Real Madrid játékosok a múltban

A Real Madrid egykori nagyjai.

Egy játékost visszahozhatsz a csapatba a közelmúltból, ki lenne az? (Prime teljesítménnyel számolva)

A szavazás 2023. november 3., péntek 6:37-kor befejeződött.

Benzema
11
12%
Casemiro
1
1%
Cristiano Ronaldo
55
62%
Gareth Bale
0
0 szavazat
Hazard
2
2%
Isco
4
4%
Marcelo
5
6%
Raphael Varane
1
1%
Sergio Ramos
5
6%
Mást, megírom kommentben
5
6%
 
Szavazatok száma: 89

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. február 19., hétfő 11:35

Legnagyobb WTF, amiota szurkolok ennek a csapatnak, hogy valaki vedi ezt az embert.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 19., hétfő 11:31

hehetheoriginal írta: nem érted, nem tudod a helyébe képzelni magad, nem tudsz a játékos fejével gondolkodni, aki egész életében és profi pályafutása során úgy jutott el a csúcsra és volt a legjobbak közt, hogy sohasem szakadt meg edzésen, sohasem volt súlyos sérült, mindig azt evett és azt csinált kis túlzással, amit akart.

de visszakérdezek: a klub nem felelős, hogy magára hagyták a rehab során? ez nem mutatja, hogy mennyire fogalmuk sem volt, hogy kit igazolnak?
Kerdesedre, ami egy eleg hulye kerdes, a valaszom igen. Marmint, ha meg akarok valamit a profi sporttol, es nem csak lehuzkodni akarom a klubot, es kipipalni, hogy bekerult a CV-be a Real Madrid is.
akkor remélem igy tartod magad és viszonyulsz mindenkihez a hétköznapokban is.
hibázásnak esélye nincs, különben elvágja magát végleg. veszélyes terep....
Biztos magara hagytak... :lol: a Real Madridnal, Perezek... :roll:

A masodik resz, amit irsz ertelmetlen, mert nem ezt es nem errol irtam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11138
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 19., hétfő 11:25

nem érted, nem tudod a helyébe képzelni magad, nem tudsz a játékos fejével gondolkodni, aki egész életében és profi pályafutása során úgy jutott el a csúcsra és volt a legjobbak közt, hogy sohasem szakadt meg edzésen, sohasem volt súlyos sérült, mindig azt evett és azt csinált kis túlzással, amit akart.

de visszakérdezek: a klub nem felelős, hogy magára hagyták a rehab során? ez nem mutatja, hogy mennyire fogalmuk sem volt, hogy kit igazolnak?
Kerdesedre, ami egy eleg hulye kerdes, a valaszom igen. Marmint, ha meg akarok valamit a profi sporttol, es nem csak lehuzkodni akarom a klubot, es kipipalni, hogy bekerult a CV-be a Real Madrid is.
akkor remélem igy tartod magad és viszonyulsz mindenkihez a hétköznapokban is.
hibázásnak esélye nincs, különben elvágja magát végleg. veszélyes terep....
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 19., hétfő 11:22

hehetheoriginal írta: te elvarnad barkitol is, hogy rogton elsore egy teljesen uj, eleteben meg sosem tapasztalt helyzetben rogton jol dontson? ugy, hogy a sajat testerol, sajat eleterol van szo, nem masokra kihato helyzetrol.
Hogy mi? Kozel a harminchoz talan elvarhato, hogy tudja, a fank hizlal, a burger hizlal, a chips hizlal, a krumpli hizlal es melle a coke is hizlal. Mindezek melle ha nem mozgok, plane szarul jarok.

Kerdesedre, ami egy eleg hulye kerdes, a valaszom igen. Marmint, ha meg akarok valamit a profi sporttol, es nem csak lehuzkodni akarom a klubot, es kipipalni, hogy bekerult a CV-be a Real Madrid is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11138
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 19., hétfő 11:18

te elvarnad barkitol is, hogy rogton elsore egy teljesen uj, eleteben meg sosem tapasztalt helyzetben rogton jol dontson? ugy, hogy a sajat testerol, sajat eleterol van szo, nem masokra kihato helyzetrol.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Süti » 2024. február 19., hétfő 11:18

Palinak több emlékezetes megmozdulasa van a sajtóban mint a palyan volt.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 19., hétfő 11:16

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta: Eden Hazard: “If I could change one thing? I had my surgery in Dallas and then Covid came. That means I did my my rehab on my own, I wish I did rehab with a physio. When I returned, I pushed myself and then my whole body broke.”

Haknitura folytatodik :mrgreen: de legalabb tudjuk, hogy a covid a hibas, nem o.
csak alatamasztja, amit irtam rola es a helyzeterol korabban nem egyszer

a klub a hibas nalam meg mindig.
nem lehet mindig nyerni, ezt elbasztuk.
Tehat a klub tehet rola, hogy Covid volt, es nem volt aki kivegye a szajabol a fankot. Mert most ugye arrol beszel, hogy egyedul nem ment a rehab...persze tucatnyi mas sportolo kepes erre, de neki, ha nincs aki üssevagja, akkor nem megy.

Nyilvan ertem, hogy mire gondolsz, ilyen volt, minek igazoltak le, de evi 15-20 millioert elvarna az ember egy kis profizmust. Nem sokat, csak egy minimalisat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11138
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 19., hétfő 11:13

Realista24 írta: Eden Hazard: “If I could change one thing? I had my surgery in Dallas and then Covid came. That means I did my my rehab on my own, I wish I did rehab with a physio. When I returned, I pushed myself and then my whole body broke.”

Haknitura folytatodik :mrgreen: de legalabb tudjuk, hogy a covid a hibas, nem o.
csak alatamasztja, amit irtam rola es a helyzeterol korabban nem egyszer

a klub a hibas nalam meg mindig.
nem lehet mindig nyerni, ezt elbasztuk.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 19., hétfő 11:03

Eden Hazard: “If I could change one thing? I had my surgery in Dallas and then Covid came. That means I did my my rehab on my own, I wish I did rehab with a physio. When I returned, I pushed myself and then my whole body broke.”

Haknitura folytatodik :mrgreen: de legalabb tudjuk, hogy a covid a hibas, nem o.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 6., kedd 13:51

dzsi91 írta: Azért a Real Madrid történelmének legrosszabb igazolásaként inkább lapítanék mint szar a fűben ez pedig veri magát, hogy tehetségesebb a Real történelmének legjobbjánál. :lol: wtf
Marmint mindenkinel, kiveve TALAN Messi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. február 6., kedd 13:49

Azért a Real Madrid történelmének legrosszabb igazolásaként inkább lapítanék mint szar a fűben ez pedig veri magát, hogy tehetségesebb a Real történelmének legjobbjánál. :lol: wtf
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4802
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2024. február 6., kedd 13:34

Ez nem csak mentalitas kerdese, hanem gerince is. Ha egy klub beled fektet egy valag penzt (atigazolasi osszeg plusz fizu), bizalmat szavaz neked, akkor az a minimum, hogy minden toled telhetot megteszel hogy meghalald a bizalmat es visszaadj valamit.

Raadasul elete utolso nagy szerzodese volt a legmagasabb szinten, 3-4 evet kellett volna profikent viselkedni, aztan 50 evig azt csinal amit akar.

Ehelyett a klub es a szurkolok szajaba kulazott mert nem tudott lemondani a sorikerol meg a pizzarol.

Nagyon azt erezni a nyilatkozatbol hogy savanyu a szolo, biztos o is banja a lelke melyen a dolgot.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 6., kedd 13:33

hehetheoriginal írta: Ja nem neztem vegig csak trollkodni jöttem :kalapos:

De mar szazszor atbeszeltuk, csakis a klubot lehet hibaztatni, hogy minden hatterinfo nélkül leigazoltuk, vagy plane nagyobb a baj, ha hatterinfo tudtaval egyutt is attolta a vezetes a leigazolasat....

A jatekos olyan, amilyen, sikeres volt a sajat modszereivel sok even at a legerosebb bajnoksagban, miert is valtoztatott volna?
Jo, a rizsa nem erdekel. A kerdesemre megkaptam a valaszt :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11138
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 6., kedd 13:30

Ja nem neztem vegig csak trollkodni jöttem :kalapos:

De mar szazszor atbeszeltuk, csakis a klubot lehet hibaztatni, hogy minden hatterinfo nélkül leigazoltuk, vagy plane nagyobb a baj, ha hatterinfo tudtaval egyutt is attolta a vezetes a leigazolasat....

A jatekos olyan, amilyen, sikeres volt a sajat modszereivel sok even at a legerosebb bajnoksagban, miert is valtoztatott volna?
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 6., kedd 13:20

hehetheoriginal írta: Elolvastam, abszolut jol mondja az összes dolgot.
Nincs gond.
Neymar vagy Hazard? Ronaldinho vagy Hazard?
Pure football, meg talent, mert ugye jol mondja a dolgokat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. február 4., vasárnap 12:23

Én csak annyit fűznék a témához, hogy a Chelsea BLt nyert, utána nyáron leigazolták Hazardot, ott volt 7 évig, sehol semmi.

Majd ahogy eligazolt hozzánk nem sokra rá megint leesett egy BL a Chelseanek :mrgreen: :kalapos:

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: el magico » 2024. február 4., vasárnap 12:11

Realista24 írta: Eden Hazard about his arrival at Real Madrid overweight: "With Chelsea I had just finished one of the best seasons of my career. I said to myself: 'Now that I'm at Real Madrid, this is perhaps the last vacation I'll be able to...'. And I let myself go like I let myself go every summer. Seven years in England, without a break at Christmas, giving everything, so that when I have three or four weeks of vacation "don't bother me": barbecues, rosé wine... all that. Then in Madrid things went wrong and that's it."
Ezt egyébként, mint átlag ember meg is tudom érteni. De még szurkolóként is elnéztem volna, hogy kiéli magát kicsit, aztán ide érkezve tényleg 120%-on pörög és dolgozik. De mind tudjuk, hogy nem így történt...
ELSiete írta: Who are the better players than you in terms of talent in football?
Innentől kezdve ez a rész meg elég arrogánsnak hat, és sok mindent meg is magyaráz számomra... Értem, hogy érti, de azért kurvára nem volt ő akkora spíler a világfutballban, hogy ilyen magasra helyezze magát :lol: Még pure talent tekintetében sem.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2024. február 4., vasárnap 11:30

ja hát o teljesen kurvajol elvolt az abrapapa által összerakott cselszibe, mindent is megengedhetett magának mert tizedannyi nyomás nem volt rajta mint itt. na de mindegyis, azt mondja ez a dagadtfasz, hogy az utolso cselszis éve volt a legjobbja karrierje szempontjából, erre leigazolja( elmondása szerint ) álmai klubja amire gyerekkorába hokizott, és mit tesz ez az idiota? szétmekizi az arcát ahelyett, hogy megpróbált volna bizonyítani attól a pillanttól kezdve, hogy tudni lehetett hogy levan igazolva, nem csak a meccseken vagy edzésen lehet bizonyítani a rátermettséget.

ha csak magamat nézném akinek tényleg álmai klubja lenne a Real Madrid, és megtudnám, hogy levagyok igazolva, attól a pillanattól kezdve bizseregne a kloakam, hogy mikor mehetek edzésre meg találkozhatok az új csapattársakkal akik a világ legjobb klubjában nyomják. Pofám nem lenne megjelenni mittomén hány kilós súlyfelesleggel, úgy hogy közbe nekem fizetik a legtöbb pénzt :lol: :lol: perelném vissza tőle a fizetésének nagy részét.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: Süti » 2024. február 3., szombat 17:20

Dagadt 🤡
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid játékosok a múltban

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. február 3., szombat 16:27

Egy igazi szánalmas fgy arc, 0 mentality.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég