Utánpótlás

Kosárlabda szakosztály és az utánpótlás részlege.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62883
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 6., szerda 13:06

poronty írta: Szerintem ez a sorfal dolog csak ürügy, a valóság meg az, hogy jelenleg matracék utánpótlása jobb és majdnem minden korosztályban megelőztek minket. Juvenil B, illetve Infantil B rémlik, ahol talán előttük végeztünk, de nem emlékszem már pontosan.

Volt még hír, hogy matracék is megkörnyékeztek utánpótlás játékosokat tőlünk, mikor még "érvényben" volt ez a megállapodás. Ha igaz, akkor inkább azt látom valódi oknak, mint a sorfalazást.
Azért írtam, hogy egyik kiváltó ok és nem azt, hogy az volt az ok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: poronty » 2022. július 6., szerda 13:04

Szerintem ez a sorfal dolog csak ürügy, a valóság meg az, hogy jelenleg matracék utánpótlása jobb és majdnem minden korosztályban megelőztek minket. Juvenil B, illetve Infantil B rémlik, ahol talán előttük végeztünk, de nem emlékszem már pontosan.

Volt még hír, hogy matracék is megkörnyékeztek utánpótlás játékosokat tőlünk, mikor még "érvényben" volt ez a megállapodás. Ha igaz, akkor inkább azt látom valódi oknak, mint a sorfalazást.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62883
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 6., szerda 12:14

Nika91127 írta:
Realista24 írta: Már a 3. Atma játékost hoztuk el az utánpótlásba + egy stábtagot, amióta véget ért a megnemtámadási szerződés.
Véget ért? Tudni erről valamit?
Hetekkel ezelőtt írták, hogy gameover van neki. Egyik kiváltó ok a sorfal körüli hercehurca, ami "nem érdekelte" Perezéket hivatalosan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2022. július 6., szerda 12:07

Realista24 írta: Már a 3. Atma játékost hoztuk el az utánpótlásba + egy stábtagot, amióta véget ért a megnemtámadási szerződés.
Véget ért? Tudni erről valamit?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62883
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 6., szerda 11:55

Már a 3. Atma játékost hoztuk el az utánpótlásba + egy stábtagot, amióta véget ért a megnemtámadási szerződés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. május 16., hétfő 19:54

halamadrid írta: Szóval kell az a Miguel, Blanco, Dotor, Gila, Marín, Arribas kölcsön, utóbbi kettőnél akár egy eladás, visszavásárlási opcióval.
egyetértek :agree:

bennük van talán a legtöbb a Castillából
1-2 év kölcsön után ki is lehetne próbálni közülük 1-2-t :hmmm:

Arribas Asensio/LV helyett
Gila/Marin Nacho helyett jó lehet

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. május 15., vasárnap 22:37

Ez Dotor igen gólerős kkp. A legutóbbi 10 meccsen lőtt is vagy 6-7 gólt, de persze többet is tud ő ennél.

Jó kis csapat állt össze Raúl kezei alatt, nem csoda, hogy 2 éve meg is nyerték az ifi BL-t. Vannak jó darabok, főleg középhátvéd, középpályás és szélső poszton.

Na kkp-ra visszatérve. Amíg ott van a padon Ceba, Cama, Fede/Kroos/Modric (közülük kezdő, de jövőre valszeg összeáll BMV és nem egy kp fog a jobbszélen játszani) és Lucskospöcs is a radaron van, addig nincs az az Isten, hogy Blanco fél óránál többet kapjon egész szezonban. Persze amíg Dupont mester vissza nem jön. Szóval kell az a Miguel, Blanco, Dotor, Gila, Marín, Arribas kölcsön, utóbbi kettőnél akár egy eladás, visszavásárlási opcióval. Érdekes, hogy mindkettőnél dortmundos híreket hallani, de bármilyen jól is ment náluk Hakimi fejlődése, Reinier után nem bíznék rájuk senkit, sokkal inkább egy spanyol középmezőny közepe-alja csapatra.

Peterre egyre kíváncsibb vagyok. Kellene a jó ballábas jobbszélső a csapatba, mint egy falat kenyér, de van még neki bőven ideje a Castillában, hogy leperegjen a seggéről a tojáshéj. Biztató a bőre színe is. Mostanában a hozzá hasonló, brazil-afrikai franciák válnak be nálunk.

A sok közül kb. háromban ott van, hogy egy Lucas-Nacho felé rendkívül hasznos csereszerepet hozzanak (meg persze kell a spanyol ember is), de Miguelnél és Blanconál ez akár több is lehet.

Szurkolok nekik. Hmarosana kifut ez a 4(vagy 5? :mrgreen:) BL-es generáció, és akkor sok esélyük lehet.


Raúl meg lassan egy komolyabb csapatnál is kipróbálhatná magát. Csupa jót hallani róla.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9204
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. május 14., szombat 16:19

Realista24 írta:
gutihaz14 írta:

lunin kölcsönadásai is kapufa volt pl (megint csak azt tudom mondani hogy kitétel,feltételek nélkül kölcsönadni játékost hogy padot koptasson NULLA értelme van,) utána visszahoztuk, hogy nálunk koptassa a padot, az legalább annyival "jobb" hogy a reallal edzhet,. ezért is mondom régóta (mióta nem readonly vagyok) hogy backup gk mindig egy öregebb tapasztalt kapus kell hogy legyen aki nem fosik be és nem kell már játékperc hogy ne izguljon mert egy pályafutás van mögötte. egy luninnak játékperc kell és ezáltal fejlődés
A játékosnak van lehetősége edzéseken megmutatni, hogy nem a padon a helye. Alanyi jogon, sehol senki nem kerül a kezdőbe Messin kívül.
Azert valoszinuleg az edzon is lehet a vezetoseg felol egy kis nyomas, hogy 2 hasonlo kaliberu jatekos kozul inkabb a helyi arcot jatszassa, mert belole par even belul lehet penz. A Dortmund jatekos eladasokbol el, en akkor mar inkabb egy polccal lejjebb levo csapatot neznek ki, akiknek fontosabb egy BL/EL indulas elerese.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62883
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. május 14., szombat 10:45

gutihaz14 írta:
Mi az hogy ujabb?
lunin kölcsönadásai is kapufa volt pl (megint csak azt tudom mondani hogy kitétel,feltételek nélkül kölcsönadni játékost hogy padot koptasson NULLA értelme van,) utána visszahoztuk, hogy nálunk koptassa a padot, az legalább annyival "jobb" hogy a reallal edzhet,. ezért is mondom régóta (mióta nem readonly vagyok) hogy backup gk mindig egy öregebb tapasztalt kapus kell hogy legyen aki nem fosik be és nem kell már játékperc hogy ne izguljon mert egy pályafutás van mögötte. egy luninnak játékperc kell és ezáltal fejlődés
A játékosnak van lehetősége edzéseken megmutatni, hogy nem a padon a helye. Alanyi jogon, sehol senki nem kerül a kezdőbe Messin kívül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5354
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. május 13., péntek 22:33

Mi az hogy ujabb?
lunin kölcsönadásai is kapufa volt pl (megint csak azt tudom mondani hogy kitétel,feltételek nélkül kölcsönadni játékost hogy padot koptasson NULLA értelme van,) utána visszahoztuk, hogy nálunk koptassa a padot, az legalább annyival "jobb" hogy a reallal edzhet,. ezért is mondom régóta (mióta nem readonly vagyok) hogy backup gk mindig egy öregebb tapasztalt kapus kell hogy legyen aki nem fosik be és nem kell már játékperc hogy ne izguljon mert egy pályafutás van mögötte. egy luninnak játékperc kell és ezáltal fejlődés
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62883
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. május 13., péntek 22:13

gutihaz14 írta:
halamadrid írta: Sergio Arribas has offers from Netherlands, Belgium and Germany. Dortmund are the most interested, they want to repeat the formulas used with Hakimi and Reinier. The intention of the player is to leave to improve.
@diarioas

Jót tenne neki. Remélem komolyabb szinten is megmutatja amit tud és megindul nála egy nagyobb fejlődés.
reinerrel is milyen jól jártunk hogy 2 évre odaadtuk a bvb-nek és koptatta a padot mert egy kikötést sem nem tettünk bele, nagy deal volt. játékosmenedzselés újabb fekete pont
Mi az hogy ujabb?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5354
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. május 13., péntek 21:56

halamadrid írta: Sergio Arribas has offers from Netherlands, Belgium and Germany. Dortmund are the most interested, they want to repeat the formulas used with Hakimi and Reinier. The intention of the player is to leave to improve.
@diarioas

Jót tenne neki. Remélem komolyabb szinten is megmutatja amit tud és megindul nála egy nagyobb fejlődés.
reinerrel is milyen jól jártunk hogy 2 évre odaadtuk a bvb-nek és koptatta a padot mert egy kikötést sem nem tettünk bele, nagy deal volt. játékosmenedzselés újabb fekete pont
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. május 13., péntek 21:48

menjen Arribas, és ha bizonyít, jöhet vissza Asensio/LV helyére :salute:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. május 13., péntek 21:32

Sergio Arribas has offers from Netherlands, Belgium and Germany. Dortmund are the most interested, they want to repeat the formulas used with Hakimi and Reinier. The intention of the player is to leave to improve.
@diarioas

Jót tenne neki. Remélem komolyabb szinten is megmutatja amit tud és megindul nála egy nagyobb fejlődés.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62883
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. április 20., szerda 20:35

Kerlon írta: What? Jesse March az edzőjük már hetek óta és több éves szerződést kapott.
Gondolom megkeresték, de nem vállalta vagy nem találkoztak az álláspontok. Csak most derült ki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. április 20., szerda 20:34

What? Jesse March az edzőjük már hetek óta és több éves szerződést kapott.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2004
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2022. április 20., szerda 20:32

De szerintem akár tökéletes lehetőség lenne Raulnak egy szintet tovább lépni, nagyobb tudású edzőtől tanulni, és másodedzői feladatot elvállalni Bielsa mellett - ahogy anno ZZ is tette Carlo mellett.
(Szerintem túl erős, nagy ugrás lenne Raulnak az utánpótlásból a Leeds)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62883
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. április 20., szerda 20:21

Leeds had reached out to Raúl on his situation with a view to replace Marcelo Bielsa.
@marca
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. április 16., szombat 23:38

szuper :salute:

minden spanyol kupagyőzelem öröm, nem sok volt mostanában :mrgreen:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. április 16., szombat 23:13

Jajj de jó, hogy beküldted. Sehol sem találtam :D.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég