FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
danzel14
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:55
Kedvenc játékosaid: Kaká, Ronaldo, Marcelo, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Győr

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: danzel14 » 2014. szeptember 12., péntek 6:57

BLaZE írta:Csak én érzem, vagy tényleg jobb lett ez a demo, mint 14? amúgy meg ps3 szokásos lebutított verzió, de maga a gameplay ugyanaz. Csak hát nincsenek benne azok a grafikai extrák, mint a next-gen konzolokon.
Ezt akartam már kérdezni. Grafikán kívül lesz még különbség a next-gen és a régi konzolos verziók között?

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2014. szeptember 11., csütörtök 21:27

Csak én érzem, vagy tényleg jobb lett ez a demo, mint 14? amúgy meg ps3 szokásos lebutított verzió, de maga a gameplay ugyanaz. Csak hát nincsenek benne azok a grafikai extrák, mint a next-gen konzolokon.
halálomig madridista leszek

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2014. szeptember 11., csütörtök 21:21

Remy írta:
realfan91 írta:A demo kijött, a PC-men nem indul el. Úgy tudom ez csak 32 bites rendszereken fut el. :lol: Good job EA, as usual.

64 :) Nem rossz. Maxon ment a demó. A szurkolók faszán meg lettek csinálva. Hangulatba jó lett. Amúgy PC-n csak akkor éri meg leszedni, ha van hozzá kontrollered. Nincs bill beállítás. (egérrel lehet tolni :mrgreen: )
Nekem 64 biten nem fut.

Avatar
deni
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. november 8., péntek 13:43
Kedvenc játékosaid: Zidane, Weah, Desailly, Ronaldo, Beckham, Roberto Carlos, Dunga
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: deni » 2014. szeptember 11., csütörtök 9:25

Marci77 írta:Nem szamit az Overall szerintem. De neha meg a statok se annyira. Ibarbo pl statokban se vt annyira kiemelkedo,de szimplan OP volt :D Diego vagy Draxler se volt akkora Overall-u,megis jazekban sosaknal jobbak voltak azon a poszton.
Bentekenek se volt nagy a ratingje megis kb a legjobb csatar volt Ibra mellett :D
Van egy-ket erdekes stat az biztos. Ibra 4* skill,de Ribery maradt 5* :D Na m1.
Mar elore varom kik lesznek a 15 Ibarboi :D


Ez a mindent egy lapra feltevos tamadas meg vicces foleg ha berakod instrukcionak hogyha kell az utoldo percekre menjen fel a vedo a tamadokhoz. PSGnel az utolso 10 percben Maxwell-Cabaye-Aurier probalta lehozni a vedekezest,csak utobbit is felkuldtem igy halalrafutotta magat a vegere :D
Ibarbo és társai azért voltak annyira népszerűek és jók, mert azonnal a végsebességen kezdtek futni. Azzal, hogy teljesen átalakult a dinamika -lásd van gyorsulás- remélhetőleg már nem lesz annyi PaceWhore pl. az UT-ben sem. A demoból leszűrve, ha jó az ütemérzéked és ügyesen váltod az a védekező embert /nem hagyod, hogy a gép elváltsa magát/ sokkal egyszerűbb megállítani az ilyen játékosokat. :hmmm:
Az egyik másodpercben még minden szép és jó, ám az óramutató arrébb kettyen, és a jövő már nem a lehetőségek és a csodák gyönyörű parkja, mint korábban, hanem kínzókamra, amelyben csak az örökre letűnt múlt néhány emléke adhat erőt a túléléshez

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. szeptember 10., szerda 23:31

Nem szamit az Overall szerintem. De neha meg a statok se annyira. Ibarbo pl statokban se vt annyira kiemelkedo,de szimplan OP volt :D Diego vagy Draxler se volt akkora Overall-u,megis jazekban sosaknal jobbak voltak azon a poszton.
Bentekenek se volt nagy a ratingje megis kb a legjobb csatar volt Ibra mellett :D
Van egy-ket erdekes stat az biztos. Ibra 4* skill,de Ribery maradt 5* :D Na m1.
Mar elore varom kik lesznek a 15 Ibarboi :D


Ez a mindent egy lapra feltevos tamadas meg vicces foleg ha berakod instrukcionak hogyha kell az utoldo percekre menjen fel a vedo a tamadokhoz. PSGnel az utolso 10 percben Maxwell-Cabaye-Aurier probalta lehozni a vedekezest,csak utobbit is felkuldtem igy halalrafutotta magat a vegere :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. szeptember 10., szerda 21:47

Arpinho írta:Most nézem a játékosértékeléseket, és találkozom fura dolgokkal. Először is, nézgelődjünk csapaton belül.

Carvajal- 79: A tavalyi produkciójához képest borzasztóan kicsi overall, szégyen ez az egész. :-@
Jesé- 76: Mi??????? :cens: :cens: :cens: Ez engem nagyon meglepett. Részben miatta is vártam az új fifát, azt hittem korrektebbül fognak vele eljárni. Ilyen Tellók simán kaptak 80-as overallt az előző fifákban.

Nem vagyok elégedett.
Ezt az overall körüli "mániát" sose értettem FIFA-ban.. Szerintem sokkal fontosabb, hogy azokban a dolgokban legyen magas az értékelése a játékosnak, amit "ki is használ", semmint az overall pontszáma. Jesé is pl lehet 76-os, de a gyorsulása és a végsebessége kétlem, hogy nem 90 körül mozog - 13-ban is már bőven jó vele játszani, azóta meg csak javult a játékban.. Gondolom a védekezése lehet ilyen 36-os, és az húzza le ennyire csak. Carvajalnál szintén ez a szitu szerintem.

Én nem vagyok nagy FIFA guru, szóval aki az, az megmagyarázhatná nekem, hogy ez miért ennyire fontos.. Mert pl én 13-al játszok, és van olyan 80 alatti játékos, akivel sokkal jobban lehet játszani szerintem, mint egy 85-össel mondjuk.
(Az igaz, hogy én nem legendás szinten tolom, lehet ezért nem értem? :hmmm: )

Más: Nekem 32bites windowsom van, nem lehet valami egyszerű módszerrel 64-essé alakítani, anélkül, hogy totál újra kelljen raknom, és mindent újra leszedni hozzá..?

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. szeptember 10., szerda 21:20

[quote="Arpinho"
Isco- 83 : :cens: :cens: :cens:+ a 2 csillagos cselezési szintjével [/quote]
Otbol ket csillag? Na hat akkor megvan hogy elso elinditasnal mi lesz az elso dolgom...

Arpinho
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. június 1., szombat 18:21
Kedvenc játékosaid: Ramos, Modric, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2014. szeptember 10., szerda 21:14

Most nézem a játékosértékeléseket, és találkozom fura dolgokkal. Először is, nézgelődjünk csapaton belül.
CR- 92 : Nos, számomra elég nevetséges, hogy nem ő lett a játékban a legjobb, dehát ez ellen nincs mit tenni, a Fifa leszerződött Messivel, neki jár a legjobb rating. Ronaldo PES-ben a legkomplettebb, csak kár, hogy senki sem játszik azzal.
Modric- 87 : Szerintem teljesen korrekt, jó látni, hogy mások is sokra becsülik.
Ramos - 87 : Ez is oké.
Bale- 87 : Azt hittem, hogy őt jobbra készítik majd meg, de tévedtem. legalább 89-esre.
James- 86 : Kicsit túlértékelt. Biztos vagyok benne, hogy Fifában nagyon jó lett ő :salute:
Karim Benzema- 85 : Itt kicsit kisze-kusza számomra a helyzet, nem tudom eldönteni, hogy ez most jó vagy rossz.
Toni Kross- 85 : Szerintem egy 86-os overall jobban állna neki.
Khedira- 84 : Cserének tökéletes lesz :lol:
Pepe- 83 : Kicsit alacsonynak tűnik, de figyelembe kell vennünk, hogy a Fifánál számít a kor is, így ő nem kaphatott jobbat.
Isco- 83 : :cens: :cens: :cens:+ a 2 csillagos cselezési szintjével teszi magát igazán nevetségessé a Fifa.
Varane- 81: Alacsonynak tűnik, szerencse, hogy fiatal, manager modeban fel lehet majd húzni szépen B-)
Arbeloa- 79: Legyünk korrektek, túl lett értékelve.
Coentrao- 79: Lehetett volna egy-két számmal több.
Carvajal- 79: A tavalyi produkciójához képest borzasztóan kicsi overall, szégyen ez az egész. :-@
Jesé- 76: Mi??????? :cens: :cens: :cens: Ez engem nagyon meglepett. Részben miatta is vártam az új fifát, azt hittem korrektebbül fognak vele eljárni. Ilyen Tellók simán kaptak 80-as overallt az előző fifákban.

Nem vagyok elégedett. Egy egész éven át fogok játszani ezzel a játékkal, kicsit nehéz lesz elviselni ezeket a melléfogásokat.
Ahhoz képest, hogy Messi tavaly jó nagy szar volt, tartalékolt... ő sem tudja mire, ő lett a legjobb overallos. RVP nevetségesen magas értékelést kapott. Falcao szintén soknak tűnik a maga 88-as ratinggel. Zlatan 90-esével is vitatkoznék, pedig bírom a tagot. Schweini nevetségesen komplett lett.
Azt hinné az ember, hogy nyerünk egy Bl-t és majd mindenki faszán jóra lesz megcsinálva, erre kapunk egy ilyet. :vivo: :vivo:
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-

Avatar
Ewr
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2013. július 20., szombat 19:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Ewr » 2014. szeptember 10., szerda 21:08

Marci77 írta:Magyar kommentatorod van? En nem is talaltam magyar nyelvet a lehetosegek kozott.

Amugy 2 meccs utan nekem eddig a kapusok borzasztoak. Annyi potya van meg hulyeseg. Remelem ezen javitanak. A masik hogy barkivel megindultam es vegigvittem a labdat.Ellenem ugxanez. A gep Kolarovval korbefutotta a 16ost. Kicsit neheznek ereztem a szerelest. Es hat a befejezeseknel is vannak eleg erdekes dolgok. En is nagyon csunyan melle lovogetek,de a gep meg egyenesen tragedia. Pedig Semi-Pro elvileg. (alapba ezt adta be)

Ami tetszik az a dinamikaja a jatekosoknak. Marmint jobban erzekelem a gyorsasagkulonbsegeket.

Lenyeg a lenyeg hogy kisse elbizonytalanitott hogy megvegyem-e,de majd talan 5-10 meccs utan megszokom
Angol, gondoltam lefordítom :)
A szerelés nekem sem akar sikerülni, viszont az feltűnt, hogy hozzáadtak plusz 2 opciót a védekezés/támadáshoz. Lett egy "Park the Bus" meg egy "All out Attack". Kipróbáltam a park the bust és rögtön kaptam egy gólt :lol:
Egyébként az "okos" kapusom rendesen kapja a gólokat a rövidre... :roll:

becike80
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:27
Kedvenc játékosaid: Modric Cr7
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: becike80 » 2014. szeptember 10., szerda 20:55

Minden evben varom a fifat es varom hogy a boriton a menukben nem messi lesz de o van mindenutt hihetetlen! Olyan mintha a EAgames-nel nem ismernenk mas jatekost!

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. szeptember 10., szerda 20:31

Magyar kommentatorod van? En nem is talaltam magyar nyelvet a lehetosegek kozott.

Amugy 2 meccs utan nekem eddig a kapusok borzasztoak. Annyi potya van meg hulyeseg. Remelem ezen javitanak. A masik hogy barkivel megindultam es vegigvittem a labdat.Ellenem ugxanez. A gep Kolarovval korbefutotta a 16ost. Kicsit neheznek ereztem a szerelest. Es hat a befejezeseknel is vannak eleg erdekes dolgok. En is nagyon csunyan melle lovogetek,de a gep meg egyenesen tragedia. Pedig Semi-Pro elvileg. (alapba ezt adta be)

Ami tetszik az a dinamikaja a jatekosoknak. Marmint jobban erzekelem a gyorsasagkulonbsegeket.

Lenyeg a lenyeg hogy kisse elbizonytalanitott hogy megvegyem-e,de majd talan 5-10 meccs utan megszokom
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Ewr
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2013. július 20., szombat 19:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Ewr » 2014. szeptember 10., szerda 19:58

Fifa 15 demo, Liverpool - City meccsen a kommentátor: Messi nem hozta a legjobb formáját a VB döntőn, de így is kiemelkedett és Argentínának komoly lehetőségei voltak. :lol:

Elképesztő ez a Messi imádat ebben a játékban. Egy bizonyos fokig érthető, mert mégiscsak leszerződtek vele, de már kb. minden almenüben őt kell nézni. Engem kicsit zavar...

Avatar
deni
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. november 8., péntek 13:43
Kedvenc játékosaid: Zidane, Weah, Desailly, Ronaldo, Beckham, Roberto Carlos, Dunga
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: deni » 2014. szeptember 10., szerda 9:16

Tegnap este haverokkal mi is próbálgattuk a demot.
Nyilván szebb lett mint volt, a játékosok mozgása, dinamikája is tetszik /végre van gyorsulása a fiúknak/.
Viszont amennyire beharangozták a kapusokat, annyira nem tetszik. Nem tudom, hogy a szokásos Fifa betegség miatt nem lehet a kapusok nehézségi szintjét változtatni, vagy alapból ilyen buták lesznek, de ha ezt ki tudják javítani a startra, akkor iszonyat jó Fifa-t kapunk végre. :salute:

Egy kis ízelítő az "OKOS" kapusokból :agree: :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=_eELGHL ... e=youtu.be
Az egyik másodpercben még minden szép és jó, ám az óramutató arrébb kettyen, és a jövő már nem a lehetőségek és a csodák gyönyörű parkja, mint korábban, hanem kínzókamra, amelyben csak az örökre letűnt múlt néhány emléke adhat erőt a túléléshez

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2014. szeptember 9., kedd 22:18

Kva kiváncsi lennék, hogy nekem elfut-e, ezen múlna hogy megveszem-e, de úgy tűnik az EA maga ellen dolgozik.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. szeptember 9., kedd 22:14

Nekem mikrolaggol, mint az eddigi demok nagy része. :roll:
Próbáltam a grafikai beállításokat finomítani, nvidia vezérlőpultban beállítani mint a 14-nél, de semmi. :coffee:
Love football, hate antifa.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 9., kedd 22:04

realfan91 írta:A demo kijött, a PC-men nem indul el. Úgy tudom ez csak 32 bites rendszereken fut el. :lol: Good job EA, as usual.

64 :) Nem rossz. Maxon ment a demó. A szurkolók faszán meg lettek csinálva. Hangulatba jó lett. Amúgy PC-n csak akkor éri meg leszedni, ha van hozzá kontrollered. Nincs bill beállítás. (egérrel lehet tolni :mrgreen: )
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2014. szeptember 9., kedd 22:02

A demo kijött, a PC-men nem indul el. Úgy tudom ez csak 32 bites rendszereken fut el. :lol: Good job EA, as usual.

wolf15
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. november 21., csütörtök 15:03

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: wolf15 » 2014. szeptember 9., kedd 17:07

CR odatette

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2014. szeptember 8., hétfő 19:59

ez nem hiszem, hogy valós, mert csak a top 50 hivatalos még.
halálomig madridista leszek

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: cart » 2014. szeptember 8., hétfő 19:57

83-as lett Isco.
Itt van.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég