Utánpótlás

Kosárlabda szakosztály és az utánpótlás részlege.
MorataMartin
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. július 27., vasárnap 19:40

Még sem fog külön megszűnni a C csapat? Mi értelme van a 4. osztályban indítani őket?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. július 24., csütörtök 12:21

Eddig csak figyeltem az eredményeket és a neveket, de ettől az évtől tervezem, hogy megnézem a Castilla meccseit is. Zidane komolyan megreformálja az egész csapatot és rendszert, mert eddig csak zavaros maszlag volt az egész. Remélem kinevel pár remek játékost, aki majd az ő real madridját fogják alkotni.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3721
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. július 23., szerda 16:23

Amennyiben a pénzügyi nehézségekkel küzdő Zaragoza és Murcia nem tudja péntekig nevezni magát a spanyol másodosztály küzdelmeibe, a Zinedine Zidane vezette Real Madrid Castilla, valamint a Mirandés a következő szezonban is a másodosztályban folytathatja a küzdelmeket, az előző szezonbeli kiesés ellenére. Forrás: Madridom.hu
Egyik szemem sírna, a másik nevetne. Nem szeretném, ha ilyen módon lennénk bent a másodosztályban, viszont örülnék neki, ha Zidane-nak nem kéne a harmadosztályba edzősködni, hanem eggyel nehezebb osztályba kerülve gyűjthetne tapasztalatot.(Imádom a madridizmusát, meg hatalmas pedagógus, de simán elmehetett volna a Juventusba, azért bajnokság,kupa,szuperkupa,bl/el...sokkal több tapasztalatot szerezhetett volna)

Nem ismerem a játékosokat, de gondolom azért elég jó kis erősítések lesznek az újoncok a Castillának.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. július 8., kedd 16:27

A kölcsön után Tomás Mejías (25 éves kapus) végleg a Karanka által edzett Middlesbroughba szerződött.
(tavasszal 1 meccset védett a Sheffield Wednesday elleni 1-0-ra elvesztett találkozón)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. július 3., csütörtök 0:31

Kellenek a reformok, ha Zizou munkába áll, akkor nincs tovább monoton sztori... :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

MorataMartin
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. július 2., szerda 20:37

Máshol is van még olyan, ahol "C" csapatot tartanak fent? Nem is értem mi értelme van a c gárdának. Jó, hogy megszűnik.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. július 2., szerda 20:33

A Marca szerint a Real Madrid Zidane kinevezése után újabb lépéseket tesz meg az utánpótlás javulásának érdekében: a vezetőség célja, hogy a Castilla-t és a “C” csapatot összevonják, ezzel is nagyobb versenyhelyzetet teremtve, továbbá a három ifi (Juvenil) csapatból kettő újat hoznának létre, hasonlóan a Barcelona utánpótlásrendszeréhez.
Nah véééégre! Remélem igaz! Már tavasszal ezt írtam, hogy totál hülyeség az egész rendszer úgy ahogy van!
Már a Real C csapatában is játszanak 20-24 éves játékosok, akik ha olyan jók lennének, vagy lenne bennük potenciál már rég minimum a Castilla alapemberének kellene lenniük, de akár még stabil első osztályú játékosnak is! Szóval el a "selejttel"!

Quini már el is ment a Rayo Vallecanohoz!
Dani Ramirez a C csapatból elég közel a Valenciához!
(Dani Ramírez a Twitteren közölte, hogy a Valenciához igazol. Hamarosan hivatalosan bejelentik az érkezését.)

A kölcsönben itt lévő két brazil támadó (Willian José és Pablo), Rozzi (Laziotól), Jaime Romero (Udinesetől), Cristian Gómez (Espanyoltól) már vissza is mentek. Előbbi három kizárt, hogy maradjon, szerintem a többi sem fog. Semmi értelme. Az Atleticoból ingyen jött Pulido is szerintem mehet Isten hírével (a másik AtMás védő Cabrera szerintem bevált, kérdés megtartják-e a harmadosztályra, talán ő is felesleges). A "nagy Barca tehetség" Kiko Femenia is távozhat (nem sok vizet zavart, sőőt!). A már túlkoros, 25 éves Castillás védő Casado is el lesz engedve (ha nem lenne Marci és Coe is akkor cserének esetleg jó lenne)... Borja Garciát is megvették 38 meccs 17 gólos idénye után középpályásként nem semmi, a Castillában csak 66 / 11 a mérlege.

Ha tavaly azt hittük, hogy nagy jövés-menés lesz (Jesé, Morata, Nacho, Denis, stb), akkor most aztán....
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. június 19., csütörtök 23:04

RealRaúl77 írta:C talán egyedül azért van, hogy némi biztonságot nyújtson, hogy ha nagyon nem megy a dolog, és épp igazolásokkal sem lehet erősíteni, vagy sok a sérült, akkor az ott kiemelkedőbbekhez lehet(ne) nyúlni, és feljebb vinni, ez nem tudom mennyire szokott így megtörténni, de én egyedül ebben látnám értelmét.
Ha jól tudom pl José Rodriguez is egyből a Juvenil A csapatból jött fel a Castillába 2012 nyarán. Szóval ha ott kiemelkednek, akkor a C bőven kihagyható.
Realista24 írta:Zidane neve is felmerült, mint lehetséges Castilla edző.
Morientes és Guti már utánpótlásedzők, ha megoldható valahogy Zidane első csapatnál betöltött posztjának pótlása akkor szerintem jó ötlet lenne egy építkezés elkezdésére egy friss edző (papírjai már gondolom megvannak hozzá).


Tabella, helyezések, Castilla idénye, góllövőik az egyes meccseken
(Eibar elleni 0-6 után lett elküldve az idényt kezdő edző; Eibarban lévő Jota csak a Real kötődés miatt van ott, szerepelt a Castillában pár percet előző évben)

Játékpercek
(ahol sárga/piros ott sárgák/pirosak miatt kihagyta az adott meccset)

Castilla góllövőlisták 09-10-es idénytől kezdve
(ilyen kevés lőtt góllal sosem végeztek)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 19., csütörtök 20:43

Zidane neve is felmerült, mint lehetséges Castilla edző.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. június 9., hétfő 11:52

Hát igen, főleg most, hogy negyed osztály lett. Kicsit esélytelennek érzem, és feleslegesnek is, hogy ott edződjenek, illetve onnan akkorát fejlődjenek. Most harmad is már kevés szerintem, de ha visszajutnak a másodosztályba valamikor, akkor a tehetségesebb mehet oda nyugodtan, aki meg ott sem állná meg a helyét, az mit szeretne?
C talán egyedül azért van, hogy némi biztonságot nyújtson, hogy ha nagyon nem megy a dolog, és épp igazolásokkal sem lehet erősíteni, vagy sok a sérült, akkor az ott kiemelkedőbbekhez lehet(ne) nyúlni, és feljebb vinni, ez nem tudom mennyire szokott így megtörténni, de én egyedül ebben látnám értelmét.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 9., hétfő 11:40

Marky írta:a c csapatot nem lehet megszüntetni?
A Barcelon par eve megszuntette.

A 06/07es szezon vegen a Barca B kiesett a harmad osztalybol a negyed osztalyba (utolso elottiek lettek), ahol ezelott a Barca C jatszott (a kozepmezonyben vegeztek). Laporta nem akarta a Barca C-t az otod osztalyban jatszatni, ezert megszuntette a csapatot. A 07/08as szezonban visszajutottak a harmadosztalyba, a 09/10-esben pedig a masodosztalyba.
Kicsit tenyleg fura hogy a harmad es negyed osztalyban nincs egy csapatuk se, a kovetkezo a juvenil A ami mar utanpotlas liga.

Marky
Hozzászólások: 1896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. június 9., hétfő 11:14

a c csapatot nem lehet megszüntetni? tök fölösleges ugródeszkának érzem a juvenil a után, hiszen az onnan kikerülő játékosok már játszhatnának a felnőttek között. nem pazarolnának el éveket a c csapatban és a harmad-negyedosztályban.
de amúgy a lényeg az, amit ateeemadrid írt. kaptunk egy carvajalt, aki alapember, egy jesét, aki valószínű szintén az lesz, nacho egy jó kis kiegészítőember, akire nyugodt szívvel lehet számítani a laza bajnokikon. morataért lehet befolyik egy 20 millió körüli összeg, ezen felül elmondhatjuk, hogy a madrid is törődik az utánpótlással, hiszen elég ránézni a keretre.
enzoék korosztályán a sor, hogy feljuttassák a castillat, aztán ők is betörjenek a nagyokhoz.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. június 8., vasárnap 13:52

nem baj, ebből a generációból úgyis kihoztuk a maxot, carvajal és jesé megmaradnak az 1. csapatnál, moratát eladjuk 15 millió körül, nacho is jó kis kiegészítőember lett. többet nem is nagyon kivánhatnánk. még talán josé rodriguezből lehet majd valami, ő ígéretesnek tűnt. +még benavente és derik talán 1-2 év múlva.

ideje az újabb generációtól várni valamit, mert akik a jelenlegi castillában vannak, na azokból biztos nem lesz senki.
Lehet nem baj, a szemetet ki kell rakni és a C csapat jobb játékosaival fel kell tölteni, aztán kezdhetnek mindent az elejéről.
Erről van szó.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 8., vasárnap 13:22

Lehet nem baj, a szemetet ki kell rakni és a C csapat jobb játékosaival fel kell tölteni, aztán kezdhetnek mindent az elejéről.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. június 8., vasárnap 12:52

Eléggé szomorú, hogy kiesett a Castilla, és így magával rántotta a C csapatot, 2009-2013 között heti szinten követtem mindkét csapatot, csináltam a teljes adatbázist, minden meccsük összefoglalóját megnéztem, amikor tehettem, de tavaly óta csak az eredményeket nézem meg, mivel már nem tartozik a dolgaim közé. Sajnálom õket, nem sok kellett volna.
A Barcelona B pedig dobogós. :(
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. június 8., vasárnap 12:32

Deriket jó lenne kölcsönadni egy elsőosztályú csapatnak, mert belőle még lehet valami. Válogatottban is jól tolja, Castillában sem volt rossz, de ha minden igaz tényleg sokat volt idén sérült. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. június 8., vasárnap 12:24

mindkettő többször volt sérült, mint egészséges
úgy meg nehéz beváltani a hozzá fűzött reményeket
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. június 8., vasárnap 9:28

Nekem az bassza a csőröm, hogy mindig van néhány ügyeletes tehetség kikiáltva. Idén pl Benavente, vagy épp Derik, és nem látom azt, hogy annyira foglalkoznának ezzel. Alig játszottak Castillában, pedig ha akkora nagy tehetségek, akkor simán alapembernek kellene ott lenniük, különben mit akarnak? A peruit nem láttam még, de Deriket figyeltem már többször is. Már tavaly is rég a másodosztályban kellett volna edződniük, megvan hozzá a koruk, sőt lassan késő is lesz (a kieséssel meg pláne).
Persze minden évben van kikiáltva egy-két húdeszupertehetség, akiknek 90%-ából semmi nem lesz, csak azt nem tudom, hogy alaptalanul vannak ajnározva, vagy az utánpótlás bassza el őket, nem figyelnek rájuk eléggé, nem ott játszanak, ahol legjobban fejlődnének etc.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. június 8., vasárnap 9:09

Megérdemelték a kiesést az az igazság. Utolsó meccsük amit láttam, hazai pályán volt, kettős emberelőnyben, és még azt sem tudták lezárni. Alapból elég fiatal csapatunk van, szóval egy darabig nincs szükség utánpótlásra, meg amúgy sem fog feljönni egy Jesé szintű arc minden évben. Előlről lehet kezdeni a harmadosztályban, és az ilyen tucatbrazil Willian Josékat, meg Lazio selejteket kitakarítani.
Love football, hate antifa.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. június 7., szombat 22:20

Nem hiszem, hogy nagy változások lesznek itt az utánpótlásban sajnos. Eddig sem láttam, hogy sokat foglalkoztak volna vele.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 5 regisztrált és 0 vendég