FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: cart » 2014. augusztus 28., csütörtök 21:12

Jobb gomb, elrejtés. Ezt lehet csinálni.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. augusztus 28., csütörtök 21:08

Origin fiókból ki lehet törölni játékot? Mármint nem a gépről, hanem hogy a fiókból is eltűnjön? :hmmm:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. augusztus 28., csütörtök 18:08

Áhh, ezért megérte kiszórnom azt a 10 dollárt. :lol: Az EAt mindig jó érzés gazdagítani. Messivel butulok a gyakorlómissziókban. Nyomd hosszan röviden szóköz+célzás+csavart+emelt labda meg kerülgesd a bóját fél perc alatt. Talán ha lesz kontrollerem jobb lesz addig megy a kukába a játék.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. augusztus 28., csütörtök 17:47

FIFA 14? Nekem tökéletes, van tutorial a Youtube-on is, legalábbis én így hoztam össze. (Ha megjavítják a laptopomat, leírom pontosan is, de sajna most...)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. augusztus 28., csütörtök 17:43

Hát nevezz be egy óccsó kontrollerre, még az is jobb, mint ezeken a billentyűzet :lol: Amúgy a kontrollert is volt egy jó fél óra mire belőttem. :fpalm:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. augusztus 28., csütörtök 17:39

Megvettem ma ezt a vackot. :vivo: Az irányításon lehet valahogy változtatni? Kontroller nincs, de ez az egér+billentyű kombo katasztrofálisan szar. Nem lehet csak billentyűvel játszani?

szerk: megvan a csak billentyű, de kalibrálni nem lehet? i,j meg k.

apti
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:19
Kedvenc játékosaid: Kroos, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: apti » 2014. augusztus 23., szombat 23:15

magyarázkodással kezdeném: sajnos (vagy nem) csak most jutottam oda, hogy "megvettem" a '14-et, és nem tudom mennyit kellene visszaolvasnom, hogy a kérdésemre választ kapjak, így gondoltam bátorkodom feltenni (lehet már 15. alkalommal lesz kérdezve, de nekem személy szerint segítséget jelentene)

szóval a problémám, hogy feltelepítettem a játékot, és az exe-re kattintva nem történik semmi, de a világon semmi, kicsit mintha dolgozna a gép, de nem indul a játék, nem kapok hibaüzenetet se, semmi reakció. Van vkinek vmi ötlete talán, mi lehet a probléma? (windows 8 van a gépen, nem tudom, milyen más releváns információt kellene még leírnom a a probléma megoldásához) :hmmm:

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2014. augusztus 21., csütörtök 23:49

Igen, nagyon jó lejáró szerződésűeket lehet :D
Mint már írtam, tottenhambe kiket vettem, most szunderlandnál 2019.jan van, lejáróval hoztam goretzkát(81 kk, 23 éves), gayá(81 bhv, 23); zuber(79, bk, 26). Zuber 13-ban nagyon állat volt, szélre tökéleres, gyors, 4-es cselezés, akkorát lő mint egy ló. Holnap írok bővebben

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. augusztus 21., csütörtök 21:41

messideco írta:A felsorolásból kimarad a kapusom (Benaglio) és Depay.

Tehát hejesen:

Benaglio
Trasch - Naldo - Bartra (itt még Zouma csere egyelőre)
Dembele - L. Gustavo
Perisic - Rakitic - R.Rodriguez
Depay
Lukaku

Még egyet játszok a Norwich-csal, ott FA- és Ligakupát nyertem, célom az Európa Liga megnyerése idén, a bajnoki meccseket nem veszem komolyan, azokat csak szimulálom, remélem nem esek ki. Ott ez a csapatom:

Pinto (szegény feje már 69-es, Ruddy már az első szezon elején hagyott a kakiban...)
Janmaat (friss) - Bartra (friss) - Snodgrass - Olsson
Howson - Fer - Snodgrass
Depay - Lukaku (kölcsön) - Fischer (friss)

Fer a Norwich Touréja, jó állóképesség, jól lő, fejel, benga állat, imádom B-) Depayék meg aláznak szélen.
Snodgrass két poszton is tolja? :D

Zouma ha nem fog fejlődni semmit 1 szezon után,ne csodálkozzatok,ugynis ahogy olvasom/látom,vmi mitt senkinél se fejlődik. (nálam se soha)


Én QPR-ral tolom,mindig a lejáró szerződésű játékosokra repülök télen,akikből már szedtem össze szép kis summát,most is elég fullos a csapatom. Sőt,már túl jó :D 5. szezon. (Ehhez képest idén nyerhetem csak az első bajnokságom,eddig csak kupák meg EL győzelem volt. (BL meg most se lesz :D )
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. augusztus 21., csütörtök 20:57

A felsorolásból kimarad a kapusom (Benaglio) és Depay.

Tehát hejesen:

Benaglio
Trasch - Naldo - Bartra (itt még Zouma csere egyelőre)
Dembele - L. Gustavo
Perisic - Rakitic - R.Rodriguez
Depay
Lukaku

Még egyet játszok a Norwich-csal, ott FA- és Ligakupát nyertem, célom az Európa Liga megnyerése idén, a bajnoki meccseket nem veszem komolyan, azokat csak szimulálom, remélem nem esek ki. Ott ez a csapatom:

Pinto (szegény feje már 69-es, Ruddy már az első szezon elején hagyott a kakiban...)
Janmaat (friss) - Bartra (friss) - Snodgrass - Olsson
Howson - Fer - Snodgrass
Depay - Lukaku (kölcsön) - Fischer (friss)

Fer a Norwich Touréja, jó állóképesség, jól lő, fejel, benga állat, imádom B-) Depayék meg aláznak szélen.
"And my heart will leave you never."

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. augusztus 21., csütörtök 20:25

Negyedik szezonomat én is taposom a Swansevel. :D
Eddig 3 PL, 3 FA kupa 2 Community Shield a mérlegem profi szinten. A második szezonos BL döntőmet elveszítettem a Real ellen , úgy hogy a csoportkörben 3-0 és 2-0-ra vertem őket. :-( :mrgreen:

A kezdőcsapatom pedig

De Gea-Joao Cancelo-Dier-Bryzgalov-Digne-Kovacic(csk, 10-es mez :mrgreen: )-Jonathan Dos Santos-Goretzka-Oxlade-Martial-Sterling.

Plusz még rakás fiatal tehetség akiket jó pénzért el tudok passzolni. Valószinüleg még fogok alakítani a csapaton majd ha megunom ezt a formációt, amúgy nagyon jól megy velük.
Love football, hate antifa.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. augusztus 21., csütörtök 20:08

Mostanában ismét rákattantam a játékra, november végén járok a Millwall csapatával, pofás kis csapat, félszezonkor írok bõvebben a karrieremrõl.
Profi szinten nyomom továbbra is, több évig szünetelt a széria, sokszor vagyok óriási fölényben, mégis csak 1 gólos siker vagy 0-0 (fõleg a szezon elején), remekül védekezik a csapat, ez tuti, a helyzetkihasználáson van mit javítani... 5 perces félidõk, zsír! B-)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
kredenc
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2014. május 9., péntek 11:17
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kredenc » 2014. augusztus 21., csütörtök 18:04

Én legendákat reaktiváltam részben a moddingway kiegészítőinek hála,részben saját kreativitással. Ugye a kiegészítők tartalmazzák a régi nagyokat,csak okosan be kell őket tenni a friss keretekbe. Szóval én nosztalgikus hangulatban egy ilyen csapatot küldök fel:

Van der Saar - Cafú,Maldini,Stam,RC - Vieira,Zidane,Guti- Maradona,Ronaldo,Puskás
pad: Kahn,Nesta,Hierro,F de Boer,Makelele,Figo,Raúl,Di Stefano,stb

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. augusztus 21., csütörtök 17:22

Az Én Arsenalom.

Szczesny---Kos-Zouma-Verma---Walcott-Wilshere-Ramsey-Ox---Cazorla---Sanchez-Mandzukic

3-5-2-ben nyomom,védekezésnél Ox meg Theo visszazár,kontrákban meg a széleken rohadt gyors emberek miatt felfutok,beadok Mandzu meg befejeli. :D

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2014. augusztus 21., csütörtök 17:15

Az én csapatom ez volt a spursnél, utolsó szezonomban, 2018-19-ben, azóta elmentem a sunderlandhoz, és vittem innen oda az összes pénzem, 150m €-t.
De gea(86) leigazoltam majd lesérült 4 hónapra, szóval nem játszott semmit :D

De sciglio(89)-varane(86)-tah(86)-moubandje(87)vmi feka bhv, jàték elején vmi 60 körüli volt, vmi játékhiba lehet h eddig fejlődött.

Verratti(86)-junior malanda(84)

Hámesz(89)-gotze(91)-neymar(89)

Balotelli(89)

Cserék többek közt egy generált 22 éves 82-es jhv, egy 19 éves 83-as kk, és aki még generált, egy 19 éves 81-es cs. Rajtuk kivul hazard(88), eriksen(86)(egyik evben eladtam realnak 70m-ert, ra egy évre visszahoztam, mert nagyon faszán tolta, 36-ért.
Varane, moubandje, neymar, gotze, hazard, és balotelli ingyen jött, szerződésük lejárása miatt. Hoztam még lucast(89) is, de eladtam 37m-ért, nagyon sz*r volt.
2 BL-t és 1 bajnokságot nyertem többek közt. Most vettem át a sunderlandet 2018 nov.-ben, 17. helyen, mint már írtam, sok pénzzel, amit valószínűleg jól el is költök. Legendáson játszom, eddig bajnokságban 2gy,2v.
Ha gondolja valaki, szezon végén leírom, mik történtek, igazolásokkal együtt.

Kikki7
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014. augusztus 21., csütörtök 9:59
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Győri ETO

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Kikki7 » 2014. augusztus 21., csütörtök 10:05

messideco írta:Milyen frankó csapatot csináltam a Wolfsburggal az első szezonomban. :D
Így néz ki a kezdőm:

Bartra-Naldo-Trasch
Luiz Gustavo - Dembele
R.Rodriguez - Rakitic - Perisic
Lukaku

Lukaku kölcsönbe érkezett, Rakiticet Diegoval cseréltem :) Vannak egész jó cseréink is, a fölöslegtől megszabadultam.
Én elsősorban David Luizzal, Javi Martinezzel és Reussal tuningoltam a csapatot (persze azért Dzsudzsit is próbálgattam :D), de Suarez megvétele hiba volt, nekem ő nem jött be. Persze így is bajnok lett a Real Madrid... :)

Kikki7
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014. augusztus 21., csütörtök 9:59
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Győri ETO

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Kikki7 » 2014. augusztus 21., csütörtök 10:02

Egy kis infó a PS3/Xbox360 felhasználóknak :)

http://eurofifa.hu/fifa-15-xbox360-es-ps3/

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. augusztus 21., csütörtök 9:07

Milyen frankó csapatot csináltam a Wolfsburggal az első szezonomban. :D
Így néz ki a kezdőm:

Bartra-Naldo-Trasch
Luiz Gustavo - Dembele
R.Rodriguez - Rakitic - Perisic
Lukaku

Lukaku kölcsönbe érkezett, Rakiticet Diegoval cseréltem :) Vannak egész jó cseréink is, a fölöslegtől megszabadultam.
"And my heart will leave you never."

Avatar
grofs
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. augusztus 6., kedd 10:27

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: grofs » 2014. augusztus 14., csütörtök 15:09

Sziasztok,

valamelyikötők tagja olyan online csapatnak akihez lehet majd csatlakozni FIFA 15-ben PS3-on?

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. augusztus 13., szerda 13:23

Szerintem meg nem volt itt,hogy egyreszt Patinnyo az uj Fifaban nem lehet mar Realos,mert nem lesz brazil liga (szoval johet Europaba ha jatszani akar magaval),viszont a torok Super Liga bekerult a jatekba :)
(Sajnalom a brazilokat en,jo kis olcso csapatot lehetett beloluk osszedobni UTben is.)

Kapusok mozgasai,vedesi formai,mozgasai is bovitve lesznek. Es a csatatoknak is lesznek ujabb befejezesi lehetosegei. :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég