FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: filatáska » 2021. október 7., csütörtök 17:34

Amúgy sokszor olvasom, hogy idegeli az embereket a FUT, időt és energiát beleölve. Elég jó fifásnak gondolom magam, 21-ben sima online seasonsbe 50 meccs után buktam az első pontjaim.
A kérdésem, miért nem játszátok sima online seasons-t Reallal? Igazi csapatok, nincs minden poszton futobolond az ellenfélnél, móka az egész. :)

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. október 7., csütörtök 15:37

16-oson belul low driven shotot hasznaljatok, ott az az OP, kb minden bemegy.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. október 7., csütörtök 15:14

ferni írta: Kapusok nevetségesen OPk, Védők mindent blokkolnak, Timed Finesse túl OP meg az R1+passz is.
+1

Nekem nincs viszonyítási alapom, a tavalyival nyomtam fél évet. Ott a túltolt skillerkedés volt nevetséges, itt viszont nekem túl lassú a játékmenet. Ha beáll valaki védekezni, akkor a kettős falat átlőni is nehéz, annak ellenére, hogy a timed finesse shot nevetséges lett, főleg annak fényében, hogy a 16-oson belülről leadott lövéseket meg úgy védik a kapusok, mintha az életük múlna rajta.
géza írta: Milyen idén a játék?
Összességében szerintem nem vesztesz vele sokat, kicsit már én is bánom, hogy pénzt adtam rá. És természetesen script meg DDA nincs, de a játékosok egyik pillanatról a másikra elfelejtenek engedelmeskedni a controllernek. Aztán lehet csak üldözési mániás vagyok...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

ferni
Hozzászólások: 8253
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. október 7., csütörtök 14:28

Kapusok nevetségesen OPk, Védők mindent blokkolnak, Timed Finesse túl OP meg az R1+passz is.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: chronic » 2021. október 7., csütörtök 14:03

géza írta:Milyen idén a játék
Nem jó,de nem is tragikus.
Az elmúlt évek legjobb fifája(ps5).
A hülyeségei megvannak,bár ezek száma is csökkent,tudni kell vele játszani,de a játék fizikája javult bőven,plusz sokat lassult a játékmenet.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: géza » 2021. október 7., csütörtök 13:56

Milyen idén a játék? Én tavaly div 2-ig eljutottam viszonylag hamar, aztán ráment az idegeimre a szétszkriptelt szar, és eladtam a játékot decemberben. :mrgreen:

Az új a polcon pihen megjelenés óta, de nem volt meg az akarat, hogy fel is installáljam a ps-re, szóval még bontatlanul ott áll. Lehet, hogy ha sokan mondjátok, hogy fos, akkor megy is fel eladásra. :mrgreen:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. október 7., csütörtök 13:28

Nekem 4-3-2-1, a szélső támadók stay centrallal, védők alapvetően stay back, de manuálisan felhúzom őket ha úgy adódik és a támadóharmadban emelt passzok. A timed finesse meg elég beteg benne, de azt gyakorolni kellene, ennyi meg nekem nincs benne. Ja, és a players in box nálam 7-esen van, amúgy nem mozdult senki.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: chronic » 2021. október 7., csütörtök 13:27

4222
Div 5 átlagos laliga csapat,wl-re nem sikerult kvalizni,kibaszott velem a játék az utolso két meccsen.
Amúgy azt hittem rövidebb lesz idén a wl,erre fel ugye rivalsba 1500 pont utan mehetsz 9kvali meccset,plusz maga a wl 20 meccs. Csodás.

Nekem a játék alapvetően jól megy,tudom mi benne ami működik és ami nem,de nincs annyi időm grindolni meg sbc-zni mint egy ált sulis(ezek nyomják) kölyöknek,szóval nekem marad még jó sokáig a Depay-Dembele-Valverde féle vonulat.. :lol:

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2021. október 7., csütörtök 13:08

Sima 433.
30 meccs alatt div6 teteje egy ócska csapattal.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hala real » 2021. október 7., csütörtök 12:59

21-ben div 4, gold 3-gold 2-es voltam, de most egyszeruen nem megy a jatek. Nem all ossze valahogy.
Nektek mi valt be tamadasban?
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. október 2., szombat 0:18

Nekem a guaranteed otw packbol Otw Alaba jott, szoval nem is rossz. Eleve bent volt a sima lapja a kezdomben es jol is tolta, szoval orulok neki. Nala csak CR vagy Ramos lett volna a jobb, de nem vagyok telhetetlen. :D

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. október 1., péntek 23:00

Camavinga otw B-)
Alap kezdő lesz, hiába 78 egyelőre.. :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. október 1., péntek 22:26

Végül nyilván megvettem haverok unszolására. :mrgreen:

XBox One, itt is lassabbnak érzem a játékmenetet, grafika kb semmit nem változott. Tetszik hogy kicsit lassabb, jobban számít a fizika, jobban kijönnek az egyes játékosok tulajdonságai. Egynek jó lesz, nyilván UT-ben rögtön meg fog bacni a lenti huszárokhoz hasonló egyed, aki már rég beszerezte a 99es babaolaj Traoret de nembaj. :mrgreen: :lol:
Nem illik.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. szeptember 26., vasárnap 12:38

Amugy igen, next genen lassabb lett a jatek. Egy McTominay siman jo volt vedekezo kozeppalyaskent, es erezheto is volt a fizikai adottsaga, kepes volt elnyomni a gyengebb jatekosokat. Emellett rengeteget tudtam vele szerelni, illetve kozbelepni, szoval legalabb ezek a statok (interception) iden erezhetoek benne egyelore.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. szeptember 26., vasárnap 11:24

kiserik írta:
reeed_ati írta: Azt áruljátok el, hogy hogyan kell lőni benne??, mert baromi sok ziccert kihagyok, belerúgom a kapusba őket. :hmmm:

Am itt a csapatom megjelenés előtt :mrgreen:
Casemirót idén is bepróbáltam, de nálam idén is kuka, ahogy sajnos Modric is.
Viszont a Fede-Cama páros, baromi jól működik egyelőre a játékban is.
Prev gen vagy current? Nekem ps5-ön 16oson belül az L2+lövés vált be, illetve a timed. Mondjuk az autoblock elég idegesítő.
Na ezt kiprobálom majd :) , közben most nèztem vidit a timed-ròl is, távoli lövèsekhez. (Ps4)

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. szeptember 26., vasárnap 11:15

reeed_ati írta: Azt áruljátok el, hogy hogyan kell lőni benne??, mert baromi sok ziccert kihagyok, belerúgom a kapusba őket. :hmmm:

Am itt a csapatom megjelenés előtt :mrgreen:
Casemirót idén is bepróbáltam, de nálam idén is kuka, ahogy sajnos Modric is.
Viszont a Fede-Cama páros, baromi jól működik egyelőre a játékban is.
Prev gen vagy current? Nekem ps5-ön 16oson belül az L2+lövés vált be, illetve a timed. Mondjuk az autoblock elég idegesítő.
realistahuni írta: Ahogy látom akkor idén sem változott semmi.
Nevetséges az ea. Tényleg minden évben el kell játszani ezt a pace orientált szarságot? :lol:
Nincs egy olyan fejlesztő aki nézi a valódi futballt és rábasz az asztalra, hogy mi lenne ha mondjuk idén is nem mindenki adamatraoret, guccit meg dembelet erőlteti?
Top játékosok mint pl. a CKM, Lewa, Suarez, Hummels stb. évek óta használhatatlanok.
A kérdés mondjuk költői, de ha tippelnem kellene akkor kb a 17-es óta van egy alap engine amin minden évben egy kicsit variálnak, felrakják az új mezeket aztán vegye a paraszt.
Ez egyelőre játékos függő (current genen). Az új verzió eddig egész jól támogatja a lassabb játékosokat. Hőbörög is jópár ember, hogy milyen rossz, lassú a játékmenet. Ott van pl Modric. CAM-ban alig érezni, hogy lassú, kárpótolja a dribbling. Persze majd jól belenyúlnak és jöhet a futóbolondok ideje.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. szeptember 26., vasárnap 10:42

Ahogy látom akkor idén sem változott semmi.
Nevetséges az ea. Tényleg minden évben el kell játszani ezt a pace orientált szarságot? :lol:
Nincs egy olyan fejlesztő aki nézi a valódi futballt és rábasz az asztalra, hogy mi lenne ha mondjuk idén is nem mindenki adamatraoret, guccit meg dembelet erőlteti?
Top játékosok mint pl. a CKM, Lewa, Suarez, Hummels stb. évek óta használhatatlanok.
A kérdés mondjuk költői, de ha tippelnem kellene akkor kb a 17-es óta van egy alap engine amin minden évben egy kicsit variálnak, felrakják az új mezeket aztán vegye a paraszt.
Love football, hate antifa.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. szeptember 26., vasárnap 9:48

Azt áruljátok el, hogy hogyan kell lőni benne??, mert baromi sok ziccert kihagyok, belerúgom a kapusba őket. :hmmm:

Am itt a csapatom megjelenés előtt :mrgreen:
Casemirót idén is bepróbáltam, de nálam idén is kuka, ahogy sajnos Modric is.
Viszont a Fede-Cama páros, baromi jól működik egyelőre a játékban is.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2021. szeptember 25., szombat 22:11

ziro4vr írta: Srácok ha kishoppingoltátok magatokat inkább segítsetek. :mrgreen: Játékmenet milyen, van fejlődés? Én a 21et meg se vettem, 20hoz képest ad újat, szebbet, jobbat?
Itt az is fontos lehet, hogy az ember fut ot tol, vagy haverokkal, esetleg maganyosan unalom ellen elvan a kick offban offline.

Ps4 verziót nem tudom, de next genen szép. Nagyon smooth, de lassabb. Ujitasok minden evben aprobbak. Idén tetszik a védekezésben segítő, sárga indokátor, illetve, hogy stick el emberváltás precízebb lett és pontosabb.
Jelenleg azt látom, hogy a kapusok o.p k. Illetve visszatért a timed finishing. No nem a 19ben megismert 40rol is gól, de nem is a tavalyi es azelőtti használhatatlan. Most valahogy eltalálták a balanszt és már most latszik, hogy a finesse lövés erős lesz idén.
Hal isten egyenlőre nem pace orientált. Legalább is az elmult évekhez képest nem annyira dominál.
Possessionre épül a gameplay leginkább.
A left stickes dribli a legjobb skilmoves, ha lehet annak tekinteni. sokan próbálják a metat kikiserletezni, ugy látszik az 5vedo, drop back, működik, ami szomorú.
Animációk szebbek. A labda, a háló mozgása, aprosagok jók. Pl.: Halaand mozgása, jellegzetes futása egy az egybe ugyanaz. Firts touch skill moves jok. Lefordulásos labdaatvetel bejött.

Megegyszer. Mindenki dontse el mire veszi meg ezt. A fut igy is ugy is szét lesz patchelve es az idegedet eszi meg a szokasos szarokkal. Ismerjük az ea t.
Ha hobbiból jatszadozol arra tökéletes lesz, mint minden évben.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1184
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Bencze » 2021. szeptember 25., szombat 20:37

F1 2021-et csak ajanlani tudom. Egyetlen negativum, hogy a portimao, imola, szaudi palyak dlc-kent jelennek meg. Honap elejen adtak ki a portugal palyat, oktoberben jon imola, novemberben meg a harmadik.
2k22 mintha az elozo evi jatek lenne frissitett keretekkel es menuvel.

PS4-en gyurom oket


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég