FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: volt » 2014. december 19., péntek 14:44

ferni írta:a fifa főmenünüjében van olyan, hogy Katalógus, ott vannak olyanok, hogy zsetonlöketek, azokat vedd meg amiket tudsz.
lehet játékost is kölcsönözni pl.

és érdemes olyan játékosokból összeállítani a csapatot, akik közel vannak a gyorseladási árukhoz.
nonrare aranynál 300, rare aranynál 600 és ha elfogy a szerződése/megsérül gyorseladás és megveszed újból az embert és így kb ingyen van a csapatod és gyűjtheted a pénzt.


ha meg már lesz elég tőkéd tegyél össze 2 csapatot és váltogasd majd őket, hogy megspórold a fitness lapokat meg sérülés esetén se kelljen szívnod a gyógyító lapokkal.
Köszi a tippeket, ha lesz ismét plus-om akkor kipróbálom a tippeket. Fifa 13 sokkal könnyebben ment egyébként. De itt már a 9. ligában full arany (és nem is akármilyen) csapatok jönnek, én meg mehetek a bronz csapatommal, kb esélyem sincs. :lol:

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2014. december 19., péntek 14:37

helo:)
egy kerdesem lenne nekem: szoval meglehet oldani azt, hogy kezdek egy career modot es 2 csapatot iranyitok? haverommal szeretnenk igy jatszani, en reallal, o pedig barcaval szeretne lenni. Emlekeim szerint a regebbi fifakba volt erre lehetoseg ( 2005-2006?), az ujabb fifaknal van erre lehetoseg? (15, 13, 12)
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8436
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. december 14., vasárnap 16:36

volt írta:Valami tipped adjatok ,h kell az Ultimate teamet elkezdeni. Mert adott 20 bronz playert, de ezek passzolni nem tudnak és kb olyan gyorsak mint én. :lol: :lol:
A játékot így egyáltalán nem élvezem, a meccsek nagyon szarok. Pénzt nem tudok szerezni normális játékosokra.
a fifa főmenünüjében van olyan, hogy Katalógus, ott vannak olyanok, hogy zsetonlöketek, azokat vedd meg amiket tudsz.
lehet játékost is kölcsönözni pl.

és érdemes olyan játékosokból összeállítani a csapatot, akik közel vannak a gyorseladási árukhoz.
nonrare aranynál 300, rare aranynál 600 és ha elfogy a szerződése/megsérül gyorseladás és megveszed újból az embert és így kb ingyen van a csapatod és gyűjtheted a pénzt.


ha meg már lesz elég tőkéd tegyél össze 2 csapatot és váltogasd majd őket, hogy megspórold a fitness lapokat meg sérülés esetén se kelljen szívnod a gyógyító lapokkal.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: volt » 2014. december 14., vasárnap 12:41

Valami tipped adjatok ,h kell az Ultimate teamet elkezdeni. Mert adott 20 bronz playert, de ezek passzolni nem tudnak és kb olyan gyorsak mint én. :lol: :lol:
A játékot így egyáltalán nem élvezem, a meccsek nagyon szarok. Pénzt nem tudok szerezni normális játékosokra.

Avatar
Ewr
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2013. július 20., szombat 19:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Ewr » 2014. december 12., péntek 20:01

Ha Real-al kezdtetek karriert és eladtátok Pachecot ajánlom, hogy nézzetek rá kb. 2 év múlva.
Most böngészgettem a felderítőim jelentését és nem értettem, mit keres ott, mivel beállítottam, hogy csak világklasszis kapusokat mutasson. Megnéztem és 25 évesen 82-es!!! :lol:
még kb 68-as volt, amikor eladtam 1 millió körül, most 40 és 70 millió között tudom visszavásárolni... :mrgreen:
Pont jó lesz Casillas utódjának. :)

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. december 12., péntek 14:32

Köszönöm a válaszokat

Végül úgy döntöttem, hogy mindkettőt megveszem
Szélre ahova játékost kerestem mehet Hazard
Reus pedig jöhet a csalódást keltő James helyére

Bale, Cr, Reus, Hazard tamadónégyes :D

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. december 11., csütörtök 0:48

Igaz. Reus jobban lo (sokkal) es jobb befejezo,ami nekem fontos.(Amugy kb 1 szint,kinek mi a fontosabb. Mondjuk az vicc hogy Hazard 88as Reus meg 86,de hat a ratingek nem tukrozik a valosagot)
Ha hosszutavon gondolkodsz karriermodban akkor viszont a belga. O fejlodik tovabb,o a fiatalabb.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Ewr
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2013. július 20., szombat 19:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Ewr » 2014. december 10., szerda 20:35

wxyz írta:Hazard vagy Reus?
Nem tudom eldönteni melyiket igazoljam le
Nagyon hasonlóak a játékban. Reus hatékonyabb a befejezéseknél, míg Hazard inkább a labdavezetésben és gyorsaságban, egyensúlyban jobb kicsivel, mint a német.
Én Reust jobban szeretem, de Hazard mellet szól az is, hogy 2 évvel fiatalabb. Ha UT akkor Reus, ha karrier mód akkor Hazard szerintem. :)

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. december 10., szerda 20:19

Ázár.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. december 10., szerda 19:52

wxyz írta:Hazard vagy Reus?
Nem tudom eldönteni melyiket igazoljam le
Szerintem Reus. :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
MadridistaGabee
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014. december 6., szombat 22:00
Kedvenc játékosaid: CR7,GB11,JR10,IC1,SA16,TC17,DG19
Kedvenc csapatod: RM,ManCity,NYRB,Juve,Roma,Chelsea
Tartózkodási hely: Ukrajna - Kárpátalja - Beregszász

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: MadridistaGabee » 2014. december 10., szerda 19:29

Hazard szerintem sokkalta jobb,FIFA-Worldben megvan,de iszonyat szabadrúgásokat lehet vele lövöldözni 25-30m-ről :)
• Cristiano Ronaldo • Sergio Ramos • Iker Casillas • Gareth Bale • James Rodríguez
Kép
OTHER: • Francesco Totti • Sergio Agüero • Andrea Pirlo • Thierry Henry • Tim Cahill • Diego Costa

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. december 9., kedd 23:28

Hazard vagy Reus?
Nem tudom eldönteni melyiket igazoljam le

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. december 9., kedd 20:43

Online idényeknél be lehet valahol állítani, hogy ne játszhassak egy bizonyos csapat ellen? Természetesen a Realról van szó. :lol: Elég idegesítő, hogy ötből négyszer ők jönnek szembe, ráadásul legtöbbször tökéletesen ugyanazzal a kezdőcsapattal. Már kezd unalmassá válni...

FIFA15, XBox 360.

Köszi előre is. :)

Avatar
MadridistaGabee
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014. december 6., szombat 22:00
Kedvenc játékosaid: CR7,GB11,JR10,IC1,SA16,TC17,DG19
Kedvenc csapatod: RM,ManCity,NYRB,Juve,Roma,Chelsea
Tartózkodási hely: Ukrajna - Kárpátalja - Beregszász

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: MadridistaGabee » 2014. december 9., kedd 20:37

Nekem Playstation-n van meg a FIFA-15,de az a grafika *o* Mindent megadnék érte+ a magyar nyelvért! :)
• Cristiano Ronaldo • Sergio Ramos • Iker Casillas • Gareth Bale • James Rodríguez
Kép
OTHER: • Francesco Totti • Sergio Agüero • Andrea Pirlo • Thierry Henry • Tim Cahill • Diego Costa

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. december 8., hétfő 11:50

Meglepően jó lett az xbox360as fifa15
A játékmenet jó irányba fejlődött. Ami tetszik, hogy a játékosokat nagyon jól lemodellezték. Realal játszok és a játékosok teljesen ugyanolyanok, mint a valóságban
Mozgás, testtartás, lövés mind ugyanolyan

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. december 8., hétfő 11:06

79-es ratinggel zártam a második szezont. Kértem megint a Realt, hogy adjanak kölcsön, vártam, hogy Arsenal, Pool, Spurs, Juve esetleg Manu, Chelsea, PSG szintű csapatok jelentkeznek, erre jön a szokásos Barca B, Celta, Udinese.. Napoli meg Milan volt a legjobb akik hívtak. Úgyhogy kinyomtam, majd lepörgetem újra a nyarat :mrgreen:

Avatar
MadridistaGabee
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014. december 6., szombat 22:00
Kedvenc játékosaid: CR7,GB11,JR10,IC1,SA16,TC17,DG19
Kedvenc csapatod: RM,ManCity,NYRB,Juve,Roma,Chelsea
Tartózkodási hely: Ukrajna - Kárpátalja - Beregszász

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: MadridistaGabee » 2014. december 6., szombat 23:24

Az karrier :) 07 sem rossz :D
• Cristiano Ronaldo • Sergio Ramos • Iker Casillas • Gareth Bale • James Rodríguez
Kép
OTHER: • Francesco Totti • Sergio Agüero • Andrea Pirlo • Thierry Henry • Tim Cahill • Diego Costa

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. december 6., szombat 23:10

MadridistaGabee írta:Ez a FIFA-15 valami eszméletlen jó :D Szabadrúgásokat nagyon belehet rúgni :) Szerintem eddigi legjobb FIFA :v
En nekem a szabadok nem mennek. 20bol 1 megy be kb..
Legjobb a 07 :D


Es legyszives ne emeld ki az egesz hozzaszolasodat,mert kicsit zavaro. (meg a :v helyett keress valami szmájlit :D ) Písz
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
MadridistaGabee
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014. december 6., szombat 22:00
Kedvenc játékosaid: CR7,GB11,JR10,IC1,SA16,TC17,DG19
Kedvenc csapatod: RM,ManCity,NYRB,Juve,Roma,Chelsea
Tartózkodási hely: Ukrajna - Kárpátalja - Beregszász

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: MadridistaGabee » 2014. december 6., szombat 23:01

Ez a FIFA-15 valami eszméletlen jó :D Szabadrúgásokat nagyon belehet rúgni :) Szerintem eddigi legjobb FIFA :v
• Cristiano Ronaldo • Sergio Ramos • Iker Casillas • Gareth Bale • James Rodríguez
Kép
OTHER: • Francesco Totti • Sergio Agüero • Andrea Pirlo • Thierry Henry • Tim Cahill • Diego Costa

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. december 6., szombat 18:48

Az a jó,a 70-es.

És mielőtt eligazolsz nézd meg,hogy hova mész,hogy oylan csapatba játsz aminek a felállása megfelel. :)
Ja és ha nem akarod nem tudnak kölcsön/el adni. Utasíts vissza mindent. De ha meg lépni akarsz,átig.időszakban kérhetsz átigazolási kérelmet.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég