Real Madrid játékosok a múltban

A Real Madrid egykori nagyjai.

Egy játékost visszahozhatsz a csapatba a közelmúltból, ki lenne az? (Prime teljesítménnyel számolva)

A szavazás 2023. november 3., péntek 6:37-kor befejeződött.

Benzema
11
12%
Casemiro
1
1%
Cristiano Ronaldo
55
62%
Gareth Bale
0
0 szavazat
Hazard
2
2%
Isco
4
4%
Marcelo
5
6%
Raphael Varane
1
1%
Sergio Ramos
5
6%
Mást, megírom kommentben
5
6%
 
Szavazatok száma: 89

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: pheco » 2022. szeptember 25., vasárnap 7:40

Realista24 írta: Kaka: “My favorite memory at Real Madrid? The day I left, because of what Florentino told me.”
Marca
Elmondhatna az oreg ugyanezt Hazardnak es Asensionak is :kalapos:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 25., vasárnap 6:54

Kaka: “My favorite memory at Real Madrid? The day I left, because of what Florentino told me.”
Marca
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. augusztus 31., szerda 17:20

James Rodriguez: “I am a Madridista. I spent 3 spectacular years at Real Madrid. I don’t count the fourth one as I didn’t play much that season.”

“Zidane? It’s all a matter of taste. When I was able to play, I always had good numbers.”

“I felt very loved by the fans in Madrid. I wanted to be close to my family.”

“Atletico Madrid? Almost everything was completed, but after losing 7-3 to Atletico in the pre-season, Real Madrid didn’t let me leave.”
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1726
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. augusztus 31., szerda 15:13

hehetheoriginal írta: Nem tudom ki volt vagy ki az atigazolasokert felelos, de raklapszamra nézte be a vezetoseg az embereket, nem a sok beell a csoda, hanem hogy meg ennyi semmirekello mellett is nyerni tudtunk
Sőt, ennyi semmirekellővel nyertük a béelleket! Mostmár jó lesz, ha elkezdenek az eyetestexpertekre hallgatni!

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 31., szerda 15:07

Nem tudom ki volt vagy ki az atigazolasokert felelos, de raklapszamra nézte be a vezetoseg az embereket, nem a sok beell a csoda, hanem hogy meg ennyi semmirekello mellett is nyerni tudtunk
thereisonly1ronaldo

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. augusztus 31., szerda 14:44

Uhh, valamiért eszembe jutott, és most döbbentem rá, hogy James Rodriguez barátunk valahol az araboknál focizik.
31 éves, nagyon durván lecsúszott.
Még csak egy szezonos csoda sem volt, egy VB volt ami elég jól sikerült neki. Perez ezt jól benézte, azért is mondtam szerencse hogy nem nyáron van idén a VB :lol:
De ahogy értettem idén több esély van téli igazolásra, hát reméljük a következő jobban sikerül.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2022. augusztus 24., szerda 11:22

'shutterisland írta: futballistafelesegek sanyaru sorsa. :mrgreen:
Érted,nála még az sincs,hogy elveszi az idejét az edzés,videó,meccs.
Így sokkal szarabb lehet Madridból Manchesterbe költözni :lol:
R. Carlos írta: Pedig, hogy megtalálta az utolsó itt töltött szezonjában Carlo a helyét. Iszonyat durva volt a Marcelo - Di María - CR trióból álló szélünk. Oda kellett a második sorba ő, a fáradhatatlan robogásával, végtelen tüdejével.
Nem is értem,hogy miét nem használták más csapatoknál ott. Lehet,hogy ego kérdés is volt,és csak itt volt rá hajlandó.
Évekkel később,talán az utóbbi 2-3 évben játszott hasonló szerepben a válogatottnál. Meg asszem tavaly a psgnél csereként.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2022. augusztus 23., kedd 20:28

Realista24 írta: Jorgelina (Di Maria’s wife): “We were in Madrid, the best club in the world, everything was perfect until unfortunately an offer from Manchester came, I told him no way, no way, but he kept saying it’s more money & we have to go, it was horrible, so horrible.”
Pedig, hogy megtalálta az utolsó itt töltött szezonjában Carlo a helyét. Iszonyat durva volt a Marcelo - Di María - CR trióból álló szélünk. Oda kellett a második sorba ő, a fáradhatatlan robogásával, végtelen tüdejével.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. augusztus 23., kedd 20:20

futballistafelesegek sanyaru sorsa. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 23., kedd 20:10

Jorgelina (Di Maria’s wife): “We were in Madrid, the best club in the world, everything was perfect until unfortunately an offer from Manchester came, I told him no way, no way, but he kept saying it’s more money & we have to go, it was horrible, so horrible.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2022. augusztus 18., csütörtök 17:47

Karim the king írta: A legfájóbb kimaradt a listából...Morientes... öcsém az mit művelt :'(
Kiegészítettem vele, 12/5 neki a mérlege ellenünk.
Berti írta: Ezt csak azzal egészíteném ki, hogy Parejot leszámítva, nem amiatt nyújtanak ellenünk kiemelkedő teljesítményt, mert ellenünk játszanak, hanem amiatt mert mind jó játékosok.
Nem RM szintű felsőpolc, de a ligához képest kiemelkednek.
Abszolút, egy Negredo vagy Soldado nyilván nem Real kezdő szint, de ligán belül nagyon jó játékosok.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Karim the king
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2016. október 13., csütörtök 14:25
Kedvenc játékosaid: Karim
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Karim the king » 2022. augusztus 18., csütörtök 13:26

Sierra írta: Azért a Joselu 8/6 se gyenge. :ozil:
A legfájóbb kimaradt a listából...Morientes... öcsém az mit művelt :'(

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. augusztus 18., csütörtök 11:48

Jim írta: nyáron szabadon igazolható volt
simán leigazolhattuk volna…
Ja pont azt néztem, hogy most igazolt az Espanyolhoz. Másodhegedűsnek teljesen jó lett volna, kérdés, hogy elvállalta volna-e ezt a szerepkört. Mondjuk 32 évesen a Real hívószavára ki mondana nemet? :D

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3400
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Berti » 2022. augusztus 18., csütörtök 11:32

gutihaz14 írta: [Netflix] has made a documentary about the signing of Figo with Real Madrid, premiering August 25th.
Uhh alig várom. Várom mekkora gecinek lesz Pérez beállítva? :shifty:

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. augusztus 18., csütörtök 11:04

[Netflix] has made a documentary about the signing of Figo with Real Madrid, premiering August 25th.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5829
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. augusztus 18., csütörtök 10:59

Sierra írta: Azért a Joselu 8/6 se gyenge. :ozil:
nyáron szabadon igazolható volt :hmmm:
simán leigazolhattuk volna…

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. augusztus 18., csütörtök 9:05

Azért a Joselu 8/6 se gyenge. :ozil:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3400
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Berti » 2022. augusztus 18., csütörtök 8:44

ArjenMagicRobben írta:
Berti írta: Uncsi már, hogy ezt minden volt játékosunknál bedobja valaki, mintha nem tudom mekkora újszerű poén lenne. Aztán szökőévente egyszer be is jön. :D
Megpróbáltam ennek utánajárni, hogy objektíven nézve, hogyan teljesítenek a volt játékosaink. Transfermarkt alapján összegyűjtöttem, hogy az elmúlt 10-15 év távozó támadó jellegű játékosai (Castillasokat is számolva) közül ki hány gólt lőtt ellenünk, hány percet játszott, a karrierje során átlagosan hány percenként lő gólt és ellenünk hány percenként. Itt egy kép a táblázatról:
Kép
Az utolsó oszlop igazából a perc/gól aránya a karrierre levetítve és elosztva csak a Real ellenivel, ha 1-nél nagyobb akkor azt jelenti ellenünk jobban teljesít, mint átlagosan. Valószínűleg nem ez a legjobb mérőszám ennek a megítélésére, de így hirtelen jobbat nem tudtam összehozni.
Nyilván van elég sok játékos ahol az ellenünk lejátszott meccsek száma nem elég nagy ahhoz, hogy reprezentatív minta legyen. Plusz vannak játékosok akik a másodosztályban is játszottak bőven, nekik így a karrieres perc/gól mutatójuk kissé el van torzítva fölfele.

Összben a legtöbb játékos átlagosan vagy az alatt teljesít ellenünk, ami nem meglepő hiszen a Realból csak gyengébb csapatba lehet igazolni :D Viszont van pár kivétel, az élen Parejo-val, akinek 27 meccsen 6 gól, 7 gólpassz a mérlege a Real ellen, bőven a saját karrier átlaga fölött. Rajta kívűl a többi átlagon felül teljesítő mind kevesebb, mint 10 meccsel rendelkezik a Real ellen, így nehéz következtetést levonni azokból. Amikor elkezdtem ezeket összedobni, nekem alapból Parejo meg Soldado ugrott be elsőként, de az adatok szerint Soldado kb. átlagosan teljesít ellenünk.
Komoly, hogy ezt így összehoztad a tézised igazolására, biztos nem 5 perces meló volt :lol:
Ezt csak azzal egészíteném ki, hogy Parejot leszámítva, nem amiatt nyújtanak ellenünk kiemelkedő teljesítményt, mert ellenünk játszanak, hanem amiatt mert mind jó játékosok.
Nem RM szintű felsőpolc, de a ligához képest kiemelkednek.

De úgy átlagosan meggyőztél :D

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2022. augusztus 18., csütörtök 7:22

Berti írta: Uncsi már, hogy ezt minden volt játékosunknál bedobja valaki, mintha nem tudom mekkora újszerű poén lenne. Aztán szökőévente egyszer be is jön. :D
Megpróbáltam ennek utánajárni, hogy objektíven nézve, hogyan teljesítenek a volt játékosaink. Transfermarkt alapján összegyűjtöttem, hogy az elmúlt 10-15 év távozó támadó jellegű játékosai (Castillasokat is számolva) közül ki hány gólt lőtt ellenünk, hány percet játszott, a karrierje során átlagosan hány percenként lő gólt és ellenünk hány percenként. Itt egy kép a táblázatról:
Kép
Az utolsó oszlop igazából a perc/gól aránya a karrierre levetítve és elosztva csak a Real ellenivel, ha 1-nél nagyobb akkor azt jelenti ellenünk jobban teljesít, mint átlagosan. Valószínűleg nem ez a legjobb mérőszám ennek a megítélésére, de így hirtelen jobbat nem tudtam összehozni.
Nyilván van elég sok játékos ahol az ellenünk lejátszott meccsek száma nem elég nagy ahhoz, hogy reprezentatív minta legyen. Plusz vannak játékosok akik a másodosztályban is játszottak bőven, nekik így a karrieres perc/gól mutatójuk kissé el van torzítva fölfele.

Összben a legtöbb játékos átlagosan vagy az alatt teljesít ellenünk, ami nem meglepő hiszen a Realból csak gyengébb csapatba lehet igazolni :D Viszont van pár kivétel, az élen Parejo-val, akinek 27 meccsen 6 gól, 7 gólpassz a mérlege a Real ellen, bőven a saját karrier átlaga fölött. Rajta kívűl a többi átlagon felül teljesítő mind kevesebb, mint 10 meccsel rendelkezik a Real ellen, így nehéz következtetést levonni azokból. Amikor elkezdtem ezeket összedobni, nekem alapból Parejo meg Soldado ugrott be elsőként, de az adatok szerint Soldado kb. átlagosan teljesít ellenünk.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3400
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Berti » 2022. augusztus 16., kedd 9:59

ArjenMagicRobben írta:
raul 4 ever írta: Ne legyetek g**ik Mr Olimpiával, 1 hete sincs a sevillánál.. JÓ?
:mrgreen: :mrgreen:

Am. kíváncsi leszek rá, összeszedte-e magát, ha majd keretbe lesz, nézek én is 1-2 sevilla meccset.
Ellenünk majd tuti elrak egy gólt, aztán lehet az lesz az egyetlen neki a szezonban :lol:
Uncsi már, hogy ezt minden volt játékosunknál bedobja valaki, mintha nem tudom mekkora újszerű poén lenne. Aztán szökőévente egyszer be is jön. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 4 regisztrált és 0 vendég