FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
kukeckeee
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2014. január 9., csütörtök 19:07
Kedvenc játékosaid: Iniesta
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Eger

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kukeckeee » 2015. január 12., hétfő 9:56

Üdv. Véleményt szeretnek kerni. UTba Kroos és Modric kozt mekkora a kulonbseg? Csakmert Kroos 85 5500coins Modric 87 22000 coins. Megérie ennyivel tobbet kolteni, mikor ugylatszik nem nagy a kulonbseg.

Avatar
grofs
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. augusztus 6., kedd 10:27

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: grofs » 2015. január 12., hétfő 9:33

Valaki nyomja még FIFA 14-vel?

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 11., vasárnap 20:00

Ez lesz az, köszi!
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 11., vasárnap 19:10

deni írta:
RealRaúl77 írta:És vajon a kontrollert miért nem tudtam használni? offlineban megy minden további nélkül...
Gamepad-al irányítod a menüt is? Mert ha pl. enterrel lépsz be az online meccsbe, akkor alapértelmezettnek értelmezi a bill-t és nem tudod kontrollerrel irányítani.
Ezt kipróbálom, köszi. Nem figyeltem melyikkel léptem be egyébként, de szoktam mindkettővel navigálni a menüben.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
deni
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. november 8., péntek 13:43
Kedvenc játékosaid: Zidane, Weah, Desailly, Ronaldo, Beckham, Roberto Carlos, Dunga
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: deni » 2015. január 11., vasárnap 18:35

RealRaúl77 írta:És vajon a kontrollert miért nem tudtam használni? offlineban megy minden további nélkül...
Gamepad-al irányítod a menüt is? Mert ha pl. enterrel lépsz be az online meccsbe, akkor alapértelmezettnek értelmezi a bill-t és nem tudod kontrollerrel irányítani.
Az egyik másodpercben még minden szép és jó, ám az óramutató arrébb kettyen, és a jövő már nem a lehetőségek és a csodák gyönyörű parkja, mint korábban, hanem kínzókamra, amelyben csak az örökre letűnt múlt néhány emléke adhat erőt a túléléshez

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. január 11., vasárnap 18:19

Rövidke online pályafutásom után ennyit tudok mondani:
Ibarbo :vivo: Doumbia :vivo:

Igaz minden meccset megnyertem, de ebből a kettőből minden csapatnál volt legalább egy, és egyszerűen tarthatatlanok, főleg Doumbia. Megvettem közben Keylor Navas-t, Khedira-t, Gabi-t és Mandzukic-ot, így már pad is van. Kezd egyre jobban tetszeni a FUT :mrgreen:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. január 11., vasárnap 18:18

Sajnos arra ötletem sincs, próbálj meg rákeresni a neten külön a te típusú kontrolleredre, hátha van rá valami megoldás. Egyáltalán nem történt semmi online meccsen amikor próbáltad, vagy csak nem azt csinálták amit kellett volna? :hmmm:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 11., vasárnap 18:11

És vajon a kontrollert miért nem tudtam használni? offlineban megy minden további nélkül...
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. január 11., vasárnap 18:02

Ha a szervereik voltak rosszak a másik játékos is ugyanúgy megkapta, elkerülhetetlen olyankor már, viszont ha nem szokásod kilépni hamar visszakerül az az arány ami jelzi hogy befejezed-e a meccseid vagy kilépsz :) Velem is előfordult már, a szerződésekért kár olyankor de hát ez van.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 11., vasárnap 17:51

De semmi bajom nem volt a netemmel. És a futból sem dobott ki, meg nem nyavalygott újra csatlakozásért.. meg semmi. És nem rögtön írta ki a büntit, hanem a következő belépésnél. És két meccset vont le, nem csak egyet...
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. január 11., vasárnap 17:16

Nem elég, hogy pontot sem kaptam, egy meccset levont, pluszba amikor újra bementem a futba, kiírta, hogy megbüntetnek(kevesebb pénzt kapok meccsekért), ráadásul még egy meccset levont.
valószínűleg téged dobott ki, nem az ellenfelet, ezért vont le coins meg meccset :)

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 11., vasárnap 14:51

Na ez mi? Kidobta az ellenfelet a játékból, mert megszakadt a kapcsolata. Nem elég, hogy pontot sem kaptam, egy meccset levont, pluszba amikor újra bementem a futba, kiírta, hogy megbüntetnek(kevesebb pénzt kapok meccsekért), ráadásul még egy meccset levont.
Egyébként ez igen idegesítő. Egyszer a 90. percben megnyertem a meccset, erre a gól után rögtön ugyanez, hogy az ellenfél kapcsolata megszakadt.. Ott a meccset nem vonták le, de a pontot sem kaptam meg.

A másik meg, hogy valamiért az online módban használhatatlan volt a controller.. billentyűzettel kellett játszanom.. Ez mitől lehet?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 11., vasárnap 14:01

dannen írta:kéne egy kis segítség. én pc-n tolom a fifa worldöt és azon belül az ut-ban kéne segítség. 18as szintű vagyok és elérkeztem arra a pontra, hogy minden kezdő játékosom gold szintű. a gondom a szerződésekkel lenne. as probléma, hogy elfogytak a szerződés kártyáim amit a gép adott. bementem a transfer marketbe és szomorúan tudatosult bennem, hogy egy gold szerződés kb. 1000 coin. vettem is 5-6ot és ráraktam akire kellett, aztán 2-3 meccs után megint másik játékosoknak lejárt a szerződése és most nem tudom mit csináljak, mert nekem ez elég drága mulatságnak tűnik. 12ezer coinom maradt és már nem sok fog maradni ha kiadok megint 3-4 ezret (persze muszáj leszek gondolom) . a kérdésem , hogy ezt ti hogy oldjátok meg? inkább a pc-sek válaszoljanak bár nem tudom psen, xboxon ugyanezek az árak vannak-e.
Én tolom a fifa worldot is, pont most léptem ki belőle.

Hát én ezt úgy oldom meg, hogy beállítom a fix árat 500-ra, hogy csak az alatt dobjon ki gold szerződéseket. Nyilván a manager olcsóbb így tele van azzal, de ha hátrébb mész és szerencséd van akkor találsz játékos szerződést is.
De pont az előbb játszottam vele és most 600-ért vettem darabját, most kevés van, majd holnap biztos tele lesz, mikor nyitogatják a packokat itt is. 1000 coin alatt tuti találsz, csak állítsd lejjebb a fix árat és menj hátrébb. Többször kell nézegetni, az előbb láttam 200-ért is, csak elvitték előlem, sokszor van 400-ért, csak nézegetni kell, főleg este, éjfél felé jellemzőbb.

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. január 11., vasárnap 11:54

http://www.futhead.com/15/squads/15897984/

nekem az a csapatom. 1-2 helyen még hiányos (trémoulinas-> clichy, sakho-koscielny, cabaye-pogba) de már tényleg csak az utolsó simítások kellenek rá :D
egyébként láttam lent, hogy higun hezitálnak, pedig must-buy, 1-2k között van az ára, azt a 84es shootingot simán megéri :D

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. január 11., vasárnap 11:47

Köszi a válaszokat. JT csatár poszton mennyire idegen? Mint egy kk ktk poszton? Vagy teljesen?

Rodrigo és Cerci nekem annyira nem jók, Rodrigo menedzser módban jó ha fejlődik, de alapból nem elég jó.

Eladtam a portugál csapatom, bevásároltam 350-ért játékosokat, meg 1-2 drágábbat. A csapat most: Guaita - Nyom, Varane, Pepe, Ansaldi - Diop, Perez, Dehli, Granero - Dos Santos, El Arabi. Padon két ember, Sergio Sánchez és Iago Aspas. Elkezdtem nézegetni hogy kik legyenek a célpontok, Alba, Khedira, Iniesta és Isco a kiszemeltek.

Ktk-ból lehet kk-t csinálni, vagy csak előre működik a pozcsere?
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. január 11., vasárnap 10:45

RealRaúl77 írta:Szóval ezek a packek is úgy működnek, hogy bennük LEHET a év játékosa lapok? De nem garantált? És lehet az 5000/7500.as arany packben is olyan lap?
Igen, berakják őket a játékba, onnantól pedig kilehet őket fogni, de ha garantált lenne akkor egy pack több millió coinba kerülne :) Lehet az 5000/7500 gold packbe is olyan kártya majd.
Meg a két csatár is olyan, hogy néha hatalmasat lehet velük játszani, néha meg mintha én játszanék ott. Lassúak, szarul lőnek, rosszul passzolnak.
Én azt a két csatárt csak nagyon elgondolkodva cserélném akár Benzemara akár Suarezre, nálam iszonyatosan állatok :hmmm:
Meg mintha nekem kicsit Isco nehézkes lenne. Néha nagyon nagy passzokat tud adni, és nagy gólokat lőni. De néha mintha nem akarna menni rendesen, és ilyenkor szinte mindig elszedik tőle a labdát.
Én próbáltam James-t is ott, de Isco nekem sokkal jobban bejött, valahogy a kolumbiaival nem éreztem annyira. Viszont ha még jobbak visszaesik az ára elhozok egyet Isco mögé padra.
LaMartin írta:Meg egy kerdes:holnaptol kb meddig lesznek nagyon olcsok a jatekosok? Egy het?
Picivel tovább, nem egyszerre lesz jelenik meg minden TOTY/TOTS játékos, amíg nem érkezik meg belőlük az utolsó is bolondok háza lesz.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2015. január 11., vasárnap 10:28

Szerintem Kroost probald meg

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 11., vasárnap 10:18

Szóval ezek a packek is úgy működnek, hogy bennük LEHET a év játékosa lapok? De nem garantált? És lehet az 5000/7500.as arany packben is olyan lap?

Deulofeu megvan párszor. Kereskedem vele. Lehet az egyiket megtartom és kipróbálom.

Azpilicueta: Csak olcsó volt, és mondom kipróbálom. De nem jött át, de még nem tudtam lecserélni.

Meg mintha nekem kicsit Isco nehézkes lenne. Néha nagyon nagy passzokat tud adni, és nagy gólokat lőni. De néha mintha nem akarna menni rendesen, és ilyenkor szinte mindig elszedik tőle a labdát.

Pique jó, kb csak Ramosra cserélném le, de ő borzasztó drága.

Meg a két csatár is olyan, hogy néha hatalmasat lehet velük játszani, néha meg mintha én játszanék ott. Lassúak, szarul lőnek, rosszul passzolnak.

Modrict lenne jó megszerezni Busquets helyére, de Khedira kategóriákkal olcsbb, szóval egy próbát megér.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8473
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. január 11., vasárnap 10:15

Becksy23 írta:Azt hiszem régebbi ut-ban meg lehetett változtatni a játékosok posztját, egy sorral feljebb tolni őket, ezt lehet most is? Pl Ktk-> Kt, Jk->Jsz, stb. Azért lenne rá szűkség mert spanyol csapatba kezdtem, 4-3-1-2-vel, és kell egy ballábas csatár, Dos Santos-ra vagy Vela-ra gondoltam, akik megfizethetőek, de posztváltás kell utóbbinál, akit inkább preferálok. Jsz-ből lehet valahogy Csatárt faragni?
JSZből nem lehet csatárt csinálni.
KVK-CS-ig lehet bármit, JK-JSZ-JT, BK-BSZ-BT, ennyit lehet, meg még a szélsőhátvédeket, BHV-BSZV.

És Cerci is, Rodrigo is rohadt jó, ők is balosak

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2015. január 11., vasárnap 10:00

Kell venni pozícióváltó lapokat, de jsz-bol szerintem nem lehet csatart


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég