Zinedine Zidane

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. május 11., vasárnap 1:56

Realista24 írta:Zinedine Zidane ● Magical Ball Controls
Sírjatok.
4K
Erre nehéz szavakat találni...

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: füst » 2014. május 10., szombat 14:41

Zizou vs great players :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 11., kedd 21:59

Zinedine Zidane ● Magical Ball Controls
Sírjatok.
4K
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 9., vasárnap 13:59

messideco írta:Nem mindenki nő fel Zidanen azért :) 2000-es Eb, 8 évesen :coffee: De mellette Henry, Bergkamp, Kluivert :'( Visszavonulásáig egyértelmű kedvencem volt.
Zidane, Bergkamp...kicsit értették a dolgot :salute:

Ezért sem értem Wengert..nem egy hülye ember..oké Zidane, honfitárs..talán nem kapcsolt át mindig a barátok köztre mikor játszott..de akkor még ott van Bergkamp őt csak látta néha-néha.. És akkor jön itt az özilezéssel..de hagyjuk is
Nem illik.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. február 9., vasárnap 6:53

Nem mindenki nő fel Zidanen azért :) 2000-es Eb, 8 évesen :coffee: De mellette Henry, Bergkamp, Kluivert :'( Visszavonulásáig egyértelmű kedvencem volt.
"And my heart will leave you never."

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 9., vasárnap 3:22

Ez betalált Isti.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: istimester » 2014. február 9., vasárnap 3:00

Ez a kibastott Zidane. Emlékszem a Villa ellwni.meccsre (is). Őt aki nem latta nem is értheti. Xacu? Özil? Hát Kik ezek? Nímandij. Mintha egx Fabiat hasonlitanal az Audi. A8-hoz

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 23., szombat 13:23

Egész nap tudnám nézni kb... Tiszta Özil, vagy ugyebár a katalánok szerint Xavi...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 23., szombat 12:05

El Flaco írta:
Nekem ezeken mindig könnybe lábad a szemem...és bármikor megcsinálta őket. VB döntőben, BL döntőben. Amikor csak akarta. :roll:
Ebben a mai fociban, és ebben a gyenge spanyol bajnokságban vajon hány gólpasszt tudna kiosztani?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2013. november 23., szombat 11:50

Nekem ezeken mindig könnybe lábad a szemem...és bármikor megcsinálta őket. VB döntőben, BL döntőben. Amikor csak akarta. :roll:
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 23., szombat 11:30

http://www.youtube.com/watch?v=wjSyxDX05R8

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: füst » 2013. november 4., hétfő 9:18

Viszonylag új videnyó Özilről :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 1., péntek 21:05

Nem is értem, hogy min megy a vita.
Zidaneról van szó, nagyon magyarázni nem kell szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 1., péntek 20:20

Akkor soha senki se lett isten a csapata nélkül,ez lesz a pontos megfogalmazás erre a dologra.
58 -74 ig pelé nem lett volna 3X (?) világbajnok a brazil társak nélkül, a tulipánok se lettek volna Eb győztesek a többi nélkül....és ronaldo se lett volna VB győztes a többi nélkül.
Igaz. Jogos.
Persze én nem úgy értettem az egymaga győzöttet hogy egyedül kiment és focizott egyet és megnyerte a vb-t eb-t. Hanem úgy hogy ha a franciáknak nincsen zizu.....nincs se vb és se Eb a tarsolyban,mert ő hozta nekik.Nem dzsórkáeff.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
szurkolo
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 19:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Socrates
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: szurkolo » 2013. október 30., szerda 18:11

dzsihad91 írta:Zseni volt? az. Minden idők (egyik) legjobbja? az. De ő is csak ember volt, és egyedül nem képes szarból csodát tenni. Kellettek mellé azok a francia klasszis csapattársak rendesen
Ezzel teljesen egyet tudok érteni. A VB győzelemhez nagyon kellett a csapat többi tagja, mert Zidane utolsó csoportmérkőzésen elkövetett buta, undorító húzása miatt a csapatnak nélküle kellett elverekednie magát a döntőig. Paraguay, Olaszország és Horvátország ellen ez nem volt nekik olyan egyszerű. A döntőben aztán nem csak ő, hanem az egész francia csapat tökéleteset alkotott, de az aznapi brazil csapatot nagy valószínűséggel bárki megverte volna a történtek után. A csapat nélkül Zizu nem lehetett volna 98-ban "Isten".
"Sosem akartam jobb lenni másoknál.
Csak egyszerűen jó akartam lenni." by Ronaldo

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 29., kedd 21:05

Nem tette azzá.
Ez eléggé elferditése zidane tudásának. De nem is erről volt szó,az hogy egyedül nyerte meg nyilván nem lehet valós,és az hogy a szabályok szerint 11en kell lenni megint csak egy fontos érvelési szempont zizut kisebbiteni.
Számomra hétszentség hogy zidane nélkül,se vb se eb.....ő volt az aki oda vezette őket. Vizhordók,igen....voltak,ez a foci része,kell kapus is,meg cserejátékos,igen,persze,de ha nincsen zizu,hiába álltak volna ki 12en,és lehetett volna sok klasszisuk,akkor sem nyerték volna meg zizu nélkül.

Lehet kisebbiteni az érdemeit,de hülyeségnek hat. Ez a korszak,ez a sikeres francia korszak,zidane korszaka volt,ő vezette őket,ő volt az a plusz ami kellett hogy a döntő pillanatokban DÖNTSÖN....mint a két fejes gólja irányitóként a döntőben,vagy a real szineiben a BL döntőben,vagy az eb döntőbe jutásnál,amikor kellett,ott volt és döntött.

Megnéztem szinte minden francia meccset,mindig adta az eurosport anno,és amikor volt zidane akkor az egész csapat kivirágzott,a háttérben a nézők minden labdaérintésére felállva ujjongtak,a passzai olyanok voltak,mintha meg lett volna komponálva,benne volt minden amit a fociról tudni lehet......

Erre csak nagyon kevesen képesek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. október 29., kedd 19:45

[/quote]

Itt egy mai hsz a Real vs Barca topikból Jestertől:
Maradona és Zidane. Az ő esetükben azért tűnik úgy, hogy "egyedül nyerték meg" mert olyan szintű vízhordó alakulat volt körülöttük, hogy semmit se kellett csinálniuk csak élvezni a játékot.
98-ban csak 3 klasszis VKP söpörte a vörös szőnyeget Zidane előtt. Deshamp, Petit,Karembeu...
2006-ban meg "csak" kettő de azért ők nem akárkik voltak: Makelele, Viera...
Ugyanezt írtam le feljebb. Zidanet és a francia válogatottat nem választhatod ketté, mert mind a kettő lópikulát nem ér egymás nélkül.

Meg nézd már meg a Real szezonjait 2003 nyarától kezdve. Klasszisok tömkelege, de a vízhordókat eladták mögülük. Hol volt Zidane, hogy a zsenialitásával megnyerje nekünk a 10.-et? Pedig nem kutyaütökkel focizott együtt... Ott volt a Fenomén, Figo, minden idők legjobb bhv-je, Raúl, valami playboy csávó, aki aztán elhúzta a belét Amerikába...
Zizou naggyá tette a Realt? Nem tette azzá. Egy fecske nem csinál nyarat.

Zseni volt? az. Minden idők (egyik) legjobbja? az. De ő is csak ember volt, és egyedül nem képes szarból csodát tenni. Kellettek mellé azok a francia klasszis csapattársak rendesen.[/quote]

És ezt ki cáfolja? Elég egyértelmű ,hogy egyedül senki se tud megverni 11embert....de annak a válogatottnak és Real Madridnak ő volt a motorja,ő lőtte a döntő gólokat, ő szervezte a játékot, az magátol értetődő,hogy vb-t eb-t bl-t nem nyersz úgy hogy MB2es játékosokkal vagy körülvéve.Ezért használják sokan ahogy én is ,hogy egymaga nyerte meg ezeket, költői túlzás.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 29., kedd 19:39

R.M.C.F írta:
csak én nem használok szuperlatívuszokat, ti meg igen.
Mert rá az illik a legjobban.

Én nem megyek tovább zizu ügyben,elég volt,még hogy tegyük be a magyarokhoz...tedd be maradonát guzmics elé aztán osszon.

Én nem vitázom tovább,zizu istentelen nagy király volt,akkora amekkora alig volt egy maroknyi talán a labdarúgásban.....és igen,a francia válogatott 11 emberből állt.....de ha nincsen zizu,akkor továbbra is: Se vb se eb.....ennyi a véleményem.
Itt egy mai hsz a Real vs Barca topikból Jestertől:
Maradona és Zidane. Az ő esetükben azért tűnik úgy, hogy "egyedül nyerték meg" mert olyan szintű vízhordó alakulat volt körülöttük, hogy semmit se kellett csinálniuk csak élvezni a játékot.
98-ban csak 3 klasszis VKP söpörte a vörös szőnyeget Zidane előtt. Deshamp, Petit,Karembeu...
2006-ban meg "csak" kettő de azért ők nem akárkik voltak: Makelele, Viera...
Ugyanezt írtam le feljebb. Zidanet és a francia válogatottat nem választhatod ketté, mert mind a kettő lópikulát nem ér egymás nélkül.

Meg nézd már meg a Real szezonjait 2003 nyarától kezdve. Klasszisok tömkelege, de a vízhordókat eladták mögülük. Hol volt Zidane, hogy a zsenialitásával megnyerje nekünk a 10.-et? Pedig nem kutyaütökkel focizott együtt... Ott volt a Fenomén, Figo, minden idők legjobb bhv-je, Raúl, valami playboy csávó, aki aztán elhúzta a belét Amerikába...
Zizou naggyá tette a Realt? Nem tette azzá. Egy fecske nem csinál nyarat.

Zseni volt? az. Minden idők (egyik) legjobbja? az. De ő is csak ember volt, és egyedül nem képes szarból csodát tenni. Kellettek mellé azok a francia klasszis csapattársak rendesen.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 20., vasárnap 14:14

csak én nem használok szuperlatívuszokat, ti meg igen.
Mert rá az illik a legjobban.

Én nem megyek tovább zizu ügyben,elég volt,még hogy tegyük be a magyarokhoz...tedd be maradonát guzmics elé aztán osszon.

Én nem vitázom tovább,zizu istentelen nagy király volt,akkora amekkora alig volt egy maroknyi talán a labdarúgásban.....és igen,a francia válogatott 11 emberből állt.....de ha nincsen zizu,akkor továbbra is: Se vb se eb.....ennyi a véleményem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2013. október 20., vasárnap 11:28

R.M.C.F írta:Moggival kapcsolatban nagy talányok nincsenek, 4000 oldalas vádirat és teljes összefüggések. A főügyész,egy nápolyi csóka,rámutatott arra,hogy a kihallgatottak elé tették a nyilvánvaló bizonyitékokat,összefüggéseket de maffia módszerekkel végig mindenki mindent tagadott.....mintha az élete múlt volna rajta.
Én nem akarom bántani a juvét,de( és most had ne legyek ujbá szimpatikus) már a kirobbanása előtt évekkel ÉSZREVETTEM(nyugodtan ki lehet nevetni,de igy volt) hogy a juvénél mi folyik,utolsó 5 percben sok 11es pl, stb....számomra nyilvánvaló volt,senkit sem találtam aki egyetértett volna velem,legyintettek,lehülyéztek.......na mindegy.

Moggi volt a főgenyó,ez tény,ő mozgatta a szálakat,és a többi bár benne volt,és bűnös,moggitól függött.Mint mindenki.
Azt meg ne várd hogy beismerje bármelyik 20 éves hogy fenyegettek. Másnap meg egy döglött ló feje lenne az ágyában amikor ébred. :lol:

A zsarolások nyilvánvalóak voltak,ezeket is lehallgatták,de mint a többi ilyen bizonyitékot nem lehetett a biróságon felhasználni,mert a hangfelvételt kizárják....holott feketén fehéren beszéltek a biróküldésról,ki kinek fog fújni,kinek nem...stb....minden tiszta volt,de beismerő vallomás az nem.

Moggi nem szép ember....de gavallér.

Zidane-t meg bárkivel is összevetni az elmúlt 20 évből(ronaldo kivételével),sértő.....és ostobaság.
Az egész olasz labdarúgás a maffiából áll, csak rájuk kell nézni. Az, hogy főgenyó, óriási ostobaság, ezt a hibát, 2011-ben már beimserte a Figc, amikor majdnem ugyanannyi oldalnyi anyag került nyilvánosságra a Juventus tényleges szerepvállalásáról a Calciopoliban.

http://www.juventushungary.hu/index.php ... Itemid=175

Mi is csendben voltunk, ugattunk Moggira, mit tett a Juventussal, de aztán lett hopp. Lehet vinnyogva olvasni, hogy juvés oldal, azt ne felejtsük el, összeültek, újratárgyalták és csak az elévültség miatt nem kapott büntetést az Inter.

Bajnokok Ligájában semmilyen bírói segédlet nem kellett, főleg annak a Juventusnak, amely három bl döntőt játszott, bajnokságban meg sajnos szokás fújni a nagyoknak csizmában.

Hogy témába is vágjon, 2006-ban a tekintélye volt a legnagyobb szerepe Zidanenak, akárhányszor tanácstalanok voltak, köré álltak, nem Domenech köré. A mindent megnyerő galloknak pedig nagyon hiányzott a 2002-es vb-ről, 2004-es eb-ről Deschamps. Az egyik legintelligensebb labdarúgó volt abban az időben, igaz addigra már jóval harminc felett lett volna, de a középpályán igazi vezér volt, őt pedig nem tudták pótolni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég