Zinedine Zidane

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 20., vasárnap 11:14

Nem tudom, mit nem értesz azon, amit RMCF ír, nem olyan bonyolult. Ha pedig szerinted a 2006-os vébén, karrierje legvégén, 34 évesen, sérülésektől hátráltatva és rakás szerencsétlen csapattárssal körülvéve, szinte egyszemélyes show-val a világbajnoki döntőig juttatva a franciákat nem játszott büdösül nagyot Zizou, akkor én feladom.
A 2006-os VB-n Zizou mellett kellett az a Makele-Vieria vkp páros, akik úgy tisztogattak, hogy az ellenfelek csak a másnapi újságokból tudták, hogy ki volt a francia kapus, mert a kapuig bizony el nem jutottak. Az az egyszemélyes show meg inkább a brazilok elleni negyeddöntő volt.

Amúgy meg ugyanarról beszélünk, csak én nem használok szuperlatívuszokat, ti meg igen. Amit ti hajlamosak vagytok elfelejteni, hogy volt szar a francia válogatott Zidane-nal a fedélzeten is. Szóval Zidane nem volt képes mindig egyedül csodát tenni. 2004-es EB-n is jó gyenge volt az a francia válogatott. A nagy generáció, ami 1998-ban és 2000-ben nagy tornát nyert nem csak Zidane-ból állt, volt ott még jó pár nagy futballista, akiknek a kiválásával a francia válogatott sokat gyengült.
A 2006-os VB-n is gyengén futballozott a francia válogatott, csak a védelmük piszok erős volt, és volt elől 1-2 olyan futballista, akik eldöntötték a meccseket. De a játékuk az gyenge volt.
Ha igy fogalmazol,akkor nem mondasz igazat. :) Ne egy tornát nézz,vagy egy meccset.....nézd azt,hogy zizu felnőtt a válogatotthoz... :salute: :salute: :salute: :salute: majd leköszönt.
Közte mi történt? Olyan válogatott lett...amilyen soha. Ha nincsen zizu,én szerintem se VB se EB......ez a manusz tette őket ekkorává.
Most ezért megint le fogtok oltani, és tudom kicsit sarkított a példám, de akkor is: rakd be a magyar válogatottba és ugyanúgy nem fog érni a válogatott semmit.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. október 20., vasárnap 10:16

R.M.C.F írta:Én nem akarom bántani a juvét,de( és most had ne legyek ujbá szimpatikus) már a kirobbanása előtt évekkel ÉSZREVETTEM(nyugodtan ki lehet nevetni,de igy volt) hogy a juvénél mi folyik,utolsó 5 percben sok 11es pl, stb....számomra nyilvánvaló volt,senkit sem találtam aki egyetértett volna velem,legyintettek,lehülyéztek.......na mindegy.
Számomra nem is ez, hanem a Juve ellen befújt tizenegyesek száma volt meghatározó. Emlékszem apummal néztük a meccseket, mindig mondtuk a meccsek előtt, na most lesz-e befújt 11-es a Juventus ellen. Hát nem lett...
joabulicsak

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 20., vasárnap 9:18

Moggival kapcsolatban nagy talányok nincsenek, 4000 oldalas vádirat és teljes összefüggések. A főügyész,egy nápolyi csóka,rámutatott arra,hogy a kihallgatottak elé tették a nyilvánvaló bizonyitékokat,összefüggéseket de maffia módszerekkel végig mindenki mindent tagadott.....mintha az élete múlt volna rajta.
Én nem akarom bántani a juvét,de( és most had ne legyek ujbá szimpatikus) már a kirobbanása előtt évekkel ÉSZREVETTEM(nyugodtan ki lehet nevetni,de igy volt) hogy a juvénél mi folyik,utolsó 5 percben sok 11es pl, stb....számomra nyilvánvaló volt,senkit sem találtam aki egyetértett volna velem,legyintettek,lehülyéztek.......na mindegy.

Moggi volt a főgenyó,ez tény,ő mozgatta a szálakat,és a többi bár benne volt,és bűnös,moggitól függött.Mint mindenki.
Azt meg ne várd hogy beismerje bármelyik 20 éves hogy fenyegettek. Másnap meg egy döglött ló feje lenne az ágyában amikor ébred. :lol:

A zsarolások nyilvánvalóak voltak,ezeket is lehallgatták,de mint a többi ilyen bizonyitékot nem lehetett a biróságon felhasználni,mert a hangfelvételt kizárják....holott feketén fehéren beszéltek a biróküldésról,ki kinek fog fújni,kinek nem...stb....minden tiszta volt,de beismerő vallomás az nem.

Moggi nem szép ember....de gavallér.

Zidane-t meg bárkivel is összevetni az elmúlt 20 évből(ronaldo kivételével),sértő.....és ostobaság.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2013. október 20., vasárnap 8:37

R.M.C.F írta:A calciopolit elfelejtve? Bocs, de khedira is zseni a balfaszságait elfelejtve.
Mogi nem guru volt...hanem egy aljas eszközöktől sem mentes bűnöző,aki MIATT(elsősorban miatta) az olasz foci szinte összeomlott.
Volt "szerencsém" elolvasni az erről szóló könyvet,és mogi nem guru volt benne. Hanem az akinek 20 mobilja volt,szlovénok stb...hogy ne lehessen lenyomozni,aki birókat vesztegetett meg hogy nyerjenek, aki kisebb csapatokat zsarolt meg hogy ha nem fekszenek le,vagy nem adnak oda játékosokat akkor nekik kellemetlen lesz a biró a meccsükön, aki fiatal tehetségeket zsaroltatott meg,hogy ha nem a juvéba igazolnak akkor nem lesznek válogatottak soha.

Ez az ember nem guru.....hanem a foci ellensége.

Zizuval kapcsolatban meg óriási blődségeket beszél. Vicc. A faszi a legnagyobb isten volt aki a pályán mozgott maradona és ronaldo mellett.......
Érdekes, első körben kik voltak azok a játékosok, akiket megfenyegetett? Mert eddig egyetlen játékos sem jelezte, "hahó, engem kényszerítettek a Juvéba"

Az olasz labdarúgás magát rúgta leginkább a porba, a Calciopoli és az ezt okozó személyek, igen Moggi, Galliani, Berlusconi, Moratti, Fachetti, Lotito, Della Valle, csak felgyorsította a folyamatot.
A másik, amit bírok, 5 évvel ezelőtt, az Inter besározása előtt, Moggi csak bírókat vett, mikor kiderült, hogy a Nerazzuri és benne volt, Moggi már mindenkit megvett, még az ellenfelet is.
Zidaneal kapcsolatban, tényleg akkorra már nagyon ráépült minden, akkortájt esett szét Lippi világverő csapata, azt kellett átépíteni, ez drága Ancelottival nem sikerült, többek között Henryt is sikerült el...nia.
Egy kicsit fájó, amit Nedved kap itt. Ő maga is azt mondta, Zidane egy másik szint, olyan, mintha nem is e világi lenne, de mégiscsak egy aranylabdásról beszélünk, aki nem egy meccsen focizott jól. Emlékszem, egy elődöntő alkalmával, oda-visszavágón is jobb volt Pavel, természetesen pályafutást tekintve Zidane nagyobb. Számomra, Alexel örök favoritok lesznek.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. október 19., szombat 16:08

Matt009 írta:Volt ott Zizouval is döcögő szekér, nem is egyszer. a 2006-os VB-n se villogtak nagyon, csak a brazilok ellen. A többi meccsen kiszenvedték a győzelmet. Más kérdés, hogy a kiszenvedésekben Zizounak nagy szerepe volt.
Nem tudom, mit nem értesz azon, amit RMCF ír, nem olyan bonyolult. Ha pedig szerinted a 2006-os vébén, karrierje legvégén, 34 évesen, sérülésektől hátráltatva és rakás szerencsétlen csapattárssal körülvéve, szinte egyszemélyes show-val a világbajnoki döntőig juttatva a franciákat nem játszott büdösül nagyot Zizou, akkor én feladom. És ez csak egy példa volt arra, mennyire oda tudta tenni magát, amikor kellett. Ugyanezen és ennél különb szinten játszott vagy egy évtizeden keresztül. Ezerszer inkább ki lehetne emelni a 98-as vébé és a 2000-es eb aranyát, és az ezredforduló körüli játékát bármelyik csapatában és a válogatottban.
R.M.C.F írta:Közte mi történt? Olyan válogatott lett...amilyen soha. Ha nincsen zizu,én szerintem se VB se EB......ez a manusz tette őket ekkorává. NEM MÁS.
Hagyd a fenébe, RMCF. Nagyon jól beszélsz, de nehogy már egy madridista fórumon kelljen győzködni az embereket, hogy mit is jelentett Zizou a sportágnak.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 19., szombat 12:28

Zidane-nal tényleg jobb volt sokkal a francia válogatott.
Ha igy fogalmazol,akkor nem mondasz igazat. :) Ne egy tornát nézz,vagy egy meccset.....nézd azt,hogy zizu felnőtt a válogatotthoz... :salute: :salute: :salute: :salute: majd leköszönt.
Közte mi történt? Olyan válogatott lett...amilyen soha. Ha nincsen zizu,én szerintem se VB se EB......ez a manusz tette őket ekkorává. NEM MÁS.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 18., péntek 21:09

Egy VB volt ahogy franciao még gólt sem rúgott.......nézzük majd meg pontosan ki is nem tudott ott játsza
Azért a 2004-es EB-n is a minimumot hozták, pedig ott is volt Zidane. De amit állítasz az tény, Zidane-nal tényleg jobb volt sokkal a francia válogatott.
Asszem szeretnék látni azt a döcögő szekeret a
Volt ott Zizouval is döcögő szekér, nem is egyszer. a 2006-os VB-n se villogtak nagyon, csak a brazilok ellen. A többi meccsen kiszenvedték a győzelmet. Más kérdés, hogy a kiszenvedésekben Zizounak nagy szerepe volt.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. október 18., péntek 20:25

Azért láttam én döcögni azt a francia szekeret Zidane-nal az élen...

Asszem szeretnék látni azt a döcögő szekeret a [MOD], Zizou után rögtön egy szintet esett a a válogatott, 2006 óta "nagy" nevekből álló szenvedés az egész.

TÖBB TISZTELETET! R24
Love football, hate antifa.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 18., péntek 20:07

Ezért imádtam Moggit, akárki akármit mond, Calciopolit elfelejtve, a legnagyobb guru volt.
A calciopolit elfelejtve? Bocs, de khedira is zseni a balfaszságait elfelejtve.
Mogi nem guru volt...hanem egy aljas eszközöktől sem mentes bűnöző,aki MIATT(elsősorban miatta) az olasz foci szinte összeomlott.
Volt "szerencsém" elolvasni az erről szóló könyvet,és mogi nem guru volt benne. Hanem az akinek 20 mobilja volt,szlovénok stb...hogy ne lehessen lenyomozni,aki birókat vesztegetett meg hogy nyerjenek, aki kisebb csapatokat zsarolt meg hogy ha nem fekszenek le,vagy nem adnak oda játékosokat akkor nekik kellemetlen lesz a biró a meccsükön, aki fiatal tehetségeket zsaroltatott meg,hogy ha nem a juvéba igazolnak akkor nem lesznek válogatottak soha.

Ez az ember nem guru.....hanem a foci ellensége.

Zizuval kapcsolatban meg óriási blődségeket beszél. Vicc. A faszi a legnagyobb isten volt aki a pályán mozgott maradona és ronaldo mellett.......
Azért láttam én döcögni azt a francia szekeret Zidane-nal az élen... :coffee:
Akkor az azon ritka kivétel volt,ami erősiti a szabályt. :D , de persze zizuval is volt rossz meccsük,de ahogy ő belenőtt a válogatottban úgy lett franciao a világ teteje....nem anri és trezegé miatt.....ha zizu nem volt ott ezek ketten alig éltek a pályán.De ha az öreg ott volt,ment a foci mint a sárga taxi.

Egy VB volt ahogy franciao még gólt sem rúgott.......nézzük majd meg pontosan ki is nem tudott ott játszani sérülés miatt,csak egy fél meccsen talán.
A többin meg úgy vitte őket a hátán mint egy tartályhajó.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2013. október 18., péntek 10:09

h3x0r írta:
Realista24 írta:"Hétmilliárd líráért költözött Torinóba, holott még abban az állapotában is minimum a dupláját érte. Öt évvel később, 31 évesen 150 milliárd líráért adtuk tovább a Real Madridnak - igazán jó befektetésnek bizonyult. De nem a pénz miatt váltunk meg tőle.
Részlet Luciano Moggi, Un calcio nel cuore című könyvéből.
1. 29 evesen
2. nem a penz miatt, hanem mert Zidane le akart lepni
Zidane sem akart lelépni, mert ő úgy tervezte, hogy köré épül az új csapat. Ezt a pénzt, meg anno nem is gondoltuk, valaki kifizeti érte, még ő sem.

Ezért imádtam Moggit, akárki akármit mond, Calciopolit elfelejtve, a legnagyobb guru volt. Bagóért hozta a világsztárjelölteket, söpörte ki azokat, akik nem játszottak, legyen az Davids. Nagyon tudott alkudni, nem megbántani sem Perezt, sem a mai olajmágnás orosz, arab nagyhalakat, de Moggi olyan összegekért mozgatott játékosokat, amiken még akkor is ámultak. Gondolok arra, amikor a nagy riválistól elhoztuk Fabio Cannavarot az utolsó napon, cserébe adtunk egy Carinit. Ja és aznap a semmiből jött Ibra.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 18., péntek 8:31

Nagyon kíváncsi lennék azért arra a könyvre
Szerencsére csak olaszul jelent meg, más nyelvre nem fordították. :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 18., péntek 0:33

Realista24 írta:"Hétmilliárd líráért költözött Torinóba, holott még abban az állapotában is minimum a dupláját érte. Öt évvel később, 31 évesen 150 milliárd líráért adtuk tovább a Real Madridnak - igazán jó befektetésnek bizonyult. De nem a pénz miatt váltunk meg tőle.
Részlet Luciano Moggi, Un calcio nel cuore című könyvéből.
1. 29 evesen
2. nem a penz miatt, hanem mert Zidane le akart lepni

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 18., péntek 0:20

,ha nem játszott-akkor döcögött a szekér,ha ott volt....a foci az FOCI lett.....
Azért láttam én döcögni azt a francia szekeret Zidane-nal az élen... :coffee:

De a lényeget tekintve igazad van. Moggi csak önmagát fényezi ebben a könyvben, meg utólag racionalizálja a helyzetet, mert hát Nedved, ha nem is volt egy Zidane, de azért a Juve erőssége volt. Utólag könnyű dumálni, de szerintem Zidane elengedése után volt az öregnek 1-2 álmatlan éjszakája... A szomorú az, hogy ezt a sok sületlenséget terjeszti az internet és megint a Real szidása kerül előtérbe. Nagyon kíváncsi lennék azért arra a könyvre, meg egy őszinte vallomásra a Juve bírói menedzseléséről meg a sok fekete üzletről amit az a maffiózó kötött. Hihetetlen, hogy egy erkölcsileg ennyire 0 ember a hős szerepében tetszeleghet. :vivo:

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. október 17., csütörtök 21:48

RMCF, ezt gyönyörűen mondtad. :happy:

De most komolyan mit várunk ettől a patkányfejű sunyi bűnözőtől? Olaszországot minősíti, hogy egyáltalán szabadlábon lehet. Tipikus nagypofájú handabandázó olasz.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 17., csütörtök 21:40

:lol: :lol: :lol:
Be van drogozva,az egész szöveg ellentétes minden szakmaisággal...... ja,nedved és zidane egy lapon? :lol:

Szenzációhajhászás semmi más. Zidane minden idők egyik legjobb,legragyogóbb labdarúgója,Michel Platini nem tudott ennyire erős alapot adni a fra válogatottnak,a franciák az ő kiválása után a mai napig nem tértek magukhoz...a legtöbb meccset megnéztem,pont zizu miatt,ha nem játszott-akkor döcögött a szekér,ha ott volt....a foci az FOCI lett.....a kp-a és a támadók között egy anya-csecsemő kapcsolat volt, a labdás játéka átláthatatlan volt a labdái pedig.....whhhááááóóó és húúúúú.
Könnyebb volt a társainak játszania mellette....erős személy és jellem,határozott megoldások és eredményes kombinációs készség,amikor meg dönteni kellett(VB , EB, BL ) akkor maga döntött.......nem egy alibi volt.

Egy marék sárgalepkét nem ér ez a szöveg.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 17., csütörtök 21:29

“Bevallom, hogy sokáig azt sem tudtam, hogy ki az a Zinedine Zidane. 1996-ot írtunk, amikor a Bordeaux a Milan ellen játszott az UEFA Kupában. A rossonerók kiestek, és mindenki Dugarry, esetleg más francia játékosok nevét visszhangozta - de senki nem említette meg Zidane-t. Számomra azonban ő tűnt a Milan kiütésében a kulcsszereplőnek. Talán kiegyensúlyozatlan volt, talán lassította a játékot, de a labdával azt csinált, amit akart. Figyelni kezdtem őt, és egyre inkább meggyőződtem arról, hogy egy klasszist látok magam előtt. Beszéltem róla Lippivel, és elkezdtünk gondolkodni a leigazolásán. Érdeklődni kezdtem a menedzserénél, és közel volt a megegyezés, amikor eljött az 1996-os Európa-bajnokság. Zidane katasztrofálisan focizott, de szinte senki sem tudta, hogy a torna előtt nem sokkal autóbalesetet szenvedett: ugyan nem sérült meg, de sokkot kapott. Továbbra is bíztam benne. Az EB után - a teljesítménye miatt - lement az ára, én pedig úgy döntöttem, hogy megveszem. Hétmilliárd líráért költözött Torinóba, holott még abban az állapotában is minimum a dupláját érte. Öt évvel később, 31 évesen 150 milliárd líráért adtuk tovább a Real Madridnak - igazán jó befektetésnek bizonyult. De nem a pénz miatt váltunk meg tőle. Zidane játéka túl finomkodóvá, túl selymessé vált, és Ancelotti Juventusának végül ez lett a veszte. Nehezen szabadult a labdától, a kétségtelen eleganciája pedig csak arra volt jó, hogy a hiányosságait palástolja vele. Elbűvölően, de egyre haszontalanabbul játszott. A Juventus legkiszámíthatóbb pontjává lett, és visszafogta a csapatot is. Kevés gólt szerzett, egyre ritkábban ért fel a támadásokhoz. Nem építhettünk a fizikumára, a gyorsaságára és az erejére. Ha valaki más el akarta volna vinni tőlünk, az körülbelül a későbbi eladási ár kevesebb mint feléért megtehette volna. Jött azonban Florentino Perez, és széles mosolyt csalt az arcomra…
A meglepetések elkerülése végett a nápolyi házamban találkoztunk. Madridból Nápolyba repült, majd onnan taxival érkezett meg hozzám, Posillipóba. A feleségem a vacsorát készítette, miközben mi beszélgettünk. Máskor is nálam tartottuk ezeket a tárgyalásokat, de a torinói házamban. Most azonban különösen óvatos voltam, ugyanis egy szemfüles újságíró és a cikke mindent elronthatott volna. A licit végén eljutottunk 150 milliárd líráig - ezt én sem hittem volna. Rögtön, még azon az estén telefonáltam Giraudónak, Lippinek és Bettegának, hogy másnap délutánra leszervezzek velük egy találkozót. Minél hamarabb. Nem szerettem volna, ha Perez meggondolja magát. Mindenki igent mondott az ajánlatra. Sok sikert kívántunk neki Zidane-nak: azon túl, hogy, remek focistának tartottam, emberileg is jól kijöttünk egymással.

Nedved, aki a helyére érkezett, sokkal mozgékonyabb volt, több gólpasszt adott és több gólt lőtt. Ráadásul gyengítettük az egyik riválisunkat, mert a Lazióval megvívott összecsapásainkon Nedved szinte mindig betalált ellenünk: mintha a Juve elleni meccsek előtt gólszérumot vett volna be.”
Részlet Luciano Moggi, Un calcio nel cuore című könyvéből.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Acewill » 2013. október 10., csütörtök 17:13

“Mindenki a BL döntőben, a Bayer Leverkusen elleni gólomról beszél, az én kedvenc gólom mégis egy kevésbé emlékezetes találat. Franciaországgal játszottunk, Marseilleben egy barátságos mérkőzésen, Norvégia ellen, 3-3-as döntetlent értünk el. Az itt szerzett gólomat tartom a kedvencemnek.”
Azt hiszem erre gondolt: Katt
Hát igen, egy rohadt nagy zseni !!!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 31., szombat 23:16

ű


Végig sem nézem,megalázó.....a labdarúgás címszava a lexikonban. AZ meg hogy ezeket betegen,mégpedig olyan betegségben vitte véghez ami a legfontosabb az élsporthoz,a dinamikához az meg kb olyan mintha egy f1 autó 3 keréken nyerné meg a versenyt......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 31., szombat 23:04

Gascoigne írta:
R.M.C.F írta:A valaha élt 3 legjobb egyike
Nálam is. Szerintem nem csak generációs elfogódotttság beszél belőlem, amikor azt mondom, hogy a maiak közül senki vissza nem tudja adni azt a libabőrös, mámoros érzést, amikor hozzá került a labda. Na ott ért véget a sport, és kezdődött a művészet. Jobb híján úgy mondanám, hogy az a fajta játékos volt, akinek a youtube videói alá csak klasszikus zenét szabad keverni.
Pont ez a video jutott errol eszembe

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. augusztus 31., szombat 23:04

R.M.C.F írta: Az a meccs,az amit ott kaptak az öregtől,az a foci egyik csúcsa.....játszi könnyedséggel,a világ legtermészetesebb dolgán,mintha az orrát fújná ki ha náthás,úgy esernyőzte,kerülte meg a valaha élt egyik általam is nagyra tartott brazilokat.
Az a meccs,az hihetetlen volt. Zidane,a valaha élt egyik legnagyobb focista,és ha nincsen,akkor a fra válogatott se vb se eb...és ez annyira biztos,amennyire hehe szereti az italt.
emlékszem a csoportkörben már temették az öreget, aztán megmutatta. másodszor is döntőbe vitte őket, ott aztán..panenka baszki :lol: meg fejes
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég