FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2022. augusztus 3., szerda 18:29

'shutterisland írta: ha valaki tolt mar offline carrier mode-ban tobb szezont a 21-el vagy 22-vel...itt is elmennek az afrikai jatekosok egy honapra az afrika kupara a szezon kozben, mint a valo eletben ?

kezdtem egy karriert az ipswich-el, es csak es kizarolag afrikai tehetsegekkel operalok, aztan ki sem birnek majd allni, ha igy lenne. :D
Én is szoktam tolni. Nekem nem mentek.
Nálam a svéd-norvég-finn vonal a nyerő :) Meg a generáltak.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. augusztus 3., szerda 17:55

Be se merem rakni hol tartok most 2 hónappal később..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Prime R9, TOTY Bappé... :mrgreen: :lol:

persze ez nem az ingame felállás
most ilyenek ülnek a padon, mint 98as Bale, TOTS Yedder, TOTS Nkunku, TOTS Militao, TOTS Cancelo, SS Cahill, SS Joe Cole, SS, Cordoba, TOTS Modric, meg még pár finomság és mennyi minden ment még SBCkbe bele :lol:

pejtsikb
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2022. augusztus 2., kedd 23:14
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Karim Benzema, Luka Modrić, Vini Jr, Fede Valverde, Thibaut Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pejtsikb » 2022. augusztus 3., szerda 17:54

'shutterisland írta: ha valaki tolt mar offline carrier mode-ban tobb szezont a 21-el vagy 22-vel...itt is elmennek az afrikai jatekosok egy honapra az afrika kupara a szezon kozben, mint a valo eletben ?

kezdtem egy karriert az ipswich-el, es csak es kizarolag afrikai tehetsegekkel operalok, aztan ki sem birnek majd allni, ha igy lenne. :D
Én toltam ideibe, nem mentek szerencsére. :D
,,The Real Madrid shirt is white. It can stain of mud, sweat and even of blood, but never of shame.” - Santiago Bernabéu

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. augusztus 3., szerda 16:49

ha valaki tolt mar offline carrier mode-ban tobb szezont a 21-el vagy 22-vel...itt is elmennek az afrikai jatekosok egy honapra az afrika kupara a szezon kozben, mint a valo eletben ?

kezdtem egy karriert az ipswich-el, es csak es kizarolag afrikai tehetsegekkel operalok, aztan ki sem birnek majd allni, ha igy lenne. :D

maestrito46
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2017. május 24., szerda 13:00

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: maestrito46 » 2022. május 31., kedd 11:47

ferni írta: Full egyszerű jó csapatot csinálni, itt a Tots.

Ps Plus miatt kezdtem el, mert ingyenes lett, már itt tart a csapatom.

https://www.futbin.com/22/squad/8062536

Grindolok, objective, megy a WL, objective miatt a Squad Battles is elite mindig stb.

Gullit Icon Swap, Fati ingyenes volt, CR+Isco SBC, meg a WL utáni pickekre se panaszkodhatok.
Ha játszol elég hamar lehet jó csapatod.

Konkrétan Diaby, Dias meg van der Sar akiket vettem a csapatba, Arnoldot is a PL Tots SBC dobta.

Sajnos az PL WLről lemaradtam, de utána nyomtam végig.

Süle is parádé volt ingyen, most Dantét lehet kiszedni stb.

Rengeteg a lehetőség csak játszani kell.



Sima Fifa játékmódok meg semmik kb, mindenki UTzik, ott nem nehéz vitézkedni.
lenyomtam egy pár meccset, de valahogy sose jött össze eddig semmi jó játékos. próbálom most a 3 token icont összegyűjteni a 84+ x25 sbc-t megcsinálni, hátha dob valamit.

a másik dolog, ami bosszant, hogy a játék néha random csal.
4-5 olyan meccsen volt nekem is, hogy pau torressel simán lefutottam az ilyen mbappekat vagy egy konkrét eset: fél pályánál viszem a labdát be a kezdőkör fele, nyakamon az ember, nyomom a háromszöget (ps), hogy passzoljam be a CM-nek, errefel kiugrassa a csatárt úgyhogy egyből 1v1 alakult ki a kapussal, úgy hogy a passz pillanatában azt se tudtam merre van a csatár. csak így néztem, hogy wtf volt ez.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. május 30., hétfő 20:02

Full egyszerű jó csapatot csinálni, itt a Tots.

Ps Plus miatt kezdtem el, mert ingyenes lett, már itt tart a csapatom.

https://www.futbin.com/22/squad/8062536

Grindolok, objective, megy a WL, objective miatt a Squad Battles is elite mindig stb.

Gullit Icon Swap, Fati ingyenes volt, CR+Isco SBC, meg a WL utáni pickekre se panaszkodhatok.
Ha játszol elég hamar lehet jó csapatod.

Konkrétan Diaby, Dias meg van der Sar akiket vettem a csapatba, Arnoldot is a PL Tots SBC dobta.

Sajnos az PL WLről lemaradtam, de utána nyomtam végig.

Süle is parádé volt ingyen, most Dantét lehet kiszedni stb.

Rengeteg a lehetőség csak játszani kell.



Sima Fifa játékmódok meg semmik kb, mindenki UTzik, ott nem nehéz vitézkedni.

maestrito46
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2017. május 24., szerda 13:00

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: maestrito46 » 2022. május 30., hétfő 19:34

valami tippek esetleg, hogy lehetne jobb játékosokat szerezni?
sbc-t próbálom csinálni, de semmi értelmeset nem ad. Ahol meg értelmeset lehetne szerezni ott kb képtelen vagyok meccset nyerni. pedig nem 14-15-16os fifán toltam a seasonst, első osztályokat folyamat nyertem, játszottam a 20-on de mivel egy hónapot volt nálam a konzol így kevés meccset tudtam játszani, de ott is simán felmentem a harmadik osztályba. ennyire másabb a 22 vagy a futon vannak ennyivel jobb játékosok, nem tudom. mondjuk úgy nehéz is, hogy olyan csapatok jönnek szembe, hogy legalább 4-5 90+os van a csapatban…

100 chemistry az megvan

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. május 16., hétfő 2:56

Kicsit éjszakáztam :mrgreen:

Első WL a Fifa 22vel, itt a kis budget a csodacsapatom :lol:
Jó volt Moments Cruyffok, Ronaldinhok meg R9k ellen :lol: Meg élveztem a 100k-t ki nem tevő támadószekcióval a TOTS Ruben Diasok meg Van Dijkek ellen :lol:

Bekezdtem egy 2-6tal :lol: :mrgreen:
Aztán belelendült a fiú, visszajött a clutchmester, nem remegtem meg :mrgreen:
9-9nél kellett a 2 win a dupla TOTS pickhez, első sima, másodikat megnyertem a 120. perc után :lol:

És hát ami a lényeg jött a dupla Bundes TOTS pick.

Nem lett rossz :mrgreen:

Már csak be kéne ezt építeni vhogy :lol:

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marky » 2022. május 11., szerda 19:34

Az egesz jatek abbol all, hogy a meta jatekosokkal az eppen aktualis meta/glitchelos trukkoket spamelik, aztan hiaba vedekezel okosan, R9 ugyis atsetal a vedod laban. Fun volt az idei is, nagyjabol februarig, mert most mar mindenkinek ott van a 90+ 5*/5* jatekos minden poszton, szoval a jatek futball resze veget ert.

Az UT-t pedig EU szinten be kellene tiltani a picsaba, mert hanyinger, hogy egy 70 euros jatekban a main jatekmod szerencsejatekra van epitve.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. május 11., szerda 19:13

Az ultimate team nem E-sport hanem egy függőséget okozó szerencse játék úgy,hogy nem 18+os besorolásban van.Konkrétan büntetni kéne az Ea-t ezért, vannak országok ahol be is lett tiltva.

A script meg már bizonyítva lett nem egyszer de ha az ember weekend leaguezett legalabb egy hónapig akkor nem is kell neki bizonygatni.

Az viszont lehet,hogy az esport tornákon a scriptmentes verzióval játszanak.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. május 11., szerda 18:39

Formaeggy esport is el van baszva tele buggal, az meg codemasters fejleszti, de szinten easports :lol:
thereisonly1ronaldo

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. május 11., szerda 18:35

Nagy +1 ferni. Emellett ha nem a szerver közeléből játszol, akkor olyan késésed van, mint a félhanyas busznak.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. május 11., szerda 18:27

errol jut eszembe, mi van a szoke kiskolokkel, aki 12 vagy hany evesen hulyere verte a vilagot ?
csapbol is o folyt anno.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. május 11., szerda 18:22

Esport játék.

Nem létezik a földön még egy esport, ahol a játék belenyúl a játékmenetbe és ide-oda segít. Aki ezt tagadja az vagy nem játszott Fifával eleget vagy vak.

Egyik játékosnak szökkenek a játékosai, a másiknak meg úgy fordulnak mint a traktor.
Ezek tények, ilyenek rendszeresen előfordulnak.
Te neked van 10 lövésed, a kapus olyat is meg fog, amit nem lehetne, az ellenfél meg 1/1 :lol:

Az is milyen esport, hogy Ultimate Team alatt megy a verseny.
Aki belerak millió forintokat hiába szarabb nálad, egy Eusebio, R9, Gullit, Cruyff-szintű playerekkel megaláz simán.

Mert csak a nagyon-nagy versenyeken vannak olyan accountok, ahol bárkit betehetsz a csapatodba.

És ez az esport, paytowin baszki :lol:
Ilyet nem basztak még sehol sztem.
Már ez elég gáz, nem hogy a scriptelt szarok.

A nagy fifások is azért jók, mert tudják kontrollálni, vagyis az átlagnál jobban kontrollálják a játék random dolgait, amellett hogy jól is játszanak.

Plusz ugye tudnak is már gyakorolni akármennyit, + szponzor pénzek csapatot építeni, de ugye ezek "járnak" ha eljutsz valameddig és nehéz ezt a szakadékot átugrani ami ezzel keletkezik önerőből.


A magyar szcéna szintjéről annyit, hogy itt van a Boreszka, nagy fifásnak tartják Magyarországon, azt a Borkai fia, a kokós yachtos győri polgié :lol:

Kapott a semmire kamucégekből havi másfél milkákat évekig, meg kamupozikat az ETOnál azt elkezdett fifázni, mert a focikarrier kuka lett neki, hiába apu pénze :lol:
Ebből építette fel magát, valagnyi közpénzből, volt ideje játszani, bármilyen csapatot megépíthetett az adónkból, azt top3 fifásnak tartják magyar szinten, de még így is nemzetközi szinten semmi, ott egyedül molnargabo van a térképen.
Ilyeneket én nem fogok felszopkodni a semmire.

Én mikor abbahagytam még nem volt esportról szó Fifában, volt 1-2 jobb játékos azt annyi, de hát pl Gogetinhot elvitte a Fradi és ott fifázott, őt is meg tudtam verni nem egyszer. ESL-en is nyertem nemzetközi verseny/kupát, ahonnan mindenhonnan neveztek, onnan is voltak a mezőnyből, aki utána pl a mousesportsnál fifázott stb. Elegem lett, hogy ölöm bele az időt, nézek mindenféle trükköt, tippet youtubeon folyamat, finomítgatom a taktikámat, a csapatot, aminek meg is volt mindig az eredménye, nem bírtak megverni, aztán gondol egyet a játék és aztán az eddig tökéletesen működő csapat elfelejt focizni, összevissza futkárosznak folyamat, semmi összhang és ez ment akár 10 meccsig is zsinórban, hiába nem változtattál az ég világon semmit.

És én ezt untam hogy, hogy hiába ölöd bele az időt, kidobhatod a kukába egy idő után, mert a játék úgy gondolja és hiába volt tökéletes minden és elment rá egy heted, hogy ezt összehozd, jön az EA, hogy helloszia, kezdheted előlről és ez az egész csak arra van, hogy költsed a pénzed, vegyél játékosokat stb.
Minden azért van, hogy az EA több pénzt kereshessen és tökéletesenis működik ez nekik, de attól még az esport elnevezés megcsúfolása, hogy a Fifát is annak tartjuk.

esport :lol:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. május 11., szerda 17:06

A script mondjuk csak a jatekelmenyt huzza le, sok koze nincs ahhoz, hogy valaki pro, jatszik napi 8 orat es agyonver mindenkit is.

Amugy miert is akarnak megoldani, pont ellenkezoleg, ez igy patika. Majd jol elhiszed, hogy moments R9-el nem agyalnak meg, aztan mehet az amugy is fuggoseget okozo pakk nyitogatas. Persze ez csak feltetelezes, soha nem tennenek DDAt egy online jatekba.

Mondjuk aki kepes pontokra penzt aldozni ilyen miatt az meg is erdemli.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2022. május 11., szerda 16:34

ferni írta: :shifty: Hát én anno PS3on online top5 voltam Magyarországon, aztán abbahagytam a Fifa 14gyel, mert elegem lett, hogy folyamat belenyúl a játék meg hogy egyik meccsen jó a csapatod, a másikon meg gyök kettővel futnak meg úgy fordulnak mint a traktor :lol:
10 év alatt ezt még mindig nem tudták megoldani az a vicc :lol:
Legjobb volt mikor nyertem magamnak egy Fifa 13at az utolsó 12es versenyen, azt nem kellett megvennem :lol:

Azt ma már olyan esportolók fifában, hogy hagyjuk is :lol: van a molnargabo azt kifújt a komolyan vehető playerek listája, pedig mindenki eszupersztárfifamester :lol:
Nem először látom ezt leírva itt tőled. A script mindenkinél jelen van, nem csak nálad. Én elég furcsának látom, hogy emiatt hagytad abba, persze nem ismerlek, lehet jól fizető szakmád van és errefele az esport még gyengén fizet, gyerekcipőben jár. De ha csak a scripten múlna nem lennének ugyanazok az arcok ott a nagy versenyeken, meg a dán kisgyerek sem nyert volna zsinorban 300+ meccset a champsben. Magyarországi viszonyokat mondjuk speciel nem ismerem, de elmondásod alapján akik nem vehetők komolyan azok nem ebből élnek csak hobby meg keresetkiegészítés az esport nekik.
Love football, hate antifa.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2022. május 11., szerda 15:59

Na nekem is van ilyen fifaversenyrol egy sztorim. Kb 3 eve meg 8kerbe laktam, es asszem a helyi fifelitas csinalt egy fifa bajnoksag versenyt. Eljutottam a bronzmeccsig, erre bazdmeg kaptam egy olyan kontit, amin 1-2 sec delay volt a jatekba, es nem csereltek ki. Meg a verseny kezdete elott beszeltuk is haverommal, hogy remehetoleg nem ehhez a gephez kerulunk, mert ez egy nagy szar. :lol:
Emellett allo verseny volt, mogottem meg a kisciganyok mondogattak ott, hogy ennel meg en is jobb vagyok meg hasonlok, nem volt zavaro. :lol: Kozbe meg Hajdu B allt mellettem, o volt a kommentator.
Nyilvan igy siman ki is kaptam 2-0ra, a poen pedig az , hogy utana derult ki, hogy a srac aki elvert az a honved esport csapatanak a tagja. Kar erte, pedig a 3.helyert egy ipadet kaptam volna. Hat na, fidelitas szervezes, volt penz. :lol:

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. május 11., szerda 15:46

:shifty: Hát én anno PS3on online top5 voltam Magyarországon, aztán abbahagytam a Fifa 14gyel, mert elegem lett, hogy folyamat belenyúl a játék meg hogy egyik meccsen jó a csapatod, a másikon meg gyök kettővel futnak meg úgy fordulnak mint a traktor :lol:
10 év alatt ezt még mindig nem tudták megoldani az a vicc :lol:
Legjobb volt mikor nyertem magamnak egy Fifa 13at az utolsó 12es versenyen, azt nem kellett megvennem :lol:

Azt ma már olyan esportolók fifában, hogy hagyjuk is :lol: van a molnargabo azt kifújt a komolyan vehető playerek listája, pedig mindenki eszupersztárfifamester :lol:

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: filatáska » 2022. május 11., szerda 13:46

Én is csak azért szereztem be mert ingyen adták.
FUT az fuujjjj! :mrgreen: Csak a sima season vagy friendly. :)

Ferni téged is kihívlak, bár kb 12 éve már játszottunk párat, emlékszem kifogásoltad hogy spanyolokkal vagyok, mert hogy túl jók! :lol: :mrgreen: no offense! :D

Kellene szervezni egy bajnokságot, ott kiderülne kinek csak nagy a szája :mrgreen:

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. május 11., szerda 13:36

Én elkezdtem a Fifát PS4en, mert ez volt ez e havi játék :lol:

Elég jó csapatot sikerült csinálnom a semmiből, szimplán kiraktam az alap SBCket plusz párat és szó szerint semmit nem dobott.

Most megy a Div Rivals.
5. divben vagyok, még nem kaptam ki :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég