FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 6., vasárnap 19:57

én eladtam balet és lucas van a jobbszélen, baloson meg cr. és nálam is az van hogy a beadásaim 80%-a fejesgóllal végződik, már jackson martinez a kezdőcsatárom benzema helyett -több gólt szerez mint cr vagy akárki más- délelőtt is nyomtam egy meccset és fejelt 3gólt a psg-nek thiago silváról világklasszison.
ramos meg varane is nagoyn sok gólt szerez szöglet után.
eleinte rengeteg gólt is kaptam, mostmár szinte egyet sem, ahogy jön a beadás ráváltok ramosra és tarolok mindent.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. október 6., vasárnap 19:32

pheco írta:Nem azt mondom, hogy folyamatosan kapom a fejes gólokat, bár kaptam párat az tény. De az én góljaim 80%-a is fejes, ami rohadtul idegesít. Alig van értelmes ziccer a játékban. Még nem is fogható arra, hogy béna lennék, mert évek óta legendáson nyomom, most meg világklasszison és így is szivat a gép.
Azért az csapat, és játékstílus függő is. Ha eddig állandóan a széleken rohangáltál el, akkor most nem fogsz. Meg kell tanulni újítani, és ehhez sokszor 1v1-ben is le kell gyűrni a gépet. Egyre jobban kezdenek számítani a taktikai elemek is, mert az ellenfelek is máshogy reagálnak rá. Simán meg lehet nyitni egy csapatot, csak el kell találni a megfelelő játékelemeket. Például az első idényemben a Real-t megvertem 5-1-re simán! Utána meg ilyen nevesincs csapat a kupában majdnem lehúzott egy ikszre, és szenvedtem, de szerencsére jött egy kapáslövés, amik viszont sokkal hatásosabbak, mint tavaly.

A legendás meg néha könnyebb, mint a világklasszis szint. Bár ez évente változik.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. október 6., vasárnap 19:17

Anyaka írta:Még egy fejes gólt sem kaptam. Ez továbbra sem a gép hibája, csak a védekezésben nem vagytok a toppon.
PC-re csak 9. De a konzolos ár mindig drágább sajnos.
Nem azt mondom, hogy folyamatosan kapom a fejes gólokat, bár kaptam párat az tény. De az én góljaim 80%-a is fejes, ami rohadtul idegesít. Alig van értelmes ziccer a játékban. Még nem is fogható arra, hogy béna lennék, mert évek óta legendáson nyomom, most meg világklasszison és így is szivat a gép.

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. október 6., vasárnap 19:11

Monnyuk én nem karrierezek, szal a "gép" okosságait nem annyira ismerem.
Én csak UT, online idény.
És 9 k volt pcre :)
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. október 6., vasárnap 19:01

pheco írta:
Savant írta:A fanyalgók nem játszanak vele. Ennyi.
Való igaz a 13-hoz képest nincsenek korszakalkotó ötletek. Ettől függetlenül ha az ember megszokja a menüt, az irányítást... talán még élvezhetőbb, mint az elődje.
Csak eléggé idegesítő, hogy 14k-t kiad érte az ember és egy ilyen elcseszett játékot kap. Van benne ami jobb lett, de az, hogy 1v1-ben sokkal erősebb a gép meg az, hogy 10-ből 8 gól fejes az egyszerűen szánalmas. Mióta behozták a taktikus védekezést a 12-ben, azóta egyre csalóbb az egész játék. Gép ellen konkrétan élvezhetetlen a 14. Haverom ellen jobb volt, szóval online játékra jó lesz.
Még egy fejes gólt sem kaptam. Ez továbbra sem a gép hibája, csak a védekezésben nem vagytok a toppon.
PC-re csak 9. De a konzolos ár mindig drágább sajnos.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. október 6., vasárnap 18:30

Savant írta:A fanyalgók nem játszanak vele. Ennyi.
Való igaz a 13-hoz képest nincsenek korszakalkotó ötletek. Ettől függetlenül ha az ember megszokja a menüt, az irányítást... talán még élvezhetőbb, mint az elődje.
Csak eléggé idegesítő, hogy 14k-t kiad érte az ember és egy ilyen elcseszett játékot kap. Van benne ami jobb lett, de az, hogy 1v1-ben sokkal erősebb a gép meg az, hogy 10-ből 8 gól fejes az egyszerűen szánalmas. Mióta behozták a taktikus védekezést a 12-ben, azóta egyre csalóbb az egész játék. Gép ellen konkrétan élvezhetetlen a 14. Haverom ellen jobb volt, szóval online játékra jó lesz.

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. október 6., vasárnap 18:24

Tud valaki megoldást arra, hogy 2 napja magátol, kb 10. perc után kilép az online játékból a gép? Mit állíthatott el, hogy ezt csinálja? Kössz

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. október 6., vasárnap 17:45

A fanyalgók nem játszanak vele. Ennyi.
Való igaz a 13-hoz képest nincsenek korszakalkotó ötletek. Ettől függetlenül ha az ember megszokja a menüt, az irányítást... talán még élvezhetőbb, mint az elődje.
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. október 6., vasárnap 17:28

Mi is a haverommal szeretnnék megvenni a fifa 14-et, de lehet elinditani a játékot CD nélkül?
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. október 6., vasárnap 14:54

A sok elégedetlenkedő örülhet. Javították a hibákat kb. Pl fejelés finesse shot nem lesz olyan OP. Vagyis még nem tom h vane frissítés de ma vagy holnap lesz ahogy olvastam. :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

teszler
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 10:25
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: teszler » 2013. október 5., szombat 23:21

Pc-re van aki megvette és eladná? :)
Hala Madrid!

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. október 5., szombat 23:03

BLaZE írta:ha kedves az életetek nem veszitek meg ezt a szart és nem is játszotok vele.
Ízlések és pofonok. Sztem nem lett rossz.

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. október 5., szombat 16:53

ha valaki jönne 14-ezni vegyen fel: realfan991

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. október 4., péntek 20:26

Ááá....akárhogy próbálom megszokni az új irányítást, egyszerűen nem tudok ellenállni a több éves reflexeknek. Hiába nem kéne, de továbbra is nyomom az LT-t csel közben; irányváltoztatásnál, megkerülésnél, megtolásnál, elhúzásnál meg továbbra is R sticket használok....Hiába tudom, hogy RT+L stick-re váltották, egyszerűen borzasztó. Egy jól bevált rendszeren nem értem miért újítanak. Értem, hogy realisztikusabb, nehezebb, komplexebb irányításra törekszenek, de akkor hagyták volna meg a régit is egyben, és a játékos majd kiválasztja, hogy újfajta, vagy régi rendszer szerint akarja irányítani. Nálam ez húzza le egy picit.....Aztán mire megszokom, lehet, hogy jobban is fog tetszeni ez a fajta rendszer, de még most kicsit küszködök, hogy kiöljem magamból a régi beidegződést. Idő kell neki
:mrgreen:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: füst » 2013. szeptember 30., hétfő 22:27

PEGI 3

Hát én ilyen játékkal nem nagyon akarok játszani :mrgreen:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 30., hétfő 16:52

VANCZÁK VILMOS a legjobban fejelő játékos paraméterei alapján az egész FIFA 14-ben - derül ki a Huffington Post cikkéből. Az Arsenal és a német válogatott bekkje, Per Mertesacker mögötte a második. Hiába, azért a játék készítői értik a dolgukat.
Vili kapitány a legjobb, erősítés bármelyik csapatba!!! :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. szeptember 30., hétfő 10:37

Idén a focis játékok készítői amúgy direkt trollkodnak velünk? Remélem az FM is valami elbaszott cucc lesz és akkor teljes a repertoár :lol:

UnAmorUnClub
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:15
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(Fenomén), Ronaldinho, Robinho, Marcelo, Varane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: UnAmorUnClub » 2013. szeptember 30., hétfő 2:57

Ma megyek a GTA 5-ért kedden meg a Fifa 14-ért PS3-ra veszem őket :)

Fifától tartok kicsit,sokan lehúzzák,hogy milyen rossz lett... :/

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. szeptember 30., hétfő 2:39

pheco írta:Egyebkent en azon gondolkozom, hogy eladom a 14-et es megveszem inkabb a gta-t. Tenyleg eleg szar lett a jatek.
A GTA V egyszerűen minden fillért megér, szóval mindenképp ajánlom.Az évtized játéka lett.A FIFA 14 tökéletes...ez a tökéletes FIFA 13 ( :mrgreen: )...szinte minden hiányosságot pótoltak a 13ból, kijavították az elkúrt stadionokat, gameplay javítások, befoltoztak mindent.De ez bizony a FIFA 13 tökéletesített változata.A valódi FIFA 14et PS4/XBOX1ra lehet majd megvásárolni a tehetősebb kollégáknak, PC-sek meg tanulják meg hol a helyük..Várjanak 2018ig ha ignite engine-t akarnak....addig meg vegyék meg minden évben az aktuális fifa játékot a keretfrissítések és az új mezek miatt...EA Sports it is the same.... :roll:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. szeptember 30., hétfő 0:49

Egyebkent en azon gondolkozom, hogy eladom a 14-et es megveszem inkabb a gta-t. Tenyleg eleg szar lett a jatek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 12 regisztrált és 0 vendég