhez nem lenne érzéke... Egyérintő, ütempassz, kiugratás...mindenből lehetne hosszú összeállításokat csinálni.

Hogy nem járt vissza középpályára szervezni? Nem teljesen igaz egyrészt, másrészt az edzői ezt soha nem kérték tőle valószínűleg, egy ilyen gyilkos befejezőkészséggel megáldott játékos esetén nem is gondolom ezt hibának. Ettől függetlenül erre is képes lenne magas szinten.

Nyilván egy Barcásnak Messi lesz a jobb, sokáig én is egy hajszállal jobbnak éreztem az argentint, de ez megfordult a végére.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 14., csütörtök 14:53

rikko írta:
Dupla D írta: Szerintem Ronaldo esetében a komplettséget, mint góllövő kell értelmezni. Ott vitathatatlanul komplettebb, mint Messi. De valóban, Messi jobban irányít, osztogat, viszont szerintem Ronaldo nagyobb vezér.

Nálam a legjobb játékos Messi, a legjobb sportember Ronaldo. Ronaldo jobb példa lehet mindenkinek.
Erre azt tudnám válaszolni, hogy amikor Messi csak a góllövésre figyelt vert 91 gólt.
Lol.sokra ment vele. Ez a spnyolkupás szezonotok? Amikor 100pontal lettünk bajnokok meg Céronaldo eb elődöntőt játszott?

Messi támadó,akármennyire erőlködtök minden szezonban a góllövés a feladata.Miaz,hogy amikor a góllövésre figyelt? Világ életáben arra figyelt mindkettő :lol:

Egyáltalán nem messivel van a többségnek a baja nálunk hanem az ilyen világi baromságokkal amiket összehordtok. Most éppen azt adtad elő,hogy messi úgy lő évente 50 gólokat hogy nem figyel a góllövésre. :lol: befosok
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

rikko
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: rikko » 2019. március 14., csütörtök 14:26

Dupla D írta: Szerintem Ronaldo esetében a komplettséget, mint góllövő kell értelmezni. Ott vitathatatlanul komplettebb, mint Messi. De valóban, Messi jobban irányít, osztogat, viszont szerintem Ronaldo nagyobb vezér.

Nálam a legjobb játékos Messi, a legjobb sportember Ronaldo. Ronaldo jobb példa lehet mindenkinek.
Erre azt tudnám válaszolni, hogy amikor Messi csak a góllövésre figyelt vert 91 gólt. Cr soha az életben nem volt ennek a közelében.
Az igaz, hogy ha a komplettségre azt értem, hogy fejjel, jobbal, ballal, szabadból, büntetőből ,akkor CR ebben jobb, de mint játékos nem az. Arról ugye az argentin nem tehet, hogy 120 cm meg 25 kg vizes csukában és izzadt mezben. Ellenben Ronaldo évek óta bukja az 1vs1-eket ha cselezésről van szó.

Sportemberként Ronaldo abszolut etalon, egy követendő példa, csak a stílus amiben előadja az elég visszás. De, ha csak azt a melót nézem amit ő beletett a karrierjébe, akkor talán egyetlen egy sportolót tudnék mellé rendelni, MJ-t.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1665
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Caraway » 2019. március 14., csütörtök 14:25

https://www.instagram.com/p/Bu_QCBahMaI/

Evra instagram posztja, kis betekintő Whatsapp beszélgetése Ronaldoval a meccs előtt. :mrgreen:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. március 14., csütörtök 14:16

Szerintem Ronaldo esetében a komplettséget, mint góllövő kell értelmezni. Ott vitathatatlanul komplettebb, mint Messi. De valóban, Messi jobban irányít, osztogat, viszont szerintem Ronaldo nagyobb vezér.

Nálam a legjobb játékos Messi, a legjobb sportember Ronaldo. Ronaldo jobb példa lehet mindenkinek.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

rikko
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: rikko » 2019. március 14., csütörtök 14:10

RealAsensio írta: A statisztika nagyjabol egál. En azt gondolom, hogy alapbol Messie lenne ez a 10-15 ev, csakhogy, Ronaldo olyan donteseket hozott a karrierjeben, es olyan sikereket ert el, ami Messi ele helyezi ot. A stilusa miatt lehet nem szeretni, de a sportteljesitmenye peldatlan. Ilyet, amit a portugal csinal, meg SOHA nem volt. Ilyen idosen, ilyen hosszu ideig a csucson lenni es maximum szinten porogni, ez eddig peldatlan. Nem vitatom Messi teljesitmenyet, top2, de CR kicsivel tobbet tett le az asztalra. A futballt Messi jatssza, ezert szeretik ot annyian, na meg a visszahuzodo csondes csalados csoka stilusa miatt, CR mar hivalkodobb, de a karrierje peldatlan, ahogyan valtozott, ahogy alakult, evre evre latszodott a tanulas, a fejlodes folyamata. CR egy gep, egy maximalista szenvedelyes allat, aki kepes mindenkinel tobbet dolgozni es tanulni a GYOZELEM erdekeben. Igazi vezéregyeniseg, motival, beszel, kuzd, peldat mutat. Messi meg egyszeruen csak zseni, veleszuletett tehetsege van, elkepeszto mindketto, de nalam a portugal komplettebb, eredmenyesebb, es ezaltal jobb jatekos.
Üdvözlet minden fórumozónak !
:agree:

Nem szeretnék beleállni a kiemelt részbe, de mégis milyen döntést hozott CR ?
MU hívószavára ugrani vagy a Realéra esetleg a Juventus felkérésére ? Melyik volt az a döntése amelyik kiemelné akárcsak a tömegből ?
MU akkoriban még a legnagyobbak egyike volt és ő igen fiatalon kerülhetett a csúcsfocit játszók közé, illetve az egyik legjobb edző keze alá.
Aztán jött a Real, és pont az a 2009-es év volt egy nagyon komoly nyár részetekről. Nagy nevek érkeztek, nagy célokkal, és igen a Real hívó szava sem olyan,hogy egy kézlegyintéssel el lehessen intézni.
Végül a Juve.... mit is bukhat egy olyan csapatnál, aki több mint egy fél évtizede még az utóbbi évtized egyik legjobbja nélkül is mindent visz haza porondon ?

Természetesen egy olyan játékost ,mint ő nem fog az életben egy Arsenal v Sevilla leigazolni, érthető, hogy a legjobb csapatok állnak sorba érte és neki igazándiból még döntést sem kellett hoznia, mert kb ki ne menne az előbb felsorolt csapatokba ?
Ő nem azzal hozott nagy döntést, hogy eligazolt a legjobbakhoz, hanem azzal tett nagyot, hogy kiaknázta az aktuális klubjánál adott lehetőségeket. Bár itt megjegyezném, hogy a Real-nál eltöltött évei alatt a 2 bajnoki cím bőven vet némi árnyékot a teljesítményére, de az a BL mennyiség és energia amit beletett a sorozatba az valóban Messi fölé emeli a foci e részében.

Maradt még a fejlődni akarás és komplettség.
Itt azt kell, hogy mondjam CR a fasorban sincs Messihez képest komplettségben.
CR az életben nem tudott és már nem is fog tudni irányító szerepkört betölteni. Messi tulajdonképpen ezt csinálja évek óta a legmagasabb szinten. Míg Ronaldo "csak" a gólszerzésre figyelt, addig az argentin kb szervez, gólt szerez, visszajár a középpályára a labdáért. Az, hogy CR a fizikai adottságait kiaknázva ugrik, mint egy kenguru és fut, mint egy gepárd még így 34 évesen is, az adottság. Ami nem adottság az a sok munka amit beletett, hogy magasabbra ugrojon még a kapusoknál is, hogy tökéletesítette a testét.


Fejlődni akarás pedig úgy gondolom kb egál. Ronaldo szétgyúrta , agyonedzette magát, hogy fizikálisan toppon legyen a tavaszra. De ehhez jócskán az is kellett, hogy az utóbbi évek őszi idényében kb semmit ne tegyen. Bejött neki, mert a kupákat Májusban osztogatják.
Leo viszont rengeteget fejlődött az irányítás és szabadrúgások terén. Főleg a másodikban nőtt CR fejére. Az elsőben meg mindig is jobb volt.

Illetve még egy dolog, klubhűség. Ez nálam elég fontos dolog, szerintem nagyon nehéz főleg 10-15 év után fejben is megújulni és a vezérbikának lenni évről - évre. Nem véletlen igazolnak ide - oda komolyabb játékosok is. Egyszerűen belefásulnak a közegbe és ezt fejben is fel kell tudni dolgozni. Messi dolga annyiban könnyebb egy Gerrard karakterhez képest, hogy míg Steve G-nek alig volt esélye bármire is, addig Leo-nak kb mindig a tűz közelében kellett tevékenykednie. Bár ha belegondolok az is piszkos meredek lehet, hogy minden évben bajnoki cím, bl , kupa elvárás.


Barca fan vagyok 91 óta, ezernyi játékost láttam kiöregedni, felvillani, befutni és megbukni. Egy biztos , nagyon örülhetünk, hogy egy olyan érába csöppentünk ahol két ilyen "őrült" játszik.
Én Messi-t tartom jobbnak és komplettebbnek, de amit Ronaldo csinál és csinált azt is évszázadokig fogják mutogatni.
A Juvés kaland még lehet neki fájó nemzetközi porondon, a hazai kupák meg már ezer éve garantáltak a taljánoknál.


Bocs, hogy ilyen hosszúra sikeredett !
Mindenkinek béke :)

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. március 14., csütörtök 13:30

rashidm írta: Meg azt se felejtsük el, hogy kiskorában kapott kis gumibogyó szörpöt.
Ez nem változtatna azon, hogy ki a "jobb". Max erkölcsi kérdéseket vethet fel.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. március 14., csütörtök 13:28

Meg azt se felejtsük el, hogy kiskorában kapott kis gumibogyó szörpöt.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6651
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. március 14., csütörtök 12:44

A statisztika nagyjabol egál. En azt gondolom, hogy alapbol Messie lenne ez a 10-15 ev, csakhogy, Ronaldo olyan donteseket hozott a karrierjeben, es olyan sikereket ert el, ami Messi ele helyezi ot. A stilusa miatt lehet nem szeretni, de a sportteljesitmenye peldatlan. Ilyet, amit a portugal csinal, meg SOHA nem volt. Ilyen idosen, ilyen hosszu ideig a csucson lenni es maximum szinten porogni, ez eddig peldatlan. Nem vitatom Messi teljesitmenyet, top2, de CR kicsivel tobbet tett le az asztalra. A futballt Messi jatssza, ezert szeretik ot annyian, na meg a visszahuzodo csondes csalados csoka stilusa miatt, CR mar hivalkodobb, de a karrierje peldatlan, ahogyan valtozott, ahogy alakult, evre evre latszodott a tanulas, a fejlodes folyamata. CR egy gep, egy maximalista szenvedelyes allat, aki kepes mindenkinel tobbet dolgozni es tanulni a GYOZELEM erdekeben. Igazi vezéregyeniseg, motival, beszel, kuzd, peldat mutat. Messi meg egyszeruen csak zseni, veleszuletett tehetsege van, elkepeszto mindketto, de nalam a portugal komplettebb, eredmenyesebb, es ezaltal jobb jatekos.
:goat:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. március 14., csütörtök 12:19

DinhoL írta: Azért van egy megérzésem, hogy sokan Messit választanák és nem csak barcasok.
Amúgy meg sokan keveritek a "legeredmémyesebb" és "legjobb" jelzőt. Szerintem.
Nem jól fogtad meg amit írtam. Nem azért választanák, mert máshol is kupákat tudott nyerni, hanem mert más csapatokat is képes volt a hátán vinni.
Ha te választhatnál, nem elfogultan, akkor egy olyan játékost választanál, aki 1 helyen bizonyított, a megszokott csapattársakkal, rá épült csapattal, ahol kb. ő az edző is, vagy egy olyat, akit bárhova teszel, akár közepesnél kicsit jobb társak mellé, vezér tud lenni.

A legjobb meg lehet szubjektív, de a tény, hogy egyikük mindenhol maximumot nyújt, bárhova került, a másikuk meg csak a kényelmes közegében, azért erősen befolyásoló lehet a kérdésben. Szerintem.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 14., csütörtök 11:24

Dinho egy pár éves focista volt, míg Zidane és Ronaldo azért elég sokáig ott voltak a szeren. Főleg a 34 éves Zidane még VB döntőbe vezette a csapatát. Messi és Ronaldo egylapon van velük, nem tudom, hogy ez kinek kérdés egyáltalán.

Amúgy Ronaldhino zsenijét nem lehet elvitatni annak ellenére, hogy hamar kiégett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. március 14., csütörtök 11:17

nálam a brazil Ronaldo, Dinho, Zizu is jobb játékos mint Messi vagy Cr
Sokáig hasonlóan voltam vele énis, de ez az évek alatt számomra rohadtul megváltozott, nálam mindketten előttük vannak, simán ott vannak az all-time best között, talán az első 2 helyen. Azt, amit CR művel 34 évesen, az tényleg példátlan, még mindig úgy ugrál az arc mintha az NBA-ben lenne, a mentalitása meg tényleg szerintem a többiek elé helyezi. Messi meg hosszú évekig óta visz a hátán egy amúgy tök szürke csapatot, nagyjából egymaga csinált topcsapatot a Barcából. Szerintem csak a brazil Ronaldo tudta volna ezt a szintet megütni, illetve tette is ezt pár évig, de neki a sérülések betettek azért elég keményen. De Dinho sztem pl. nagyon messze van tőlük.

Messinek egyébként itt az ideje megmutatni a BL-ben is újra, hogy mit tud, mert az egyenes kieséses szakaszban évek óta nem hozza a top önmagát.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. március 14., csütörtök 11:09

DinhoL írta: Azért van egy megérzésem, hogy sokan Messit választanák és nem csak barcasok.
Amúgy meg sokan keveritek a "legeredmémyesebb" és "legjobb" jelzőt. Szerintem.
Csakis azért választanák Messit, mert rühellik Ronaldo-t. A barcások meg akkor is Messi-re tennék le a voksukat, ha nem lenne lába, vak és félig süket lenne. Ha nyer a Juve-val, végképp egyértelmű lesz hogy melyikőjük az eredményesebb és talán a jobb. Az, hogy ki a legjobb, szubjektív (nálam a brazil Ronaldo, Dinho, Zizu is jobb játékos mint Messi vagy Cr). A barcások sose fogják azt mondani hogy Cr volt a jobb. Csak ugye ott van az is, hogy Messi más csapatnál nem játszott (minek menne, ott ő a sztár, elvan), válogatott teljesítménye egy elvileg "sosemvoltéssosemlesználajobb" játékos esetében hát... na mindegy. Szóval lényeg a lényeg, teljesítményt nézzük, Cr jobb.

Amúgy viccesek vagytok. :lol: Mindig úgy csűritek, csavarjátok a dolgokat, hogy Messi legyen a jobb. :lol: Cr 2 csapattal nyert már bl-t, lehet 3-mal is fog... de nem, mert Messi tehetségesebb, stb. :lol: Közhely, de itt is igaz: tehetség alázat és munka nélkül mit sem ér. Nem azt mondom, hogy Messi nem dolgozik vagy iylesmi, de Cr-en látszik hogy jobban akarja a győzelmet.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6651
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. március 14., csütörtök 11:02

DinhoL írta: Azért van egy megérzésem, hogy sokan Messit választanák és nem csak barcasok.
Amúgy meg sokan keveritek a "legeredmémyesebb" és "legjobb" jelzőt. Szerintem.
Mi a kulonbseg? Csak hogy tudjam melyiket kell hasznalni CR-rel kapcsolatban. :shifty:
:goat:

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2019. március 14., csütörtök 9:37

Azért van egy megérzésem, hogy sokan Messit választanák és nem csak barcasok.
Amúgy meg sokan keveritek a "legeredmémyesebb" és "legjobb" jelzőt. Szerintem.
Som i Serem!
6oat

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. március 14., csütörtök 9:03

Amúgy meg neki ez vastagon a 3. csapat lenne. Nem is értem mi a kérdés. Messi top játékos, de tegye fel a kezét, aki bármelyik csapatba őt kérné CR helyett. Nem véletlenül nem ment el sehova, már a válogatotthoz kapcsolódó környezetváltozás során se tudta átmenteni a formáját.
CR meg ahova megy, megkukiz mindenkit. Vigyék el a BL-t, aztán legenda lesz ott is 1 év alatt.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3896
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. március 14., csütörtök 8:54

Galacticos írta: Ha iden elhozza a blt a juvenak, akkor megitelesben szerintem messi fole fog vegre noni.
3 csapatot vitt akkor a csucsra, 3 kulonbozo stilusu/mas orszagban szereplo csapatot es a valogatottat.
+1
Pont ezért szorítok a Juvénak.

De amúgy is, a 2 klub csapattal, 2 különböző ligában + válogatottal való csúcsra érés pusztán a Messi fanok szerint gázabb, mint a Barcában csúcsra érni + folyamatosan lebőgni a válogatottban.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6651
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. március 14., csütörtök 8:48

Galacticos írta: Ha iden elhozza a blt a juvenak, akkor megitelesben szerintem messi fole fog vegre noni.
3 csapatot vitt akkor a csucsra, 3 kulonbozo stilusu/mas orszagban szereplo csapatot es a valogatottat.
Ha BL-t nyer a Juventusnak, akkor egyertelmuen. Plusz olasz bajnoki cim. Ja meg az EB cim. Nem semmi karrier lenne... :sziv:
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég