FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2015. január 16., péntek 19:12

coint vásárlástól még nem lesz jobb player az ember, inkább tradelj vagy játssz, felesleges erre a szarra több pénzt költeni mint amennyiért vetted.
halálomig madridista leszek

Bözsike765
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 18:13
Kedvenc játékosaid: Nana Welbeck, Ahmed Benali

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Bözsike765 » 2015. január 16., péntek 17:50

Karriermódban a következő eredményeim születtek.
1.meccs Benfica 2-2 Sociedad
2.meccs Sociedad 1-1 Benfica

Visszavágón 1-0-ra ment a benfica 86.percben egyenlítettem örültem mint majom a farkának erre meccs után olvasom hogy a benfica jutott tovább.
Teljesen kivagyok mégis mi alapján jutottak ők tovább?
Mindkét csapat 3-3 gólt lőtt, az én csapatom 2-őt idegenben míg ők csak 1-et.
Mégis mit vesz figyelembe ilyenkor?

Kopacz
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014. április 3., csütörtök 21:00
Kedvenc játékosaid: Zidane, Sergio Ramos, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Kopacz » 2015. január 16., péntek 17:02

kiserik írta:
Kopacz írta:Uccsó két kérdésem:
1. A megvásárolt játékosok X meccses szerződésekkel rendelkeznek és a kártyák segítségével újítom meg a szerződésüket? Vagy akit egyszer megveszek az nálam marad amig el nem adom?
2. Szerintetek a lejátszott/nyert meccsek és a katalógusban elért UT ajándékok segítségével lehet egy felsőbb kategóriás csapatot építeni? Nem szeretnék kereskedni, mert úgy érzem a játéktól veszi el az időt, ezért kérdezem.

Köszi.
1. Igen. Nem.
2. Felsőbb kategóriásat nem tudsz összerakni így, de jó csapatot, idővel és sok munkával (sok-sok meccs, amit megnyersz) össze lehet rakni.

ui.: 1. :mrgreen: a játékoskártyákon rajta van a contract, ami mutatja, hogy mennyi meccset tud nálad játszani, ezt lehet kártyákkal megújítani. Illetőleg az elején van egy olyan lehetőség, hogy gold kártyákat 300-ért veszel, rare goldot meg 600-ért és ha lejár a contract, akkor quick sell-el eladod őket árukban (300/600) és megveszed újból, így ingyen hosszabbítod meg a contractukat.
Köszönöm. :agree:

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. január 16., péntek 13:17

Kopacz írta:Uccsó két kérdésem:
1. A megvásárolt játékosok X meccses szerződésekkel rendelkeznek és a kártyák segítségével újítom meg a szerződésüket? Vagy akit egyszer megveszek az nálam marad amig el nem adom?
2. Szerintetek a lejátszott/nyert meccsek és a katalógusban elért UT ajándékok segítségével lehet egy felsőbb kategóriás csapatot építeni? Nem szeretnék kereskedni, mert úgy érzem a játéktól veszi el az időt, ezért kérdezem.

Köszi.
1. Igen. Nem.
2. Felsőbb kategóriásat nem tudsz összerakni így, de jó csapatot, idővel és sok munkával (sok-sok meccs, amit megnyersz) össze lehet rakni.

ui.: 1. :mrgreen: a játékoskártyákon rajta van a contract, ami mutatja, hogy mennyi meccset tud nálad játszani, ezt lehet kártyákkal megújítani. Illetőleg az elején van egy olyan lehetőség, hogy gold kártyákat 300-ért veszel, rare goldot meg 600-ért és ha lejár a contract, akkor quick sell-el eladod őket árukban (300/600) és megveszed újból, így ingyen hosszabbítod meg a contractukat.

Kopacz
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014. április 3., csütörtök 21:00
Kedvenc játékosaid: Zidane, Sergio Ramos, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Kopacz » 2015. január 16., péntek 11:21

Uccsó két kérdésem:
1. A megvásárolt játékosok X meccses szerződésekkel rendelkeznek és a kártyák segítségével újítom meg a szerződésüket? Vagy akit egyszer megveszek az nálam marad amig el nem adom?
2. Szerintetek a lejátszott/nyert meccsek és a katalógusban elért UT ajándékok segítségével lehet egy felsőbb kategóriás csapatot építeni? Nem szeretnék kereskedni, mert úgy érzem a játéktól veszi el az időt, ezért kérdezem.

Köszi.

Kopacz
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014. április 3., csütörtök 21:00
Kedvenc játékosaid: Zidane, Sergio Ramos, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Kopacz » 2015. január 16., péntek 10:49

Sastre írta:Alapból kapsz az elején kettő vagy három gigapack-ot, amiben lehetnek jó játékosok (nekem pl Nasri, Koke, Muniain, Valero, Cabaye, Hernanes meg ilyesmi), szóval egyből össze lehet rakni egy viszonylag jó csapatot. Kezdésnek asszem kapsz 2-3k-t, amiből jól lehet vásárolni. Igazából már az elején egész jó kis csapatod lehet, ha szerencséd van.

Másrészről van egy csomó (15-20) gyengébb játékos, akiknek ilyen 45-50es a contract-juk... egész jó kis pénzforrás :D Ha azokat mind lejátszom, akkor bejön összesen 20k píííínz :mrgreen:
Köszi szépen. Mivel korrekt válasz volt, továbbra is számítok a segítségedre. :agree:
Lesznek további kérdéseim. :D

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. január 16., péntek 10:42

Alapból kapsz az elején kettő vagy három gigapack-ot, amiben lehetnek jó játékosok (nekem pl Nasri, Koke, Muniain, Valero, Cabaye, Hernanes meg ilyesmi), szóval egyből össze lehet rakni egy viszonylag jó csapatot. Kezdésnek asszem kapsz 2-3k-t, amiből jól lehet vásárolni. Igazából már az elején egész jó kis csapatod lehet, ha szerencséd van.

Másrészről van egy csomó (15-20) gyengébb játékos, akiknek ilyen 45-50es a contract-juk... egész jó kis pénzforrás :D Ha azokat mind lejátszom, akkor bejön összesen 20k píííínz :mrgreen:

Kopacz
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014. április 3., csütörtök 21:00
Kedvenc játékosaid: Zidane, Sergio Ramos, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Kopacz » 2015. január 16., péntek 10:34

Sziasztok!

Annak ellenére, hogy elsőre hülyén hangzik a kérdés, valaki meg tudná nekem mondani, hogy első indításkor mennyi pénzből gazdálkodhatok Ultimate Teamben? Vagy mitől függ ez? Szeretném tudni, hogy kb. milyen szintű csapatról álmodhatok, mondjuk néhány hét játék után.

Köszi a választ.

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. január 16., péntek 9:57

KSI-jék reklámoznak különféle oldalakat, pl. mmoga.com, thefutshop.com (calfreezy 5% kedvezény), onefifa.com. (mini5-ot ha beirod, 5% kedvezmény)

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. január 16., péntek 4:07

1. A facebook csoportban felmerült hogy kezdhetnénk PS3-on egy FIFA bajnokságot, nem érdekel még pár embert?
2. Tudtok megbízható oldalt, ahonnan olcsón lehet coin-t rendelni?
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2015. január 14., szerda 22:30

Itt vannak az enyémek, van egy pár igen tetszetős szerintem. B-) B-) B-)

Emenike
Hibrid
The Lord
All U Need
SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
halálomig madridista leszek

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. január 14., szerda 20:04

Jónak tűnik :hmmm: :D Egyébként megvettem Casillast, és egy szezon után ment is vissza Diego Alves a kapuba..szerencse ,hogy nagyon áron alul sikerült megvenni, legalább keresek rajta majd kicsit, de a 84-es ratinghez nekem nagyon gyenge volt :kivagyhe: :(
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. január 14., szerda 1:38

kiserik írta:Valaki azt írja már le legyen szíves, hogy hogy a fenébe kell beállítani a letámadást? Én bármit állítok, az embereim 10-20 méterre állnak az ellenféltől és eszük ágában sincs oda menni, ha nem irányítom őket, van akinéll meg ott állnak a seggembe és automatikusan rohannak rá az embereimre. Előre is köszönöm.
Meg is van: https://www.youtube.com/watch?v=hRtn6i81yl4

Amúgy most ezzel kezdem riogatni a népet: http://www.futhead.com/15/squads/16261784/ :D

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2015. január 14., szerda 0:22

én hatalmas "szerencsém" hogy az ingyencsomagban lett egy Robbenem, akit persze nem tudok eladni :D pedig amikor nyertem még 800k volt az értéke PS3on :D persze nem panaszkodom, de hát banyek..... :mrgreen:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 14., szerda 0:00

http://www.futhead.com/15/squads/16255419/
Na, ha meg lesz Marcelo, így fog kinézni. Már 26k-ról lement 19k körülre, talán még megy majd lejjebb,

Lopez helyezz ki fogom próbálni Bravot is, meg Diego Alvest is, mindkettőt megvettem már, de Lopez eddig nagyon bevált, nem biztos, hogy lecserélem.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2015. január 13., kedd 23:45

Eddig varand godin volt, most megveszem a masik 2-t, lehet hogy ha egál lennd akkor a sziv fog beszelni :D (szoval egy godin-pique :D )

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 13., kedd 23:45

Varanet nagyon szerettem menedzser módban, futban az első volt, akibe befektettem. Nem csalódtam.
Nem egy olyan ellenfél ellen játszottam, akinek az volt a játéka, hogy valami übertechnikás, übergyors játékost előre tolt, felpasszolta, azzal meg futkorászott és cselezgetett. legtöbb ilyet kb senki mással nem tudtam, de Varane-nal mindig megállítottam.
Pepe-t nem ismerem a játékban, mert menedzsermódban Ramossal toltam, most viszont futban betettem pique helyett. Ajánlották.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. január 13., kedd 23:41

LaMartin írta:Miranda godin varane pepe 4-esbol szerintetek melxik 2 legyen a kh-m? A 2 realos es miranda viszonylag gyorsak, godinnak cserebe 86-os, a legjobb a 4 kozul a vedekezese
Nekem Varane és Pepe van már, Pique volt egy ideig de kivágtam mert lefutják/elnyomják és én meg idegösszeroppanást kapok :vivo: :lol: Miranda pedig a másik cserém. Szerintem a védekezése nem több annyival Godinnak, csak párral mint a többieknek, viszont ha jön egy Ibarbo,Rémy vagy Sturridge féle futóbolond oda viszont kell a tempó :hmmm: Miranda meg hiába jó a statokban nekem Varane a játékban sokkal jobban bejött :hmmm: Én a két hazait ajánlom B-)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. január 13., kedd 23:34

Azzal a lenti micsodával (amivel betudod állítani a csapatmentalitást) ott nem jobbra vagy balra kell nyomogatni, hanem (ha jól tudom) lefelé, és ott lesz egy olyan opció, hogy "csapat nyomás". :)

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2015. január 13., kedd 23:33

Miranda godin varane pepe 4-esbol szerintetek melxik 2 legyen a kh-m? A 2 realos es miranda viszonylag gyorsak, godinnak cserebe 86-os, a legjobb a 4 kozul a vedekezese


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 11 regisztrált és 0 vendég