Zinedine Zidane

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. november 19., szombat 21:16

Pad'em írta: Mekkora videó. ZZ üdvözli a játékosokat az öltözőben 2016-ban miután kinevezték edzőnek. CR arca... valahogy így kell nézz az edződre. Mondjuk nem is egy ten Hag jött parolázni, na :mrgreen:

https://twitter.com/RMBlancoZz/status/1 ... jSFbg&s=19
Óriási :sziv: :loveyou:
Még szinte látni is ahogy mondja hogy váó :D

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. november 19., szombat 21:13

Mekkora videó. ZZ üdvözli a játékosokat az öltözőben 2016-ban miután kinevezték edzőnek. CR arca... valahogy így kell nézz az edződre. Mondjuk nem is egy ten Hag jött parolázni, na :mrgreen:

https://twitter.com/RMBlancoZz/status/1 ... jSFbg&s=19
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2022. október 25., kedd 8:10

Dehogy, a franciák lebőgnek a vb-n, aztán januárban már ZZ lesz az edző :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 25., kedd 6:57

gutihaz14 írta:
Realista24 írta: Azt mondta ZZ, hogy nemsokára visszatér az edzoskodeshez. :salute:
welcome to psg :mrgreen:
Dehogy, Xavi helyre megy :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. október 25., kedd 6:48

Realista24 írta: Azt mondta ZZ, hogy nemsokára visszatér az edzoskodeshez. :salute:
welcome to psg :mrgreen:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 25., kedd 6:34

Azt mondta ZZ, hogy nemsokára visszatér az edzoskodeshez. :salute:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: lestat » 2022. október 22., szombat 22:27

chronic írta: Az öreg Carlo pár éve még puta madrezett nekünk a bayern kispadjáról. :lol:
marmint Kassainak.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: chronic » 2022. október 22., szombat 22:11

Az öreg Carlo pár éve még puta madrezett nekünk a bayern kispadjáról. :lol:

tcskhun
Hozzászólások: 1039
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2022. október 22., szombat 22:10

Peraz.Zidane két kibaszott nagy EGO találkozása.... ennyi semmi más szerintem! Egyiksem sem engedett,azt el váltak az utjaik,de ha akkora tüske lenne Zidane.ban akkor nem lenne ilyen sürün a meccseinken

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. október 22., szombat 22:05

realistahuni írta: Jó volt látni a kopaszt a pályán is. Nekem valamiért nagyon az jött le, hogy meg van sértődve a klubra, főként a vezetőségre. Felmondás utáni nyilt levele is erre utalt.
Gondolom nemlájkolja instán a realt vagy nemtudom ez most megint honnan jön. Minden masodik meccsünkön ott van. Aranylabdákat ad át stb. Biztos voltak nézeteltérései a vezetőséggel de kinek nem aki távozott. Még ancelottinak is. Elég ha firkászok gyártják a konteokat.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Babinho » 2022. október 22., szombat 21:56

Állandóan ott van a meccseinken. Béke van, madridista.
Leginkább a sajtóval volt tele a töke akik 3 bl győzelem után is beleálltak egy-egy vesztes meccs után.

Elnök lesz :mrgreen:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2022. október 22., szombat 21:39

Jó volt látni a kopaszt a pályán is. Nekem valamiért nagyon az jött le, hogy meg van sértődve a klubra, főként a vezetőségre. Felmondás utáni nyilt levele is erre utalt.
Love football, hate antifa.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. szeptember 20., kedd 11:48

kiserik írta:
Halfkey írta:
Ahogy pl ez is a végletes gondolkodás mintaképe:



Vagy csak szimplán szarkazmus? 😉
Hú ha nem mondod, rá nem jövök… A kettő kizárja egymást? Egy szarkasztikus hsz nem lehet végletes? ;)

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. szeptember 20., kedd 11:38

Halfkey írta:
Ahogy pl ez is a végletes gondolkodás mintaképe:
Természetesen igazad van. Innentől be kellene zárni a híres topikot is, mert minden hír csak bulvár.
Vagy csak szimplán szarkazmus? 😉

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. szeptember 20., kedd 11:26

Ismét a jó magyar szokás, hogy csak végletekben (és akkor csodálkozunk, hogy vagy Orbán, vagy Gyurcsány...).
Ebben egyébként igazad van társadalmilag, csak hasznos lenne ha magadban is észrevennéd ugyanezt. Pont te vagy az aki nem árnyalod Zidanet, hanem kiragadsz dolgokat :)

Ahogy pl ez is a végletes gondolkodás mintaképe:
Természetesen igazad van. Innentől be kellene zárni a híres topikot is, mert minden hír csak bulvár.
Ha valami megalapozottságával kapcsolatban vannak fenntartásaim, akkor ugye nyilván úgy gondolom nem is érdemes róla beszélni, sőt, semmiről sem érdemes beszélni ami nem tény. Mi ez a reakció ha nem véglet, te hol hagyod az árnyalatokat? :)

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2022. szeptember 20., kedd 11:19

dzsi91 írta:
Berti írta:

Kylian barátunk mire 25 lesz, begyűjti az összeset :lol:

Amúgy tökre várom már ZZ-t hogy újra lássam aktívan. A válogatott számomra nyugdíjas meló, Flicket sem értem meg igazán. Mind a kettő nagy koponya, aki BL-bajnoki cím esélyes csapatokat tud összerakni, így pocsékolás.
Szerintem Zizu nem tekint magàra edzőként így nem is fog bármit elvállalni csak,hogy foglalkoztatva legyen mint pl ancelotti. Ő egy focista aki azért edzősködik mert hiányzik neki a futball. Így szerintem a francia meló után is csak olyan csapatokat fog elvállalni amihez kötődik. (Persze nyilván lehet van az a pénz) Nálunk is fog még edzősködni de ő láthatóan a klubfociban jelenlévő stresszt nem tűri olyan jól ezért ha megunja elmegy pihenni.

Kár érte mert ledominálhatná az elkövetkező évtizedeket. Kb az egyetlen fiatal edző aki tényleg érti a futballt és nem egy adott játékfilozófiához ragaszkodik hanem a győzelemhez.

De ez az elnökös téma felcsigázott.Lehet tényleg kiakarja akasztani a futballt minden szinten. Én nagyon adnám ha ő lenne perez utódja. Nyilván nincsenek még olyan üzleti kapcsolatai de nincs ember a földön aki jobban azonosítható a klubbal mint ő.
Egyébként tényleg mekkora lenne, ha pár év múlva ő lenne a Real Madrid elnöke :kalapos: Aggódom is rendesen, hogy mi lesz Perez papa után. Don Florentino visszavonulásáig Zizou még megnyeri a 2026-os vb-t a franciákkal, így ő lesz az első a történelemben, aki játékosként és edzőként is megnyerte a Bajnokok Ligáját és a világbajnokságot :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 20., kedd 11:11

Fú srácok, van itt baj, nem is kevés.
Végre egyetértünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. szeptember 20., kedd 10:58

Fú srácok, van itt baj, nem is kevés. Mondjuk ezekben a politikai időkben nem is csoldálkozom rajta. Na akkor nézzük :D
Halfkey írta: Szerintem ez eleve nem jó megközelítés, mert akit házon belül talál és alakít, az legalább akkora érték. De felejtsük ezt el egy pillanatra, fókuszáljunk arra amire szeretnél.

Zidane itt léte alatt igazoltunk legalább 20 játékost. EZ tény. Az hogy a firkászok mit írnak ki kihez ragaszkodott, az nem tény, az bulvár.
Természetesen igazad van. Innentől be kellene zárni a híres topikot is, mert minden hír csak bulvár. Sok bulvár hír között azért néha hinni kell egyiknek másiknak. A hírek szerint: ZZ volt az egyetlen edző Mou óta, akinek volt beleszólása az igazolásokba. Persze hogy úgy gondolja az ember, hogy egy 50, 60 és 160 milliós igazolásokba van valami beleszólása. Egyébként Fedénél le is írtam, hogy ZZ-nek köszönhető, hogy beépített, csak nem Llorente kárára, mert ők ZZ-nél nem egy poszt voltak. A hírben ez volt kicsit kiforgatva.
Realista24 írta: Mendyt egy lapon emlegeted Joviccal, és akkor nem érted. :lol:
Nem csodálom.
Nagyon remek vitapartner az, aki összemos dolgokat és úgy hányja be a vitába. Erre szokták azt mondani régen, hogy nagyon ügyes voltál, ülj le, egyes! Mendynél leírtam egy általam vélt hiányosságot, ami szembetűnik olyan játékosok között, mint modric, Kroos, Karim, Rodrygo, Vini, Alaba, Carvajal, kb az egész csapat, a világ elitje. Erre te hozod nekem ide a Barcát meg a tököm tudja milyen csapatokat. Mi közöm nekem ezekhez??? Persze hogy nem értem. Majd egy igazolásokról szóló beszélgetésbe bedobod nagy bőszen, hogy hát milyen hülye vagyok, hogy egy lapon emlegetem Jovicot Mendyvel. Mindkettő ZZ ittléte alatt érkezett elég nagy pénzért ahhoz, hogy beleszóljon. Nem a minőségükről volt szó.
ziro4vr írta: Mondjuk Mendy nem tudom hogy lenne rossz igazolás. A piac egyik legstabilabb balhátvéde, attól, hogy el voltunk kényeztetve és Marcelokhoz szoktunk, messze megérte az árát.
Senki nem beszélt arról, hogy Mendy rossz igazolás lett volna. Senki, csak Te. ZZ-nek köszönhetjük és szerintem is az egyik legjobban védekező (VÉDEKEZŐ) szélső védő.
géza írta: Meg harom serulessel teli ev utan okosak vagyunk utolag Hazarddal kapcsolatban, de ahogy mar egyszer leirtam, itt oriasi a hingsight bias. Nem volt olyan ember, aki ne hozta volna el, sokan mar egy evvel korabban akartak, egybol CR helyett. Nehezen lehet ezt ZZ szamlajara irni.

Annak az edzonek, aki amugy 3 BL-t nyert zsinorban. Bar az szerencse volt meg CR.
Volt.

Ismét a jó magyar szokás, hogy csak végletekben (és akkor csodálkozunk, hogy vagy Orbán, vagy Gyurcsány...). Imádtam ZZ minden egyes percét, mikor a padon ült és irányította a csapatot. Emellett neki is voltak hibái, amiket észrevesz az ember és néha leírja/leírta. ettől még nem lesz hazaáruló (ZZáruló :D ).

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 20., kedd 10:45

ziro4vr írta: Mondjuk Mendy nem tudom hogy lenne rossz igazolás. A piac egyik legstabilabb balhátvéde, attól, hogy el voltunk kényeztetve és Marcelokhoz szoktunk, messze megérte az árát.
Ugy, hogy gecigyenge jatekos
thereisonly1ronaldo

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: géza » 2022. szeptember 20., kedd 10:36

Meg harom serulessel teli ev utan okosak vagyunk utolag Hazarddal kapcsolatban, de ahogy mar egyszer leirtam, itt oriasi a hingsight bias. Nem volt olyan ember, aki ne hozta volna el, sokan mar egy evvel korabban akartak, egybol CR helyett. Nehezen lehet ezt ZZ szamlajara irni.

Annak az edzonek, aki amugy 3 BL-t nyert zsinorban. Bar az szerencse volt meg CR.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég