FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2016. szeptember 29., csütörtök 15:15

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Megvettem a Fifa 17-et, telepítés után fekete képernyő majd kilép.
Nekem nem sokat mondanak ezek az adatok de elvileg megvan a gépem hozzá:

Intel(R) Core(TM) i7-4500U CPU @ 1.80GHz 2.40 GHz
8,00 GB Ram
Win 8.1 64 bit.
NVIDIA GeForce GT 740M

Videókártya driverből már leszaedtem a 2016.09.21.-én kiadott verziót, ez volt a legújabb.
Valami tipp hogy miért nem indul el mégsem?

Örök hálám! :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. szeptember 27., kedd 23:09

Na megvettem végül, köszi a válaszokat.12k volt pc-re kódot még nem kaptam azt írja,hogy megjelenés előtti napon (tehat hnap) kapom meg.

Éjfélkor remélem már nyomhatom :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: mexes » 2016. szeptember 27., kedd 22:47

egyikkel sincs semmi gond :) én mindig a legolcsóbbat veszem és még egyszer sem volt probléma http://www.allkeyshop.com/blog/buy-fifa ... re-prices/

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: cart » 2016. szeptember 27., kedd 16:13

Én erről az oldalról is vettem már meg másik hasonlóról is, semmi gond nem volt. Ahol van Paypalos fizetés azzal nem lehet nagy gond.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. szeptember 27., kedd 15:51

Az ilyen oldalakban mindig benne van a kockázat, nem véletlenül tudják olcsóbban adni. Aztán ha valami gebasz van akkor a játék és a pénzed is megy a kukába.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 27., kedd 15:44

dzsi91 írta:cdkeys.com-ról vásárolt már valaki? FIFA 17et szeretném megvenni és nem tudom,hogy mennyire megbízható.
https://www.trustpilot.com/review/www.cdkeys.com
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. szeptember 27., kedd 15:36

cdkeys.com-ról vásárolt már valaki? FIFA 17et szeretném megvenni és nem tudom,hogy mennyire megbízható.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. szeptember 26., hétfő 22:38

Marci77 írta:Edzés,meg nyári feflkészülés is volt már a 16ban :mrgreen: FUT mindig az alap,nem is csoda,most a Journey az újítás amit az NBA 2k16ból vettek át kb.
Persze a mostaniban ugye ezek az elvárások az újítások, de ezek szinte teljes hülyeségek amúgy. Top csapatnál amúgy is kib*sznának előbb-utóbb, ha nem nyersz nemzetközi meg hazai porondon. Legtöbb csapatnál nem az lesz a kritikus dolog, hogy nem neveltél ki egy fiatalt mondjuk. De azért bravo. :salute: :D

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1202
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2016. szeptember 26., hétfő 22:26

számomra a legidegesítőbb mindig is az volt, hogy soha sem lehet szezon elején csapatot váltani, csak rögtön ahogy befejezted az idényed tudsz még átigazolni másik csapathoz, de ott meg egyből ki is rúgnak az új szezon elején mert, hogy előző szezonba mekkora szar voltál... :D bár én még csak a 15el tolom nem tudom azóta ebben van e változás, remélem.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. szeptember 26., hétfő 22:09

TheBull6 írta:
Galacticos írta:jaja csak érted az a bosszantó hog egy rooneyért ajánlat se jött.
de degeaért jött 60milliós a bayerntől, mondom legyen 100 és elfogadták. és ekkora fedeztem fel donnarummát hogy 17évesen 76os.. na az elmebeteg. :ozil: :ozil:
Jah persze ez az. Meg az hogy annyira leszarják az egészet azzal, hogy tökre nem figyelnek oda, hogy mi realisztikus igazolásnak mondható meg mi nem. Én elhiszem Messinél is a klubhűséget meg minden, de nehogy már milliót kelljen neki ajánlani fizetésnek, hogy le tudja az ember igazolni. Meg valszeg mondjuk Ronaldo is elmegy egy Cselzibe bohóckodni a Realból, stb stb... Arról már nem is beszélek, hogy imádom amikor mondjuk egy csapat elver 40-50 milliót egy játékosra, aztán te inditasz velük egy karriermódot és kapsz mondjuk 15-20 milliót igazolni, akkor ha a gép irányítja őket se legyen pénzük könyörgöm. Ezeknek igazából k*rvára az a fontos hogy a FUT pörögjön, abból jön a pénzük úgyis, csodálom hogy egyáltalán még újítanak a karriermódon. Bár most hogy van edzés, meg nyári felkészülési torna, kb már semmit sem fognak újítani rajta.
Edzés,meg nyári feflkészülés is volt már a 16ban :mrgreen: FUT mindig az alap,nem is csoda,most a Journey az újítás amit az NBA 2k16ból vettek át kb.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. szeptember 26., hétfő 21:47

Galacticos írta:jaja csak érted az a bosszantó hog egy rooneyért ajánlat se jött.
de degeaért jött 60milliós a bayerntől, mondom legyen 100 és elfogadták. és ekkora fedeztem fel donnarummát hogy 17évesen 76os.. na az elmebeteg. :ozil: :ozil:
Jah persze ez az. Meg az hogy annyira leszarják az egészet azzal, hogy tökre nem figyelnek oda, hogy mi realisztikus igazolásnak mondható meg mi nem. Én elhiszem Messinél is a klubhűséget meg minden, de nehogy már milliót kelljen neki ajánlani fizetésnek, hogy le tudja az ember igazolni. Meg valszeg mondjuk Ronaldo is elmegy egy Cselzibe bohóckodni a Realból, stb stb... Arról már nem is beszélek, hogy imádom amikor mondjuk egy csapat elver 40-50 milliót egy játékosra, aztán te inditasz velük egy karriermódot és kapsz mondjuk 15-20 milliót igazolni, akkor ha a gép irányítja őket se legyen pénzük könyörgöm. Ezeknek igazából k*rvára az a fontos hogy a FUT pörögjön, abból jön a pénzük úgyis, csodálom hogy egyáltalán még újítanak a karriermódon. Bár most hogy van edzés, meg nyári felkészülési torna, kb már semmit sem fognak újítani rajta.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. szeptember 26., hétfő 19:27

Galacticos írta: jaja csak érted az a bosszantó hog egy rooneyért ajánlat se jött.
de degeaért jött 60milliós a bayerntől, mondom legyen 100 és elfogadták. és ekkora fedeztem fel donnarummát hogy 17évesen 76os.. na az elmebeteg. :ozil: :ozil:
Valószínűleg 5-6 évig nem is fog fejlődni, max az első évben, bár a régebbieket lehetett "csítelni", hogy fejlődjenek, de nem tudom ez érvényes e még.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2016. szeptember 26., hétfő 16:07

TheBull6 írta:
Galacticos írta:mondom ez az eladás dolog ami zavar, meg hogy most pár nevet írok:
alli, joao mario, isco, varane, harry kéne. értük kértem ajánlatot, alliért 140milliót kért a tottenham, joao mario 70, varane és isco meg 80-80. ez irreális ha azt nézem hogy rooneyt 26millióért nem tudtam eladni, vagy hogy schweinsteigert árultam egész nyáron és 16 millióért se ment el..
Mivel átadólistára rakod őket, (legalábbis gondolom, hogy igen) egyértelmű hogy nem fognak a piaci értéke fölé ajánlani, hanem leginkább még alá és TALÁN eltudod majd adni a piaci értéken vagy egy nagyon kicsivel drágábban. Vásárlásnál meg ugye fiatalokat akarsz, meg olyanokat akik potenciális sztárjelöltek, a klub se akarja őket eladni, tehát ezért kérnek sokat. Általában azért olcsóbban megkapod őket.
De ha nagyon megakarsz valakitől szabadulni, akkor vagy használd csereüzletként őket, vagy pedig játszasd őket kupameccseken vagy csereként. Aztán ha formában lesznek, meg még a kedvük is jó lesz, kb télen a fél világ megakarja majd őket venni. Az se biztos hogy átadólistára kell őket raknod és így még jobb pénzt is kapsz értük. :)
jaja csak érted az a bosszantó hog egy rooneyért ajánlat se jött.
de degeaért jött 60milliós a bayerntől, mondom legyen 100 és elfogadták. és ekkora fedeztem fel donnarummát hogy 17évesen 76os.. na az elmebeteg. :ozil: :ozil:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. szeptember 26., hétfő 14:30

Galacticos írta:mondom ez az eladás dolog ami zavar, meg hogy most pár nevet írok:
alli, joao mario, isco, varane, harry kéne. értük kértem ajánlatot, alliért 140milliót kért a tottenham, joao mario 70, varane és isco meg 80-80. ez irreális ha azt nézem hogy rooneyt 26millióért nem tudtam eladni, vagy hogy schweinsteigert árultam egész nyáron és 16 millióért se ment el..
Mivel átadólistára rakod őket, (legalábbis gondolom, hogy igen) egyértelmű hogy nem fognak a piaci értéke fölé ajánlani, hanem leginkább még alá és TALÁN eltudod majd adni a piaci értéken vagy egy nagyon kicsivel drágábban. Vásárlásnál meg ugye fiatalokat akarsz, meg olyanokat akik potenciális sztárjelöltek, a klub se akarja őket eladni, tehát ezért kérnek sokat. Általában azért olcsóbban megkapod őket.
De ha nagyon megakarsz valakitől szabadulni, akkor vagy használd csereüzletként őket, vagy pedig játszasd őket kupameccseken vagy csereként. Aztán ha formában lesznek, meg még a kedvük is jó lesz, kb télen a fél világ megakarja majd őket venni. Az se biztos hogy átadólistára kell őket raknod és így még jobb pénzt is kapsz értük. :)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2016. szeptember 26., hétfő 13:07

Victor írta:
de amúgy fasza, a kidolgozás, minimális fejlődés látszik, annak elelnére hogy nyilván nem a 360ra gyúrnak már.
A játékmotorban van némi érezhető különbség? Mozgások, lövések, szabadrúgások stb.? Gondolkozom rajta én is, hogy megvegyem.
igen.
szabadrúgások és szögletek úgy vannak hogy van egy kis sárga pont és azt kell mozgatni hogy hova lődd be a labdát.
cselekre nem mennek úgy el a védők, és most játszottam egy city-unitedet, hát nem igazán voltak lefújva a lökdösődések, nekem tetszik.

mondom ez az eladás dolog ami zavar, meg hogy most pár nevet írok:
alli, joao mario, isco, varane, harry kéne. értük kértem ajánlatot, alliért 140milliót kért a tottenham, joao mario 70, varane és isco meg 80-80. ez irreális ha azt nézem hogy rooneyt 26millióért nem tudtam eladni, vagy hogy schweinsteigert árultam egész nyáron és 16 millióért se ment el..

u.i.: renatosanchez 78as 18évesen.. isten a játékban. B-)

és vannak benne bosszantó dolgok mint például: petr cech 88as, courotis 89, degea 90, neuer 92. és navas 85..
de egyébként szerintem elmondható a játékról hogy az overállját szinte minden játékosnál feljebb vitték. modric 89, bale 90, asensio 81..

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Victor » 2016. szeptember 26., hétfő 12:33

de amúgy fasza, a kidolgozás, minimális fejlődés látszik, annak elelnére hogy nyilván nem a 360ra gyúrnak már.
A játékmotorban van némi érezhető különbség? Mozgások, lövések, szabadrúgások stb.? Gondolkozom rajta én is, hogy megvegyem.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2016. szeptember 26., hétfő 12:13

360on elkezdtem játszani az új fifával.
egyelőre tetszik, főleg karrier módba kellemes meglepetés volt hogy an nyári bajnokság ráadásul én választom ki hogy melyiken induljunk.
ami nem tetszik továbbra sem hogy árulok egy játékost és vagy meg sem veszik pedig top játékos (rooney, mata..) ilyen egyszerűen nincs.
de amúgy fasza, a kidolgozás, minimális fejlődés látszik, annak elelnére hogy nyilván nem a 360ra gyúrnak már.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. szeptember 20., kedd 20:10

Igen csak akkor is meg kell venni, egyébként tud offline futni a fifa.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sentry » 2016. szeptember 20., kedd 19:57

MesQueUnClub írta:
___Samy___ írta:Igen, így gondoltam. És akkor online meg egyszerre csak egy tud majd játszani, jól gondolom?
Közös Origin accountal lehetséges, csak arra figyeljetek, hogyha rákérdez a Local save-t használjátok, mert különben egymás mentéseit fogjátok felülírni felhőből. Egyébként igen, egyszerre csak egyikőtök fog tudni online lenni, de a nagyobb kérdés, hogy egyáltalán egy időben tudtok-e játszani vele.
Ha voksolni kéne, szerintem nem. Ha bármilyen játékot elindítasz amit Originen keresztül töltöttél le/szereztél be, akkor ha nem is fut az origin, kapásból elindul az is, mielőtt a játék elindulna. Innentől meg nagyon nehezen tudom elképzelni azt, hogy ne küldene kifele valamilyen adatot. És miért ne pont azt hogy mi az IP-címed és milyen játékot indítottál.

Ezt úgy lehetne kideríteni, hogy megnéznik, hogy net nélkül elindul-e a játék, ha igen, akkor nyert ügyük van.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. szeptember 20., kedd 19:33

___Samy___ írta:Igen, így gondoltam. És akkor online meg egyszerre csak egy tud majd játszani, jól gondolom?
Közös Origin accountal lehetséges, csak arra figyeljetek, hogyha rákérdez a Local save-t használjátok, mert különben egymás mentéseit fogjátok felülírni felhőből. Egyébként igen, egyszerre csak egyikőtök fog tudni online lenni, de a nagyobb kérdés, hogy egyáltalán egy időben tudtok-e játszani vele.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég