FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. január 1., szerda 22:46

Az miért van hogy a válogatottba mindenki szar formában van ? Hiába nyerek jön a szünet kövi meccsen megint mindenki mellett lefelé mutat a nyíl :hmmm:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. január 1., szerda 16:27

GT37 írta: hogy még Xavi is csak nézne ( ),
szóval "gyönyörű egyérintős játékos nyomattok" a kapus és a hozzá legközelebb álló kh között?
az izgalmas lehet.
GT37 írta:nyáron, amikor többet tudtunk játszani így, akkor csináltunk egy bajnokságot úgy, hogy mindenkinek két csapata volt (ha pont ez a kettő játszott egymás ellen, az nyilván leszimuláltuk), jó móka volt.
mi 5en szoktunk játszani oda-visszavágós. csak az a baj hogy úgy vagy 6-7 óra. :lol: mindenki választ egy csapatot és oda igazolhat egy embert kivéve azokból a csapatokból akiket irányít valaki más. :)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 1., szerda 16:21

csabi* írta:ilyenkor hogy döntitek el ,hogy ki van a madriddal ? vagy a kedvenc csapatoddal csak te lehetsz GT ? :mrgreen:
Persze, csak én lehetek velük. B-) Ráadásul exkluzív csapatom van, különféle cheatek segítségével elértem, hogy Metzelder, Drenthe és Faubert is benne lehessen a tímben, úgyhogy velük csapatom mindig. :sziv:
pheco írta:2v1 élvezhető? Nálunk mindig az nyer olyankor, aki egyedül van. Akkor mi 4-es csoportot szoktunk csinálni és berakunk valami kutyaütőt(Barcát :mrgreen: ) 4.-nek aztán azokat a meccseket feladjuk így 3 pont jár mindenkinek. Igazából én a páros játékot sem igazán szeretem, elég könnyen megy az anyázás akkor :mrgreen:
Élvezhető, abszolút, bár legtöbbször tényleg az nyer, aki egyedül van. :D Igaz, egyik haverommal nagyon érezzük egymást, nagyjából ugyanolyan stílusban játszunk, olyan gyönyörű egyérintős játékokat nyomatunk csomószor, hogy még Xavi is csak nézne ( :mrgreen: ), sajnos ez nem mindig győzelemmel jár együtt. :D
Chancee9 írta:amúgy 2vs2 idényeket nem toltok vagy profi klubot?
Nem annyira, inkább csak random meccseket (a Chesterfield-Valerenga például örök rangadó :lol: ), nyáron, amikor többet tudtunk játszani így, akkor csináltunk egy bajnokságot úgy, hogy mindenkinek két csapata volt (ha pont ez a kettő játszott egymás ellen, az nyilván leszimuláltuk), jó móka volt.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. január 1., szerda 16:19

engem is rohadtul irritál, de ez van :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. január 1., szerda 16:18

de ráállítottam és még ígyis szar szerintem.
régen mindig úgy kerestem hogy rámentem hogy középpályás és akkor kiadta a legjobbakat és onnan válogattam.
most ha rámegyek hogy középpályás abc sorrendben adja ki őket mert a minimum/maximum értékeket leszedték a szűrők közül. :D

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. január 1., szerda 16:15

és ami nagyon zavar hogy nincs összpontszám amikor igazolok, így sokkal nehezebb. :)
állíts rá a játékosra egy játékosmegfigyelőt, és egy pár napon belül lesznek értékei
bár ha egy gagyi megfigyelőt használsz, akkor rámegy az egész nyarad egy játékosra :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. január 1., szerda 16:12

valamelyiknap elkezdtem folytatni a korábbi karrieremet amit még kb szeptemberben abbahagytam (hála a gta 5nek) és pont most lett vége az első szezonomnak.
a bl-ből kiestem a bm ellen 2-2es összesítéssel, szánalmas. egyszer sem tudtak megverni de kiestem. :D
még az első szezonban lecseréltem moratat patora.
és most nyáron patot eladtam jött agüero. elment khedira és kölcsönadtam casemirot, és hoztam schweinsteigert, hú nagyon nagy tag csak kurva lassú. :lol: megkérdeztem a bm-et hogy mennyit kérnének érte, azt mondják hogy nincs az az összeg amiért eladó lenne, küldtem egy 35millás ajánlatot és már jött is. :lol:
és hoztam bale helyére hazardot.
------------------------------------iker/dl---------------------------------
carvajal/arbe---ramos/nacho---varane/pepe--------marcelo/coe
----------------------bastian/xabi---modric/illarra---------------------
hazard/dm--------------------isco/jesé------------------cr/cheryshev
-------------------------------agüero/benzema-----------------------------
és ami nagyon zavar hogy nincs összpontszám amikor igazolok, így sokkal nehezebb. :)

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: csabi* » 2013. december 31., kedd 17:41

GT37 írta:meg néha jönnek fel haverok, akkor meg egymás ellen játszunk, 2v1 vagy 2v2. :agree:
ilyenkor hogy döntitek el ,hogy ki van a madriddal ? vagy a kedvenc csapatoddal csak te lehetsz GT ? :mrgreen:
Kép

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. december 31., kedd 17:36

Játékra pénzt nem költök, akkor már inkább a hobbymra költöm, a fotózásra :D
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2013. december 31., kedd 17:15

egyszerű a megoldás erre: nem kell engedni támadni az ellenfelet :D
amúgy tényleg elég idegesítő, hogy sok beadásból gólt lehet benyelni.
amúgy 2vs2 idényeket nem toltok vagy profi klubot?

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. december 31., kedd 17:12

2v1 élvezhető? Nálunk mindig az nyer olyankor, aki egyedül van. Akkor mi 4-es csoportot szoktunk csinálni és berakunk valami kutyaütőt(Barcát :mrgreen: ) 4.-nek aztán azokat a meccseket feladjuk így 3 pont jár mindenkinek. Igazából én a páros játékot sem igazán szeretem, elég könnyen megy az anyázás akkor :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 31., kedd 17:01

ferni írta:Én még egy percet nem Karrier módoztam, csak UT vagy Online Idények.
Én ezeket pár nap után feladtam, mert elmondhatatlanul idegesített, hogy hiába tolok gyönyörű tiki-takát, szép, sokpasszos, kombinatív játékot, semmire sem megyek vele, mert ha az ellenfélnél van két futógép meg egy háromméteres néger állat középen, akkor minden második beadásból gólt kapok. :lol: Úgyhogy csak a karrier mód megy, meg néha jönnek fel haverok, akkor meg egymás ellen játszunk, 2v1 vagy 2v2. :agree:

Mondjuk az UT csapatomat sajnálom kicsit, Gomez és Lavezzi is megvolt, ontották a gólokat, ahogy azt kell. Csak hát a fentiek miatt ezzel nem sokra mentem. :lol:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. december 31., kedd 16:50

szilamer írta:mikor lesz már rendes tört? Bekakilás ez, előbb kiadják a 15-t, mint hogy feltörik :vivo:
nehogy már még fel legyél háborodva bakker..... :lol: :lol: :lol: kb 7ezerért már lehet szerezni originra letöltős verziót és azzal még Ultimate Teamezni is lehet meg online játszani...
a Fifa legjobb része az online része, nem is értem ,hogy lehet ennyit a gép ellen játszani, az nem az igazi :D

Én még egy percet nem Karrier módoztam, csak UT vagy Online Idények.

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. december 31., kedd 16:43

mikor lesz már rendes tört? Bekakilás ez, előbb kiadják a 15-t, mint hogy feltörik :vivo:
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. december 31., kedd 16:38

MorataMartin írta:Sociedaddal vagyok és összeállítottam egy Jesé-Morata-Griezmann támadó3ast:D
nem tom, valahogy Morata a játékban is nagyon gyenge lett, nekem nem jött össze vele soha semmi

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. december 31., kedd 15:12

Sociedaddal vagyok és összeállítottam egy Jesé-Morata-Griezmann támadó3ast:D

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. december 30., hétfő 21:26

LOL, mindjárt letörlöm a francba ezt a sart.
online idény. 1. osztályban voltam már. Kiestem. Aztán a 2.-ból, 3.-ból, 4.-ből is. Mintha egyszerűen megváltozott volna a játék egy csettintésre. Az ötödik vonalban kezdtem meg a játékot, első meccsen 3-1-ről kikapok. Mintha annyi lenne az értelme a játéknak, hogy legyen 2 gyors embered, elől két fejelőgéped és helló. Elviszik, beadják, gól. 90%-ban ebből kapom a góljaimat. Fejre is állhatok b+. Nekem meg semmi nem jön be. A csúcs az volt, amikor előbb át akarja emelni -egyemahusát- Lopezt a gyermek, de már túl közel volt, erre Lopez nem megfogná, hanem rápattan a mellére a labda, majd onnan a csatár elé. :-*
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. december 28., szombat 14:06

az az értelme hogy jobban érzik egymást a játékosok, jobban helyezkednek stb

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. december 28., szombat 14:03

FUT-ban milyen előnye van a 100-as csapatösszhangnak, több zsetont kapsz vagy mi?
Hetedosztályban vagyok és mindenki akivel összefutok ilyen csapata van, csak nekem van összekukázott 40-es összhangú csapatom, igaz így is jól állok, és sokszor verek meg nálam jobb értékelésű csapatokat.
Szóval mi értelme ennek?
Love football, hate antifa.

wolf15
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. november 21., csütörtök 15:03

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: wolf15 » 2013. december 24., kedd 16:40

Yo, engem is lehet addolni. :)
volfartr


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég