Utánpótlás

Kosárlabda szakosztály és az utánpótlás részlege.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 15., hétfő 23:45

http://futbol.as.com/futbol/imagenes/20 ... grande.jpg
A kicsit azért belehúztak a jóba
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 13., szombat 21:09

Ma is nyert a Castilla 3-1-re. Azért durva, hogy az első 6 meccsből elvesztettek ötöt, azóta meg 11-ből egyet. kiváncsi lennék mi ez a nagy kilengés. persze utánpótlás csapatban nagy a mozgás, jönnek-mennek a fiatalok, újra kell gyakorlatilag kezdeni mindent minden nyáron. mondjuk asszem ezzel meg is válaszoltam a dolgot. :) Azért jó, hogy Zidane is egyre sikeresebb, kezdett picit kínos lenni az elején már a dolog, mondjuk olyan órási következtetéseket nem kell levonni egy utánpótlás csapatnál mutatottak miatt.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. december 13., szombat 11:20

Érdekes egyébként, hogy egyre több ázsiai játékos tűnik fel a legnagyobb klubok akadémiáin. Erről a gyerekről most hallok először, nem tűnik rossznak. :mrgreen: Nálunk is most az akadémia legnagyobb reménységei között emlegetnek két ázsiai srácot (az egyik Dél-Koreából, a másik Japánból származik).

Oké, hogy mindkét csapat próbálja meghódítani az ázsiai piacot is, mezekkel, felkészülési meccsekkel az előszezon során, és még sorolhatnám, valószínűleg hatásosan is, de talán mégiscsak annak lenne majd a legnagyobb hatása ezen a téren, ha ezek közül a fiúk közül egy eljutna az adott klub nagycsapatáig. Pláne, ha még alapemberré is válna, és nyerne pár fontos trófeát a gárdával...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 12., péntek 11:21

Donát írta:Akkor vegul is Zidane tul van mar minden proceduran, es nem kapott buntit?

Amugy o vezetoedzo a Castillanal? Olvasgattam a neten, de nem derult ki egyertelmuen szamomra, van ahol masodedzokent jelolik.
Nincs bünti, ő az edző.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1726
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Donát » 2014. december 12., péntek 11:18

Akkor vegul is Zidane tul van mar minden proceduran, es nem kapott buntit?

Amugy o vezetoedzo a Castillanal? Olvasgattam a neten, de nem derult ki egyertelmuen szamomra, van ahol masodedzokent jelolik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 9., kedd 10:30

a kis Puyol, hogyan próbálkozik. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9577
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. november 21., péntek 16:54

Talán

Miguel Alonso -> Xabi Alonso.

Bár itt is az apuka egy középszerű játékos körül volt elvileg. :roll:
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 21., péntek 16:41

Elfogadták az óvást, és a benyújtott papírokat, Zidane eltiltását törölték.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: András93 » 2014. november 18., kedd 22:53

R.M.C.F írta:Jordi topfocista volt? Melyik bolygón? Mert eddig csak a földön van bizonyítható élet,és persze foci is....
Ha nekem szól, akkor pont ezt mondom, hogy ő sem volt top, de ha az ő szintjét eléri, már szerintem az is jónak mondható.
'shutterisland írta:ritka, hogy apa és fia (vagy legyen az családon belül más rokoni kapcsolat) is topfocista legyen, de azért van rá példa, hogy lehet a futballhoz való tehetség is örökletes. :)
Oké, de ezzel most nem bizonyítod, amit írtam. Azt tudom, hogy volt/van olyan, hogy apa fia unokatestvér focizik, esetleg még többen is profi szinten, akár első osztályú bajnokságokban is.
De, hogy a tehetség ilyen szinten nem öröklődik, hogy pl. a kis Zidane aranylabdás legyen, sőt nagyban mernék rá tenni, hogy a Realban sem lesz meghatározó.
Csabi írta:maldini? más így nekem se jut eszembe.
Igen, nekem is ő jutott eszembe, ott még egyértelműen túl is szárnyalta a fiú az apát. De ott meg felvetődik, hogy mekkora játékos is volt Cesare. Mondjuk Milanban meghatározó volt és csapatkapitány is, de pl. válogatottban már közel sem. Paolot meg nem kell bemutatni.
De aki jobban ismeri Cesare Maldinit, megmondhatja, hogy mennyire is volt klasszis vagy sem.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. november 18., kedd 22:47

'shutterisland írta:
András93 írta:Soroljátok már azokat a (világ)klasszisokat, akiknek a fia is megütötte azt a szintet.
Szóval én nem nagyon élném bele magam, a gyerek jól jár, ha egy Jordi Cruyff szintet elér.
ritka, hogy apa és fia (vagy legyen az családon belül más rokoni kapcsolat) is topfocista legyen, de azért van rá példa, hogy lehet a futballhoz való tehetség is örökletes. :)
Végig lapoztam amennyire tudtam, de Maldinin kivül nem nagyon láttam senkit...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 18., kedd 22:29

'shutterisland írta:
András93 írta:Soroljátok már azokat a (világ)klasszisokat, akiknek a fia is megütötte azt a szintet.
Szóval én nem nagyon élném bele magam, a gyerek jól jár, ha egy Jordi Cruyff szintet elér.
ritka, hogy apa és fia (vagy legyen az családon belül más rokoni kapcsolat) is topfocista legyen, de azért van rá példa, hogy lehet a futballhoz való tehetség is örökletes. :)

Jordi topfocista volt? Melyik bolygón? Mert eddig csak a földön van bizonyítható élet,és persze foci is....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. november 18., kedd 22:20

András93 írta:Soroljátok már azokat a (világ)klasszisokat, akiknek a fia is megütötte azt a szintet.
Szóval én nem nagyon élném bele magam, a gyerek jól jár, ha egy Jordi Cruyff szintet elér.
ritka, hogy apa és fia (vagy legyen az családon belül más rokoni kapcsolat) is topfocista legyen, de azért van rá példa, hogy lehet a futballhoz való tehetség is örökletes. :)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. november 18., kedd 19:13

maldini? más így nekem se jut eszembe.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: András93 » 2014. november 17., hétfő 19:37

Soroljátok már azokat a (világ)klasszisokat, akiknek a fia is megütötte azt a szintet.
Szóval én nem nagyon élném bele magam, a gyerek jól jár, ha egy Jordi Cruyff szintet elér.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. november 17., hétfő 19:26

A mozgása azért hasonlít az öregre :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 17., hétfő 19:23

Vegyük azt a faktort, hogy Zidane későn érő típus volt, szóval Enzoból is lehet még valaki, bár 19 éves korára a harmadosztálybeli bemutatkozás semmi jót nem ígér.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. november 17., hétfő 18:31

Realista24 írta:
amúgy Zidane kapus fiával mi a szitu? jókat lehetett hallani róla anno, valamelyik fia csak örökölt valami kis tehetséget :lol:
Remélem nem úgy öröklődött a tehetség, hogy mindenkinek jutott egy kicsi :mrgreen:
Enzót amúgy nagyon tolni akarják, de Lucáról több jót olvastam korábban.
Mennyi fia van Zizounak,4? Hat ha negyed annyit tudna mind mint az apuka akkor mar cserenek elmehetnek a nagycsapatba :D
Remelem lesz 1 kiemelkedo legalabb. Van valasztek,ahogy RCnel vagy epp Raulnal is :D
Mondjuk Enzonak ideje lenne mutatni valamit ennyi idosen.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 17., hétfő 12:43

Remélem nem csak a hajhullást örökölték :mrgreen: Enzo nem hinném, hogy különösebben tényező lesz, a középső fiú már esélyesebb lehet. Mondjuk én alapból összeroppannék, hogy oké az apám valaha volt top5-ös focista volt, én meg tudok dekázni tízet sziasztok :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 17., hétfő 12:27

amúgy Zidane kapus fiával mi a szitu? jókat lehetett hallani róla anno, valamelyik fia csak örökölt valami kis tehetséget :lol:
Remélem nem úgy öröklődött a tehetség, hogy mindenkinek jutott egy kicsi :mrgreen:
Enzót amúgy nagyon tolni akarják, de Lucáról több jót olvastam korábban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 17., hétfő 12:22

CS0ki írta:
Most nézem, hogy 12 forduló után a 13. is csak 4 pontra van... Kemény még a Casilla is visszajuthatna akár...
Az első hely 3 pontra van, a dobogó meg egyre. Sűrű a mezőny. :) De jó, hopgy eléggé összeállt a csapat, nem lenne rossz, ha visszajutnának a másodosztályba.
Mondjuk nem nagyon hallani kiemelkedő tehetségről, ami azért nem túl örömteli. Ezt a Medrán gyereket kezdték el nyomni most hirtelen, de nekem nem volt túl meggyőző, amikor beszállt a nagyokhoz. Persze ez nem sokat jelent. :)
eléggé silány a minőség most a fiataloknál, aki kicsit is kitűnik, az már kapja a hypeot

amúgy Zidane kapus fiával mi a szitu? jókat lehetett hallani róla anno, valamelyik fia csak örökölt valami kis tehetséget :lol:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 5 regisztrált és 0 vendég