FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Marky
Hozzászólások: 1897
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. szeptember 14., kedd 16:35

Majd lesz special kartyaja, ami OP lesz. Iden is eleg jo volt, ha nem a bazdelore metat eroltette az ember.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2722
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. szeptember 14., kedd 16:29

Néztem az új realos lapokat:
Azért az erős, hogy Asensio 83-as lapot kapott, míg Vini csak 80-ast, Íé megint képben van.. :D

Benz is csak 89 és nyilván az alacsony pace miatt használhatatlan lesz a játékban.. :vivo:
Egyébként csak én gondolom azt, hogy a valóságban gyorsabb Benya, mint amit a játékban adnak neki?
Nyilván nem egy Bappa sebesség, de 76-os pace rating helyett 80-at simán adnék neki.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. szeptember 13., hétfő 22:19

Caraway írta: En inkabb azon akadok ki, hogy ha a haverjaimmal akarok jatszani, akiknek regi konzoluk van, de kozbe nyomnam a sajatomon is a next gen verziot, ami ugye mar az uj konzolon folyik, akkor 34 ezer forintot kene kiadnom ezert a sz*rert. :mrgreen: Mondjuk ha jatekon belul veszem meg es van EA playem, akkor “csak” 28 ezer, de meg azt is nagyon sokallom.

Sajnos ugy se fogom kibirni, hogy ne nyomjam a Pro Clubst haverokkal, szoval folos itt sirdogalnom. :shutup:

Hát ugyanezzel a kombóval ea play (-10%) + Ingame vásárlás (-10%)-al a standard edition 24kra jön ki szóval annyival nem drágább.Nyilván drága mindkét verzió de a két verzió között az a 3-4ezer huf szerintem már nem oszt nem szoroz.

Amúgy ez most hogy lesz ultimate teamben? csak ps5ös ellenfeleket kaphatok? hátha gazdagok szarabbul tolják mint a last gen-esek :D 2 év kihagyás után neki futok ennek a szarnak megint kiváncsi vagyok feltud e úgy baszni,hogy a dualsense kontrollert is atomjaira verjem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1637
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. szeptember 13., hétfő 22:05

En inkabb azon akadok ki, hogy ha a haverjaimmal akarok jatszani, akiknek regi konzoluk van, de kozbe nyomnam a sajatomon is a next gen verziot, ami ugye mar az uj konzolon folyik, akkor 34 ezer forintot kene kiadnom ezert a sz*rert. :mrgreen: Mondjuk ha jatekon belul veszem meg es van EA playem, akkor “csak” 28 ezer, de meg azt is nagyon sokallom.

Sajnos ugy se fogom kibirni, hogy ne nyomjam a Pro Clubst haverokkal, szoval folos itt sirdogalnom. :shutup:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4229
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. szeptember 13., hétfő 22:00

Egy agyonscriptelt jàték értékein ki tudtok akadni?:D
Semmit nem számítanak az értékek a játékban.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. szeptember 13., hétfő 21:36

Realista24 írta: FIFA 22 - Top 10 Players

1. Messi (93)
2. Lewandowski (92)
3. Cristiano (91)
4. De Bruyne (91)
5. Mbappe (91)
6. Neymar (91)
7. Oblak (91)
8. Kane (90)
9. Kante (90)
10. Neuer (90)

Neuer?
Van még jó pár kérdőjel. Ter Stegen rating miért nagyobb mint Tibo? Mane mi a faszért 89? Sorolhatnám :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. szeptember 13., hétfő 21:10

FIFA 22 - Top 10 Players

1. Messi (93)
2. Lewandowski (92)
3. Cristiano (91)
4. De Bruyne (91)
5. Mbappe (91)
6. Neymar (91)
7. Oblak (91)
8. Kane (90)
9. Kante (90)
10. Neuer (90)

Neuer?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Aji
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 16:52
Kedvenc játékosaid: Ronaldo Luís Nazário de Lima, Zinédine Zidane, Dennis Berkamp

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Aji » 2021. április 28., szerda 19:19

ferni írta:
Aji írta: Üdvözletem
Tanácsot ,ötletet kérnék!
Tegnap beléptem Fifa21 accountba és azt vettem észre, hogy a piacra kitett játékosaim mind eltűntek, kis lapok, értékük kb 30K.
Viszont kikerültek olyanok lapok amik nekem addig nem is voltak, egy TOTW CDM akit eladtam 75K-ért és egy TOTW Insigne akit hirdetek 58K-ért, a lapot megnézve nem első nyitó voltam hanem 95K-ért vettem, nem vitték el visszakerült a többi közé.
Majd ezután vettem észre, hogy az előző napi 450K kreditem 1,4 millára nőtt.
Ma belépve a kreditem 1 millió körül és újabb két olyan lap került ki a piacra ami nem volt.
Mintha valaki pakkokat és játékosokat adna venne...
Ezt vajon ki vagy mi csinálja?
Amíg pénzt hoz addig mondjuk nem gond :)
Lehet kereskedik valaki az accountoddal, azért használják másokét, mert ez bant ér. Igazi pénzért árul coint.

Szóval szépen írd át az emailed, jelszavad, mindent amit tudsz és örülj az ingyen zsetonodnak amíg le nem bannolnak, mert ha ez folytatódik az lesz a vége.

Valószínűleg el lett tegnap adva 400k zseton az accountodról.

Vagy valami random bug, de az elsőnek nagyobb az esélye :mrgreen:

Ha belegondolsz minél több accountról árul, annál kisebb az esélye a lebukásnak, mert kisebb a coinmozgás és ha meg is bukik egy account kevés zseton van rajta, tehát nem egy nagyon van minden.
Köszönöm az infót
Pofám leszakad, hogy mik vannak :D

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. április 28., szerda 19:13

Aji írta: Üdvözletem
Tanácsot ,ötletet kérnék!
Tegnap beléptem Fifa21 accountba és azt vettem észre, hogy a piacra kitett játékosaim mind eltűntek, kis lapok, értékük kb 30K.
Viszont kikerültek olyanok lapok amik nekem addig nem is voltak, egy TOTW CDM akit eladtam 75K-ért és egy TOTW Insigne akit hirdetek 58K-ért, a lapot megnézve nem első nyitó voltam hanem 95K-ért vettem, nem vitték el visszakerült a többi közé.
Majd ezután vettem észre, hogy az előző napi 450K kreditem 1,4 millára nőtt.
Ma belépve a kreditem 1 millió körül és újabb két olyan lap került ki a piacra ami nem volt.
Mintha valaki pakkokat és játékosokat adna venne...
Ezt vajon ki vagy mi csinálja?
Amíg pénzt hoz addig mondjuk nem gond :)
Lehet kereskedik valaki az accountoddal, azért használják másokét, mert ez bant ér. Igazi pénzért árul coint.

Szóval szépen írd át az emailed, jelszavad, mindent amit tudsz és örülj az ingyen zsetonodnak amíg le nem bannolnak, mert ha ez folytatódik az lesz a vége.

Valószínűleg el lett tegnap adva 400k zseton az accountodról.

Vagy valami random bug, de az elsőnek nagyobb az esélye :mrgreen:

Ha belegondolsz minél több accountról árul, annál kisebb az esélye a lebukásnak, mert kisebb a coinmozgás és ha meg is bukik egy account kevés zseton van rajta, tehát nem egy nagyon van minden.

Aji
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 16:52
Kedvenc játékosaid: Ronaldo Luís Nazário de Lima, Zinédine Zidane, Dennis Berkamp

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Aji » 2021. április 28., szerda 18:41

Üdvözletem
Tanácsot ,ötletet kérnék!
Tegnap beléptem Fifa21 accountba és azt vettem észre, hogy a piacra kitett játékosaim mind eltűntek, kis lapok, értékük kb 30K.
Viszont kikerültek olyanok lapok amik nekem addig nem is voltak, egy TOTW CDM akit eladtam 75K-ért és egy TOTW Insigne akit hirdetek 58K-ért, a lapot megnézve nem első nyitó voltam hanem 95K-ért vettem, nem vitték el visszakerült a többi közé.
Majd ezután vettem észre, hogy az előző napi 450K kreditem 1,4 millára nőtt.
Ma belépve a kreditem 1 millió körül és újabb két olyan lap került ki a piacra ami nem volt.
Mintha valaki pakkokat és játékosokat adna venne...
Ezt vajon ki vagy mi csinálja?
Amíg pénzt hoz addig mondjuk nem gond :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. március 10., szerda 23:09

Csak a mihez tartás végett. Ezek eladnak egy ilyen ssj accountot 1000euróért az ea meg egy lightninground alatt csinál több millió eurót amiből a játékosok 90% nem húz semmi értelmeset.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. március 10., szerda 23:07

BLaZE írta: Mindig is sejtettük szerintem, hogy valami nem tiszta, na de ez... :lol: :lol: :lol:

Eddig is, de ezek után ki akar bele pénzt ölni? Egyáltalán megvenni a következőt? :-(
Már nem lehet leülni csak úgy fifázni egyet, mert szeretjük a sportot, mert élvezhetetlen és csak idegbajt kapsz tőle...
De most itt lényegében arról van szó,hogy néhány ea-nek dolgozó arc ilyen felturbózott accountocat árul a blackmarketen nem?

Ez kb lófasz ahhoz a scripthalmazhoz meg fifapoint/packluck lehúzásokhoz képest amit az ea nyíltan csinál és senkit nem izgat.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Marky
Hozzászólások: 1897
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. március 10., szerda 22:59

BLaZE írta: Mindig is sejtettük szerintem, hogy valami nem tiszta, na de ez... :lol: :lol: :lol:

Eddig is, de ezek után ki akar bele pénzt ölni? Egyáltalán megvenni a következőt? :-(
Már nem lehet leülni csak úgy fifázni egyet, mert szeretjük a sportot, mert élvezhetetlen és csak idegbajt kapsz tőle...
Ameddig nincs kozeli szerver es minden masodik WL meccs diavetites/jarokeretes minden jatekosod, addig tenyleg semmi ertelme. Mire kiszenvedsz egy ertelmesebb jatekost, beburnak egy olyan pakkot, ami teljesen elinflalja a jatekosaidat es minden ellenfel ugyanazt a fos jatekot erolteti, ugyanazokkal a broken meta lapokkal pl. gold rare Rashford....
Par honapra pihentettem a PESt emiatt, de majdnem rament az idegrendszerem. A PES ezutan szanatorium :mrgreen:

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2021. március 10., szerda 21:36

flori írta: Mi ez a first owneres hülyeség? Ennyire már nem vagyok benne. :D

Óriásit húztak ezekkel a hülye kártyákkal. Jobb nem is belegondolni mennyi lóvét csináltak vele. :lol:
Az számít first owner lapnak, amit nem a marketről veszel. Vagyis ha packból nyitottad, SBC-ből csináltad meg, vagy objective lap. Vagyis ha te vagy az első tulajdonosa.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: flori » 2021. március 10., szerda 20:40

Mi ez a first owneres hülyeség? Ennyire már nem vagyok benne. :D

Óriásit húztak ezekkel a hülye kártyákkal. Jobb nem is belegondolni mennyi lóvét csináltak vele. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2021. március 10., szerda 20:17

Mindig is sejtettük szerintem, hogy valami nem tiszta, na de ez... :lol: :lol: :lol:

Eddig is, de ezek után ki akar bele pénzt ölni? Egyáltalán megvenni a következőt? :-(
Már nem lehet leülni csak úgy fifázni egyet, mert szeretjük a sportot, mert élvezhetetlen és csak idegbajt kapsz tőle...
halálomig madridista leszek

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. február 28., vasárnap 10:57

Oké kösz a tippeket :D

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. február 23., kedd 17:47

Ötletek arra merre fejlõdjön a csapat? 2 milla coinom van.

Körte - Vidic 85, Varane 86, Diego Carlos 85 - Grealish 87, Pep 87, Capa 85, Rooney 93, Cucurella 87 - Son 87, Raul 88

Rooney 8as Cucu 7es chemen kezd, többiek 10. Raul Körte és Guardiola tradelhetõ, többiek nem.

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. február 23., kedd 9:25

69erssam írta:
Fifa 21-ben spanyol bajnoki csapatom van, viszont a tegnapi nap nyitottam egy CR7-et packból (aznap a munkahelyen minden irodába Sííí-vel léptem be :mrgreen: )
Próbálnám a támadó alakzatot a jobb chemistry miatt hozzá szabni viszont a kínálat silány.
Hazard helyére csak egy 81-es Guedest tudnék berakni, Felixet direkt megvettem hogy 4-es chem helyett 7-es legyen.
Így néz ki a csapatom:
https://www.futhead.com/21/squads/190457/

Valakinek valami egyéb javaslata, hogy a Fifa 14 óta hőn áhított Ronim Goat legyen a csapatomban? :mrgreen:
Van egy megoldás.
Ennek annyi a lényege, hogy egy bizonyos felállásban összerakod a teamet és úgy 100-as a chemed, mindenki full maxos chemistry, de hülye posztokon lesznek, pl CR meg Griezmann is CM, viszont a taktikai beállításokban mondjuk a Defensive vagy Ultra Def vagy akár a támadóra is tudsz taktikát szabni, amit a balra-jobbra nyilakkal hozol elő konzolon.
Valamelyikre (a nevük mindegy, olyan mintha 1-4ig lenne hely taktikáknak) meg beállítod azt a felállást amit szeretnél és oda is tudod pakolni az embereket, ahova szeretnéd.
Ha tudtad ezt, akkor bocsi, hogy feleslegesen kellett olvasnod :mrgreen:

A Chemistryt meg lehet oldani vhogy így.
link
Valverde kell a chem miatt Beckhamhez, de nagyon jó CDM ő.
Griezmann helyett bárki mehet oda a ligából, aki CDM-től ST-ig van :mrgreen:

Védelembe kell picit variálni, de ha veszel egy Varanet az lenne a legegyszerűbb :lol:
Akkor ez a Lenglet-Ter Stegen duó lenne a legolcsóbb verzió, de Varane lenne a legjobb megoldás, de nem tudom mennyi coinod maradt.
Az a portugál Jobbhátvéd nem vészesen drága szerencsére meg hát kell szépen pozikat módosítgatnod. :D
Ennél nem igen van olcsóbban jobb megoldás, hogy megmaradjon a mostani csapatod

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2021. február 23., kedd 7:32

69erssam írta: Hali,

Fifa 21-ben spanyol bajnoki csapatom van, viszont a tegnapi nap nyitottam egy CR7-et packból (aznap a munkahelyen minden irodába Sííí-vel léptem be :mrgreen: )
Próbálnám a támadó alakzatot a jobb chemistry miatt hozzá szabni viszont a kínálat silány.
Hazard helyére csak egy 81-es Guedest tudnék berakni, Felixet direkt megvettem hogy 4-es chem helyett 7-es legyen.
Így néz ki a csapatom:
https://www.futhead.com/21/squads/190457/

Valakinek valami egyéb javaslata, hogy a Fifa 14 óta hőn áhított Ronim Goat legyen a csapatomban? :mrgreen:
Nem tudtam már szerkeszteni, de lemaradt, hogy Hazard->LM, Felix CAM, Cucurella->CDM lett poszt módosítóval btw


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 7 regisztrált és 0 vendég