FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2014. január 11., szombat 10:02

az hogy lehet hogy Jesé 1 szezon alatt csak 1-et fejlődött? pedig 30 meccsen játszott és 15 gólt rúgtam vele
és így is csak a fizikai tulajdonságai fejlődtek

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2014. január 10., péntek 9:53

PC-n megválnék a komplett UT csapatomtól. Kb 63 játékosom van, köztük Aguero, Özil, Reus, Suarez, Lewandowski, Dani Alves, egy komplet Real Madrid (-Bale, Ronaldo)... akit érdekel küldök komplet listát. Coin nem csak kp érdekel. Ha valaki lát benne fantáziát írjon és megbeszéljük a konkrét árat. Kössz

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 9., csütörtök 12:38

a logitech gamepadomnál pedig alul van az analog stick, és rohadtul nem esik kézre, ezért hagyom a fenébe.

Nekem most egy ilyenem van. Ez még logitechnek is valami utánzata asszem, de lényeg, hogy szeptembertől megvan és még mindig jól megy, illetve jobb mint a régi geniusom volt, annak az analógjai iszonyatosan vágták az ujjaimat, 3-4 meccs után szünetet kellett tartsak.

Ja és árban is bőven megérte, kemény 2k-ért vettem. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 9., csütörtök 12:33

Szerintem joval jobb a Fifa. Kinek mi.
Mondjuk en sose szerettem a PESt,nekrm mindig furcsa volt,nem ereztem ra.

Kontrollernel meg ha raszoktal,furcsa lehet,de en pl mindkettot siman hasznalom. A haverom Xbox kontrolleret es a sajat kontrolleremet is. Amugy ha vezetekes az Xbox kontroller,csatlakoztathatod gephez.
De ezt a fenyevekkel jobbat ne eroltesd mert egyaltalan nem igaz. Max grafikaba jobb.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 9., csütörtök 12:21

hát biztos jó kontrollerrel, de mivel nincs xbox kontrollerem, a logitech gamepadomnál pedig alul van az analog stick, és rohadtul nem esik kézre, ezért hagyom a fenébe.
lehet, hogy kontrollerrel pc-n is jó, de így a pes biztos, hogy jobb, méghozzá fényévekkel.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 9., csütörtök 6:32

Mar evek ota nem billentyuzettel kene jatszani hanem kontrollerrel. Billenryuzetre szerintem mar nincs is rendesen megcsinalva. Sokat ront az elmenyen.
PES biztos hogy nem jobb.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 9., csütörtök 1:13

óriási csalódás az x-box után pc-n.

lehet, hogy csak azért van, mert billentyűzettel nem jó ez a játék, vagy irtózatosan szokatlan, de se passzolni, se lőni, se mozogni nem bírok normálisan, a labdakezelésről nem is beszélve.
5 meccset toltam le a bajnokságban a schalke-val, profi fokozaton, mind az 5 meccs 0:0 lett.

konzolon szoktuk tolni, és nincs is vele gondom, de pc-n továbbra is kenterbe veri nálam a pes.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 8., szerda 23:55

Valaki röviden leírná, hogy működik ez az UT? Valamiért soha nem kezdtem el komolyan foglalkozni vele, csak az első próba meccset lenyomtam fullos csapattal, aztán valahogy leálltam vele. Bizonyos összegből össze kell rakni egy csapatot, gondolom elején gyenge játékosokkal és azzal a csapattal kell feljebb jutni és akkor lehet igazolni jobb játékosokat, ha jól gondolom. Van olyan, hogy fáradtak a játékosok? Menedzser módban is az készít ki, hogy csomószor hullák a játékosok... Sorry, ha sok faszságot írtam :mrgreen:

Marcelo
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. június 22., szombat 15:01

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marcelo » 2014. január 8., szerda 23:50

Volt egy olyan, hogy ha aktiváltad, akkor meccsenként kaptál +coint.
Ott még nem tartok, hogy ezrekben gondolkozzak, de köszi, ha úgy lesz, majd szólok. :salute:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 8., szerda 23:27

Marcelo írta:Túlzásba ne vidd a segítségnyújtást... :salute:
Egyébként arra lettem volna kíváncsi legfőképp, hogy aki már úgy kezdte, hogy nem lehetett coin boostokat venni, az hogy boldogult az elején? Csak offline vagy nem tudom. Ha elkezdek összerakni egy arany csapatot, akkor szerződésekre nem lesz pénzem, és ez meg is történt.
Nem tudom milyrn drága arany csapatban gondolkodsz,de 5-8k-ért már lehet olyan csapatot csinálni amivel 6-7. Osztályig elboldogulsz.
Amugy a coin boost az mi (tudnom kene de nem ugrik be) ?

Az elejen joval konnyebb volt (foleg ha az elozo resz is megvolt,es mar elobb tradelhettel), mert voltak daily giftek amibol jott be egy kis haszon es en pl bronzpack vetellel majd azokbol cuccok eladasaval is lerestem 2k-t kb,ami jol jott az elejen.
Viszont most szerintem olcsobbak a nonrare aranyak,azaz olcsobb osszerakni egy olyan csapatot. (legalabbis mikor multkor neztem,olcsobbak voltak,akiket neztem.)
Koscielny mondjuk eleg erdekes utat jart be.
6k-ert vettem asszem,aztan lement 3ra az erteke kb mikor eladtam,4 nappal kesobb meg kb mar 8-9k volt,most meg 2 alatt van.
Ha akarod adok par olcsobb otletet. (remelem meg mindig olcsok azok akikkel gondolkodok)
Csak ird le mennyi a kereted max egy csapatra ugy,hogy contractra is marad vmennyi. Meg ugye nem art egy csere csapat,vagy sok csere mert faradnak a jatekosok. Vagy team fitness.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 8., szerda 20:18

Túlzásba ne vidd a segítségnyújtást...

Ennél többet nem is lehet. Én szedett-vedett ezüst meg bronz csapattal jutottam fel az online 8-adosztályba, majd onnantól kezdtem venni az arany játékosokat. De offline is tudsz, ugyanúgy megkapod a zsetont, ilyen félprofi, meg amatőr meccseket kell először tolni, annyiból szar, hogy dögunalom, én gyorsan lőttem 5-6 gólt majd megvártam amíg vége lesz és csináltam egyebet.
Love football, hate antifa.

Marcelo
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. június 22., szombat 15:01

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marcelo » 2014. január 8., szerda 20:07

Túlzásba ne vidd a segítségnyújtást... :salute:
Egyébként arra lettem volna kíváncsi legfőképp, hogy aki már úgy kezdte, hogy nem lehetett coin boostokat venni, az hogy boldogult az elején? Csak offline vagy nem tudom. Ha elkezdek összerakni egy arany csapatot, akkor szerződésekre nem lesz pénzem, és ez meg is történt.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 8., szerda 19:55

Marcelo írta:Srácok, így, hogy a katalógusban nem lehet coint venni, hogy kezdjem el az UT-t? Egyszerűen nincs coinom.. :-(
Kezdjél el játszani, gondolom csapatod van...
Love football, hate antifa.

Marcelo
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. június 22., szombat 15:01

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marcelo » 2014. január 8., szerda 19:34

Srácok, így, hogy a katalógusban nem lehet coint venni, hogy kezdjem el az UT-t? Egyszerűen nincs coinom.. :-(

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 7., kedd 6:41

Értem,de Silvanak csak 5ös chemet ír és a plusz 1től ia csak 6 lesz,nem?
Én minden játékosnál a 9re törekszem,de ha neked így is jó hajrá.,nehéz lesz átmenni a vedelem közepén nálad :D

Csináltam egy jó kis csapatot,bára felállás annyira nem jön be:
Marchetti-Walker,Luiz,Ogbonna,Constant-El Shaarawy,Guarin,Ramires,Mirallas-Benteke,Ibarbo
Tucat OPk hibridje kb :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. január 7., kedd 3:38

Marci77 írta:
ferni írta:remélem Lacina Traorét nem adja kölcsön a Monaco és lehet majd vele alkotni :mrgreen:
Imádom a palit a fifában, egy félisten :D
jaj de örülnék, ha maradna franciában és ezzel lehetne oktatni a népet :agree:
TS mint VKP? Elmegy itt,de ha már lenne egy ilyen játékosom védőbe használnám az biztos.
itt nem olyan könnyű összehozni az összhangot, sajnos a szélsőhátvédek nem a legjobbak a PSGnél, ezért sincs a hátvédsorban Silva, meg egy VKP is kell, mert az sincs másik a PSGbe, aki passzolna és hát Silva lehozza ott is.
és én nem szeretem, ha nem maxos az összhang az összes játékosnál, de Thiago Silva oda is perfekt és kár lenne kihagyni egy ilyen jó játékost :P így is lenne neki 7 az összhang meg a workrate-je is tökéletes arra a posztra. :)
Meg Cavani CAMba is érdekes,nálam számítana,hogy jó passzoló legyen :)
ez már a te dolgod, nekem 4-2-3-1 (2)-es az alap csapatom UT-ban, Bundesliga, Aubameyang KTK... és általában csatárt használok erre a posztra, hibátlan :)

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 4., szombat 21:20

ferni írta:remélem Lacina Traorét nem adja kölcsön a Monaco és lehet majd vele alkotni :mrgreen:
Imádom a palit a fifában, egy félisten :D
jaj de örülnék, ha maradna franciában és ezzel lehetne oktatni a népet :agree:
TS mint VKP? Elmegy itt,de ha már lenne egy ilyen játékosom védőbe használnám az biztos.
Meg Cavani CAMba is érdekes,nálam számítana,hogy jó passzoló legyen :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. január 4., szombat 20:52

biztos elég az öt védő? :lol: :lol:

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. január 4., szombat 19:16

remélem Lacina Traorét nem adja kölcsön a Monaco és lehet majd vele alkotni :mrgreen:
Imádom a palit a fifában, egy félisten :D
jaj de örülnék, ha maradna franciában és ezzel lehetne oktatni a népet :agree:

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2014. január 4., szombat 13:42

xbox360


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 11 regisztrált és 0 vendég