FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
wolf15
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. november 21., csütörtök 15:03

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: wolf15 » 2015. január 21., szerda 21:49

Ezeknek a kva anyukáját... :D
Én itt szopok már divízió 3-ban harmadik vagy negyedik szezonja a kis 79-es csapatommal, aztán jönnek az ilyenek.

Azé' bemákoltam valahogy.
Nem azt mondom.
De akkor is... :D

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. január 20., kedd 17:51

Na most már biztos, hogy van valami cheat, vagy valami program, vagy valami beállításbeli bug. Már többször előfordult, hogy simán gyengébb az ellenfél, simán rúgok több gólt is, majd pötyög egy fél órát, persze csere nincs és simán ver meg úgy, hogy lépni sem tudok, se passzolni, se cselezni, se semmit. Az már általános, hogy a beállított taktikát nullázza, ergó alapra teszi, hiába állítasz be mondjuk High Pressure-t, simán visszateszi Defaultra, én meg nézek ki a fejemből, hogy miért nem mozog senki, de ami most történt az durva volt. Lloris egyszerűen nem modult meg, minden lövés gól, még a gyenge középre guruló is, emellett Walcottot úgy futotta le Cahillel, mintha valami nyugdíjas lett volna, majd rájöttem, hogy nem tudok sprintelni labdával. Csak néztem, hogy Tevezzel kocogok, miközben majd beszakadt az RT gomb, úgy nyomtam. A legtutibb viszont az volt, hogy cserélni akartam és nem engedte. Kiírta, hogy nem állíthatom meg többet a játékot, miközben még egyet sem cseréltem, és egyszer állítottam meg, mikor újból beállítottam a taktikát default-ról. A pofám leszakad, de tényleg.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. január 19., hétfő 23:28

Akkor kipróbálom a Pogbát. Ránézek a többire is.
Ma annyi bugot találtam a játékban, mint még soha...
A kapus menne kirúgás miatt a labdáért, de az a reklámtáblán kívülre pattan, ami miatt beragadt, és végig futott. El se lehetett mozdítani, az egész félidőt kivártuk, végül a félidőt se fújta le. A gyerek kilépett, de én nem kaptam győzelmet.
Most meg nyerek egy meccset, pont egy pont kéne a következő DIV-hez, erre be se adja a meccset a statisztikába, pedig meccs után kiírta title won stb. Erre ugyanott állok a pontokkal.
Olyat meg se említek már, hogy a saját játékosom kirúgja a kapusom kezéből a labdát. Visszafejlődés erősen.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. január 19., hétfő 22:57

Anyaka írta:Jelenleg valami ilyesmi:
http://www.futhead.com/15/squads/15931918/
Csak a tartalékosokat nem tudtam rá berakni.
CH az 100as, csak itt nem írja. Mindenki 10-es kivéve Pjanic ő 5-ös, illetve De Marcos 7-es, meg Biabiany 9-es. Meg Mr.Les Pipo az edző, úgyse számít ki az, így funból megvettem őt. :mrgreen:

Spanyol kp-ra van egy Rakiticem ingyen volt, meg Turan.
Az angol csapatom szegényesebb kb. 76 átlag, csak egy Willian van oda jelenleg, aki jobb.

Amúgy ferni te ps4-en tolod a Fifát? Láttam a nevedet ott valahol, csak azért. :mrgreen:
Pogbát nagyon ajánlom, eszméletlen a faszi a játékban, képes egymaga meccseket eldönteni csupán a jelenlétével. Vidal nekem nagyon nem jött be. Megvettem olcsón, de előtte kipróbáltam a kölcsön verziót, hát mint ha valami 3-ad osztályú nímand rohangált volna. Jó viszont még Guarin, hatalmas bombái vannak és elég erős, hogy vkp szerepet is be tudjon tölteni. Amit még ajánlok, az Doumbia cserének. Brutális a pali és a végén bedobva szinte mindegy a chem. Sok meccset fordított/döntött már el nekem.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. január 19., hétfő 21:36

cart írta:Most bontottam egy TOTY Lahmot :D
Ejj a mákos ..... ....... . Én is bontottam 4 7500-ast, visszajött belőlük összesen talán 4000 :lol:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. január 19., hétfő 21:17

Anyaka írta:Jelenleg valami ilyesmi:
http://www.futhead.com/15/squads/15931918/
Csak a tartalékosokat nem tudtam rá berakni.
CH az 100as, csak itt nem írja. Mindenki 10-es kivéve Pjanic ő 5-ös, illetve De Marcos 7-es, meg Biabiany 9-es. Meg Mr.Les Pipo az edző, úgyse számít ki az, így funból megvettem őt. :mrgreen:

Spanyol kp-ra van egy Rakiticem ingyen volt, meg Turan.
Az angol csapatom szegényesebb kb. 76 átlag, csak egy Willian van oda jelenleg, aki jobb.

Amúgy ferni te ps4-en tolod a Fifát? Láttam a nevedet ott valahol, csak azért. :mrgreen:
PS3on tolom

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. január 19., hétfő 20:59

Jelenleg valami ilyesmi:
http://www.futhead.com/15/squads/15931918/
Csak a tartalékosokat nem tudtam rá berakni.
CH az 100as, csak itt nem írja. Mindenki 10-es kivéve Pjanic ő 5-ös, illetve De Marcos 7-es, meg Biabiany 9-es. Meg Mr.Les Pipo az edző, úgyse számít ki az, így funból megvettem őt. :mrgreen:

Spanyol kp-ra van egy Rakiticem ingyen volt, meg Turan.
Az angol csapatom szegényesebb kb. 76 átlag, csak egy Willian van oda jelenleg, aki jobb.

Amúgy ferni te ps4-en tolod a Fifát? Láttam a nevedet ott valahol, csak azért. :mrgreen:

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. január 19., hétfő 20:57

http://www.futhead.com/15/squads/17439338/
Na nekem ez lett a csapatom. Innentől már tényleg csak Riberykkel meg IF Benzemákkal lehet feljebb lépni :mrgreen:
Benzt am most vettem, kíváncsi vagyok milyen lesz, max ha nem válik be, tovább adok rajta profittal (12k-ért vettem :D )
De amúgy Lloris istenkirály... akinek csak passzol a csapatába, ajánlom. Hatalmas :)

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: cart » 2015. január 19., hétfő 20:31

Spanyollal nekem az a gondom, hogy egy normális középpályás nincsen Modricon kívül a bajnokságban.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 19., hétfő 20:25

Először én is spanyolt csináltam, de amíg Bale-re, meg Ronaldo-ra nincs pénz (szóval kb soha), addig én nem játszok a spanyolokkal. Nincs értelmes csatár, Benzema tetű lassú, 3 méteres előnyben simán utolérik a védők, a többiek meg kb ugyanez. Tök jó érzés mikor kijátszod őket, aztán méteres előnyöknél azt veszed észre hogy totyog a labdával....

Angoloknál azért már egész jó kis csapatot lehet kihozni. (majd abból összegyűjtöm a pénzt egy Ronaldora :mrgreen: :mrgreen: )

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. január 19., hétfő 20:13

Anyaka írta:Kicsi felfrissítettem az olasz egyletemet. Vettem egy Tevez, Candreva, Gervinho, Higuain szettet. Első három korrekt játékos, de Higu... Te atyaég! Nem baj olcsó volt, cserének jó. Még gondolkozok egy Vidalon vagy Pogba-n, de sosem álltak kézre offline sem ezek a játékosok. Itt megéri?
Még a Barca hátsó alakzatot ki akarom kapni a csapatból, hogy külön szedjem őket, vannak itt gyors védők a seria a-ban?
Aztán ráállnék a spanyol csapatra, vagy az angolra. Attól függ melyikben vannak jobb, gyors játékosok. Tipp? Persze nem Bale-ra gondolok, annyi pénzem nincs, meg nem is kéne.
Most hogy néz ki a csapatod?

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. január 19., hétfő 20:07

Kicsi felfrissítettem az olasz egyletemet. Vettem egy Tevez, Candreva, Gervinho, Higuain szettet. Első három korrekt játékos, de Higu... Te atyaég! Nem baj olcsó volt, cserének jó. Még gondolkozok egy Vidalon vagy Pogba-n, de sosem álltak kézre offline sem ezek a játékosok. Itt megéri?
Még a Barca hátsó alakzatot ki akarom kapni a csapatból, hogy külön szedjem őket, vannak itt gyors védők a seria a-ban?
Aztán ráállnék a spanyol csapatra, vagy az angolra. Attól függ melyikben vannak jobb, gyors játékosok. Tipp? Persze nem Bale-ra gondolok, annyi pénzem nincs, meg nem is kéne.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: cart » 2015. január 18., vasárnap 21:56

Várok vele egy pár hetet, utána drágábban el lehet adni.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. január 18., vasárnap 21:50

szerintem azok a legjobb packek, ezek a 100 ezres meg mega packek nagyon gyérnek tűntek videón, én sose költenék rá annyit :kivagyhe: majd írd be mennyiért ment el :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: cart » 2015. január 18., vasárnap 21:49

Sima 7500-as volt.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. január 18., vasárnap 21:44

na bazd, akkor a pénzzel nem lesz gondod :ozil: :D grat! melyikből nyitottad?
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: cart » 2015. január 18., vasárnap 21:39

Most bontottam egy TOTY Lahmot :D

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. január 16., péntek 23:35

Végre Fifáznék egyet erre meghalt a kontrollerem :lol: :lol: :fpalm:
Vehetek újat. A legjobb h múlt pénteken voltam BPn de elfelejtettem venni egy tartalékot. :lol: :cens:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Kopacz
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014. április 3., csütörtök 21:00
Kedvenc játékosaid: Zidane, Sergio Ramos, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Kopacz » 2015. január 16., péntek 20:09

Köszi srácok.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. január 16., péntek 19:54

Szerintem is felesleges coint venned.

Kezdoknek meg szerintem most joval nehezebb,megjelenes utan 10 napig kb vannak daily giftek (Akinek megvolt az elozo fifa,mar elobb is),amikbol osszelehez szedni egy alaptoket. Karacsonykor is van daily gift,ami szinten plusz. Uresjaratokban mint most,valamennyivel nehezebb. Az ellenfeleknek is eroseb csapataik vannak,a jatekosokkal se olyan egyszeru kereskedni.
Amugy 10 meccset lenyomsz,ugy hogy megveszed a coinboostert is,akkor mar lesz kereted egy okes csapatra. :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég