FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. április 3., péntek 18:39

Nagyon nem játékmenetet akartam írni :)
Játékélményt, és ez mondjuk nem is kizárólag csak a myteamre vonatkozik, önmagában az nba 2k évek óta legjobb sportjáték szvsz, közelebb is áll a kosárlabdához, mint a FIFA a focihoz (értsd: fifa jobban arcade, de egyik sem szimulátor persze)

Idén amúgy nagyon jól indult a myteam, fix pozíciókkal, de februárban már kint volt Simmons mint irányító, majd jött a 97-es lebron irányítóba, onnantól nem volt értelme tényleg. Most meg hogy kint van Simmons aki triplazni is tud, ez tett be neki teljesen.

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. április 3., péntek 18:00

Lodi tényleg 10/10, csak ajánlani tudom.

Nekem ez volt.
link

És ez lett volna a terv, ha nem hagyom abba március elején már kb meg is lenne, ahogy kijönne az Icon Swap 3 tokenek második fele.

link
Utóbbinak már nem igen lett volna semmi gyenge pont :mrgreen: Kár az idei Fifáért.... Sose volt még ilyen jó csapatom, pedig tényleg nem estek jó lapok.

3.3millió zsetonom lett a végére, kb 50ezer forintért el tudom adni, már 2t el is adtam belőle.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. április 3., péntek 17:21

Galacticos írta: Az a djene az tenyleg brutal. Nekem eloszor sima volt most beruhaztam erre a 87esre hat az brutal. Tenyleg jobb mint ramos. Aki amugy cb nalam is.
Meg aki amugy jo nalam az inaki williams. Alap kartya 1-2-3ezer coin de nagyon brutal. Most gyujtogetek a 86osra az hazarddal elol b**zo paros lenne.
Meg aki egesz hasznalhato az bartranak volt egy st shapeshifter kartyaja, de visszahuztam cdm-re.
Bocs,azthittem az sbcs RB Ramost írod,a 93masat :mrgreen: Hazard nekem elég nagy csalódás volt,az elején beesett loanban valami sbcből(?) de nem győzött meg,bár másik szél a base Dembele jobban feküdt Deadeye-jal. Djené nekem már nem férne be,de skillezhettek vele,kár hogy labdát vezetni nem tud :mrgreen: Van Diego Carlos EL sbcs lapom,zseniális még mindig,86ra upgradelődött,nincs szívem lecserélni ikonra vagy jobb Varanera,néha ő segíti ki a baby Cannavarom,és szögleteknél is mindig jó helyen van,szereztem több gólt vele fejesből,lepattanókból..

Akinek nincs sok coinja annak a Dembele-Semedo(utóbbi Headlinere talán a legjobb Rb a játékban) szél nagyon ajánlom,akkor is ha barcások,Lucas Moura alap kártyáját imádtam,a 85os totw momentse se vészesen drága nem régóta játsszóknak talán,a shapesfiter lapjával most próbálkozok.Akinek Varaneja van és fér mellé francia védő az Lucas Hernandezt próbálja ki,nem feltétlen a szülinapit,hanem a simát is,elég jó. Ha ligában gondolkodtok akkor még Saúl headliner,Griezmann, a Granadás csatár TOTW momentse,nem jut eszembe a neve,az elég jó lap. Winter Refresh Aréola sokak kedvence,én mondjuk se őt se Courtoist neem szeretem a játékban. Ter Stegent tartják a legjobbnak,nekem ő se tetszett túlzottan,egyértelműen Oblak párti vagyok. Most mondjuk a mid icon sbc miatt drágább,de ajánlom őt is.
reeed_ati írta: Nekem most ez a csapatom van :)
Ahhoz képest, hogy decemberben elnyitottam kb. 800ezret a semmiért és maradt belőle kb. 200ezrem, letöröltem a játékot és újrakezdtem megint, ahhoz képest egész összekaptam magam.. :mrgreen:
Ez a Djene gyerek kva jó a játékban, jobb mint Ramos.
Bergkamp meg örök kedvenc /Zizu mellett/, rúgdossa is szépen a gólokat, szóval ő megérte..
87-es Lodi lenne a következő cél, vagy 88-as Ikon Raul :hmmm:
Szerintetek hol erősítsek inkább?
Bergkamp vissza Camba és elé Raul, vagy Bernat kuka és Lodi a balosra? :)
FS (87es) Lodi zseniális,talán a legjobb (vagy legalább top3) LB a játékban,én mondjuk jobbszélen és cdmben/cmben is használom néha),nagyon ajánlom. Emerson a jobb szélre is jó,de én inkábbb 7chemen játszatom ott Lodit,akkor is ha bal lábas(meg sokszor cserélem a másik szélsővédőmmel ingame,attól függ hogy ki az)

88as Raúl jó,de szerintem inkább csatárban (sok gólt lőttem vele arányaiban),nekem CAMban a mozgása és a passzolása chem stylal se volt elég jó,Bergkampot sokkal inkább tenném oda. Esetleg őt upgradeld a prime verzióra,én azt használom,jobban tetszik sokkal mint Raúl,de pl prime Kakánál is.(Most Joao Felixet akarom kipróbálni).Szóval ha lenne Raúlod és Bergkamp,inkább a holland legyen a Cam. Jelenleg neked mondjuk nem tudom,hogy ezt vagy Lodit ajánlanám-e. Először inkább upgradeld Bergkampot szerintem már ha nem untreadable.Akkor is ha Lodival meg kb megvagy a játék végéig :D támadók azért fontosabbak mint a szélsővédők. Odegaardot nem használom,meg se csináltam,róla nincs véleményem,hogy Raúllal elől és mögötte Bergkamppal jobban járnál-e. 3wf ami nem túl jó,és azon a poszton nehezebben elfedhető. De mivel az untreadable,én előbb a hollandot cserélném jobb verzióra,aztán Lodi,és utána a norvég.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. április 3., péntek 16:53

kiserik írta:
Marci77 írta:
Erről van szó lényegében. Ramost amúgy szélen vagy valakivel megcserélve CBnek használod? Ha szélen,akkor ott milyen? Megcsinálnám a jövőben,csak azon gondolkozok,hogy kivel cserélhetném meg,mert Mendynek nemigazán van hely az alap kezdőmben (Gullit+Kimmich/Diaz fix cdm,untreadable mind,szóval a Mattheus cdmbe ingame cbből kiesik), hogy vele cseréljem,max Carlos Alberto,csak ő meg nem annyira tetszik már :D
Még annyi,hogy remélem használsz te is 1-2 48as bronzot,hogy lejjebb nyomd az overallt,több könnyebb ellenfelet adhat úgy be. :D A kezdőknek is ajánlom,5 csere max úgyis elég.
Bronzozni már nincs értelme. Persze, aki megszokta, az placebóból úgy csinálja, én is így tettem, de idén csak a kezdőt veszi alapul, vagy a top 11 játékost, erre már nem emlékszem.
Érdekes én úgy tudtam,hogy még számíthat,de akkor már lehet,hogy csak a kupákban ahol X összoverall meghatározás van :)
reeed_ati írta:Inakinál nem gáz az a 68-as balance+2-es WF?
Balance még elbírhatóbb,de csatárként 2wf nekem is nagyon fáj :D 4 a minimum csatárnál meg CAMnál. szélsőnél még soso elfér a 3*. Ha másra nincs pénz,a sima Ben Yeddert ajánlom,top3 csatár az alap lapokat nézve. Ha van/lesz pénz,akkor a 87es verziója (a 91es túlárazott szerintem),én azt használom,a két középső védőm és Gullit mellett jelenleg a legbiztosabb pont,aki már tőle upgrade az 1millánál drágább.

nmate írta: Mondjuk ezt jó látni ebben a játékban, hogy értelmesnek tűnő értékekkel vannak a játékosok, 2k20-ben már kb. bárki ki tud rakni egy full galaxy opal (99-es játékosok) csapatot, aki ősszel kezdte.
Mondjuk ettől függetlenül játékmenetre az NBA myteam még mindig jobb.

19-cel játszanék szívesen, de a 20-at nem veszem meg emiatt :D
Mondjuk a 2k20 myteam játékmenete nem biztos... :D De az teljsen halott,olyan lapok jönnek ki hetek óta amik tavaly június,júliusban jöttek. És nem csak a jelenlegi koronahelyzet miatt.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. április 3., péntek 16:27

Galacticos írta:
Meg aki amugy jo nalam az inaki williams. Alap kartya 1-2-3ezer coin de nagyon brutal. Most gyujtogetek a 86osra az hazarddal elol b**zo paros lenne.
Meg aki egesz hasznalhato az bartranak volt egy st shapeshifter kartyaja, de visszahuztam cdm-re.
Inakinál nem gáz az a 68-as balance+2-es WF?
Melyik chemyvel?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. április 3., péntek 14:24

Tuti a kezdőt, azért cserél a sok fallosz 1 perccel meccs kezdés után. :lol:

Btw Marci írásait majd bedobom egy google fordítóba. :mrgreen: :mrgreen:

Havertz meg Werner eléggé Op amúgy még, simán is.
Nem illik.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. április 3., péntek 14:24

Az a djene az tenyleg brutal. Nekem eloszor sima volt most beruhaztam erre a 87esre hat az brutal. Tenyleg jobb mint ramos. Aki amugy cb nalam is.
Meg aki amugy jo nalam az inaki williams. Alap kartya 1-2-3ezer coin de nagyon brutal. Most gyujtogetek a 86osra az hazarddal elol b**zo paros lenne.
Meg aki egesz hasznalhato az bartranak volt egy st shapeshifter kartyaja, de visszahuztam cdm-re.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. április 3., péntek 14:19

Mondjuk ezt jó látni ebben a játékban, hogy értelmesnek tűnő értékekkel vannak a játékosok, 2k20-ben már kb. bárki ki tud rakni egy full galaxy opal (99-es játékosok) csapatot, aki ősszel kezdte.
Mondjuk ettől függetlenül játékmenetre az NBA myteam még mindig jobb.

19-cel játszanék szívesen, de a 20-at nem veszem meg emiatt :D

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. április 3., péntek 14:17

Marci77 írta:
Galacticos írta: Februarban kezdtem el ujra, uj ps-en es uj felhasznaloval.
0 ft penz raforditassal 87es raring 100as chem. Hazard,89 sbc asensio, ramos stbstb.
Ha tudod h mire koltsel coint akkor lehet jo csapatot epiteni.
Foleg ha melle milestoneba is szerzel jo jatekosokat. 87es odegaard is hasznalhato boven. Es a feladatok hozza csak ido kerdese h sikerul e.
Erről van szó lényegében. Ramost amúgy szélen vagy valakivel megcserélve CBnek használod? Ha szélen,akkor ott milyen? Megcsinálnám a jövőben,csak azon gondolkozok,hogy kivel cserélhetném meg,mert Mendynek nemigazán van hely az alap kezdőmben (Gullit+Kimmich/Diaz fix cdm,untreadable mind,szóval a Mattheus cdmbe ingame cbből kiesik), hogy vele cseréljem,max Carlos Alberto,csak ő meg nem annyira tetszik már :D
Még annyi,hogy remélem használsz te is 1-2 48as bronzot,hogy lejjebb nyomd az overallt,több könnyebb ellenfelet adhat úgy be. :D A kezdőknek is ajánlom,5 csere max úgyis elég.
Bronzozni már nincs értelme. Persze, aki megszokta, az placebóból úgy csinálja, én is így tettem, de idén csak a kezdőt veszi alapul, vagy a top 11 játékost, erre már nem emlékszem.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. április 3., péntek 14:13

Nekem most ez a csapatom van :)
Ahhoz képest, hogy decemberben elnyitottam kb. 800ezret a semmiért és maradt belőle kb. 200ezrem, letöröltem a játékot és újrakezdtem megint, ahhoz képest egész összekaptam magam.. :mrgreen:
Ez a Djene gyerek kva jó a játékban, jobb mint Ramos.
Bergkamp meg örök kedvenc /Zizu mellett/, rúgdossa is szépen a gólokat, szóval ő megérte..
87-es Lodi lenne a következő cél, vagy 88-as Ikon Raul :hmmm:
Szerintetek hol erősítsek inkább?
Bergkamp vissza Camba és elé Raul, vagy Bernat kuka és Lodi a balosra? :)

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. április 3., péntek 13:42

Galacticos írta: Februarban kezdtem el ujra, uj ps-en es uj felhasznaloval.
0 ft penz raforditassal 87es raring 100as chem. Hazard,89 sbc asensio, ramos stbstb.
Ha tudod h mire koltsel coint akkor lehet jo csapatot epiteni.
Foleg ha melle milestoneba is szerzel jo jatekosokat. 87es odegaard is hasznalhato boven. Es a feladatok hozza csak ido kerdese h sikerul e.
Erről van szó lényegében. Ramost amúgy szélen vagy valakivel megcserélve CBnek használod? Ha szélen,akkor ott milyen? Megcsinálnám a jövőben,csak azon gondolkozok,hogy kivel cserélhetném meg,mert Mendynek nemigazán van hely az alap kezdőmben (Gullit+Kimmich/Diaz fix cdm,untreadable mind,szóval a Mattheus cdmbe ingame cbből kiesik), hogy vele cseréljem,max Carlos Alberto,csak ő meg nem annyira tetszik már :D
Még annyi,hogy remélem használsz te is 1-2 48as bronzot,hogy lejjebb nyomd az overallt,több könnyebb ellenfelet adhat úgy be. :D A kezdőknek is ajánlom,5 csere max úgyis elég.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2020. április 3., péntek 12:04

Boxon akinek van kedve majd meccset játszania(UT) az dobjon meg privátban a gamertagjével.
Nem vagyok pro.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. április 3., péntek 10:57

Februarban kezdtem el ujra, uj ps-en es uj felhasznaloval.
0 ft penz raforditassal 87es raring 100as chem. Hazard,89 sbc asensio, ramos stbstb.
Ha tudod h mire koltsel coint akkor lehet jo csapatot epiteni.
Foleg ha melle milestoneba is szerzel jo jatekosokat. 87es odegaard is hasznalhato boven. Es a feladatok hozza csak ido kerdese h sikerul e.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. április 3., péntek 10:35

kiserik írta:
Berti írta: A bezárságnak köszönhetően én is elkezdtem UT-zni. Eddig mindig csak haverokkal játszottunk és tök fun volt az egész, egyre jobban játszunk mind. Namármost.
Nem értek igazán az UT részhez, ezt előjáróban elmondom. 50k coint vettem is és így összetudtam dobni egy 82 ratinges csapatot egy 83-as chemistryvel. (Ez a chemistry dolog mennyire számít?)
Az online játék része viszont totál felbassza minden agysejtem. Minden egyes meccsen jobban játszok mint az ellenfél, szebben játszok mint az ellenfél és mégis minden meccsen 2-3 gólkülönbséggel ki kapok, mert kurvára 90+ szinte minden játékosa és lehetetlen szögekből és megoldásokból gólt tud rúgni. Mekkora egy gyökérség már ez?
Nem tudom mi a különbség kártya és kártya közt. Alig látni ezekbe az ellenfél allstar csapatokban normál kártyát. Mindegyik BL-es vagy fekete vagy színes vagy tököm tudja mit jelentenek ezek.
A kérdésem: Van értelme még tovább így játszani, úgy hogy rohadtul nem akarok naponta órákat tölteni PS előtt és nem akarok pénzt költeni rá? Mert azzal nem jutok egyről a kettőre, hogy egyszerűen jól játszok.
2 orbitálisan nagy hibát vétettél az elején, ha UT-zni akarsz:
1: vettél 50k coint. Innen csak szívatni fog a játék, hogy vegyél még
2: elkezdtél UT-zni...
Nem értem mit vártok. szeptember vége/október eleje óta tolják sokan. Az akkori szintű kezdő csapattal ne csodálkozzatok,ha nehezen megy :D Idő kell. Aki fél éve játszik az is összerakhatott sok ikonos jó csapatokat. Én 2x vettem fifapontot,1x a Toty hetén,meg a leges legelején,mindkétszer 4600-at 10k-ért. Aki kicsit is bennevan,tudja,hogy ez semmi. Ügyesen kell adni venni,sbckből sok packot lehetett nyitni,vagy akár jobb promokra tartogatni őket. Jelenlegi csapatom ér alapban kb 4 millát,de ezt most megdobta "kicsit",hogy a 2 mid icon sbcből amit megcsináltam esett egy Gullit (azthittem lefordulok a székről,vártam,hogy megjelenik Seedorf :lol: ) (és egy Kluivert,de nekem ő már csak sbc töltelék,egy sima Auba szint max alapban is,nem ajánlom,csak azért mert olcsó ikon..)

De ez se semmi extra ezen pontján a játéknak,ha valaki régóta játszik. Ugyanez a problémázás megy 2knél attól aki tavasz elején,tél végén kezdi,és csodálkoznak,hogy valakinek Op csapata van 5 hónap után. Persze van sok fizetős,de ennyi idő alatt 0 ráfordítással is lehet 89-90 körüli ratingű csapatod ikonokkal.

(Amúgy a chemistry fontos eléggé,legyen a csapatnál is 100-as,és aki nemrég kezdte,ott a játékosoknál is. Poszt átalakítóval mindenki kihozható 9-10-esre.(Ha lejátszol 10 meccset vele, kapsz egy "hűségbónusz" chemet a játékos) Később van,hogy 7-8 chem is elég,mert annyira jó egy játékos,pl FS Lodi nekem is 7 chemen jhv jelenleg.
rossz csapat és játékos chemistry ronthat a statokon nem hogy javít,ahogy a chemistry style-ok is fontosak. futbin-en megnézhetitek,kire mit érdemes rakni.

Ha csak ritkán játszik valaki,az most már tényleg ne kezdjen el Ultimate Teamezni,vagy csak offline. Vagy fogadja el,hogy valakinek fél év alatt lehet op csapata,pénz nélkül is.

Ja és a custom tactics is fontos,Youtubeon könnyű találni segítséget hozzá. nem minden felállás használható,főleg gyengébb játékosokkal. Eleinte 4231(3 CAM-os),5212,41212 szűk amiket ajánlanék. Mármint ingame,az midnegy,hogy az elején hogy van összeállítva,be kell állítani,hogy pl offenzívra átállva váltson a csapat a megfelelő felállásra és taktikára. (pl azért fonsot,hogy LM,RM-et használhass LAMnak,RAMnak)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1662
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. április 3., péntek 10:26

___Samy___ írta: Bocsánat, legendary helyett world classot akartam írni.
Probald ki azt, hogy world class helyett legendaryn jatszol. Mar 1-2 eve sokan mondjak, hogy a legendary konnyebb, mert a gepet azon a szinten ki lehet cselezni, emellett pedig sokszor kitamad es meg lehet kontrazni.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. április 3., péntek 0:31

Bocsánat, legendary helyett world classot akartam írni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2020. április 3., péntek 0:31

___Samy___ írta: Hát engem a legendary már lassan levisz az életről. A profi túl könnyű, itt meg nagyon kuszkodok. Túl nagy a lépcső.
2 között van a world class ami könyebb

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. április 2., csütörtök 23:27

___Samy___ írta: Hát engem a legendary már lassan levisz az életről. A profi túl könnyű, itt meg nagyon kuszkodok. Túl nagy a lépcső.
Válassz picit gyengébb ellenfelet legendary-n, aztán nem olyan gáz az..
Én az ikon küldetéseket csináltam meg, a kb. 70-80-as szintű csapataimmal, vagy hasonlóakat választottam, vagy gyengébbeket, de azok simán verhetőek voltak.
Ha már erősebbek, meg jó a team chemistry, oda már nekem is a baszóbb csapatomra van szükség.. :mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. április 2., csütörtök 22:52

Hát engem a legendary már lassan levisz az életről. A profi túl könnyű, itt meg nagyon kuszkodok. Túl nagy a lépcső.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
géza
Hozzászólások: 1138
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: géza » 2020. április 2., csütörtök 21:32

En legendaryn siman nyerek, de ultimate-n kozom sincs az egeszhez.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 9 regisztrált és 0 vendég