FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. április 7., kedd 12:47

reeed_ati írta:
Anno pl. nekem Aguero jobban adta, mint Auba, baromi sok gólt lőttem vele, nem is drágább sztem.
Kantét nagyon bírtam, Pogba ellenem szokott baromi jó lenni, szóval ezzel a kettővel szerintem jól jársz.
Sterling megintcsak nagyon jó volt, én őt nem cserélném le Szalára..
Sané viszont elég esetlen, helyette egy Mané jó lehet, lement jól az alapkártya ára..
Kun asszem kölcsönben volt már nálam, kicsit lassú, Auba viszont nem fedezi jól a labdát, az nem tetszik.

Nálam pont Sané működik jobban. :mrgreen:

Lehetegy Kante Fabinho swap lesz a következő cél akkor. Mondjuk pl Essien eléggé állat volt mikor pár meccsre megkaptam.
Nem illik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8393
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. április 7., kedd 12:27

bar en nem igazan fifazok 2-3 eve, de a regebbi fifakban elegge mukodott ez.

4-3-3 munkas csapat.
kozepen 3 faradhatatlan csucsneger box2box-kent (pl regen egy vidal, ramires, yaya vagy manapsag talan egy kante, keita, ndombele all ehhez legkozelebb).
kozuluk a tamadasban legkevesbe fogalmatlanabb egy picit elorebb, illetve elore 3 gyors es/vagy eros, szivos jatekos. (pl hogy csak masodvonalas arcokat mondjak, a jo oreg ibarbo-doumbia-gervinho a korabbiakban :mrgreen: )
de alapvetoen a keretben, padon is hasonlo jellegu arcok.

annyira fizikalis es gyors volt a jatek, hogy az ero, sebesseg, munkabiras miatt ilyen felepitesu csapatokkal lehetett nagyon daralni.
meg a kozepesebb arcok is tobbet ertek, mint a papiron magasabb erteku, intelligensebb, de fizikai parameterekben gyengebb jatekosok.
minden odapattant, ott maradt a parharcokban es a jatek rohangalos mivolta miatt teljesen le lehetett dominalni azokat, akik esszel jatszanak.

az uj fifakra (18 utan) ez mar nem ennyire jellemzo ?

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. április 7., kedd 12:21

ziro4vr írta: Srácok én alacsonyabb szinten mozgok, nincsenek spéci lapjaim meg ezt a chemmelést sem értem. :mrgreen:

Volt már la liga meg bundás csapatom is, most váltottam gyorsan pl-re, és a sok gyökér adama traorés meg Ndombelés arcot végre én szopatom. :mrgreen:

DDG-Robertson-Laporte-Vertonghen-Cancelo-Fabinho-Bernardo-Mahrez-Sané-Auba-Sterling

Semmi spéci lap semmi extra, nincs nekem annyi időm meg pénzem. :mrgreen:

Nézem hol lehetne javulni, Pogba esetleg, Kante vagy Salah mondjuk, tipp?
Anno pl. nekem Aguero jobban adta, mint Auba, baromi sok gólt lőttem vele, nem is drágább sztem.
Kantét nagyon bírtam, Pogba ellenem szokott baromi jó lenni, szóval ezzel a kettővel szerintem jól jársz.
Sterling megintcsak nagyon jó volt, én őt nem cserélném le Szalára..
Sané viszont elég esetlen, helyette egy Mané jó lehet, lement jól az alapkártya ára..

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. április 7., kedd 11:41

Srácok én alacsonyabb szinten mozgok, nincsenek spéci lapjaim meg ezt a chemmelést sem értem. :mrgreen:

Volt már la liga meg bundás csapatom is, most váltottam gyorsan pl-re, és a sok gyökér adama traorés meg Ndombelés arcot végre én szopatom. :mrgreen:

DDG-Robertson-Laporte-Vertonghen-Cancelo-Fabinho-Bernardo-Mahrez-Sané-Auba-Sterling

Semmi spéci lap semmi extra, nincs nekem annyi időm meg pénzem. :mrgreen:

Nézem hol lehetne javulni, Pogba esetleg, Kante vagy Salah mondjuk, tipp?
Nem illik.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. április 7., kedd 11:01

ziro4vr írta: PL csapat van most de kössz, nyilván akkor ő lenne vagy Oblak. :lol:

Btw ez a Cancelo ahoz képest mekkora low budget, adja azért.
Tedd be 4 chemmel és láss csodát :D bár nekem végig Areola védett és még voltam elégedve vele.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. április 7., kedd 10:54

ziro4vr írta: PL csapat van most de kössz, nyilván akkor ő lenne vagy Oblak. :lol:

Btw ez a Cancelo ahoz képest mekkora low budget, adja azért.
Én év elején váltottam spanyolra, de hatalmas hiba volt.. 10győzelem wl-ben, anno az angol csapatommal 18ig jutottam.
Szóval szerintem visszaváltok angolra, kanté-de.bruyne-gattuso, hátul meg van.dijk-maldini, szélre egyelőre vészmegoldás lesz nekem is cancelo, mert amikor az angol icon swapot csináltam, nagyon jó volt nálam is..
Meg a poolos balhátvéd is elég jó és ő is olcsó. :)

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. április 7., kedd 10:04

ziro4vr írta: De Gea vagy Allisson? Sima, nem 3 milliós speckó lapokat nézve. :mrgreen:
De Gea, labbal jokat tud vedeni.

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2020. április 7., kedd 9:35

Amúgy meg baby Yashin. Félisten a pali.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. április 7., kedd 9:32

PL csapat van most de kössz, nyilván akkor ő lenne vagy Oblak. :lol:

Btw ez a Cancelo ahoz képest mekkora low budget, adja azért.
Nem illik.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. április 7., kedd 9:24

ziro4vr írta: De Gea vagy Allisson? Sima, nem 3 milliós speckó lapokat nézve. :mrgreen:
Ter Stegen

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. április 7., kedd 9:17

Lenne pár kérdésem, olvasgattam vissza több oldalt is, de pár dolog nem tiszta: ha megvan a játék konzolra, online lehet ismerősöklel játszani nem? Persze ingyen s bérmentve
Kell a PS Plus előfizetés hozzá.
UT meg nagyjából stimmel, ha megvan a csapatod online és offline challengeket csinálsz, ezekért vagy packot kapsz vagy simán pénzt. De szerintem nézz pár youtube vlogot, tele van mert mindenki azt nyomja amiért szar. :lol:
Love football, hate antifa.

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2020. április 7., kedd 9:11

Én csak swap lap farmolás miatt használtam és de gea szerintem.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. április 7., kedd 8:58

De Gea vagy Allisson? Sima, nem 3 milliós speckó lapokat nézve. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: haszi » 2020. április 7., kedd 6:47

Sziasztok,

Kb. FIFA 14 óta nem toltam a játékot, de addig is csak PC-n nagyjából, most rászántam magam és beszereztem a 20-t PS4re. Lenne pár kérdésem, olvasgattam vissza több oldalt is, de pár dolog nem tiszta: ha megvan a játék konzolra, online lehet ismerősöklel játszani nem? Persze ingyen s bérmentve :lol: Valamint ez az egész UT dolog nem tiszta, mert azt sose próbáltam, ott saját magadnak állítod össze a csapatot és ha pontokat szerzel/pénzt töltesz fel lehet ilyen pack-okat venni amiben van többféle játékos, múltbeli legendák s jelenlegi játékosok egyaránt?? S utána, úgy kell elképzelni, mint a karrier módot vagy mi történik ha megvan a csapat? :ike:

Lehet tényleg, hogy nagyon alap s egyértelmű dolgokat nem értek, csak tényleg kimaradt nekem ez a FUT mód, teljesen szőke vagyok hozzá :lol:

pepe0807
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:57
Kedvenc játékosaid: -
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pepe0807 » 2020. április 6., hétfő 7:46

Prime pack...... Schmeichel.......... :ozil: igy masodik körre maradt Maldini.... Plusz Totsra ellesz téve kb 140 csomag hátha hullik valami... Idén ugyse jott még semmi nagy.... :kalapos:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. április 5., vasárnap 23:36

Caraway írta: En a prime packot vettem ki most, Makelele jott belole. :kivagyhe: :mrgreen: Kovetkezo korben szerintem Maldinit fogom megszerezni.
Nem olyan rossz az, csak kapura ne nagyon lövöldözz vele.. :mrgreen:
Én is Maldinin agyalok még, mert ez a mostani védelem, ez lehoz az életről.., valószínű váltok a Van Dijk-Maldini párosra.. :D

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. április 5., vasárnap 23:30

reeed_ati írta: Skacok ez az Ikon-swap, ezhogy is van most pontosan?
Eddig nem gyűjtögettem őket, most viszont megcsináltam az összes kihívást..
Kivettem egy Gattusót és még van 5icon swap játékosom, gyanítom jön majd még egy kör, ha lejár a 19 nap?, csak mert ennyiből ugye a kétkörösöket nem lehetne megcsinálni..
Ti mire lőnétek el a következőt?, prime icon pakkot ajánlgatják yutubon, ahhoz már csak 4-et kellene megcsinálnom. :hmmm:
Yep, 19 nap mulva jon meg 12 db token. En a prime packot vettem ki most, Makelele jott belole. :kivagyhe: :mrgreen: Kovetkezo korben szerintem Maldinit fogom megszerezni.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. április 5., vasárnap 23:20

Skacok ez az Ikon-swap, ezhogy is van most pontosan?
Eddig nem gyűjtögettem őket, most viszont megcsináltam az összes kihívást..
Kivettem egy Gattusót és még van 5icon swap játékosom, gyanítom jön majd még egy kör, ha lejár a 19 nap?, csak mert ennyiből ugye a kétkörösöket nem lehetne megcsinálni..
Ti mire lőnétek el a következőt?, prime icon pakkot ajánlgatják yutubon, ahhoz már csak 4-et kellene megcsinálnom. :hmmm:

Avatar
Kera
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Kera » 2020. április 3., péntek 20:24

ferni írta: Lodi tényleg 10/10, csak ajánlani tudom.

Nekem ez volt.
link

És ez lett volna a terv, ha nem hagyom abba március elején már kb meg is lenne, ahogy kijönne az Icon Swap 3 tokenek második fele.

link
Utóbbinak már nem igen lett volna semmi gyenge pont :mrgreen: Kár az idei Fifáért.... Sose volt még ilyen jó csapatom, pedig tényleg nem estek jó lapok.

3.3millió zsetonom lett a végére, kb 50ezer forintért el tudom adni, már 2t el is adtam belőle.
Bocs, hogy ide írom, de küldtem pm-et, csak nem akarja átküldeni. A kimenőben marad, nem megy át elküldöttbe. Ilyenkor mi lehet, tele a postaláda?

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. április 3., péntek 19:26

Marci77 írta: De mivel az untreadable,én előbb a hollandot cserélném jobb verzióra,aztán Lodi,és utána a norvég.
Na volt két kilóm+az eladás, abból megvettem a 92 Bergkampot.. :mrgreen:
3 meccs után nem érezni a különbséget nagyon, bár talán jobban lő, meg jobb a helyezkedése, de nem sokkal.
Egyébként Hazard sajnos nálam is kuka, nagyon nem működik valamiért, pedig a statok alapján ott kéne, hogy legyen kb. Neymar szinten..
Asensio 89-esen sokkal jobb nálam, jól ad be, baromi jól lehet vele cselezni, gyors is, nem pénz érte az a 80ezer..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég