FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. április 17., péntek 9:14

ferni írta: Hülyeség, Dalglish rossz, én is direkt hülyeséget írtam, vegyen ki mindenki egy Prime Packot, Shearer állítólag OP, nehogy egy endgame playert vegyetek ki.
Iiiigy van, ha valaki szereti ha egy csatart utoler barmelyik cb de cserebe meg cselezni sem tud annak shearer jo valasztas lehet. :lol:
Hat azt jol elb :cens: :cens: tam. :lol:

ferni
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. április 17., péntek 0:39

realbeckham írta: Csak beleszolva egy apro dolgot, mint FUT függő....Dalglisht vegyen ki mindenki. Weak foot miatt idén a legmetább lap. A base lapja is az volt a játék elején, ez is az. Pakkban ne gondolkodjon senki. A tutira menjetek. Aki nem cselez, annak még Overmars lehet a tuti, szinten weak foot miatt. Minden mást Marci leirt már...


PS4
Hülyeség, Dalglish rossz, én is direkt hülyeséget írtam, vegyen ki mindenki egy Prime Packot, Shearer állítólag OP, nehogy egy endgame playert vegyetek ki.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2020. április 16., csütörtök 21:56

Csak beleszolva egy apro dolgot, mint FUT függő....Dalglisht vegyen ki mindenki. Weak foot miatt idén a legmetább lap. A base lapja is az volt a játék elején, ez is az. Pakkban ne gondolkodjon senki. A tutira menjetek. Aki nem cselez, annak még Overmars lehet a tuti, szinten weak foot miatt. Minden mást Marci leirt már...

Karantén kupat illetően. Szavazás lezarult. Kellene csinalni listat felhasználó nevekkel/ konzol, aztan random osszesorsoljuk. Baratnak jelolunk, majd p.u. ben időpontot beszelunk. 2 meccs, X-nel 3. Meccs. Idegenbeli gól nincs. Nem UT csapat!
Bár a bajnokság füstje, nagyobb volt mint a lángja ahogy látom :mrgreen:

PS4
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. április 16., csütörtök 16:46

chronic írta: Fifa 13 óta nyomom a fut-ot, nem rég kinyitottam egy gold Messit, ez a legnagyobb nekem eddig, de persze untrade. B-)

Valakinek van icon moments Laudrup(92)?
Köliben volt nálam pár meccset, de nem volt ez elég idő.
Lampard vagy közte agyalok, nincs kedvem tovább farmolni, meg hát most nem is tudok több tokent összekaparni.
Lesz még egy kör 12es token,azokból kiszedhetsz eleget,amivel már lehet Dalglishod is lehetne csatárba,és mehet az előző csatár ára is CAMra :D Vagy Bergkamp is elég jó,ha inkább CAMot akarsz.(Primeját használtam,az is meggyőző,de ez egyértelműen top tier) (mindkettő 16 token)

Én is nagyon gondolkozok,hogy rámegyek,Petit a másik,mivel az egyik legjobb cdm ajátékban,de ott elég korrektül állok most,az öreg holland elférne.Csak mivel játéknak fogom fel szerintem nyitok egy packet... :DD
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. április 16., csütörtök 15:21

Ezzel a karantén kupa dologgal lesz bármi is btw? Mármint, engem az érdekel igazán vagyunk-e 2-nél többen is, akik 19-ben nyomnák :D

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. április 16., csütörtök 9:55

chronic írta: Valakinek van icon moments Laudrup(92)?
Köliben volt nálam pár meccset, de nem volt ez elég idő.
Lampard vagy közte agyalok, nincs kedvem tovább farmolni, meg hát most nem is tudok több tokent összekaparni.
Ha kölcsön játékosod van, akkor játssz vele Friendlyt, ott nem fogy a meccse és akkor annyi meccsen teszteled le amennyin akarod. Bár gondolom már elhasználtad teljesen. :-(

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: chronic » 2020. április 16., csütörtök 9:43

Fifa 13 óta nyomom a fut-ot, nem rég kinyitottam egy gold Messit, ez a legnagyobb nekem eddig, de persze untrade. B-)

Valakinek van icon moments Laudrup(92)?
Köliben volt nálam pár meccset, de nem volt ez elég idő.
Lampard vagy közte agyalok, nincs kedvem tovább farmolni, meg hát most nem is tudok több tokent összekaparni.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. április 16., csütörtök 9:32

Pakkból még igazán komolyat nem nyitottam.
Legkomolyabbak ilyen 40-50k coin-os játékosok voltak. :roll:
ZIDANE

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. április 16., csütörtök 9:20

Galacticos írta: Ti szoktatok packeket nyitogatni?
Nekem eddig total penzkidobas volt vagy ha rewardba azt valasztottam coin helyett.
Legjobbam egy isco volt 15k coinert. :lol:
Én mindig a pakkokat választom, abból is az untradelhetőseket, tehát a többet. :D
Vannak szerencsésebb napok, meg kevésbé.
Kante, Piqué (2x), Stegen, Busquets (bár szerintem ő is kétszer volt), Suarez, Eriksen (2x), Lloris, Chiellini. Csak hogy 88 vagy 88+ pluszosokat írjam, de biztos volt még valaki akit kihagytam. Emellett voltak ilyen Hummelsek, Bonuccik vagy Iscok nekem is. Van egy Varane is, de Lenglet vagy épp Neto is elég sokszor jön.

Messit nem írom, mert ő squad battles-ből jött és eladhatnám. :D Amúgy kicsit vicces, mert a legutolsó Fifa-ban (17) amivel játszottam, szintén volt egy first owner Messim. De a mostaniban azt érzem, hogy jobban potyognak a Barcások, mint a Realosok. :-( Iscon kivül mást nem igazán kaptam aki jobb játékos lenne.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. április 15., szerda 23:24

reeed_ati írta: Most nyitottam egymás után vagy 30 pakkot, a legjobb játékos a 84-esPerisic volt.. :vivo: :vivo: :vivo:
Szerintem nagyjából egy millát elbontottam már és a két legjobb nyitásom a 88-as Silva és a 88 Neuer voltak..
Mindig naiv vagyok, hogy ennyi szar után hátha dob valamit ez a szemét, de inkább hagyjuk is.. :x
Mondjuk ha már nyitsz,lehetne akkor amikor promo van :D Most csak totw van,futbirthday már nem.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. április 15., szerda 22:53

Galacticos írta: Ti szoktatok packeket nyitogatni?
Nekem eddig total penzkidobas volt vagy ha rewardba azt valasztottam coin helyett.
Legjobbam egy isco volt 15k coinert. :lol:
Most nyitottam egymás után vagy 30 pakkot, a legjobb játékos a 84-esPerisic volt.. :vivo: :vivo: :vivo:
Szerintem nagyjából egy millát elbontottam már és a két legjobb nyitásom a 88-as Silva és a 88 Neuer voltak..
Mindig naiv vagyok, hogy ennyi szar után hátha dob valamit ez a szemét, de inkább hagyjuk is.. :x

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. április 15., szerda 22:44

Ti szoktatok packeket nyitogatni?
Nekem eddig total penzkidobas volt vagy ha rewardba azt valasztottam coin helyett.
Legjobbam egy isco volt 15k coinert. :lol:

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. április 15., szerda 19:44

kierkegaard írta: Mivel en is otthon ragadtam, leszedtem a fifa19et. Utoljara a 2007el jatszottam. Ott, es visszamenoleg az volt, hogyha megnyomsz egy gombot akkor az ellenfelet koveti es elveszi tole a labdat.

Itt is van ilyen? Mert ahogy lejott, nekem kell lekovetni az ellenfelet majd megnyomni a szereles gombot.
Offline meccseken be lehet állítani, hogy hagyományos legyen a védekezés.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. április 15., szerda 17:45

Szerintetek a birthday Rashford ára mennyire fog lemenni? 300km van most és nem vagyok benne biztos hogy valaha meg fogom tudni venni :|

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. április 15., szerda 17:33

ferni írta: Ter Stegenből nekem az UCLes volt meg, azt vedd meg, ne a TOTY Nomineet.
Megéri, nincs sok különbség köztük árban.
Jön az új,kíváncsi vagyok,mennyire lő ki az ára eleinte :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

kierkegaard
Hozzászólások: 1667
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. április 15., szerda 10:09

Mivel en is otthon ragadtam, leszedtem a fifa19et. Utoljara a 2007el jatszottam. Ott, es visszamenoleg az volt, hogyha megnyomsz egy gombot akkor az ellenfelet koveti es elveszi tole a labdat.

Itt is van ilyen? Mert ahogy lejott, nekem kell lekovetni az ellenfelet majd megnyomni a szereles gombot.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. április 15., szerda 7:09

A bajnokság 19 vagy 20 al menne?

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. április 14., kedd 16:38

Marci77 írta: Ingame megcserélheted Reust a Camoddal,nem baj ha alapban ST :D
Chem style-osat te tudod,szerintem annyit nem dob a valóságban,mint amennyit ír,de azért rásegít. basicnél meg ha tényleg mindenhez hozzátenne,nem random felesleges dolgokhoz is,akkor még megérteném néhány kp-n,így kevésbé,de ha megy így is,miért ne :mrgreen:

Szeretem Reust csatárban amúgy. Először megcserélgettem, de ilyen 210 meccset játszottam vele kb és 250+ gólja, meg annak a felé assistja van kb. Lehetne egy fasza throwback sbcje, biztos gondolkodás nélkül megcsinálnám. :D Néztem a special cardjait, de valahogy egyiknél sem láttam akkora pluszt, hogy megvegyem.
Hmm, lehet ráveszem majd magam, aztán dobok egy-két játékosra pár chem style-t és megnézem. Köszi. :)
Marci77 írta:Vicces látvány kicsit így VDS ilyen játékosokkal maga körül :D
Elhiszem. :D És Kolarovban nem is voltam biztos, hogy megcsinálom, mert nem volt semmi bajom Paroloval. :D Aztán megcsináltam belőle a loan-t először és első meccsen lőttem vele két szabadrúgást, meg egy 20-25 méteres bombát. Na mondom jólvan, szia Parolo. :D

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. április 14., kedd 16:13

TheBull6 írta:
Nem tudom amúgy a választ a chem style-os kérdésre. Reuson van asszem egy hunter (őt CAM-nek szántan, de ST-re átrakva, hunterrel olcsóbb volt mint sima CAM-ként. :D ), lehet pont amiatt vagyok vele ennyire megelégedve :D, de a többieken semmi. Szoktam nézegetni futbinen mindig, hogy ki mivel mennyi lenne milyen poszton stb, de aztán valamiért sose tudtam eldönteni, hogy most akkor biztosan melyik lenne a jó. Ezért mindig maradtam a basicnél, mert hogy az ad mindenhez egy keveset.

Persze tudom, hogy nagyobb értelme lenne, ha megdobnám azt amit szükséges, de valahogy nem tudom magam rávenni soha. :/ :)

Nem néztem videókat a játékról, hogy hogyan lehetnék jobb, támadásban, védekezésben vagy bármiben, pedig aztán van hova fejlődni bőven, tudom nagyon jól. Próbálom olvasni a másik játékát és játszani a saját játékom: kapok egy gólt rúgok helyette kettőt :D kikapok kikapok, majd megnyerem a következőt. :D aztán ennyi. Persze azért ez egy picit vicc volt, de inkább nyerek egy 6-10 gólos meccsen 5-3-ra, mint hogy rúgjak egyet, aztán a saját térfelemen üljek végig és próbáljak kontrázni.
Ingame megcserélheted Reust a Camoddal,nem baj ha alapban ST :D
Chem style-osat te tudod,szerintem annyit nem dob a valóságban,mint amennyit ír,de azért rásegít. basicnél meg ha tényleg mindenhez hozzátenne,nem random felesleges dolgokhoz is,akkor még megérteném néhány kp-n,így kevésbé,de ha megy így is,miért ne :mrgreen:

Azzal meg nincs baj,ha nem pörögsz rá a taktikákra,stb,azért van a játék,hogy élvezze az ember,nem hogy kontrollert törjön és túlfeszüljön.Ha neked így jó,akkor ne változtass. Én se erőltetem,és én is pl megcsinálok feleslegesebb partybages sbcket vagy játékosokat néha,kipróbálni.
TheBull6 írta:Ez volt az első hétvégi ligás csapatom
Vicces látvány kicsit így VDS ilyen játékosokkal maga körül :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. április 14., kedd 12:12

Marci77 írta: tetszik,hogy nem metára mész,meg próbálod változatosan élvezni :D De azt nem értem,hogy chem style-okat miért nem használsz.
Nem tudom amúgy a választ a chem style-os kérdésre. Reuson van asszem egy hunter (őt CAM-nek szántan, de ST-re átrakva, hunterrel olcsóbb volt mint sima CAM-ként. :D ), lehet pont amiatt vagyok vele ennyire megelégedve :D, de a többieken semmi. Szoktam nézegetni futbinen mindig, hogy ki mivel mennyi lenne milyen poszton stb, de aztán valamiért sose tudtam eldönteni, hogy most akkor biztosan melyik lenne a jó. Ezért mindig maradtam a basicnél, mert hogy az ad mindenhez egy keveset.

Persze tudom, hogy nagyobb értelme lenne, ha megdobnám azt amit szükséges, de valahogy nem tudom magam rávenni soha. :/ :)

Nem néztem videókat a játékról, hogy hogyan lehetnék jobb, támadásban, védekezésben vagy bármiben, pedig aztán van hova fejlődni bőven, tudom nagyon jól. Próbálom olvasni a másik játékát és játszani a saját játékom: kapok egy gólt rúgok helyette kettőt :D kikapok kikapok, majd megnyerem a következőt. :D aztán ennyi. Persze azért ez egy picit vicc volt, de inkább nyerek egy 6-10 gólos meccsen 5-3-ra, mint hogy rúgjak egyet, aztán a saját térfelemen üljek végig és próbáljak kontrázni.

Ez volt az első hétvégi ligás csapatom, ami a Reus féle csapat mellé jött, ami meg így nézett ki régen. Plea-val eleinte nagyon nem voltam elégedett, aztán végül megtaláltam a helyét a két csatár mögött. :) Ezzel a két csapattal toltam heteken keresztül, addig amíg nem jött Bartra és Kolarov és mégis teljesen jól elvoltam. Amíg nem lett meg Hierro addig a védelemben is Diego Carlos tolta. Hierro most tolja a német csapatomban is, de csak azért mert Tah-t viszonylag drágán eladtam pár hete. Willian José és Paqueta helyett régen jött Osimhen és Messi a padról, de volt hogy csak a félidőben. Addig elszenvedtem velük. :D
Vertem meg ilyen csapatokkal full legendás csapatokat is többször vagy épp Messi-CR-Mbappe-Peléket is. Mondjuk azok legtöbbje, csak kontrázni próbált... Pedig ha olyan csapatom lenne, főleg nem tudnám élvezni a játékot, ha nem támadni és támadni akarnék csak. De ez én vagyok. :)
Marci77 írta: Csapatokkal az egyetlen nagyobb problémám mindenhol kb a szélsővédők. Azon kívül nem szólnék bele,de biztos,hogy ott nem akarsz kivételt tenni a first owner lapoktól? :mrgreen: (LaLigánál meg Ligue1-nél főleg+Zappacosta,Digne)
Pl Amavit bánom, hogy nem tudtam megcsinálni, de azon a héten nem volt időm játszani. Tierney amikor volt, akkor kezdtem a játékot, szóval róla is lecsúsztam, mert hát örültem ,hogy csapataim voltak, nem hogy felesleges játékosok, meg coin az SBC-hez. Akit még pl bánok, hogy nem tudtam megcsinálni az Hummels. Tudom, hogy lassú, meg kéne rá a shadow/anchor, de biztos csípném Boateng mellett nagyon. :( :)
Múltkor red pick-ből örültem volna 86-os Alabának is, de akkor "csak" 86 Arnautovic és 85 Iniesta érkezett. Ők ketten a legjobb kettő volt, akit valaha kaptam amúgy. :-(
Pl Ramost és Sandrot is tervezem majd megcsinálni, aztán vagy Sandro vagy Dalbert átmegy majd jobb oldalra az olasz csapatban, Ramos érkezésével, meg valószínűleg átállok 3 védőre a spanyolban.

Amúgy lehet azért mert használom őket már egy ideje, de pl ez a Monreal, Hugo Mallo (bár vele még csak 5-10 meccset toltam), Debuchy hármas nagy kedvencem. Volt már Mendym, de valahogy mégis inkább Monreal mellett maradtam. Hiába pacehiány, minden más tekintetben nagyon elégedett vagyok vele. Persze ha jön majd valami jó kis kártya még a jövőben, akár sbc, akár tots, bármi, akkor biztos lecserélem majd őket. :)

Ez meg tegnapi:
Bartra végre kiszabadult Bale börtönéből. Srác ki is lépett a meccsből a gól után egyből. Mondjuk én is hasonlóan tettem volna.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég