Real Madrid játékosok a múltban

A Real Madrid egykori nagyjai.

Egy játékost visszahozhatsz a csapatba a közelmúltból, ki lenne az? (Prime teljesítménnyel számolva)

A szavazás 2023. november 3., péntek 6:37-kor befejeződött.

Benzema
11
12%
Casemiro
1
1%
Cristiano Ronaldo
55
62%
Gareth Bale
0
0 szavazat
Hazard
2
2%
Isco
4
4%
Marcelo
5
6%
Raphael Varane
1
1%
Sergio Ramos
5
6%
Mást, megírom kommentben
5
6%
 
Szavazatok száma: 89

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. január 10., kedd 14:06

kivancsi vagyok, mennyire engedi el magat, mert hat kotelezo volt neki azert rendben lenni fizikailag, igy ezt a reszet nem engedhette el, de most mar ez sem muszaj, lehet lazulni.

fura lenne latni az elmult evek egyik legdinamikusabb fizikumu jatekosat pocakosan, horcsog pofaval golfozni.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. január 10., kedd 13:03

Nekem az marad meg rola, hogy mennyire clutch jatekos volt, aki tet alatt sem fosta ossze magat. A legnagyobb meccseken is hozta magat es mindig ott volt benne a gol. Jobbal, ballal, szabadrugasbol, fejjel, mindenhogy. Csodas golokat lott, kivaloak az eredmenyei. Szerintem feladta fejben amikor havonta par hetente megserult, onnan mar nem sikerult visszajonni. Csak hat na, lehetett volna ezt szebben is csinalni azzal a klubbal aki az elitbe emelte. A vegen nyilvan mar csak a penzlehuzas miatt maradt, ez tesz egy jo adag citromot az amugy peldas palyafutasaba.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. január 10., kedd 12:50

Dehogy, Bale megunta. Tisztán látszik ezen a visszavonuláson is, hogy motiválatlan volt és nem akart ő semmit. Kiélvezte, felvette a lóvét, elment USA-ba körülnézni és köszönte szépen.

Jól tette.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. január 10., kedd 12:38

Egyik PL, másik Franszoa liga.
Kurvára nem azonos szint.

Ő anno a PL legjobb játékosa volt, magasan, mielőtt idejött.
ZIDANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. január 10., kedd 10:32

Értelmezés, odaírtam hogy utólag. :mrgreen:

Én a látványos szarakodásáig mindig védtem a vadlovat, mert nagyon sok volt benne.
Nem illik.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. január 10., kedd 10:05

ziro4vr írta: Szerintem a pali kimaxolta a lehetőségeit, brit balhátvédből egy ikonikus támadóhármas jobbszélsője lett, számtalan góllal, emlékezetes pillanattal, a legnagyobb meccseken is.

Nyilván az utolsó pár éve nem volt szép, meg ez a majd átveszi Cé szerepét is vicces így utólag, de az árát bőven megszolgálta, egy olyan időszakban, amikor még tényleg meghökkentő volt 100 misit fizetni valakiért.

Nem lesz soha a Real könyvének első oldalán, de egy csodálatos korszak fontos eleme volt.

Miért lett volna vicces?
Tham-es utolsó évében, konkrétan jobb számokat hozott és nagyobb clutch volt a csávó, mint a prime MU-s CR. És az a MU nem kicsi jobb csapat volt, mint az akkori Tham.
Érdemes visszanézni azt a szezont, hogy egy klasszikust idézzek - "vadló" :D


szerk.:
nyilván, ezzel nem azt mondom, hogy ő is hozott volna 400 gólt meg 2-3 aranylabdát, amíg itt van.
De simán benne kellett volna lennie a pakliba, hogy CR után, 1-2 évig ő a baszógép és hoz 30-40 gólokat.
ZIDANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. január 10., kedd 9:54

Szerintem a pali kimaxolta a lehetőségeit, brit balhátvédből egy ikonikus támadóhármas jobbszélsője lett, számtalan góllal, emlékezetes pillanattal, a legnagyobb meccseken is.

Nyilván az utolsó pár éve nem volt szép, meg ez a majd átveszi Cé szerepét is vicces így utólag, de az árát bőven megszolgálta, egy olyan időszakban, amikor még tényleg meghökkentő volt 100 misit fizetni valakiért.

Nem lesz soha a Real könyvének első oldalán, de egy csodálatos korszak fontos eleme volt.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. január 10., kedd 9:40

Szégyenkezni valója semmi esetre sincs.

Amúgy ja, nem illett ide, egy másik csapatban, ahol ráépítenek, akkor szerintem kimagaslóbb teljesítménye is lehetett volna.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. január 10., kedd 8:48

Bale jó volt.
Csak mellé mentálisan gyenge személyiség társult és toxikus közeg (ügynök, barátok a válogatottban stb)

Meg lehet nézni, hogy az első szezonban mit ment.
Ott akart ő nagyon. És ott még volt benne fejlődési potenciál.
Következő pár évet is szerintem még bőven magas szinten nyomta, de nem hozta ki magából, amit ki tudott volna hozni.

Bár így is bekerült a történelmébe a csapatnak, úgy egyéni, mint kupák szintjén.
Ráadásul nem csak a padról nézte végig ezeket a kupákat, hanem aktívan, gólokkal tett hozzá.




Én összességében jó szájízzel búcsúzok tőle, de van bennem hiány.
ZIDANE

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. január 10., kedd 8:41

Valahogy nekem az a legszomorúbb az egészben, hogy ugyanúgy örültem, amikor ő elment, mint ahogy valszeg Hazi távozásakor fogok. Pedig az egyik a semmigyökénekareciprokát rakta le madridi évei alatt az asztalra, a másik meg címeket-címekre halmozott, a fontos pillanatokban nem a büfében kérte a következő burgert, hanem villant.. Biztos az én hibám is ez, hogy ennyire a negatív dolgain lovagolok, de tény, egy legenda ilyet nem csinál, az nem engedi el a végét, az mindig odab@sz.. Ő meg nem végig akart..

A tehetségét nem vitatom, meg elfogadom, hogy 10+ évig nem mindenki tud/akar/képes a konstans zenitre, de a tepsi fejére btw. még ez sem igaz. Idióta Mariano a nyakát törte majdnem, ha lehetőséghez jutott Benzi helyett, Bale meg amikor szökőévente bekerült középre, látszott, hogy iszonyú nagy segítség tudna még mindig lenni.. De nem akart... Nálam sose lesz kerek az ő storyja. Ja.. Kapja be :lol: :lol:

Csak aztán eszembe jut a Bartrás gól, a fejes a decimán, a többi nagy pillanata.. Aztán akkor meg mégse.. A teljes ambivalencia a csávó..

Have a nice pga (te ló).. :mrgreen: :mrgreen:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 10., kedd 7:15

hehetheoriginal írta: ja hihetetlen, abszolut idegen elemként mozgott a csapatban, akár jol jatszott, akár szarul :lol:
aztan evekre csak lopta a pénzt a semmire.
pár hét múlva emlékezni se fogok rá
Hogy jön ide Hazard?

Komolyra fordítva, a BBC csak osszekukazott valami 442 golt és számtalan feledhetetlen támadás, gol, játék jön elő abból a korszakból, amikor Bale a csúcson volt.

Idegen test inkább talán pályán kívül volt a személyisége miatt.

Realos karrierje annak ellenére hiányos maradt, hogy olyan eredmenylistat produkált, ami egy elit helyre rangsorolja, és ezekhez hozza is tett, nem csak ajándékba kapta ezeket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 10., kedd 4:10

Faust írta:
hehetheoriginal írta: ja hihetetlen, abszolut idegen elemként mozgott a csapatban, akár jol jatszott, akár szarul :lol:
aztan evekre csak lopta a pénzt a semmire.
pár hét múlva emlékezni se fogok rá
Durva ha megnezed, kb rovidhir mindenhol hogy visszavonult, lofaszt nem erdekel. Beszedes.
A Real mondjuk szép közleményt adott ki.
Sok nevesebb oldal meg egy tucat bejegyzést rakott ki a legszebb pillanatairol, mert volt neki bőven.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. január 10., kedd 1:18

Jonathan Barnett azért még remélem lenyilatkozza hogy Gareth a legnagyobb világsztárok egyike, és minden klub őt akarja januárban, de most inkább pihen egyet.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. január 9., hétfő 23:04

hehetheoriginal írta: ja hihetetlen, abszolut idegen elemként mozgott a csapatban, akár jol jatszott, akár szarul :lol:
aztan evekre csak lopta a pénzt a semmire.
pár hét múlva emlékezni se fogok rá
Durva ha megnezed, kb rovidhir mindenhol hogy visszavonult, lofaszt nem erdekel. Beszedes.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. január 9., hétfő 23:03

Realista24 írta: Az ő góljával nyertünk utoljára Király-kupát.
Hat erre nem tudom, hogy buszke legyek e :lol: :lol: eleg reg volt mar, nem? :kalapos:
:goat:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 9., hétfő 21:59

piké a saját csapatában fog játszani, ahol ő a tulaj, a másodosztályban.
gondolom unatkozik otthon :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. január 9., hétfő 21:58

'shutterisland írta: pont ne en vedjem cr-t, de azert ez is jol mutatja, hogy mennyire nem is ciki 38 evesen levezetni menni, mikor van, aki 33 evesen hivatalosan is visszavonul.

az mondjuk engem meglepett, hogy ilyen hirtelen bedobta, piquenel is volt valami a hatterben, lehet itt is.
Mi volt? Semmi. A tag a 2018-as BL döntős ollózós mozdulattal lényegében le is zárta a karrierjét. A klubkarriert biztosan. Érdemi részben neki ott vége volt.

Nem volt ez hirtelen. Csak éppen a hírértéke lett lófasz ahhoz képest.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 9., hétfő 21:53

ja hihetetlen, abszolut idegen elemként mozgott a csapatban, akár jol jatszott, akár szarul :lol:
aztan evekre csak lopta a pénzt a semmire.
pár hét múlva emlékezni se fogok rá
thereisonly1ronaldo

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. január 9., hétfő 21:50

h3x0r írta: Mar a BL tripla estejen, vagy akkor meg ugy gondolta, hogy a kovetkezo szezont mar CR nelkul meghuzza es o lesz a sztar.
Bale akkor olyan nyarat odarittyentett nekünk, hogy még el is hittük elég lesz a vadló. :lol: :lol: :lol:
A többit tudjuk :lol:

Én sokra tartom Balet, ennyi clutch momentumot, mint amit ez az ember lehozott a pályafutása során, felfoghatatlan baszki.
Nagyon jó focista volt, körbehugyozta Neymart címekkel szépen, pedig mindenki azt hitte mi hoztuk el a szarabbat azon a nyáron :mrgreen: Pedig aztán csak golfozgatott :lol:
De mikor becserélték egy döntőre akkor vagy ollózott egy baszott nagy gólt vagy a 128.ban mentette meg a csapata seggét :lol: Hihetetlen volt a tag, kár hogy elengedte a focit már rég.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. január 9., hétfő 21:39

'shutterisland írta: pont ne en vedjem cr-t, de azert ez is jol mutatja, hogy mennyire nem is ciki 38 evesen levezetni menni, mikor van, aki 33 evesen hivatalosan is visszavonul.

az mondjuk engem meglepett, hogy ilyen hirtelen bedobta, piquenel is volt valami a hatterben, lehet itt is.
Pique kapcsan hoztak egy torvenyt, hogy aktiv jatekos nem jatszhat olyan sorozatban, aminek a szervezesehez (anyagilag a cegen keresztul - spanyol szuperkupa) koze van.

Bale-rol meg lehet tudni, hogy evek ota magasrol szarik o az egesz klubfocira. Szeretett volna a valogatottal (ha jol emlekszem, kb 60 ev utan) egy VB-n szerepelni. Az mls-be is csak azert ment el, hogy edzesben legyen. Remelem egyszer, miutan kigolfozta magat, ir egy konyvet vagy ad egy melyinterjut, amiben elmondja mi volt az a pont, amikor elengedte ezt az egesz klubfocit. Mar a BL tripla estejen, vagy akkor meg ugy gondolta, hogy a kovetkezo szezont mar CR nelkul meghuzza es o lesz a sztar. Az egesznek a folyamatara kivancsi lennek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég